Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
12. srp 2009

jeee sasi to je mozne 😀

erika107
12. srp 2009

tak to musela byt svanda aspon mate ozivenie :o)) ... my sme uz dlho neromantikovali lebo furt vladne u nas stresova bojova nalada a neako sa to nevie urovnat :(

saska.t
12. srp 2009

eri - ziadne druhe zatial nebude ver mi to by ma jeblo pri tom malom diablovi momentalne..

beru - no to sme s drahym raz skusili v slamniku a senniku a nikdy viac este tyzden ma seno pichalo vsade no aspon sme sa nasmiali hlavne ked sa nas vsetci pytali co mame po sebe take bodky (od sena krvave) 😀

erika107
12. srp 2009

mozno sa vam podari :o))

saska.t
12. srp 2009

az po vas mladuchy 😀 ked vy budete cakat dalsie tak aj ja mozno 😀

beruska2x
autor
12. srp 2009

eri to je napeti tak to chce nejak rozseknout, bud mamka pohlida a vy mazejte na vecu a nebo prochazku a pekne si popovidejte a nebo hadka - at se vzduch procisti a bude lip 😉

hlavne súpolu mluvte, zivot je kratky a dohady jsou zbytecne, nebo si dej 2 deci a shod to ze sebe ☹ prekvap ho, chlapi taky obcas potrebuji nakoupnout a dobyvat 😉

saska.t
12. srp 2009

oki kocky padam do hajan, zajta pa 🙂

beruska2x
autor
12. srp 2009

dobrou sasi papa 😉

erika107
12. srp 2009

beru: keby som mala silu tak by som robila veci co kedysi ale ja som tak totalne vyflusnuta ze neviem kde je sever takto som sa veru este necitila ... nemam chut nanic ani jest ... mozno terz ked pojdeme na vikend prec ze sa znormalizujeme a zacneme nanovo fungovat ako predtym ...

ze mladuchy??? xixiix sasi hovoris ako keby si bola babicka uz

beruska2x
autor
12. srp 2009

hm a s malym si pres den nezdrimnes??? to je pak desny kdyz neni energie 😒 taky jsem to jednu chvili mela 🙄

erika107
12. srp 2009

no dnes som si pospala lebo sa mi tocila hlava ako keby som bola na kolotoci ale prd mi to pomoze poslednu dobu sa 2 krat budi cez noc a este k tomu aj v noci kaka idu mu stolicky je to hotove peklo snim aj cez den aj v noci furt len pomrnkuje.... najlepsie spi tak do 23.00 potom uz zacina randal robit

erika107
12. srp 2009

sasi bru nocku

beruska2x
autor
12. srp 2009

☹ ☹ ☹ chudatko male, stolicky, 😢 no Sima ma zatim 2 horni a 2 dolni tak jsem taky zvedava jak to bude pokracovat... taky ma vzdycky prujem ale teploty nastesti ne...

eri je to desna ale musi se to vydrzet 😔
ja taky ted musim vecer krmit, davat spat, jak vidi R tak rve... 😅

beruska2x
autor
12. srp 2009

hlavne by jste meli s L drzet pri sobe,pekne ho zapoj, treba malickosti ale at vidi co to je... 😝

beruska2x
autor
12. srp 2009

eri delala jsi ten dort z plinek uz???

erika107
12. srp 2009

to iste aj maly ... L ho ide ulozit a o 3 minuty ani to ne dojdu naspat do obyvacky a uz je maly zaveseny na mna a idem ho uspavat ja a o 15 minut spi ale musi proste s maminkou zaspavat ... no som na prasky ti poviem :( uz aby mal vsetky zubky...najhorsie je ze ani za svet mi nedovoli ist s kefkou do pusinky neviem ako ho mam prinutit aby si dal cistit zubky

beruska2x
autor
12. srp 2009

to mi taky nechtel kdyz rostly, to podle me ani nedel, nenut ho nebo to pak nebude chtit vubec, az budou venku tak si necha v poho, proste to ma ted citlive a boli ho to...
a co gel, nezkousela jsi?? ja ho koupila na ty horni a dala jsem mu ho asi 3x

erika107
12. srp 2009

no pri tych 8 co mu isli vobec nepomahal to som mu masirovala s tou naprstnou zubnou kefkou to sa vtedy dalo lebo nemal tych zubkou este tak vela ale teraz ked zakusne tak to je riadna bolest .. ale kamoska mi vravela ze je neaky gel ale nnini priamo urceny pre deti ze vraj pomohol jej malemu ale bojim sa mu dat nieco na com neni napisane ze to je pre deti

beruska2x
autor
12. srp 2009

ja mam cal gel a ten je pro deti ...http://www.docsimon.cz/zbozi/calgel-ustni-gel-10g

erika107
12. srp 2009

aj my sme ho mali a prd nam pomohol asi je to individuálne

erika107
12. srp 2009

prave kukam na mmb neake overaliky na zimu nasla som zatial faborita http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6270769

beruska2x
autor
12. srp 2009

aha.. ja nevim jestli pomohl ale za zkousku nic nedam 😵 .. uz aby to bylo venku 😉

beruska2x
autor
12. srp 2009

ty jo to je fakt pekny, taky uz nad tim premyslim, hlavne boty to bude neco 😅

erika107
12. srp 2009

no este mame vela prebdenych noci pred sebou a hlavne ked pojdu ocne ze tie su najhorsie tak sa normalne "tesim"

beruska2x
autor
12. srp 2009

a nevim jakou velikost vzit 😅 kdyz ma ted 81cm..

erika107
12. srp 2009

vy ste dlhsi ako my :o)) maly ma len 78 cm

oky moja idem do hajaniek bru nocku prajem a zajtra sa citame pacek

beruska2x
autor
12. srp 2009

jojo tak dobrou noc odpocin si papa

kisska
13. srp 2009

Ahojte babulky, pisete ako dracice... ja som stale rozbita z dovolenky.... neviem sa zbavit obrovskej kopy na pranie... maly je umrncany, nudi sa, len by sa pestoval a mojkal...je tu zima a nuda...

patricia1971
13. srp 2009

kiss ahoj 🙂 no vítaj doma a v bežných povinnostiach...ako sa cítiš????? 🙂

beru v lese????? to musela byť bomba!!!!!aj ja chcem!!!!!

sasi,eri,dasi ahojte 🙂

moje,tak dnes už nedorazím,za chvíľu mi príde Pauli aj s jej nevlastnou sestrou,bude u nás spať,lebo ich otec má nejaké mecheche,jeho frajerka tiež, Miškina mama robí a ja musím varovať....takže zss 4 deti a muž,no bude to na palicu......a zajtra na obed desná cesta do tatier,tak ná držte palčeky......majte sa krásne a pá v pondelok 😵 😵 😵 😵

beruska2x
autor
13. srp 2009

ahojte holky, dnes nikdo???

libi se mi tahle kombinezka na zimu, jak se to kupuje velikostne?? o cislo vetsi aby to nebylo na knop??

eri jak ty ji budes kupovat Matimu velikou???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25276202

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru