Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. črc 2009

no to bych se s nim eri netahla ☹ to bude spocenej 😕

tady furt prsi a jsou bourky, normalne je vlhkost skoro 80%.. traga...doufam ze bude pekne at muze Sima na chalupe ven...

az jsem si ted po tom zehleni dala zmrzlinu 😀 😀 😀 😀

erika107
2. črc 2009

no ved prave a ked pojdeme von z auta by som ho prezliekla ale ho trosku ofukne a bude chory to zase moc nechcem :o( ... neviem uvidim podla rannej konstalacie ci pojdeme

a aku zmrzku mas? dala by som si aj ja ...

a kde su vsetky babulky?

saska.t
2. črc 2009

baby ja uz sa tak tesim domov ani si neviete predstavit ako mi to tu lezie na nervy 😝 mala je tiez ako vred no parada uplna traga uz nech som doma 😀
mala ma buducu sobotu jeden rok ani sa mi nechce verit musim urobit jej fotku s ramcekom a rozposlat vsetkym znamym nech na nu nezabudnu!!!

erika107
2. črc 2009

sasi. tak myslim si ze isto nezabudnu .o) na prdolatka sa neda zabudnut :o)

saska.t
2. črc 2009

jasne uz som im povedala ze ked prideme domov cakame veeeelllllaaaa darcekov 😀

beruska2x
autor
2. črc 2009

mam zmrzku s vlasskymi orechy mnam 😉 na nervy....

zitra budu obvolavat realitky 😖

erika107
2. črc 2009

sasi: co darceky radsej peniazky na ucet :o)

beru: no nerob mi tu chutky :o) ...a nevysiel ten predaj co si spominala?

beruska2x
autor
2. črc 2009

nenevysel, hlavne jeste dneska dopo si s nim volam co a jak, domluvila jsem si schuzku s pravnikem kvuli smlouve a odpo mi vola ze si to rozmysleli... malem me kraglo, zase budu za debila to rusit zitra..

uz me z toho jebe, furt jen obiham a obvolavam urady a blbce 😝

erika107
2. črc 2009

berus: tak to ti veru nezavidim ale bud aspon rada ze je zaujem o ten byt nasi maju takto majetky zdedeny po rodicoch a nevedia sa toho zbavit

saska.t
2. črc 2009

beru tiez mam taku zmrzku 😀 , no to ti fakt nezavidim ale zasa sa da tomu rozumiet kedze je to dost penazi ale neboj to predate 😉

beruska2x
autor
2. črc 2009

no my se toho zbavit musime, 2 najmy platit nemuzeme ani kdyby jsme chteli ☹

beruska2x
autor
2. črc 2009

prosim te 14 dni to domlouvame a ted behem 2 hodin zmeni nazor.. jestli zase zitra bude volat neco jineho tak uz na nej kaslu...

je to jen starost , radsi fakt nic nemit 😝

erika107
2. črc 2009

berus: no on by si z vas takto utahoval a vodil za nos to je zbytocne

saska.t
2. črc 2009

no to tak byva bohuzial... holky idem jednu bafnut a do sprchy som ko prajem krasny vecer a vidim ze ostatne kocky na to uplne ser.... 😀

beruska2x
autor
2. črc 2009

no sai tak pap ja jeste pisnu dopo a pak slus, ale treba se v tydnu ukazu 😉

erika107
2. črc 2009

ok babulky tak bru nocku vam prajem ja musim este cakat na L :o(

a keby sme sa nahodou zajtra necitali tak ti prajem berus krasnu dovolenku .o)

beruska2x
autor
2. črc 2009

je tak papa taky eri 😵 😵 😵

saska.t
3. črc 2009

cauky kocky,
tak moj den sa vyborne zacal D mi volal ze mu v robote kon zlomil nohu a ide do nemocnice takze vsetky plany sa menia, namiesto 1 dietata budem opatrovat 2 ale hlavne ze sa nic horsie nestalo
😝
tak duf 😝 m ze vas den zacina lepsie 😉

patricia1971
3. črc 2009

ahojte moje 🙂 vôbec vás nestíham,mám toho nejako veľa a večer kým Lili zaspí a ja dokončím všetko,už ste tu neni....a ešte Erikovi sa pokazila obrazovka,tak des.....máme potom len jeden pc 😢

sasi to je strašné,dúfam,že to nebude mať nejako komplikovane zlomené 😒 daj vedieť

ja idem dať Lili za chvíľu spať,ale som sa pustila do dôkladného upratoania detskej izby,tak budem rýchlo makať,lebo to čo tu má Paulína,tak to je strašné,asi vyhodím pol izby....no a potom vás rýchlo musím zas dočítať,aby som bola v obraze 🙂 🙂 🙂 tak pekný dník 🙂

beruska2x
autor
3. črc 2009

ahojte...

teda sasi, velmi velmi uprimne te lituji, R mel ruku v sadre jak se vysekal na kole, byl doma pres 3 tydny a bylo to neco.. 😅 ne ze bych ho nemela rada ale 2 deti a nesamostatne k tomu jsou opravdu zahul 😀 😀 😀

peti.. jojo bracha tak skoncil skolu a mama ho uhani aby konecne uklidil pokoj, kdyz uz ma cas, dela vse okolo aby mu na to zadny nezbyl 😉

saska.t
3. črc 2009

baby takze D idu operovat ma roztriestene chodila a ja som na prasky fakt neviem ako to zvladnem vsetko ☹

beruska2x
autor
3. črc 2009

jeee sasi drzim palecky at to mate brzo a hlavne dobre za sebou 😢 😢

zatim papa holky mejte se....

daskak
3. črc 2009

ahojte dievcata 😉 😉
somtu len na skok, lebo M ma dnes narodky tak chystam veceru,kolacik,sampus... atd a neviem kde je sever akosi mam toho moc.. a aby mi nebolo luto takdnes vypadli dvere so skrine a maly tam sedel...mala som pulz asi 300.. by ste sa mi krvy nedorezali.. al enastastie samu nic nestalo len sa od strachu dokakal 😝 .. tak som zdvihlatelefon a nahucalasom na M ze on za to moze, lebo cih mal urobit lepsie... ja som krava... teraz je asi urazeny.. snad to napravi ta vecera
sasi:o mamo to ti vobec nezavidim.. a kedy ho idu operovat???
eri: je super aky je drobec sikovny 😀 😀
berus: nepotrebujes sekretarku????ze by ti pomohla s tym obvolavanim??? 😉
pati: aj patko je teraz u mojich rodicov a tiez som mu rbila generalku izby.. cista katastorfa 😖 😖 😖 ked sa vrati mam na neho par otazociek...a tiez som vyhodila kopu kravin...
kiss,gali ahojte 😉

saska.t
3. črc 2009

Dasi uz je zoperovany chvalabohu sa prebral a ma to za sebou, a pekny romanticky vecer vam prajem pa

erika107
3. črc 2009

ahojcek babulky

tak dnesny den od rana som makala ako fretka varila upratovala a potom som robila tatinovi z 3 sendvičov chlebicky lebo dnes ma narodeniny tiez a bral si do senku chlapom aj tortu ale nastastie tu si objednal :o) ... tak som zrobena jak jedno hovado

sasi: tak to mi je velmi luto ale hlavne ze to nebolo horsie a ze sa prebral z narkozi ked sa sere tak sa sere to tak byva :o( ... a potom bude moct este jazdit?

dasi: tak si uzite riadnu romantiku dnes

pati: a ja som ti uz dnes chcela pisat sms co sa deje ked ste neni ani na nete :o)

asi tu nikto nebude dnes vsetky ste mimo domu :o(

patricia1971
3. črc 2009

ahojte moje 🙂

sasi to je hrozné,ale dúfam,že to bude už dobré,no vieš čo,je to strašné,tí chlapi sú ako deti,ešte aj tie úrazy,ako aj berus píše,tiež sa jej muž dochrámal....tak mu drťím palčeky,nech sa rýchlo uzdraví,no operácia,to je brutus 😢

eri som tu,len niestíham,stále niečo robím,vved sme boli 5 dní preč a ja potom doma nič nestíham...v stredu naložím decká a ideme k svokrovcom zas,na 5 dní, M je v novej robote,tak on príde je s jeho mamou v piatok večer za nami

dasi tak si ten večer užite...no tie dvere,nepríjemná vec,tiež som furt v strehu,že na nu niečo padne

beru,gali,kiss ahojte

erika107
3. črc 2009

pati: tak tebe zase bude fajn :O) ... ja idem predsa zajtra do tych ciech som zvedava ako maly zvladne cestu ...

patricia1971
3. črc 2009

jeej,no niečo som tu čítala,idem rýchlo dočítať,nech som v obraze 🙂

erika107
3. črc 2009

jj ideme ku tete na moravu to bude maleho prva dlhsia cesta autom :o) ale v auguste chceme ist do ziliny a trencina ku kamosom tak si musi zvyknut

patricia1971
3. črc 2009

no som niečo rýchlo čítala...a to na koľko dní????...ja cestujem len ked malá spí,ináč des v tej sedačke,takže ked pôjdem k svokr.,tk len okolo 10 hod.ked bude spať,tao sa akurát vyspí,kým tam prídeme 🙂 ale nám tam bude super,aj keby počko nevyšlo,tak v bazéne je asi 29 stup.voda,je zakrytý,takže aspon decká sa vyjašia 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru