Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

janbari
24. srp 2009

skús aj fotečku do mojej súťaže poslať....a pošlem ti vlaastnoručne robený prívesok🙂

erika107
24. srp 2009

sasi: dr. mi povedal ze HAK jedine vnutromaternicove nic ine mi nemoze dat koli velkeme vyskytu rakoviny v rodine :o(( lebo by mi ju mohol vyvolat /tu rakovinu/

beru: a kedy sa chodi na tetanovku? xiix ani neviem ci by som nemala ist :o)) ... bud rada ze ti to maly tak fajne preziva tie zubky nas krpec pri prvych bol uplne super ale tieto stolicky citime na 100 percent uhucany je jak neviem co ked uz aj moja mamca je na prasky z neho to je co povedat

saska.t
24. srp 2009

beru ale my sme mali doteraz vzdy opuch alebo srajdu tak fakt neviem 😠 no snad to uz skoro prejde...

nejak som nepostrehla o com to tu s eri tocite olejovat, nenatahovat, natriet kremom???? 😕 😅

beruska2x
autor
24. srp 2009

sai sval kdyz ti pichaji tu injekci 😀 😀 😀 😀

no tetanovku asi po 10ti letech ne??? 😲 ja nevim.. uz mi to rikala loni 😀

erika107
24. srp 2009

sasi: ked ti daju vyvolavacku tak to je olejova injekcia ak napnes sval tak ti tam ostane taka hrcka ktoru musis zozmasirovat s kremomom :o))

erika107
24. srp 2009

po 10 rokoch od kedy? xiixxi

beruska2x
autor
24. srp 2009

no od te minule 😀

erika107
24. srp 2009

heee a kedy bola ta minula? ci som nahodou nieco nepremeskala

saska.t
24. srp 2009

ahaaa 😀 ja ani neviem ci mam tetanovku naposledy ma pichali este na zakladke 😀 😀

kocky davate uz malym polievku a potom druhe??? si to neviem predstavit keby som dala malej polievku uz mi nezje druhe 😅

beruska2x
autor
24. srp 2009

no to musis mit zapsane u Dr v karte nebo se dava vetsinou preventivne kdyz mas nejaky uraz kde se sije..

erika107
24. srp 2009

no musim sa toho truhlika dr spytat :o))

sasi: ved maly som rada ze mi zje jedno jedlo nie to este druhe :O)) by bol ako skopek ... som rozmyslala ze mu budem robit tak ze pred spanim polievku a po spani druhe len si to neviem predstavit ze budem musiet vyvarat 3 jedla ma picne vazne

saska.t
24. srp 2009

no ja nemam dr. od strednej skoly a kartu mam v nejakom centr. archive tak uz kaslem na to 😀

beruska2x
autor
24. srp 2009

ja sasi ne.. ja nevim jak tu polivku ani ☹ to budu uklize hodinu pokazdy, bude jako cune 😠 ale asi zacnu na podzim, v tehle teplech polivku 😝 to se mi nechce a taky by to asi nejedl oboji, ja cekam hlavne na stolicky az mu narostou a bude moct vic kousat, takhle mu to musim porad mixovat ...

to by se nenajedl..

saska.t
24. srp 2009

no ja som dnes malej nestihla navarit tak som jej dala nas obed robila som kuracie na smotane s cestovinu a kedze moc uz nesolim tak som jej to dala by ste videli ako sa po tom zaprasilo a cele kusky tam boli len som to pokrajala a ani zuby jej nechybali 😀

erika107
24. srp 2009

teraz maju nove jedla od hipp ste ich uz maly? krpatemu velmi chutia

beruska2x
autor
24. srp 2009

no ja mu furt kombinuju skoro to same 😅 musim mu udelat nejakou tu omajdu at ma zmenu kdyz je to takhle hned hotovy 😉 dneska mel kureci s cockou a kedlubnou...

saska.t
24. srp 2009

ja neviem ktore su nove tu su stale tie iste... minuly tyzden som malej kupila hippku s rybou cestovinou a omackou sa po nej len zaprasilo tak jej chutila, takze ja mam vsezravca 😀

kocky idem si lahnut lebo mala urcite bude buntosit pekny vecer a dufam ze zajtra sa zjavite 😉

beruska2x
autor
24. srp 2009

a smetanu mu muzu dat do jidla ne?? ze bych mu udelala svickovou treba s kolinkama...

erika107
24. srp 2009

sasi: ja to zajtra odfotim a ukazem mozno vy to uz tam davno mate :o)) vies sr je opozdena :o)) aj malemu doniesol tatko z nemecka rybu a tiez mu velmi chutila ...

ja som sa chcela tiez opytat na tu smotanu alebo mlieko trvanlive ked robim napriklad dukatove buchticky pre nas ci moze ten puding z toho...a taktiez varovu smotanu ci moze uz?

erika107
24. srp 2009

oky babulky idem aj ja bru nocku a zajtra ak sa mi podari tak vecer dorazim :O))

saska.t
24. srp 2009

kocky smotanu mozte ale nie tu v krabickach trvanlivu na varenie ale klasicku v kelimkoch to uz mozte a eri kludne mu daj aj puding, mlieko na pripr. jedla uz moze aj kravske akurat by nemalo byt nizkotucne 😉

beruska2x
autor
24. srp 2009

o.k. tak papa úekne se vyspinkejte 😉 ...

patricia1971
25. srp 2009

ahojte všetky 🙂 tak ja nestíham a som chorá,takže po večeroch len ležím,teraz mám v sebe ibalgin,tak upratujem a idem žehliť,ale večer odpadnem ☹ ale myslím na vás stále 😵

ste riešili HAK,tak ja používam YAZ,je to nejaká nová,síce drahá,ale ja by som sexovala stále, to M len naháňam do toho,normálne nechápe a ja tiež 😀 😀 😀 ale ja mám asi nejaké iné hormony,pretože MS mávam 1 deň a stále mám MM,čo ma aj cecky bolia a riadne,lenže moja doki má dovolenku,takže až za mesiac idem na kontrolu

jeej,a to chodíte normálne do piesku??? ja sa nejako bojím,ke´d vidím,koľko psov sa pohybje okolo ihriska,ale teraz ž bude zimšie,tak pôjdeme aj my do piesku 🙂

tak sa majte krásne a dúfam,že niekedy vvečer dorazím 🙂

erika, v sept. prídem za tebou a pôjdeme konečne von,už nebude také teplo,tak to bude lepšie a hlavne j budem mať len Lili 🙂

beruska2x
autor
25. srp 2009

ahojte holky..

pati hlavne se brzo uzdrav at jsi v poho 😉
u nas mame hriste oplocene, psi tam nesmi, je to pekne udrzovane takze chodime a v sibotu udelali i piskoviste babi a deda na chalupe tak mame i privatni 😀 jen to kupovani hracek 2x me malinko toci, ale zase dostal k narozkam 2 sady na pisek 😉

koupila jsem tu smetanu tak mu z kureciho udelam svickovou s kolinkama tak jsem zvedava na uspech 😉 rano mi ted chce previtek kasicku 😝 asi mu jedou zuby, nechce moc kousat 😖

dneska jsem si chovala prcka od kamaradky , ma pul roku a Sima pekne natahoval ze drzim jine mimi 😀

pati ja bych taky sexovala porad ale nejsou lidi 😀 😀

beruska2x
autor
25. srp 2009

http://janbari.webnode.sk/

holky dejte nam hlas 😉

saska.t
25. srp 2009

Ahojky

pati ahoj tak sa skoro uzdrav 😉

beru neboj urcite mu bude chutit 😉 mne mala dnes skoro vobec nechcela obed mala kuracie s ryzou a cukinou a zjedla polku a dalej ani za svet, dam jej to este poobede, nemoze tak malo jest 😅 inak noc otrasna o 2 som sa stahovala od D k malej a kazdu hodinu som bola hore 🙄

beruska2x
autor
25. srp 2009

ty jo to je ted vsude s tim spanim stejne 😠
Simon po me dneska taky hazel cocku z obeda, tahal ji z pusy 🙄 byl uz hodne unavenej, za cely dopo nespal v kocare, no des...
mam to uvareny, voni to fakt jak svickova 😉

beruska2x
autor
25. srp 2009

zdarec kocky, tak u nas zahada vyresena, Sima ma dalsi zub vlevo dole 😉 uz jich meme 5!!!! 😀 😀 😀 😀

pecu siroke nudle s uzenym a zitra jdeme s kamaradkou na cour tak jsem zvedava co vybereme, potrebuju novou penezenku, rozpada se mi, jsem jak pubertacka 😝

dneska jsme byli v praci u me a na houpackach, no jako cune byl, co mam povidat..

saska.t
25. srp 2009

ahojky beru

ja tiez nic ine nerobim ako periem niekedy mi to uz lezie na nervy dieta je stale ako cune... 😀 u nas ziadny novy zub tak neviem z coho je taka jedovata 😅

dnes som varila kolozvarsku kapustu a fakt dobre mohla by som to jest kazdy den 😀

beruska2x
autor
25. srp 2009

😵 sasi.. co je to za jidlo?? hod napad 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru