Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
2. čer 2009

ahojte,no ja asi nestihnem prísť,lebo kým Lili pôjde spať bude aj 20.30 a potom tu mám tak kopu žehlenia,že sa musím do toho už pustiť,i ked sa mi nechce....no uvidím,možno na chvíľu kuknem....pekný večer 😵 😵 😵 😵

saska.t
2. čer 2009

Ahojky babzne, tak mala dnes zalomila nejak rychlo ale poobede malo spala tak to bude urcite tym... Dnes sme mali este pekne pocasie ale od zajtra hlasia chladno takze sa urcite von nedostaneme no to bude na palicu 😢 ale snad aspon mala bude dobra, a co vy???

beruska2x
autor
2. čer 2009

ahojte holky, no u nas cely den celkem fajn, mrci trosku ale v norme ale ted 😅 ne a ne usnout.. uz tam sel R, uz jsem toho mela dost 🙄

saska.t
2. čer 2009

ahoj beru, no kedysi maly odpadaval sam teraz musite uspavat 😀 to je ale paradox 😀 aspon nebude o 4 rano buntosit 😀
inak skusila som malej urobit brokolicovu omacku so zemiakmi a mäskom zvlast a uplne v pohode to spapala aj ked to nebolo dokopy mixnute 😉

saska.t
2. čer 2009

juj no dnes je tu mrtvo tak idem kukat VKV aspon jeden diel uvidim cely ale musim povedat ze to flakate 😠 😎

beruska2x
autor
2. čer 2009

no ja doufam ze je to jen tema zubama ☹ jinak holky papa a zitra na 100% 😉

patricia1971
2. čer 2009

no ja som malú akurát uložila,tak uvidím,ako zaspí,len prádlo na žehlenie som si zabudla v spálni,tak musím čakať,kým malá zaspí......u nás ináč ráno jačanda,ale ked sa vyspala,tak bola super,sme boli na nákupoch,vonku,doma,zase vonku....no už je s nou fajn,ked neni jačanda,tak je úplne super.....baby,no ona už sama normálne chodí,taká je zlatá, chodí aj po štyroch,ale aj normálne po svojich 😵

dnes som varila lasagne a malá mi jedla z toho tú cestovinu a moc jej to chutilo,hlavneže som jej nachystla ovocie,ale to nechcela,ale lasagne tlačila do hlavy....ani tú kašu do nej nedostanem,ale chlebík alebo rohlík zje....no už sa hrá na veľkú....ešteže ten maglajz na obed krásne spapá a jogurt tiež 😵

beruska2x
autor
2. čer 2009

pati to musi byt krasa, ja se tesim az Sima bude capkat, sape se mi z kocarku za detma vsude..

ty jo lasagne ta ma chute 😀 asi to vidi u starsich dvou ne?? jsou to opicky 😝

patricia1971
2. čer 2009

tak pa, idem žehliť 😠 a nechce sa mi ☹ zajtra kuknem 🙂 dobrú nocku 🙂

saska.t
3. čer 2009

Ahojte bambulky 😉
tak nasa noc dnes katastrofalna 5 x som bola pri malej aj ked teda spala do pol 6 no ale ja mam kruhy pod ocami dnes som uz D povedala ze aj on bude stavat k malej, lenze ked on sa neprebudi ked mala janci a kym ho zobudim to tam mozem ist aj sama 😝
Dnes sa tu dost ochladilo je ledva 14 st. a strasne fuka takze sa najskor ani von nedostaneme takze krasny den pred nami 😠
Zatial pa ale budem kuk priebezne 🙂

patricia1971
3. čer 2009

ahojte 🙂
u nás noc super,len 1x som jej išla dať čajík,ale to som sa ja zas budila,že či vôbec žije,lebo naše noci sú pestrejšie 😉
no tu svieti slniečko,ale fúka, zdá sa už teplejšie, cez obed asi pôjdeme von...len u nás je problém to,že Lili si dáva stále dole čapicu...dávam jej klobučik,aj takú dobrú šatku,ale ona to dá hned dole,jediné čo jej trošku vydrží na hlave,je taká jemná čiapka,len niekedy mi pripadá v nej smiešne,že v lete nosí čiapku,no čo už 😒

tak zatial pa 😵

beruska2x
autor
3. čer 2009

ahojte hoky dneska to vypada zatim fajn 😉 asi zuby polevily.. jinak tady je taakovy vitr a zima ze jsem mu ven dala zasu chlupatku co nosil v zime 😅 .. taky jsme ztratili vrniciho pavoucka z kocarku, vsadim se ze ho zahodil ulicnik 😝
ale postavili jsem satn v pokojiku, tak hodim hned fotku 😉
a v patek jede sam k babi a my jdeme do kina 😎

beruska2x
autor
3. čer 2009

jo a posledni 3 noci se ozve tim ze se ve spani otoci na bricho, neumi tak asi spat a jeci 😝 tak ho dam zpatky a spi... delaji to taky???

erika107
3. čer 2009

ahojcek babulky tak konecne som medzi vami idem vas docitat :o))

beruska2x
autor
3. čer 2009

cusik eri 😉

erika107
3. čer 2009

no tak my sme mali desnu noc od polnoci bol stale hore vypadaval mu dudlik a furt mrncal uz som nevedela co mu je ked som ho dala ku nam do postele sa to polepsilo ale tiez ziadna vyhra ... dnes sme boli na poradni a maly ma 10,07 kg moc nepribral od predchadzajucej poradni ale doky povedala ze on ma dost na sebe nabraneho ze to je v poho...a viete co mi povedala vraj Lucina neni dobra ze mala by som mu davat tvrdy syr lebo obsahuje menej tuku ale pokial ja viem tak tvrdy syr ma minimalne 35 % tuku ... a taktiez ze mu mozem davat tvaroh rozrabany v troske mlieka je normalna? ved tvaroh az od jedneho roka ... ja sa v dnesnych lekaroch nevyznam vazne ☹ ... a este neake veci mi povedala ked si pospominam napisem .... jaaaj ze nevadi ze mi nechce jest rohliky ani chleba ze to casom nato dojde....a vraj zvolensky jogurt neni dobry lebo ze obsahuje smotanu a ze to je vela tuku ... MUSIM VYMENIT LEKARKU !!!! v nicom mi neporadi

erika107
3. čer 2009

a inac dnes sme mali posledne cvicenie to dobre ☹ aj mi to bude chybat musim vymysliet nove aktivity ... nevies pati nahodou o niecom v BA?

patricia1971
3. čer 2009

ahojte,tak som tu len na skok, dala som nejaké nové foto 😵

berus super,že idete do kina,treba aj vypadnúť niekde von 😵

eri no neviem s tým syrom,to každý horoví ináč,ja tiež už neviem,ako sa mám riadiť 😒

babulky,snád ešte dobehnem,len M s Lili pôjdu do vane až o 20 hod.,tak sa idem hrať s Lili...pa 😵

erika107
3. čer 2009

juuuj pati mala je podarena ako si cupitka ... keby tak uz aj nas chodil taka by som bola rada ...aspon keby sa naucil uz stvornozkovat ...to je vsetko hudba buducnosti :( ale dnes ked sme boli na cviku tak sa po parketach smikal tam je viacej miesta doma je ohrozovany nabytkom xixi takkze moc nenaplazi :o))

beruska2x
autor
3. čer 2009

jdu se taky juknout 😉

eri nic si z toho nedelej, treba DR neni dobra na vyzivu ale je dobra na neco jinyho, jestli ti vse ostatni pohlida a dobre komunikuje tak neplas, naroz svuj mas, co delat vis... ja mam super Dr ale taky mi nekde na 7m rikala ze mu mam jidlo zahustovat moukou 😕
proste si myslim a delam svoje, jinak zase ockovani, prispevky na ne, vse mi ohlida, s tim exemem me poslala na kozni..

beruska2x
autor
3. čer 2009

pati no mala je super 😉 skvele ze mate to auto s tyci, me bolej zada jak Sima chce furt vozit a jsem ohnuta 😝 😉

erika107
3. čer 2009

a vy este mate exem?

beruska2x
autor
3. čer 2009

nekdy se mu to objevi na spankach ale tak na 2 dny a zmizi, je to asi o 1000% lepsi.. 😉

erika107
3. čer 2009

a to mal ten atopicky alebo nie?

beruska2x
autor
3. čer 2009

eri to nikdo nevi, ja doufam ze ne ale to se muze projevit treba az na 3 - 4 letech.. snad to bude o.k. a da nam to pokoj... na testy na alergie ho tahat zatim nechci, kdyz to ma dobre, na to je cas kdyby se to zhorsilo...

erika107
3. čer 2009

no lebo kamoskyna mala ma a ma velke obmedzenia aj v strave ale tak vy mozete vsetko papat... no a kamoskyn maly ma ale on to ma po nej ... tak hadam ze simca bude ok

beruska2x
autor
3. čer 2009

no on mema jist petrzel, celer a nemel by presnidavky ale ono kazdemu vadi neco jineho, chce to vychytat no 🙄

erika107
3. čer 2009

http://picasaweb.google.sk/ericka107/9MesiacCvi... tak uz som dohadzala fotky na picasaweb tak mozete kuk z nasich cviceni :o))

erika107
3. čer 2009

berus maly je rozkosny a ten stan je perfektny kde ste ho kupili, tie lopticky su penove alebo umelohmotne?

beruska2x
autor
3. čer 2009

jee eri mooooc pekny Matiasko je jako vzdy fraja, to je proste mazlik 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru