Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. srp 2009

jo to jo, je fajn mit se na koho spolehnout ze tam muzes dite frknout na par hodin popr. vikend a mit volno a odfrknout si .... 😵

ale oni na nej treba bafaji pres zabradli.. my ho doma nemame tak co mam delat?? nechce pak bejt se mnou sam.. je spolecenskej no.. 😅

zacina byt pekny vztekloun, taky uz dostal na prdelku.. navic jak ma uz 4 zuby tak kouse 😝

patricia1971
5. srp 2009

ahojte,no konečne ste dorazili 🙂

sasi super,že ste už doma a Ellu to prejde,ale to ffakt trvá dlhšie,než sa aklimatizuje 🙂

berus a Sima už chodí???? ani neviem,lebo som sem tiež nestíhala chodiť....jeeej a tiež sa vám blížia narodky,čo????

baby,musím sa vám pochváliť, Lili už asi 10 dní pije čajík bez cukru 😀 😀 😀 len taký porcovaný detský ovocný,tak som šťastná,lebo ona lubila stašne sladký čaj......a tiež mi už asi 6 večerov papá kašu,tú mi nejedávala asi 2 mesiace,ju vôbec nechcela......takž ja sa teškám z takýhto vecí 🙂

patricia1971
5. srp 2009

sasi to ja volám Lili že moja koala,tiež na mne len visí ako medvedík a chápem ťa,aké je to otravné 😀

beruska2x
autor
5. srp 2009

pati ahoooooj 😉

no vidis, oni se jim ty chute vytribi 😉

no Sima chodi za ruce, uz docela pekne, i do schodu uz umi zvedat nohu, poslednich par dni to zene dopredu..dneska mi Lucinou bezva opatlal skrin 😅
taky na nocni pekne chodi, to mu jde ale zase cisteni zubu teda docela bojkotuje, dneska si nechal ode me po nic kartackem prejet ale jinak s nim spis solicha vanu 😀

saska.t
5. srp 2009

no snad sa mala popravi...

beru je to fajn uz som babky nahovarala aby sa u nas kazdy druhy mesiac striedali 😀

pati no to vam gratulujem, ja som teraz dost v jedeni polavila, mala cpala celu dovolenku do seba makovku a vcera mala aj kusok vianocky ale ved co uz je to predsa uz velkacka 😀
inak babca robila vceta pagasiasa /ryba/ tak som malej trosku ufaklila a uvarila so zeleninkou a zemiakom by ste videli skoro ma zozrala ako jej to islo 😀

patricia1971
5. srp 2009

berus no čistení zubou aj u nás horor,to si musí sama,ale nočník u nás nehrozí,to mi z neho hneď utečie....a ký máš nočník????? taký hrací????....no boli ste dlho u babi,to si si aj trošku odýchla,že??? 😵

beruska2x
autor
5. srp 2009

no ja si myslim ze od roku pangasia muzou ne?? ja ho delam doma hodne... neni to tucne nic...

patricia1971
5. srp 2009

sasi makovka je čo???? to Lili papaáva na jazere makovník koláč a moc jej chutná.......jeeejaj som sa vás chcela opýtať,že či už možem dávať pagasiasa,ja to tiež kupujem,tak skúsim aj ja dať malej

patricia1971
5. srp 2009

no tiež som čítala,že od roka,takže to vyskúšam.....malá mala takú hipppku, s rybou,to svokor kúpil a tiež jej moc chutila,ale určite ja jej navarím lepšie 🙂

patricia1971
5. srp 2009

sasi to by si mala super,keby sa tam babky tak striedali,len asi by ti to aj časom liezlo na nervy 😀

beruska2x
autor
5. srp 2009

pati.. doma mame hraci ale uz nehraje 😝 a u babi hrocha.. oba dostal tak jsem to neresila.. on je zvykly po spani a kdyz prijdeme z venku tak jit na nocnik, nekdy ma i po spani suchpou plinku a cura do nocniku a cim dal casteji i kadi... zkusila jsi ji ho dat pred TV???

no babi chodi do prace vis.. ale R ma dovcu tak chtel byt na vesnici a meme tam hodne kamaradu tak tam odpo vsichni furt byli 😝 ze jsem varila i pro ne 😀 ale odpo si hned babi s dedou vzali maleho na blbnuti to jo....

beruska2x
autor
5. srp 2009

no ja chci tu rybu zkusit na kousku maslicka se zeleninou a vidlickou mu k tomu roztlacim brambor...
ja si ho delam casto na olivovym oleji a na to dam mrazenou cinskou zeleninu a koreni na ryby a staci mi to k obedu i bez prilohy.. i R to ma rad, fakt to mame docela casto a je to hned hotovy 😉

patricia1971
5. srp 2009

no my máme taký pekný,ale asi blbý,lebo je o ako stolička a ona z toho zlieza....a určite by načúrala dosť a stále,lebo ja nič iné nerobím,len varím čaje,ona mi snáď a deň vypije teraz aj 2 litre....takže plienky večne plné 😒
aha,som myslela,že babi je doma,no ale určie je vám tam super 🙂

patricia1971
5. srp 2009

a akú zeleninku k tomu????ja už neviem,čo jej mám variť,stále len vymýšlam a pripadá mi,že stále papá to isté

beruska2x
autor
5. srp 2009

hm to ja do nej dostat piti to bych se modlila 😖

saska.t
5. srp 2009

no myslim ze pangasias je morska ryba takze by sa nemala davat casto ale urcite jej nezaskodi takze kludne dajte...

pati- makovka je sladke pecivo v tvare polkruhu urcite vies co to je 😀

inak mala si nechala zuby umyvat uplne perfektne ale odkedy sme boli doma tak strajkuje aj s nocnikom dufam ze sa coskoro vsetko unormalni 😎

beruska2x
autor
5. srp 2009

ja jsem dneska delala kotletu s mochovskou baby smesi a pseno...

taky davam od Nowaca Bretanskou smes a jinak co mam v mrazaku - karotku, fazolky, hrasek, kukurici..
myslim ze i s cockou by to bylo dobre...

jinak pro sebe mam nejradsi cinskoukde jsou ty cerne houby mnam 😉

patricia1971
5. srp 2009

berus tak ja ke´d idem von,tak ešte berem pol litra čaju do umelej flaše,lebo ona len logá a logá 😵

sasi áno,už viem,čo to je.....no moja mama dáva Lili ten koláč makovník,tam je aj dosť maku,no ale tiež som to prekusla,ve´d sme boli na jazere.....

ináč baby, Lili miluje kukuricu a už ju vie aj sama papať,ale to ju dávam radšej jesť vonku,lebo si to neviem predstaviť,ako by vyzeral byt 😀 .....mám aj foto,len musím to sem pridať

beruska2x
autor
5. srp 2009

sasi neboj.. jak zjisti ze nema babicku za zady jako pojistku tak se zklidni.. jenze jak my jezdime casto tak nez se jaktakz zklidni tak v tom jede zase 😝 😠 takze omezime navstevy na 2 vikendy v mesici

saska.t
5. srp 2009

beru tu cinsku milujem aj ja a celkovo cinu mozem zrat od rana do vecera...

ja by som dnes mala tiez varit ale serem na to zajtra uvarim aj malej, dnes mala sklenicku od hami ale ked som citala co za sajrajty tam davaju bolo mi zle ale malej to chutilo a kedze som nemala navarene tak som jej ju dat musela.... 😝

patricia1971
5. srp 2009

berus to dávaš mrazenú zeleninu????

beruska2x
autor
5. srp 2009

nic si z toho nedelej, ja dneska jela sama od nasich s kocarem, jeste jsme sli delat Simovi stavebni sporeni a prisli jsme v poledne domu tak mel k obedu kasi z krabice 😝

beruska2x
autor
5. srp 2009

pati ja krome cerveny repy, cukety, kedlubny/karlabu a nevim ceho ... davam jen mrazenou .. je to pri ruce a prijde mi lepsi nez nekdy cerstva... ale kupuju jen "znackove" Ardo, Bonduelle, Nowaco...

patricia1971
5. srp 2009

sasi tak to radšej nečítaj 🙂
no už som kúpilla tie bio bujony v DM drogerie,myslíteže tie sú dobré????

patricia1971
5. srp 2009

berus aha,lebo ja tiež tak dávam,asi ako ty....no radšej sa informujem 😵

beruska2x
autor
5. srp 2009

R mi poslal MMS jak pije na plazi pivo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

patricia1971
5. srp 2009

berus tak ty mu pošli foto ako sedíš pri pc 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
5. srp 2009

pati pry jsou, ja to jeste nezkousela, chtela jsem pak koupit od Vitany ten Natura, je to taky bez glutamanu a tech srajd ale nemuzu to nikde sehnat tak pujdu taky do DM....

beruska2x
autor
5. srp 2009

hm to mi asi tezko bude zavidet kdyz vi ze mam tady Simu, leda ze bych se na balkone vyfotila se sousedem at ho "nakopnu" 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
5. srp 2009

berus tie natur mám,zeleninový a slepačí,som ich kúpila v Tesco,ale nepíšu tam bio,tak som nevedela,ale je napísané,že bez glutamanu....tak mám teraz zásobu 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru