Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
15. dub 2009

ahojcek sasi: tak to mas pravdu a potom co bol tyzden doma tak sme si uz isli na nerva lebo sme nevedeli co od dobroty 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

eri a co to presne shanis???

pati pojedu zitra, je to rezavy jak blazen tak aby se mi jeste neosypal 😲

saska.t
15. dub 2009

eri - no to tak byva ponorkova nemoc ved ono sa to zasa vrati do starych kolaji
pati - cau 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

no ja eri budu na vikend bez manzi tak doufam ze tu ponorku nebo co to je taky setrepeme... 😖

holky dneska mel Sima na svacu jogurt s jablickem a bananem a v polovine jidla si kejchnul... no to jste nevidely ten binec, pry jsme cunata oba 😕

erika107
15. dub 2009

berus: vies co to je ako fit lopta ale je to male ako detska lopta na kopanie ... a co bude pracovat manzel? alebo ide k tatovi?

babulky chcela som sa spytat davate jahnacie?

saska.t
15. dub 2009

beru tak to moje dieta robi bezne uz papame s uterkami na sebe aj ja aj ona 😀

patricia1971
15. dub 2009

sasi ahoj 🙂
eri to je dobré také cvičenia a hlavne ste v kolektíve 🙂
berus aj nám sa to niekedy stáva, a to raz som išl do obchodu a jogurt som mala vo vlasoch ,kkukal na mňa všetci a keď som sa doma uvidel v zrkadle,tak som sa smiala sama na sebe,jogurt vo vlasoch 😀

beruska2x
autor
15. dub 2009

no dela zitra do 10 vecer a pak chce mit klid 😝 ani varit nebudu at se stara.. si nekdy pripadam jak hospodyne 😕

jehneci nedavam protoze ho nemam ale rekla bych ze je to stejne jako veprove a tak , proste tezsi maso tak bych to zkusila jen bych ho dala min a ne casto, preci jen to zatezuje vic traveni..

erika107
15. dub 2009

babulky a ake jogurty kupujete od hipp alebo normalne dospelacke?

beruska2x
autor
15. dub 2009

ja davam chocensky, proste bily smetanovy.. ma 10% tuku, ja ty hipp nevidela a dat 50,- nebo 6,- za jogurt je rozdil 😝

patricia1971
15. dub 2009

eri ja kupujem zvolenské smotanové,sú fakt super.....tie od hipp sú strašne drahé,to jeden stojí aj 50skk 😵

saska.t
15. dub 2009

eri - kludne mozes a ako pise beru davaj menej je to lahke mäsko ale silne a var ho aspon hodinu asi to mas z domaceho zdroja a tie neprech. veter. kontrolou 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009
patricia1971
15. dub 2009

a prečo je to mäsko silné???aj hovädzie a bravčové je silné???? 😒

erika107
15. dub 2009

a ake kriteria by mal obsahovat ten jogurt aby bol vhodny pre krpca?

nam dnes povedaala doky ze mu mozem dat telacie uplne v poho ze to je mlade masko... a taktiez mi povedala ze mam zacat davat uz cestoviny takze dalsia otazka je ake cestoviny davate krpcekom?

patricia1971
15. dub 2009

eri mne tu niekde poradili tie zvolenské smotanové,že tie zodpovedajú tým kritériam 🙂 tak dávam tie a sú mňam,aj mne chutia 🙂

saska.t
15. dub 2009

ano ano pati, hladina bielkovin je omnoho vyssia ak v bielom mäse ale dava sa menej iba pri zavadzani tohoto mäska potom uz normal a ak sa malej nic nestalo tak sa tym nezatazuj 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

mel by obsahovat jen mleko/smetanu a jog. kulturu a min 3% tuku...

ja davam uz ted bezne bezvajecne testoviny...

patricia1971
15. dub 2009

sasi dávam tak normál,ale kuracie dávam viac,jej to tak striedam....ale jej to chutí,to som rada,lebo ona neni veľký jedák,ale zeleninka a mäsko jej chutí 🙂

eri ja som mala nejaké cessy bezaječné 🙂

saska.t
15. dub 2009

jogurt - biely, so zivou kulturou, s vysokym obsahom tuku, moze byt smotanovy 😀

eri - neviem ci uz mas zavedeny lepok ak nie tak hladaj ryzove a kukuricne cestoviny bezlepkove,bezvajecne. ak mas zavedeny mozes vsetky bezvajecne.... 😉

patricia1971
15. dub 2009

baby ja by som si nemohla sadnúť na tú fit loptu,mne je z toho strašne zle...svokra to má a keď som na tom sedela,skoro som sa povr...... 😀

beruska2x
autor
15. dub 2009

ja na to m sedela v tehu, me tak bolely zada ze to bylo jedine pohodlne a ted na ni cvici mamina, ma problem se zady, a docela mi to doma chybi... a Sima se po tom vali taky rad...

beruska2x
autor
15. dub 2009

a lopta je mic 😀 😀 😀 😀

patricia1971
15. dub 2009

baby idem do vane a potom oddychovať,som nejaká narobená,som dnes celý deň makala doma.....takže dobrú nocku, zajtra prídem 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

papa pati ja pujdu taky dnes brzo... dobrou noc 🙂

erika107
15. dub 2009

babulky dakujem za rady

sasi: lepok uz mame zavedeny papa normalne kase s lepkom ... ale chcela som mu to jedlo uz z niecim obohatit lebo kazdy den zelenina a masko mam strach ze sa mu to zunuje a nebude to chcet papat...

inac kupila som cuketu co snou robite pre prckov?

berus: dik to su presne tie lopticky tie 16 alebo 19 cm ... a tie su tak menej nafuknute a po celom telicku snimi prechadzas aj po hlavicke a pod prdelku sa daju a gula sa na nej taktiez pod prusko sa mozu dat a gulat sa na nej su fajne vrelo odporucujem vsetkym maminkam 🙂

a este som sa chcela spytat maju vasi prckovia kazdy den masko?

boze dnes mam vela otazok ale to tym ze som tu dlho nebola 🙂 a dnes mi poveedala doky ze uz moze jogurty telacinku a cestovinky

erika107
15. dub 2009

bru nocku pati a sladke snicky

ja som na tej fitlopte pred porodom stravila veeeeeeeeeeeeela casu lebo som sa hrozne nudila 🙂 kedze som rodila 36 hodin

beruska2x
autor
15. dub 2009

ja maso kazdy den nedavam, tak 2x az 3x tydne vynecham... jak mi to vyjde... jinak jogurty moc chutnaji se sladkym bananem...

cuketu normalne s masem a myslim ze brambor a ryzi jsem davala..

beruska2x
autor
15. dub 2009

😲 😲 😲 😲 tyjo tak to bych nezvladla eri, 36 hodin fiha to te nechali dlouho trapit..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru