Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
31. bře 2009

ahojcek sasi: tak nasmu malemu svetlo nevadi dokonca ani cez den nezatahujem zaluzky pekne zaspinka 🙂 ... ja ho vecer poriadne vyblaznim a zaspi hned 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

ahojky sasi 😉
mylay ma v pokoji latkove zaluzie ale jemu je to jedno, proste odpodne a spi 😀

patricia1971
31. bře 2009

ahojte baby, no u nás je tma ako v rohu 😀 a asi ani nespí,už nemám nervy tam stáž pri nej,šupla som jej flašu s čajom a nech logá a zaspí 😀 ona by len ten čaj stále logala 😀 no zase ste toho popísali 🙂

erika107
31. bře 2009

no nasi chlapci su berus dost podobny xixiix lenochodovia a este aj spachtoskovia 🙂

beruska2x
autor
31. bře 2009

pati to ja jsem v euforii kdyz mi ted vypije 160ml za den 😅

beruska2x
autor
31. bře 2009

eri my to mame po tatinkovi a po kom vy???? 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
31. bře 2009

berus ona vypije za deň a noc aj liter!!!!veď to ani ja toľko nevypijem 😀 veď preto som zháňala lacnejší a bez cukru 😵

erika107
31. bře 2009

cau pati: no tak tebe aspon vypije ja som prezmenu rada ked aspon 100 ml dostanem do neho

berus: vies ze vsekto zle je po tatovi nie? xixi ja som neni spachtos vobec a lenochod? no asi ani nie len obcas

saska.t
31. bře 2009

baby to mate stastie 😉

pozdravuje vas kiss ze nas bude zanedbavat, je velmi chora a maju v rodine nejake neprijemnosti ☹ ☹
no asi malu prestahujem do svojej izby tam ma tmave zaluzky a len jedno okno, kdezto my mame spalnu svetlu a velku ako obyvak
ja idem teraz varit segedin a nieco malej no este neviem co 😠

beruska2x
autor
31. bře 2009

no to zase ja jsem pijak a malej toto - tak snad az bude teplo tak bude vic ale tenhle caj mu fakt chutna...

co asi kiss ze? tu nebyla snad uz jsou zdravi 😉

patricia1971
31. bře 2009

baby aj môj muž je spachtoš,len tá Lili ja asi po mne,také buntošidlo....ale to máte super.....a ten čaj na skôr štve,než teší,ja jej musím tu flašu schovávať ☹

beruska2x
autor
31. bře 2009

sasi dik ..
no zkus to treba se ji tam bude spat lip..

my mame na zitra jeste rizoto a malemu jsem udelala brambory a spenat a zitra jen uvarim vajicko 😀

erika107
31. bře 2009

ty pati sice od veci teraz ale tie bezpecnostne veci som videla aj v Kike teraz tam budu mat tusim zlavu aj nane

tak kiss prajem skore uzdravenie

patricia1971
31. bře 2009

jeej kiss,tak ju pozdravuj,tá tu uždlho nebola ☹ ☹

berus ste sa dnes pokadili cukety????my 2x 😀 ...máme ešte nazajtra 🙂

a doma nevarím,zajtra nech jedia čo chcú,už ma to nebaví 😠

beruska2x
autor
31. bře 2009

ani nemluv nikdy ho tak neprohnala, mel to az na zadech 😀 ted dneska ten jogurt tucnej to jsem zvedava co to udela 😉

erika107
31. bře 2009

no ja neviem co budem zajtra varit dnes som lacinovi navarila masko na hribikoch a kasu zemiakovu ale co zajtra neviem? hodte inspiraciu neaku ... rizoto sme uz mali predvcerom a na segedin nemam chut :(

saska.t
31. bře 2009

mne sa nechce ist varit ale ked chcem ist zajtra s malou doobeda von ma byt krasne tak musim 😀

patricia1971
31. bře 2009

eri dik, asi zajtra aj vybehnem,lebo dnes som už fakt malá iné nervy 😠 ...ale v tom mobolixe sú dobré cenytak asi zajtra kuk tam a keď nezoženiem,tak pôjdem do kika 🙂

erika107
31. bře 2009

ja vzdy si rozvarim jedlo potom maly je nervny tak musime ist von nastastie je doma mamca este na marodke tak mi to potom dovari este ze ju mam

patricia1971
31. bře 2009

sasi kašli na varenie 😀 😀 😀 nech varí D

beruska2x
autor
31. bře 2009

my ted meli hrachovou kasi a vajicko a parek, a udelam taky kureci v testicku.. a na koprovou omacku mam chut

saska.t
31. bře 2009

pati - to by sme sa moc nenajedli a mozno aj od hladu umreli zvladne len prazenicu 😀 😅

beruska2x
autor
31. bře 2009

jo a panganise na zelenine jsme meli to je taky za 10 minut hotovy 😉

erika107
31. bře 2009

pati: neni zaco rada som pomohla

berus. a to ako toho panganise robis zo zeleninou? hm rybu sice moc nemusim ale musim sa ucit 🙂 aj take varit 🙂

patricia1971
31. bře 2009

mňam hrachová kaša....berus nemáš ešte????dobehnem 😀

sasi ani môj nevie variť...zato mám dosť kamošiek,čo im manželia varia,to by som tiež niekedy chcela 😵

eri no to máš dobre.....bývate s mamou? 😵

patricia1971
31. bře 2009

berus ty si taká žienka domáca,že??? ty super varíš, pečieš 😉 😉 😉 😉

erika107
31. bře 2009

pati: jj byvam s mojimi rodicmi u svokrovcov by som nemohla byvat to by bola vrazda 🙂 ... a som povedala ze isto hypoteku brat nebudeme to by sme nevladali platit a po podnajmoch? to nemusim veru

beruska2x
autor
31. bře 2009

pati nemam sorry 😉

eri jen ho vytahnu z mrazaku a posolim, dam koreni na rybu a necham trosku povolit(muzes zakapnout citronem), na olivaku opecu z jedne strany pod poklickou a kdyz je otocim tak pridam mrazenou cinskou zeleninu nebo jakou mas rada a dodelam .. z kazde strany tak 4 minuty.. a je to 😉

holky ja mamu miluju ale bydlet bych s nima nechtela 😢

beruska2x
autor
31. bře 2009

to se nenech mylit delam vetsinou rychle veci a tak na 3 dny 😀 a kdyz na 1 tak zase to potom odbudu 😀

erika107
31. bře 2009

tak to neni ani zlozite 🙂 niekedy vyskusam lebo lacino lubi rybky 🙂

berus: tak ja som zvyknuta...ako vam to vysvetlim ... vela veci co citi mamina vdanu chvilku citim aj ja lebo to iste si myslime naraz sme neako prepojene... aked mala ist na operaciu ja som sa viete ako desne citila ... je to cosik neopisatelne

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru