Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

ja jsem tu didi 😉

saska.t
25. únor 2009

ja tiez mala je uz hore bohuzial este som ju v obyvke supla do hojdacky tak ju to mozno uspi 😉

beruska2x
autor
25. únor 2009

to sis moc neodpocinula ja dopo s amlym spala 1,5 hodiny 😕 ale zase budu vecer zehlit 😀 manza jeste nevstal..

saska.t
25. únor 2009

takze malu to este uspalo ale mne sa uz spat neoplati urcite je za pol hodku hore 😠
ja nezehlim uz asi 2 roky 😀 iba v nutnych pripadoch a manza ma zakazane nosit kosele a krcive tricka 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

😲 se mas, uz jsem si ale zvykla, no jdu zvednout manzu a Sima uz taky dlouho nepospi... 😀

saska.t
25. únor 2009

😉 utekaj vecer si pisneme 😀 zatial pa ... 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

holky co varite? potreuju na zitra nutne inspiraci 😀

saska.t
25. únor 2009

pre dieta? alebo pre nas? inak ja pre nas nic chudnem tak si manza musi pomoct sam 😀 mala dostane krutu zelene fazulky zemiak a mrkvu 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

pro nas... malymu udelam brambor kureci a zeleninku ale pro nas nevim 😖

saska.t
25. únor 2009

sprav francuzke brambory u nas to dost fici 😀

erika107
25. únor 2009

ahojcek mamulky

po dvoch dnoch sa zase ukazujem ... kazdy vecer som padala do perin lebo ma priserne bolela hlava nevedela som kam ju mam strcit :( ... no ale uz je to lepsie 🙂

dnes sme mali narocny den uz od rana ... najprv sme boli na rehabkach tam znicila maleho sestricka xi az mu vsetky sopliky povyletovali 🙂 ... potom sme leteli pre vysledky do predcasniackej poradni tam nas moc nepotesili lebo maly ma zle imunologicke vysledky tak nam nasadili probiotika .... potom sme isli k obvodacke na ockovanie proti pneumokokom ... maly si troska mrnkol a potom sa vyceril na sestricku 🙂 ... a este nam dala masticku lebo maly ma na ramienku taky suchy fliacik tak na premastenie nam dala neakku mliecnu mast... nepouzivali ste ju babulky??? neviem ci ma byt v ladnicke alebo nie :( .... a pootom aby toho este nebolo malo som letela vybavit rodinne aby som dostala 🙂 od noveho mesiaca 🙂

dnes maly papal spenatik a zalizoval sa ako keby nikdy nejedol 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

eri ahoooooj 😉 😉 😉 😉 😉
to jsem rada ze snad ani nejdu zehlit 😀

erika107
25. únor 2009

hee zase chces zehlit 🙂 xxoxo ja som dnes rano o piatej zehlila lebo maly bol od 4.00 hore 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

a to jsi mu varila spenatek??

co ma zle vysledky?? je to vazne? snad ne... masticka.. vetsina masticek se skladuje pri pokojove teplote do 20az 25 stpnu, melo by to tam byt napsane, mrkni 😉

erika107
25. únor 2009

nie nie hippkovy ved moje ditko je priebercive vcera natesena mu urobim na desiatu jablcko vies co mi nan urobil bleee po 3 lyzickach :( som stoho zufala :( ...

no ma zle vysledky IgA, a este jedno Igcko teraz neviem ktore.... no na tej masticke nebude nic napisane lebo je zarabana 🙂

beruska2x
autor
25. únor 2009

michana v lekarne?? tu mam taky a napsane to tam je ☹ do kdy je spotreba a do kolika st. skladovat, tak leda se zeptat v lekarne ale opravdu vetsinou do 20st...

nebud zufala jeste se navaris... ja nevarim nastval me manza 😝

no ale maly je spokojeny ne?? a co mu chybi??

erika107
25. únor 2009

no na tej skatulke to tam pisane neni zajtra musim skocit znova do lekarni a sa spytat... no maly je spokojnucky 🙂 jemu to tak vyhovuje zatial... a chybaju mu probiotika ale neviem ci aj v strave sa nenachadzaju 🙂 nevies mi stym poradit???

a preco sa nastaval Manza?

saska.t
25. únor 2009

ahoj eri,

neboj tie imunolog. testy su zle preto ze je predcasniacik z toho vyrastie neboj je to normalny jav pri skorych detickach 😉
hippkovy spenat miluje aj moja mala, tak uz ho nevarim len kupujem (sa predsa nebudem trapit xixi) 😀

beruska2x
autor
25. únor 2009

protoze CHUDAK chodi do prace aje tam 8 hodin!! ja mam kluka 12 + vareni, uklid, prani, zehleni atd atd a chtela jsem se jit vykoupat v klidu at ho pohlida - ze pry si chce vydechnout ... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ty pro a pre biotika jsou prece v lice - Nutrilon a jine... v kasich a tak..

ahojky sasi 😀

erika107
25. únor 2009

ahoj sasi... no ved uvidime ci casom sa to polepsi... teraz nas este neposielaal k imunologicke lebo nebyva chorucky ... hadam bude vsetko ok ked vyrastie ved je chlap ako hora ma cca 9300 g ... no ja by som sa zase rada trapila lebo predsa nemas taky velky vyber tych hippjek alebo hammi a takto by som mu to mohla vseliako skombinovat 🙂

saska.t
25. únor 2009

probiotika su v jogurtoch, podpora crevnej mikroflory ktora zaroven podp. imunitu 😉 napr. v lekarni dostat biogaia, myslim v inej sa nevyskytuju ...

berus - ty nevaris? som ti vymyslela jedlo a ty sa ani neunuvas? no pekne a ani si mi na to nic neodpisala no asi sa urazim 😀

erika107
25. únor 2009

ty tusim ze to mas take podobne doma ako ja s mojim manzom poslednu dobu ... on mi povie ze chodi do prace ako keby ja som doma nekmitala tiez ma tym vie riadne dozrat 😠 😠 😠 som mu povedala ked budes mat volno v praci tak rano ti zavesim maleho na krk a budes sa starat a budes robit vsetko to co robim ja kazdy den aby vedel ze to neni len otom ze sa s malym hra

saska.t
25. únor 2009

berus - si ho mala sprdnut, ze si to mozte vymenit, ze kto to dlhsie vydrzi 😉

erika107
25. únor 2009

sas. ten biogain sme kupili dnes ...

saska.t
25. únor 2009

to su dobre probio tak si nerob starosti to sa urcite spravi, bola som na tom ako dieta rovnako tiez som o mes. skor narodena a nemam ziadne problemy 😉

erika107
25. únor 2009

no aj moj manza je o mesiac skor narodeny 🙂 ... a mala sa ti narodila nacas? alebo tiez predcasne?

beruska2x
autor
25. únor 2009

sas uz vis proc nevarim 😉 😉 😉 ale brambory miluju, mam je v zaloze neboj 😀

prosim te vsichni chodi do prace, ale jen oni - jednotlive jsou chudaci... 😝

eri ale snad se to malemu zlepsi ne? jidelnickem a tak.. to bude dobry neboj

erika107
25. únor 2009

a kam utiekla beruska?

beruska2x
autor
25. únor 2009

zehlim eri

erika107
25. únor 2009

jaj ja ze si aj nato hodila bobka 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru