Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
13. črc 2009

ahojki babenky
idem vaschytro docitat ... ste toho popisali... 😀
eri: neboj vsetko bude OK.. ja si prosim tricko ako ostatne holky, velkost M.. dakujeeem

kiss, pati, berus, sasi. gali: ahojteee 😀

saska.t
13. črc 2009

ja mozem 22 uplne bez problemov aj cas mi vyhovuje tak cakam aj vase dotazi, vecer sa snazte dorazit aby sme dohodli stretko 😉 a este raz sa ospravedlnujem za zmenu terminu ale clovek nemoze predvidat co vsetko sa stane 😅

daskak
13. črc 2009

sasi: 22.7. ALEBO 22.8. ? AK V auguste tak je to ok, to v pohide mozene, ale ak je to teraz tak akurat v ten den mi prideu chlapi z dovolenky..

saska.t
13. črc 2009

dasi teraz 7. no tak musime dohodnut neskorsi termin kedze kiss odchadza 24 na dovcu tak uz len ostava 23.7 😕

daskak
13. črc 2009

☹ ☹ ☹ ... hmmm ........pokial je to v july to nemame sancu stihnut lebo hned ked mi pridu chlapi, tak hned pride svokor a hned na to patko odchadza do kosic... a ja ho musim pobalit.. 😖 😖 😕

kisska
13. črc 2009

skoda dasi, tak to budeme musiet zorganizovat nejaku videokonferenciu 😉 😀 ... pravdepodobne aj beruske uz dosli vyhovorky, preco sa nemoze dostavit 😉

daskak
13. črc 2009

no ja som s tym ratala v auguste.. takze tak... 😒 😒
baby a otyzden v stredu? tj 29.7. by to nemohlo byt?

beruska2x
autor
13. črc 2009

kiss 😝 teda ty jsi...

ted jsem dorazila domu.. nas Sima teda v aute po 20 minutach sili, nevim asi ho budeme muset vozit po meste aby si zvyknul 😅 zitra jdeme na to kozni to jsem zvedava, je flekatej jak blazen...

co jinak? tady dneska uz bylo zase pekne ale minuly tyden nam dovca pekne proprsela 😖

kisska
13. črc 2009

no ak tu este saska bude... a dalo by sa to este prelozit na stvrtok... lebo v stredu som este na chate a v piatok v noci uz odchadzam... 😉

berus - ved ja som zartovala 😉

beruska2x
autor
13. črc 2009

ja bych jela hned, sama, uz toho mam plny zuby, ted do toho mame jeste moji babcu v nemocnici, jako fakt kdyz se sere tak se sere...
mam pocizt z epo me kazdej neco chce, si myslej ze mam milion casu kdyz jsem doma 😝

Sima leze uplne vsude, nastesti pada rovnou na plinku na zadek.. a pekne chodi na nocnik, fakt pasak..

patricia1971
13. črc 2009

ahojte,tak ja možem hocikedy,takže ja so prisposobím 🙂

no neviem,či večer stíham prísť,lebo Lili dlho spala,tak kým pojde spať,tak bude aj po 20.30, no skúsim,ale ja možem,takže to berte tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
13. črc 2009

teda holky jsem uplne k.o.... nastesti Sima uz spi, deska tomu pres den moc nedal, chudackovi koblizkovi rostou horni jednicky obe najednou ☹

daskak
13. črc 2009

ahojte dievcata..
berus: je to svata pravda.. ked sa sere tak sa sere.... joooojako by som si zahresila.... hmmm aj som si..
kiss: ty sa kedy vratis z chorvatska??
pati, eri, sasi 🙂 🙂

inak dvievcata idemme sa pochvalit... my uz druhu noc spime bez ceckania v noci 😀 😀 😀 a aj nam sa dari chodit na serblik... celkom sa naucil pytat.. aj ked jasne ze nie vzdy
sasi: ty si sa pytala ako som ho to naucila.. no este pred dvoma tyzdnami nechcel o nocniku ani pocut.. a potom to prislo.. zacal vydavat taky svojsky zvuk acupkal ku nemu a zacal hovorit beee 😝 😝 😝

beruska2x
autor
13. črc 2009

AHOJKY DASI 😉

no ja davam na nocnik kdyz se vzbudi a kdyz prijdeme z venku a uz nekolikrat i kadil... a po spani ma i suchou plinku a cuca do nocnika.. ale taky ne vzdy ale taky mam z toho radost..

ted u nasich lezl po zahrade bez plinky a jednou udelal taky bobik 😀 bracha nadaval ze nema psa a uklizi s lopatou 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
13. črc 2009

holky sorry ale jdu k Tv a pujdu brzoucko spat 😔

vsechny moc moc zdravim...

saska.t
13. črc 2009

Ahojky kocky,

ja som v BA najviac do 27.7 potom musim do Brna ☹ je mi luto ze som to tak posrala 😠

vidim ze nie len mne sa sere ono to tak byva, dnes som urobila tolko veci, ze padam na hubu, zajtra berem D do nemocky a budeme zasa urcite aspon 2 hodky cakat no s malou ziadna zabava uplny horor...
Dufam ze to dame nejak dokopy, naozaj by som vas rada videla 🙂

kisska
13. črc 2009

dasi ja budem s5 az 8.8. (na Simove narodky 😉 ) tak je este alternativa, ze ked budete aj vy v Ba v Zoo, tak by som sa tam naaaaahodou vyskytla este niekedy a naaaaahodou by sme stretli aj Patku a Eriku 😒

babulky tieto obdobia BLBEC vam veru nezavidim... na mna to sice chodi obcas, ale tiez, ked... tak to uz stoji za to...

erika107
13. črc 2009

caute babulky idem vas precitat

erika107
13. črc 2009

tak ja dnes padam na papulku ako po ostatne dni :( ...cele dni sa na mna maly liepa nic ho nebavi :(

babulky takze dam zajtra objednat tricka elasticke bledomodre a na tom ten konik http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat... alebo taketo? a pre deticky? ona nema take male cisla triciek jedine ze by sme z tejto stranky objednali bodycka pre prckov ...a peniazky mi este neposielajte lebo este neviem presne sumu potom vam hodim cislo uctu do IP-ciek oky .o)

Kiss: prosim ta a velkost 44 je asi ake pismeno? xiix tos ja ot nepoznam :o)

a ta stranka na pismenka je www.dafont.com to nase pismo som nasla v dekoracnych ale ved pokukajte ktore sa vam hodi najviac .o)

a stretko? ak budeme doma tak kedykolvek :o) moc sa na vas tesime .O)

kisska
13. črc 2009

eri - obavam sa, ze som sa prehupla do velkosti XL 😒 , tricko si prosim modre, pretoze biele by mi take dlho nevydrzalo 😉 a s detskymi sa netrap, ked nie su. 😉

erika107
14. črc 2009

kiss: ja si budem brat take klasicke tricko lebo kamoska mi vravela ze tie elasticke su dost kratke chces teda aj ty klasicke alebo elasticke?

beruska2x
autor
14. črc 2009

eri dobre ranko, moc dekuji za pismenka, jdu na to mrknout, Sima mi spi a pak na kozni 😝

hezky den vsem.. tady je docela teplo ale uz i krapalo, my na ten pisek snad nepujdeme 😔

patricia1971
14. črc 2009

ahojte moje,j vás vôbec nestíham,sme stále niekde....aj dnes ideme na jazero,je tam super a Lili sa tam moc páči, Puli tá je stále vo vode,chodí s nami aj moja mam,tak mi aspon pomáha.....doma tiež nič nestíham,ked sme stále preč,tak to robím po večeroch a potom padám na hubu 😝

eri mne tričko elastické a L 🙂

berus drťím palce na kožnom,nech to máte v poriadku 🙂

sasi a prečo budete tak krátko na SK????? som si myslela,že tu budeš aspon 3 týždne

ináč ja môžem na stretko kedykoľvek,aj keby hociktorá prišla do BA,tak sa môžeme stretnúť 🙂

pekný den

kisska
14. črc 2009

eri - risknem to elasticke, lebo by som este chvilu mala byt na hranici L-Xl, tak dufam, ze to nepobabrem 😉

pati aj ja chceeeem ist k vode... u nas sa uz druhy den neda vyjst z domu, hic na hovado... vcera som bola s malym rano o 10tej a potom az o pol siestej a aj to som skoro umrela od tepla... Inak madari vydali varovanie na tento tyzden, ze intenzita UVB ziarenia bude 8,5 (v australii je v lete 9,5) a ze ani vo vecernych hodinach po 15tej neodporucaju mensi UV faktor ako 25 aj pre dospelakov... 😒

daskak
14. črc 2009

ahojte babenky.. aj my dnes poobede ideme ku vode 😉

inak sa mi nic nechce... ale mam na navsteve sestrinu dceru /17/ tak sa aspom hra s malym... ale prislaaj s frajerom takze sa hraju na rodicov, ale aj tak som v strehu aby nahodou na nehonezabudli ked sa tulkaju... boooze ake je to super ked su takto zalaskovani... a ziadne starosti.. acchhhhh

eri aj ja si prosim elasticke 😉 ale ak sa to da este zmenit tal L, dik 😉
berus, kiss,sasi, pati: ahooojte

beruska2x
autor
14. črc 2009

holky me se uz ani nechce psat, vypada to ze si porad jen stezuju... fakt uz jsem uplne hyn, ... dostali jsme konopnou kosmetiku (teda jen doporuceni, jinak jsem nechala 1000,- v lekarne)..
vubec nevim cim se mu to zase rozjelo, mame milion doporuceni, absolutni zakaz ovoce, zadne alergeny - coko 🙄 - jako kdyby ji nekdy mel.., presnidavky, no proste vsechno.. pomalu abych si psala co ji...
jak doktorka vyslovi atopik a exematik tak mam desy..

navc desnou hnusnou zlutou mast, mam mu davat jen stare obleceni ( mame jen nove), nesmi se s ni na slunicko (konecne zacalo leto ze..)...

fakt uz mam depku jak vrata, navic ho to svedi 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , na rucickach si to hned matla do oci tak je celej napuchlej(pry mu mam dat rukavice 😅 )..

no fakt doufam ze u vas je to lepsi.. jeste musim do lekarny, jednu mast nam michaji a vecer musim zehlit tak tu budu urco .. papa

saska.t
14. črc 2009

ahojky holky,

eri ak su kratke ja si prosim cislo M a peniazky ak ti to nebude vadit ti dam rovno v BA lebo z tadialto to poslat je uplne umenie hlavne ze sme v EU
Tak budeme mat nejake to stretko ci stretnem iba eri a patku???? kiss,dasi???

beru to ma fakt mrzi ze ste takto dopadli ☹ chudak sima...

ja som dnes bola s D v nemocnici a Dr. povedal ze to vyzera ok a ze za 3 tyz. kontrola tak vo stvrtok v noci razim... (aspon dufam ze sa zasa nieco neposere)
baby a co takto stretko hned v nedelu poobede 19.7 ???
Dnes som bola doobeda sama v nakupnom centre malu som nechala s D doma ani si neviete predstavit ako dobre mi padli 3 hodky bez 2 deti.... 😅 😀

patricia1971
14. črc 2009

ahojte 🙂

dasi len ich pekne stráž 🙂
berus to je strašné,chudatko malé,takto musí trpiet,tie exzemy su sviňa,ale kludne sa sťažuj,my ťa radi vypočujeme,teda prečítame 🙂
sasi ja možem hocikedy,tak sa dohodneme 🙂

my sme boli na jazere,bolo super,Lili sa tam moc páči...tak zatial pa a snaď večer dorazím 🙂

saska.t
14. črc 2009

Ahojky holky,

dnes zasa nikto? poslednu dobu to teda neskutocne flakame aj ked viem ze kazda teraz riesime urcite problemy...

pati ked dorazim a trochu sa udomacnim tak ti zavolam ved cislo mam tak sa dohodneme...

erika107
14. črc 2009

ahojcek babulky

tak po dalsom slnecnom dni som vyflusnuta ... a len pevne dufam ze v nemocke nebude moc dusno lebo tam veru ani okna sa nedaju dobre otvarat :o(

beru: to mi je velmi luto ... radi si ta precitame ved aj mne sa kolkokrat zaziada sa vykecat no vypisat :o) ... a neskusali ste neakeho homeopata lebo kamoska ma maleho a tiez ma atopak oni ficia na homeo a docela to pomaha ak sa to moc zhorsi dava mu kortikoidove maste ale len na chvilku ...

sasi: ved uvidime mozno sa aj mi dostavime toho 19 a ak nie tak az potom ... a to nakupovanie ti docela zavidim lebo ja vzdy idem s chlapmi a to je desne L chce ist tam ja tam tak sa vzdy na zaciatku rozideme on ide s malym po jeho blbostat kukat a ja s nakupnym kosikom rychlo nakupit :o))

ja vas budem informovat z nemocky napisem Patke sms aby ste vedeli co sa snami deje :o)

Pati: vy ste stale tusim na tej kuchajde a aka je voda? teplucka?

oky babulky takze mozem to poslat kamoske aby nam ich vyrobila? tie velkosti su uz definitivne? neviem ci to stihne do tej nasej stretavky urobit ak nie tak potom vam to poslem postou :o)

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru