Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
29. čer 2009

sasi:napisala som to ako hotentot... pochipila si ma ze? 😉

erika107
29. čer 2009

dasi dakujem

daskak
29. čer 2009

babenky dobru nockku zajtra nakuknem 😉

erika107
29. čer 2009

oky bru nocku tak pojdem aj ja lebo tu neni ani nohy

kisska
29. čer 2009

ja sooooom,
eri pozvanka je super, mathi je straaasny stramak, fesacisko 😉

boooze sasi, to jaku kombinaciu mas, mnaaaam. Dala by som si, ale teraz by som ti mohla akurat vyjedat oriesky z Milky 😒 😉 Ja som sa v nedelu napchavala kyslou kapustou, lebo to bolo to jedine, co mi pomahalo na nevolnosti 😖 , ked si spomeniem na sladke, tak ma nadrapuje... a ked sa napchavam ovocim, tak ma prehana... no tiez kombinacia jak svina.... babo bude straaasny jedak 😎

saska.t
30. čer 2009

dobre ranko,

tak vyzerame ze hnacka je na ustupe chvalabohu uz to malo aj tvar 😀

dasi pochopila som 😉 , no ja uz tiez nemixujem (iba ked som leniva a ponahlam sa aj to nahrubo) ale este ma vsetko zmiesane dokopy ...

kiss - si si ista ze si v tomto tyzdni??? 😀 nevolnosti malokedy zacinaju pred 6 tyz. 😅 ale ved to je vlastne jedno... mne bolo zle jak hovado 6 tyz. som myslela ze sa zabijem som dokazala len lezat v posteli a v robote ani PN-ku nepytali ked ma videli 😀

pata a berus strajkuju, ci uz nas nemaju radi??? 🙄

kisska
30. čer 2009

Dobre ranko - sasi to ma tesi, ze ste hnacku zahnali, super....
a ten tyzden? no uvidim, dnes mam zase kontrolu u gyndaka, tak dam vediet, ale na 1. to tak vyzeralo. Aj ja by som si dala PNku, u Adama mi byvalo zle az v 16tt a to sa dalo vydrzat... toto je 100 a 1 ☹

ja inak tiez Adamovi este vsetko miesam dokopy, sa vyhybam tomu, aby vyjedal len jednu cast a zvysok nechal nedotknuty... takto maximalne vyjeda hrasok z ryze 😉

patka asi ukoncuje skolsky rok a berus? nezabudla sa vratit od rodicov? 😉 no snad su v poriadku

patricia1971
30. čer 2009

moje ahojte,sme prišli pred hodinou domov od svokrovcov, ved o piatku rána sme tam boli 🙂 ,tak chaos doma,bolo nám tam dobre,samé oslavy a žranica.....teraz len perem a idem rýchlo upratať.....ale za hodku bude malá spať,tak si vás dočítam...tak zatial pa 😵 😵 😵

beruska2x
autor
30. čer 2009

caute holky, mame kupce na byt tak cely dopo telefonuju po uradech 😝

vecer jsem tu jak na koni 😀 😀 😀

pekne si uzijte slunicko 😉

daskak
30. čer 2009

ahojte dievcata
sasi: to je super za malej je uz OK 😀
kiss: no presne viem o com hovoris...uplne ine to bolo pri patkovi ako pri davidkovi.. aj porod bol uplne iny 😖
berus,pati, eri: ahojte 😉

no moj patko dnes odisiel na prazdniny ku mojim rodicom... tak bude tyzden klud 😉 ... dufam ze si nemyslite o mne ze som rkavcia mat, ale to co dokazu moji chlapi za par minut..... tak si na chvilku od seba oddychneme

beruska2x
autor
30. čer 2009

ahojky dasi 😉 me divna nepripadas, sla jsem dneska na pedikuru a jak raaada jsem se jich obou na 2 hodky zbavila 😀 a ja byla u babi a dedy jako mala casto na vikdendy i na prazdniny, mam je moc rada a byla jsem prvni rozmazlovane vnouce, jestli me to poznamenalo tak jen v dobrem 😉

jinak my vikedn docela v poho, teda pekne jsme se pohadali s R ale uz dobry, vcera jsem sla spat brzo, odpo jem taak zmokla a jeste nas ohodil kamion a to od hlavy k pate, no nasrana jsem byla jak starej namornik....

dneska jsem koupila Simovi k narozkam tu plastenku 😀 s krtkem, meli teda uz jen cervenou ale je mooooc peknoucka... jo dala jsem novy fotky tak kuk 😉

pristi tyden tady asi nebudu vubec, pojedeme se Simou k babi na chalupu, ma dovcu tak si chce malyho uzit a ja se tesim na boruvky, na houby...

beruska2x
autor
30. čer 2009

dneska nikdo 😕 😢

saska.t
30. čer 2009

Ahojky beru,

no to ste sa mali krasne vidim ze nieco je vo vzduchu ked sa vsetky hadame s drahymi...
mala zasa hnackuje asi to budu fakt zuby aj ked to nie je take hrozne ako predvcerom

beruska2x
autor
30. čer 2009

cusik sasi 😉 ani mi nemluv Sima se posledni neposejri bez toho abych ho celho prevlikala 😝 uz ho rovnou supu do umyvadla, to je zbytecny utirat....

saska.t
30. čer 2009

no tiez to robim chuderka uz ma vsetko vystipane len ju natieram jak debil az mi jej je luto ale je tu 30 st. tak jej to robi aj dobre, poti sa jak blazon uz neviem co by som jej obliekla aby jej nebolo tak teplo

patricia1971
30. čer 2009

ahojte 🙂

sasi snád to malú prejde,ale ke´d vám doki nič na to nepovedala....a papá v pohode všetko???? daj jej len nejaké zapekacie veci,ja som to Lili minule tk urobila a bolo dobré,lebo tiež mala nejaké riedke 😵

berus tak nech vám to všetko dobre dopadne s tým bytom 😵

dasi ked má niekto len jedno dieťa,tak je to také iné, naša Pauli je ešte pri mori a ja si pripadám s Lili ako bezdetná...a to Erik ma ani nepotrebuje,len nech je navarené niečo dobré 😀

kiss ten sen bol super 😀 😀 😀

eri,gali ahojte 🙂

beruska2x
autor
30. čer 2009

ahoj pati 😉

holky dneska hlidal malyho R a za 1,5 hodky mi volal kde teda proboha jsem, 😉 jsem mu to dala za ten vikend vyzrat 😝

beruska2x
autor
30. čer 2009
saska.t
30. čer 2009

ahoj pati - davam uz 2 dni len zapekacie a mlieko robim o odmerku mlieka menej a vody viac ale aj tak stale ma no ved uvidime

beru si mala byt prec aspon pol dna aby vedeli chlapi co to je byt s malym dietatom keby mal dnes strazit elli asi by odpadol 😀

patricia1971
30. čer 2009

jaaj baby,tak ja som mala super tie 4 dni,stále sa mi niekto staral o malú,tak som si od nej oddýchla,ale zato som makala u svokra na dome,som mu tam upratovala, lebo v nedelu tam mal takú party,asi 40 ľudí a to sme ráno rýchlo varili guláš v kotli a bol super...no a v sobotu som bola tam na oslave 40tky, jednej známej a bolo super,jedlo bomba,vínečko mi išlo,švagriná bola s Lili,len som ju prišla okúpať a dať spať,lebo revala za mnou,ale ináč super....škoda že oni nebývajú bližie,by mi boli stále s malou,aj M sesternica ju v kuse varovala 😵 😵 😵

patricia1971
30. čer 2009

berus a ty nemáš kočík???? ja som myslela,že šparťák máš 🙂

sasi snád to prejde 🙂

beruska2x
autor
30. čer 2009

nojo, oni si to predstavujou tak ze si cely den jen hrajeme... pohoda, jsem se musela smat az...
si stezoval ze ani na zachod nemohl, ze lezl Sima za nim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pati jojo zmena je super, ja treba delam u nasich na zahrade a mam a se venuje malymu, jen aby byl na chvili s nekym jinym, ono jim to jen prospeje...
dneska jsme byli v praci u me a vsichni z nej byli paf jak je spolecenskej, tolik cizich lidi a on uplne v poho, choval se, blbnul, sla jsem i pryc (na WC) a ani si nevsimnul....

patricia1971
30. čer 2009

berus chlapi to nechápu,aj môj M že by ostal na materskej,ale to by len ležal a išiel s Lili von,možno by jej dal aj najesť,ale nič viec by doma neurobil...oni si to predstavujú úplne super...myslia si,že celý deň ležkáme v posteli a nudíme sa 😝 😝 😝

beruska2x
autor
30. čer 2009

sportak mam ale ne golfky a jestli pojedeme na tu chatu do jiznich cech tak se mi velkej kocar vlakem tahnout nechce, uz tak budeme mit kramu hafo a tenhle bych pak i nechala u nasich at ho nemusim pokazdy prevazet, u nich to na to popojeti staci...

stejne po zahrade leze... on se neztrati, budeme mit pak druhy, bracha treba nekdy... 😀 😀

saska.t
30. čer 2009

no to vam zavidim ze mate niekoho kto vam deturence postrazi ja som tu sama ako kol v plote ale uz sa blizi termin prichodu na SK tak je to lepsie aj ja si budem uzivat 😀

patricia1971
30. čer 2009

aha, ja mám tiež ten veľký doma,ale šporťák mám radšej,ja mám ešte po Paulínke taký Peg Perego,asi podobný ako tu raz saska hodila foto,ale ja som si ním spokojná,je to niečo podobné ako ideš kúpiť...ja som si ho po Pauli nechala,ani neviem prečo,ale on bol v super stave a nechcela som ho predať,pretože vtedy bol strašne drahý....a teraz sa mi zišiel....no aj môj svokor mi na dome zohnal šporťák,tak ke´d som ho zbadala,skoro som odpadla,to sa tam asi ešte jeho starí rodičia vozili 😀 😀 😀 😀 ale on to myslel v dobrom 🙂

patricia1971
30. čer 2009

jaj sasi,je to fakt super,ja som aj dnes volala mame,ked sme prišli,nech príde a ide s Lili na hodinku von,nech si vybalím,dám prať a trošku tu upracem.....a to mi veľmi pomôže,lebo potom išla malá spať,tak som mala pokoj a stihla som si porobiť všetko....no sasi,škoda,že si tak daleko a nikoho tam nemáš 😢 😢 😢

saska.t
30. čer 2009

pati aj ja som spokojna s peg peregom tiez by som ho nedala prec 😀

patricia1971
30. čer 2009

sasi za 10 rokov sa ti zíde 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
30. čer 2009

hele nasi maji tu starou Libertu znas to?? ale je uuuplne nova, je na pude, meli tenktrat kocarky 2 a taky mysleli ze v tom budou Simu vozit 😀

sasi neboj dockas se... 😉 zase ji tolik nerozmazli jako u nas...

holky kdy cistite detem zuby? rano nebo vecer? jsem to zkousela a nic moc, ne ze by rval ale netvaril se a vystrkoval to z pusy.. nevim moc jak na to...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru