Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

sasi... myslis ze mala tusi ze ji chces vystehovat jo?? 😀 a proc se budi, chce napi nebo dudaka nebo co? Sima teda v poho..

eri nic se z toho nedelej me se taky nechtelo jit od nej.. pristi tyden spime zase spolu, manza ma nocni 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

pati konecne slovo do pranice, my vsechny deti to by byl mazec 😉 senzace...

erika107
2. dub 2009

babulenky moje idem sa s vami rozlucit som uplne unavena na cucky ledva sedim a kukam :( tak pa bru nocku a sladke snicky ... akeby sme sa berus uz nestihli tak pekny vikend

vlastne bude tu niekto cez vikend?

patricia1971
2. dub 2009

eri Bodensee...jeeej tam som bola 😵 😵 😵 😵 😵 aj v DE,aj v CH 😵

sasi ja vstávam v noci k malej tiež hodne....ale túto noc som jej nechala flasu tam a našla si ju a logala a ja som hajala....aj som jej tam dala 3 dudle 😵

a Lili bude s nami v izbe neviem dokedy,lebo do detskej sa chúďa nezmestí 😀

saska.t
2. dub 2009

beru - odkedy nam idu zubky tak pomrncava a chce dudu a toto robi celu noc ☹
pati - a kto nam ten dubai zaplati ? ale som za 😀
eri tiez dufam ze kojunky budu 😅

beruska2x
autor
2. dub 2009

jeee dekuji eri papa zitra dopo jeste snad pisnu pa krasnou dobrou noc 😉

erika107
2. dub 2009

no ja som na bodensee chodila desat rokov na dovcu a mam ho prezbrilane s lodou aj autom skoro cele bolo tam paradne 🙂

no ja budem mat maleho tak do 3 rokov pri sebe v izbe a potom ho vysackujem vedla 🙂

patricia1971
2. dub 2009

eri ja tu budem,asi 🙂 tak dobrú nocku,aj ja za chvílu pojdem,manza sa holí a chce romatinku 😀 veď mám drahú antišu,tak to musíme využiť 😀

saska.t
2. dub 2009

eri pa a ja sa tu cez vikend urcite zastavim ... 😎

erika107
2. dub 2009

pati: co je to antisa? nemchapem 🙂

beruska2x
autor
2. dub 2009

no pravda finance.. no a nedalo by se to na nejaky prispevek nebo nejakeho toho sejka ze by jsme okouzlili ne?

sasi no u zubu je to normalni asi, taky netvrdim ze se to u nas nezmeni, uvidime treba se budu stehovat taky zpet 😕

saska.t
2. dub 2009

ty brdo tak to musim aj ja manzu seknut uz si ani nepamätam kedy ta romantika bola 😀

patricia1971
2. dub 2009

tak začnime na ten Dubaj trošku šetriť 😀 no mna by asi manza nepustil,ten ma nepustí nikde 😀to keď idem len ku kamoške tak mu to vrta v hlave 😀

beruska2x
autor
2. dub 2009

sasi tak tak ted nemuzu ale snad bude brzo 😉

saska.t
2. dub 2009

eri - antisa-antikoncepcia, ja idem v pondelok a este stale neviem ci vnutromaternicove teliesko alebo HAK 😒

beruska2x
autor
2. dub 2009

jee to je pati asi milionta vec na kterou setrim 😀 😀 😀 😀 😀 jinak jsem na to stejne, taky pod dohledem a pry proc tak hubnu jestli kvuli nemu ze na me bude zarlit 😝 😉

patricia1971
2. dub 2009

eri dala som si normálnu anitšu a na 3 mes. ma vyšla 50 EUR,tak to je dosť......doteraz som mala takú pre kojacie,ale už týžden nekojím,tak musíím mať normálnu 😀 ja už 4 deti nechcem, 3 mi 😀 úplne stačia 😀

patricia1971
2. dub 2009

a to mi chce zaplatiť silikonove prsa 😀 to už potom neviem čo bude robiť 😀

saska.t
2. dub 2009

a ja chcem silikony ale D nesuhlasi, vraj su dobre aj bez silikonu 😒 nevie co je moderne ...

beruska2x
autor
2. dub 2009

holky to by mi manza taky nikdy nedovolil 😵
ani tetovani, hada, atd atd 😝 😝 😝

patricia1971
2. dub 2009

baby ja som mala ísť do Dubaja v 09/1999,to bolo mesiac pred pôrodom Paulínky,kamoška tam išla na konferenciu slovákov ktorí tam podnikajú,to malo byť zadarmo,ale som sa bála,a ani žiadna poisťovna ma vtedy už nechcela poistiť....že tam bolo super....tak odvtedy tam chcem ísť...ale už ssa mi nikdy taká možnosť nenaskytne ☹

patricia1971
2. dub 2009

ale ja silikony nechcem,to len on vymyšla,ja by som sa bala....je to pekne,ale neviem 😝

beruska2x
autor
2. dub 2009

hm to by me taky mrzelo ☹

no holky pujdu spinakt pomalu, mam dovareno a zitra musim sbalit Simu, manza pojede na kole tak i jeho veci.. tak zitra papa dobrou 😉

saska.t
2. dub 2009

beru - my sme tetovany obaja a teraz sme sa rozhodli ze si dame spolocne vytetovat Elluskine meno ale este neviem kam 😀
pati - ja mam na SK kamosku ktora zila 10 rokov v Dubaii a uz ma milion krat volala ale nikdy nebol cas alebo peniazky 😠

patricia1971
2. dub 2009

aj ja idem,manza sa akurát umyl,tak sa ide venovať...pa zajtra a dobrú nocku 😵

saska.t
2. dub 2009

pa kocky 😉

daskak
2. dub 2009

ahoj kocky 🙂 🙂 ..
normalne ste mi chybali:
sasi: to hopsatko je supeeer.. je fakt bombove
berus: prosim ta nevies aku maju cca cenu tie topanocky??? nemasla som cennik 😒 ... lebo vyzeraju dobre
eri, pati: ahoojte

jeej aj ja by som isla na dovcu... 😀 😀 😀 😀 ...
pati a ist spolu s deti a polovickami, alebo same??? 😉 😉 😉

saska.t
2. dub 2009

dasi a my sme sa prave rozlucili 😀 dakujem mala sa tam fakt vyblbla 😀

daskak
2. dub 2009

ved aj ja som len na chvilku vyliezla z postele...
tak vam vsetkym dobre nocku 😀 😀 😀

3558
2. dub 2009

tak ja zase neskoro, no ale co narobim??? este by ma zaujimalo ako to stihate, ze sa starate o deti, varite,upratujete a pisete sem. ja sa mozem aj zabit, ale ja stiham len tak tak.proste cez den mi nezostava cas na net. iba ked maly zaspi. a to mu musim navarit na dalsi den, navarit mne a muzovi, upratat bordel z celeho dna v obvacke kde sa maly hral, umyt sa, a padam na hubu.
tak mi napiste vas denny program. a vsetky rad radom. kde asi robim chybu??? dnes mi preplatili dovolenku co som si nestihla vycerpat, a ja nemam kedy si k tomu ani sadnut a pozriet sa kde ma ociganili, lebo mi zaplatili o tretinu menej. musim to nechat na vikend ked bude muz doma. 😝

tak bru noc, a sup sup pekne rad radom mi napiste vas denny program ako vsetko stihate.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru