Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
15. kvě 2009

eri si sa tam niekde pýtala kde som rodila,no v Ružinove, u dr.Oťapkovej 😵 😵 😵

saska.t
15. kvě 2009

caute kocky,

no tak mne dnes moje dieta odmietlo zjest obed, mala cukinu a ostatnu zeleninku a padla mi tak asi 5 mm kusok cesnaku co nebolo ani citit a ked som jej dala 1 susto moje dieta 1x v zivote zacalo robit grimasy a ble no tak obed zjedli psi a mala dostala hippku a teraz neviem ci to bol ten kusicek cesnaku alebo po dlhej dobe cukina 😝

mala sa stale stavia o vsetko uz som z nej zufala nic nerobim len striehnem ... 😠

pati mam otazku ako sa deticky ucia padat same? mala stojhi az do vycerpania a potom sa pusti samoska padne a potom place a uplne si prestala sadat len stoji, je to normalne?

tu je nanic pocasie tak sedime doma, zatial pa ...

patricia1971
15. kvě 2009

ahoj sasi 🙂 moja sa to naučila sama,tak vždy padala na zadok,ale to len pár krát a potom sa to nejako sama naučila 😵 no asi sa Ella zľakla,tak preto sa bojí sadnúť ☹ ale to príde,ona na to musí prísť sama...to Lili dnes ma normálne odstrkuje,aj na to už prišla,že mi môže odstršiť ruku a robí si čo chce...no neboj,tie deti sú pekne mazané,oni vedia,čo robia,keď na to prídu,že sa to dá 😵

tu je už normálne počko,boli sme vonku,ale zase rev v kočíku,tak sme už prišli domov,tak tu behá po byte 😵

patricia1971
15. kvě 2009

baby pomoooooooc!!!!! dala som variť tú cviklu pre malú,ako písala kisska,len neviem ako dlho to mám variť,zdá sa mi to dosť tvrdé a ja som ešte cviklu nikdy nerobila ☹ ☹ ☹

erika107
15. kvě 2009

pati: aspon my to robime tak ked citim ze je uz makka /ked do nej pichnem lyzickou) a je v poho tak to odcedime osupeme nastruhame a dalej neviem co snou chces robit 🙂

erika107
15. kvě 2009

tusim ze dnes tu nikto nebude :(

patricia1971
15. kvě 2009

ahoj eri, no kisska písala že uvariť v šupe,za tepla ošúpať a potom nastrúhať do zeleninky pre Lili...no varím ju už aj vyšše hodky,aj do nej pichám,tak snáď už bude dobré...musím malej trošku aj obmieňať jedálniček 😵 a ďakujem...idem okúpať malú,dne je to na mne,nikto neni doma,tak potom sa zastavím 😵 😵 😵

erika107
15. kvě 2009

oky tak dufam ze tu este budem a popiseme :o)) tesim sa pacek zatial

saska.t
15. kvě 2009

Caute kocky,

tak mala uz spinka aj ked dnes sme mali zasa trosku jacandu 😠

cely obed pre malu som dala psom kedze malu z nej napinalo takze uvazujem co jej idem uvarit 😅
a kde su vsetky kocky?

patricia1971
15. kvě 2009

ahojte,už som tu...len ma moja rodina nechala v štichu,muž na pive,dcéra vonku,syn v Egypte a nemal sa kto kúpať s Lili,tak som to musela robiť sama,ale snáď už spinká 😵

sasi a ty sa jej čuduješ,keď jej dávaš cesnak?????no aj Lili nes štrajkovala večer s kašou,tak som jej dala rohlíh cottage chees a to jedla o dušu

ja som varila morčacie mäsko,troška mrkvy, kaleráb a tú cviklu,zajtra dovarím zemiak,ten už dávno nemala 😵

saska.t
15. kvě 2009

pati - mne padla dnu len stvrtka strucika a nemohla som ho najst a ani citit to nebolo myslim ze to bola cukina 😝
uz jej varim nove 😀

patricia1971
15. kvě 2009

sasi ja viem,veď to tam hore aj tak píšeš...to že by jej nechutila cukina?????ja dávam viac druhov zeleninky,to zje skoro všetko,čo som rada....inak sasi,som akurát vymixovala to cviklové,myslíš,že s tým nezaserem tie via poháriky????či nebudú potom fialové z tej cvikly ☹ lebo by som bola nerada 😒

a jacandu mám aj ja,aj ja som dnes už na ú najačala,tak jačala ešte viac.....tiež zas bleeeeee 😝 deň

saska.t
15. kvě 2009

pati - myslim ze zaseres aj mrkva ich zafarbi daj to do nejakych misiek kde ti to nebude vadit 😅

cukina jej nikdy nechutila preto som davala len kusok no dnes som dala taku mensiu celu, myslim ze v tom bude problem ...
nam sa stale tie horne zuby neprerezali aj ked ich uz vidno preto urcite jaci ...
stale sa chce stavat uz mi tym lezie na nervy ale dole sama nevie a ked padne tak jaci, mam stale strach ze si niekde hlavu prebije

patricia1971
15. kvě 2009

ok sasi,tak to dám do niečoho iného 🙂

ja jej cukinu nedávam samotnú,vždy tam dám ešte nejakú zeleninku,mäsko a prílohu a tak jej chutí....no som zvedavá na to čudo čo bude mať zajtra,ako jej to pôjde 🙂

aj u nás je to s tým zubom tak,ale jej ho je vidno už mesiac a nič,len jačí

a s tým vstavaním,no zvykaj si,to už budeš v strehu v kuse,ako aj ja som a ver,že to pekne unavuje.....aj Lili včne padá,na hlave má samé modriny a tiple 😒.....ale neboj,ona sa zachvíľu naučí aj padať a bude to lepšie,lili je už v tom opatrná a dáva si pozor 😵

saska.t
15. kvě 2009

tak cukina nebola samotna mala ju s ostatnou zeleninkou 😉 ale asi jej nechuti .. 😝 1x v zivote odmietla jedlo ale hippku zhltla za par minut 😀

no tiez uz sme modrinovy a ja s nou ako za nou beham a furt si o nieco nohy buchnem 😠
no ale sadat uplne prestala jedine ked som pri nej tak sa o mna opre a sadne si ale uplne sama vobec len do stoja sa trepe, uz som z toho na nervy len co oci rano odlepi uz sa na mna hrabe postavit, len nech uz stabilne chodi a snad to bude lepsie ... a stvornozkovat sme stale nezacali, plazenie je pre nu rychlejsie a pohodlnejsie 🙂 asi je krizena z husenicou 😀

patricia1971
15. kvě 2009

sasi hlavne ju nepridŕžaj,keď by padala,to je najhoršie,lebo sa bude stále spoliehať,že si tam....ja som tiež malú zo zaťiatku pridržala,ale potom som ju nechala tak,a zvykla si.....no a stáť ti bude všade,ja to už poznám,aj v tej posteli ráno,keď chcem ešte driemať a zrazu ona sa postaví a len stojí a nakláňa sa a ja musím byť len v strehu 😒 a to je ok ked neštvornožkuje,nemusí,bude hneď chodiť,uvidíš 🙂

saska.t
15. kvě 2009

ona sa v postielke nepostavi lebo spaci vak jej to nedovoli 😀 vzdy zacne jacat ze uz je hore a ja cupitam pre nu do izby.
Snazim sa ju nepridrziavat len ked hrozi ze si hlavu prebije, ale ona potom jaci ze chce ist dole a nevie ako na to 😅
No som zvedava kedy bude chodit kolko jej to potrva aj ked je uz na nozkach istejsia 😀
Idem do postele ani v TV nic nie je tak aspon sa trosku vyspim... pa a peknu noc a hlavne neujacanu 😀

patricia1971
15. kvě 2009

ok sasi aj tebe 🙂 pa 🙂

saska.t
16. kvě 2009

Ahojky kocky,

tak ako dnes, dufam ze len dobre 😉
my ideme dnes kupovat sedacku tak som zvedava co vyberieme, naposledy sa mi pacili skoro vsetky a to som teda max narocna tak uvidime to bude tazke rozhodovanie 😎
Elli sa stale len stavia uz som na nervy len cakam kedy si hlavu rozbije a budem utekat na pohotovost...
Takze krasny dnik a vecer vas tu chcem aspon chvilku vidiet 😉

pancake
16. kvě 2009

caute. tak ja po dlhom case.
ako sa mate? ja pracujem o 106, a da sa to zvladat. 😅

erika107
16. kvě 2009

ahojcek babulky ... ako sa mate? ja som dnes bola u svokrusi 😖

saska.t
16. kvě 2009

ahoj eri
a co svokra, uz poslucha?

erika107
16. kvě 2009

ahojcek sasi :no poslucha ako poslucha lepsie povedane z casti sa ignorujeme :o))

saska.t
16. kvě 2009

aj to je riesenie, podstatne je ze uz neryje a drahy stoji pri tebe 😉

erika107
16. kvě 2009

no jo dnes sme tam boli cca 4 hodky a z toho som s malym spala hodku a pol xiixxi

saska.t
16. kvě 2009

dobre si urobila,
eri musim ist do vane, takze sa lucim len som sem nakukla a neskor tu uz asi nebudes ... 😅

erika107
16. kvě 2009

tak prijemne kupkanie ... este neviem ako sa mi bude chcet kukat do monitora

patricia1971
17. kvě 2009

ahojte baby 🙂
tak včera som vás nestihla,ale bola som unavená,to Lili už 3 noci len mrnčala,aj táto noc bola strašná,ale 4 zúbok ju konečne vonku,tak dnes je už dobrá a nepiští 🙂

sasi sedačku ste kúpili??? a to akú???do bytu????alebo pre malú do auta???? 😵

eri to máš problémy so svokrou????no nezávidim ti,to je najhoršie čo môže byť,a potom pretvaruj sa 😒

u nás vyzerá byť krásne,tak na obed padáme von,idem uvariť rezníky,zemiaky a uhorkový šalát so smotanou,mňňňam,lebo od zajtra idem na 2 týždne na diétu,tak sa dnes ešte dobre napapám 😵 😵 😵
a tá cvikla pre Lili bola super,moc jej to chutilo,má ešte aj na dnes 🙂 🙂 🙂 pekný dník 🙂 🙂 🙂

saska.t
17. kvě 2009

pati ahoj 😀

sedacku som myslela do baraku, bola som si vybrat kozenu kedze mame psy tak latkova neprichadza do uvahy a ta nasa kozena uz doziva ☹ a vybrala som si kremovu peknu potom vam odfotim aby ste zhodnotili a niekedy bud. tyzden ju donesieme ...
pekny den pa

patricia1971
17. kvě 2009

sasi aha,no aj my chceme kúpiť,nám sa už aj trhá,len ja tiež chcem koženú a hlavne rohovú,lenže teraz do našej obzvačky sa nám rohová nedá dať,tak musíme počkať,kým vymyslíme iné bývanie, v auguste vyplatíme celývúver,tak potom môžeme aj byt predať a kúpiť niečo väčšie.......čo sme chceli ten dom v radovej výstavbe,tak mi ho ponúkli,idú sa stava a cena je 8,2mil.skk,takže máme smolu,to je strašne veľa,lebo pred 2 rokmi sa tam tie domčeky predávali za 5 mil.skk...je to tu kúsok,v starej Vrakuni v dedine,to určite vieš kde je....no ale máme teraz 3 izb.byt a to je malé.....takže naša sedačka musí dožiť 😵 😵 😵 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru