Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
27. kvě 2009

eri ja budu chodit se Simou asi az bude chodit, ted by tam jen koukal na deti a to by ho asi moc nebavilo 😀

patricia1971
27. kvě 2009

no ja som minule v KIKA videla suer detské izby,také ružové,som tam slintala,len ja to nemám kam dať....no tak chodím len a pozerám a potom som smutná 😢

erika107
27. kvě 2009

pati neboj mozno sa vam podari neaky vacsi bytik alebo domcek

patricia1971
27. kvě 2009

eri ahoj,ja vviem,že niečo väčšie zoženieme,ale kedy,to neviem 😵

erika107
27. kvě 2009

pati: mysli pozitivne ... pati vedela by si mi prosim ta povedat blizsie kde je ta haburska? lebo ja sa v ruzinove nevyznam

patricia1971
27. kvě 2009

eri nepoznám to centrum,teraz som to tam kuk,môže to byť dobré....idem kuk na mapu 😵

patricia1971
27. kvě 2009

eri to je podľa mapy asi jedna ulica za Teslovou,kam chodíte cvičiť,nie sme ku kaufland,ale do sídiska,takže to keď kuk na mape,tak uidíš,že je to blízko

beruska2x
autor
27. kvě 2009

jee holky vy se mate ze tam muzete jit spolu 😢

erika107
27. kvě 2009

no my by sme tam s kamoskou niekedy to isli omrknut ...lebo co chodime na to dobre cviko tak nasa cvicitelka Mima gajdosova tam pracuje alebo ja neviem co presne tam robi ...

patricia1971
27. kvě 2009

eri, neviem,či sa to ale podarilo okopíroať
http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-57...

berus asi sa tam pôjdem aj ja pozrieť 🙂 no škoda,že nebývaš bližšie ☹

erika107
27. kvě 2009

aha uz viem kde to je ...ked ideme na teslovu tak chodime o ulicu dalej uz viem ...

patricia1971
27. kvě 2009

eri tak daj potom vedieť 🙂 no lete my asi budeme chodiť k vode, cez prázdniny mám aj Pauli,takže to bude iná zábava,aj moja mama bude chodiť s nami k vode,tak bude super,sa už teším,len nech je teplo 😝

beruska2x
autor
27. kvě 2009

no je mi to moc lito.. byla by to psina 😉 to uz bych doma ale fakt neudelala nic 😝 😀

patricia1971
27. kvě 2009

no veď to beru aj ja,to teraz stíham tak tak,ked malá doobeda spí,v lete si to ani nevie predstaviť,to bude asi v noci variť,aby sme mohli ísť cez den prec 😝

patricia1971
27. kvě 2009

eri to je kúsok cez chodník od teslovej,to môže byť tak ani nie 5 min.odtiaľ 😵

beruska2x
autor
27. kvě 2009

ja varim a vsechno az vecer kdyz malej spi, vyluxuju s nim, dam do pracky, povesim, setru podlahu a tak ale jinak radsi jdeme ven.. ono se to nepodela 😝
malej je ted, pak uz nebude chtit bejt s mamou tak si to uzivam, piglovat byt stejne budu dozivotne 😀 😝

erika107
27. kvě 2009

http://ktovtebebyva.sk/sk/Hudobna-skola-YAMAHA.... pati kamoska chodi sem s prckom ale ten ma uz 3 roky a tiez si to moc pochvaluje ale maju aj MC ...

oky babulky idem ja do hajan ... tak vidime sa resp. citame sa az v utorok ... pekny vikend prajem

beruska2x
autor
27. kvě 2009

jee tak pekny vikend a pekne oslavte den deti 😉

pati taky ahojky, jdu si umyt hlavu at se za me Sima nemusi stydet 😉

dobrou noc 😎

erika107
27. kvě 2009

bru nocku ... juuuj den deti som zabudla aj nan .o)

patricia1971
27. kvě 2009

beru tak to moja ide spať až okolo 20.15,tak to by som asi do polnoci makala 😀 ale ja to stíham cez deň teraz,potom uvidím 😀

eri to je asi pre väššie....a prečo prídeš až v utorok????e´d dnes je len streda 😉 tak dobrú nocku 😵

patricia1971
27. kvě 2009

no tak dobrú nocku všetkým 🙂 🙂 🙂

erika107
27. kvě 2009

pati: lebo zajtra dojde ujo z anglicka a bude okupovat moju malu izbu tam kde mam net ... tak preto az v utorok ale mali by ist na moravu tak jeden den sa tu ukazem ale este neviem kedy

patricia1971
27. kvě 2009

aha eri,to som nevedela.....tak dobrú noc 🙂 idem aj ja 😵

patricia1971
28. kvě 2009

no ahojte 🙂
tak u nás noc bola ok,len 2x mrnčala,takže sa dalo a to spala do 7 hod., no keby bola takáto každá noc,tak je to super 🙂 poobede ideme von,tak snáď večer sa zastavím....pekný dník 😵

saska.t
28. kvě 2009

ahojky
pati tak u nas ako u vas noc akurat spala len do 6,00 ale aj to je dost kedze uz o 19,00 bola vcera v postielke 🙂
no tu strasne fuka takze von asi nepojdeme a ani s tou teplotou to nie je nic moc takze musim vymysliet nahradny program, dnes ani nevarim, bude mat hippku ani si nepamätam kedy ju mala naposledy 😀
Budem tiez priebezne kuk, pa

kisska
28. kvě 2009

ahojte babulky. Tak my sme mali otrasnu noc, vlastne Adam ju mal ok, len ja som nemohla spat. O polnoci som to vzdala a vliezla som do sprchy, bola som tam 3/4 hodinu ale aj tak to velmi nepomohlo... bola som hore asi do tretej... neviem...a ked som uz konecne zaspala, tak som sa budila na to, ze mi tecu slzy... a dnes rano som sa dozvedela, ze zomrel Tomasov dedko, ktoreho sme mali veeeelmi radi. Takze je to uuuuplne o hovne, aj ked bol vazne chory, predsa len si to clovek nepripusta. Od pondelka bol v nemocnici a dnes som bola odhodlana po plavani zbehnut do Ba, ze ho skocime pozriet...nestihli sme 😢 😔 Chudak maly, ten na mna len cely den pozera, ze preco placem... najhorsie je, ze takto zle som sa necitila, ani ked mi zomrela sestra... a to sme mali jeden pohreb v rodine pred mesiacom... ☹

saska.t
28. kvě 2009

kiss - to mi je luto ☹
na nespavost mi pomohlo dopovat sa kvalitnym magneziom ale zabera to najskor po tyzdni ale skus mozno to pomoze aj tebe 😉

kocky od 10-20.8. som v BA takze by sme mali aspon ciastocne dohodnut stretko ale cez vikend nemozem pretoze dojde cela rodina malej 1.narodeniny oslavovat, takze ak by vam to nevadilo tak v tyzdni 😉

kisska
28. kvě 2009

sasi dik - to magnezko asi naordinujeme babke...

dala si super termin - 9. sa vraciame z chorvatska, takze mi vyhovuje termin cez tyzden. Skus si to naplanovat ako budes ma program s rodinou a daj vediet, kedy ta pustia 😉 Ako pridete? Lietadlom ci autom? aby som vedela dovtedy dopravit do BA kocik, mozem ho nechat u vasich aj skor, ze? 😉 uz ta mam aj v kalendari 😀

daskak
28. kvě 2009

ahoj dievcata, 🙂
vidim, ze mam co docitavat... hambim sa ale cez den vobec nestiham zapnut PC a vecer adkvec do postele atakto dookola... a dni mi utekaju pomedzi prsty.. ☹ ☹ ☹ ☹ ...

idem Vas docitat aby som vedela co mate nove?? my uz chodime ako naozajstny frajeri 😎 😎 ... vsade sam... aj modrin mame akosina nohach viacej 😒 😒 .. aj zubky nam vysli dalsie, takze ich mame 8 😀 .. ale boli sme tyzden chori... takze cista hruza... len plac a nespokojnost. dnes je prvy den lepsie...

kiss: to mi je velmi luto, prajem Ti uprimnu sustrast 😔 😔

sasi: super termin... aj my by sme sa malipohybovt v okoli Ba v tom case 😉
berus, pati, eri ahoooooooooojte uz aj vas idem docitat

saska.t
28. kvě 2009

cauky kocky 😉
kiss- dakujem , kocik uz nepotrebujem mame uz len lahku buginu a kupili sme truhlu na auto a tam sa zmesti ale fakt dik 😉 (na väcsie auto nemame 😠 ) Takze prideme autom na tyz. k nasim a tyz. v Brne u D rodicov
som rada ze zatial to pasuje tak dufam ze aj ostatnym kockam bude 😉 /nas chces provokovat peknym opalenim co???/

dasi- ahoj som rada ze si sa konecne objavila, my uz tiez mame o par zubkov viac a boli to teda nervy a horucky a tiez ta chcem vidiet na nasom stretnuti 😀

v tyzdni mi je v zasade jedno kedy sa stretneme ja sa vam prisposobim 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru