Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
25. srp 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=793 beru fakt dobre vyskusaj aj D sa oblizoval 😀

erika107
25. srp 2009

ahojcek babulky

tak po dnesnom dni som zase unavena ako hovado ... maly chce stale chodit takze som skrcena cele dni :o((

berus: rada by som zahlasovala ale akosik mi to tam nejde :o(( takze simca sa tiez chce stat selmou zubatou .o))..

Pati: to mi je hrozne luto skore uzdravenie ale asi nieco je v ovzdusi lebo sme dnes museli Pata (synovca) odviest domov lebo v noci mal teploty a hrdlo ho bolelo ma anginu :o(( .. a ja som sa ta chcela spytat co robite vo stvrtok lebo ideme do ruzinova na kontrolu ale ked ste chorucky tak radsej nie lebo 2 ideme na ockovanie :o)) ...tak potom ked sa decka v skole zabehnu dufam sa nam uz podari dat potom stretko :o)) moc sa tesime :o))

Sasi: nerob chute s tou kolosvarskou tu tiez moc lubime dnes som varila segedin :o))

erika107
25. srp 2009

berus ked nemas mlete maso mozes do toho dat aj slaninu alebo udene maso co mas ake prebytky salamove alebo masove to tam kludne mozes nahadzat :o))

erika107
25. srp 2009

jaku haluz som nasla na nete http://infoband.cz/?sLang=sk xixi to aby sme mali zasobaren ked bude mlady vacsi aby sa nestratil :o)) a pripadne straty aby bolli vratene :o))

saska.t
25. srp 2009

ahoj eri aj nad segedinom som rozmyslala ale nemala som mäso a nechcelo sa mi do obchodu 😀

beruska2x
autor
25. srp 2009

no ja varim ted spise lehci jidla, v zime bude na omacky vetsi chut 😉

no to zkusim to bude R chutnat 🙂 diiiiik

eri...na ty naramky jsem koukala uz ale Simu mi vrati vzdy a radi, je to lotr lotrovskej 😝 😝 😝

erika107
25. srp 2009

moj drahy by segedin jedol hadam kazdy tyzden :o))

saska.t
25. srp 2009

beru to si pis ze R sa oblizne D zozral 2 porcie tak som mu vynadala ze aj na zajtra musi ostat ze som tu neni platena len za varenie 😠 samozrejme upratovanie a staranie sa o dieta...

D zacal teraz trosku robit u kamosa na stavbe tak uz planujeme co si za to kazdy kupime aby sme mali lepsiu naladu 😀

erika107
25. srp 2009

sasi: a ako sa ma D uz lepsie ta noha? neboli?

saska.t
25. srp 2009

eri no je este opuchnuty ale chodi uz v zasade normalne, odkedy mu vybrali droty je to o 100% lepsie a uz to neboli, tak snad to uz bude ok

beruska2x
autor
25. srp 2009

tak hlavne ze mu to vsechno dobre dopadlo, ale at se setri, at si to nenemuze brzo...

no R tady taky testoval jidlo na zitra, furt chodi a neco do sebe cpe 😝 taky mam pocit ze jsem spatne placena hospodyne 😝 😀

erika107
25. srp 2009

sasi: mal by si davat bacha aby sa mu to znova neruplo este to je dost cerstve

baby ja vobec netusim co zajtra varit

beruska2x
autor
25. srp 2009

ja mam od mamky potomkotlety, tak neco s nima, asi koupim zampiony a jan tak to orestnu s nima a ryzi k tomu...
to je fakt furt dokola ☹ kdyby aspon R chodil na obedy...

saska.t
25. srp 2009

kocky diky za obavy ale bohuzial D teraz nedostava plny plat kedze je PN a peniaze potrebujeme a toto je velmi dobre platena praca a samozrejme robi len lahku robotu aby nezatazoval nohu 😉

eri tiez neviem co budem pozajtra varit ☹

beruska2x
autor
25. srp 2009

jo a pstruhy mam v mrazaku, tak udelam pak jeden den "lepsi" obed 🙂 to je taky docela hned, v troube k tomu udelam hranolky ...

beruska2x
autor
25. srp 2009

jojo jen at brigadnici aspon si nepolezete na nervy ale opatrne 😉

erika107
25. srp 2009

ja smo na mraky s varenim dufam ze L vsetko nezje aby mi zostalo aj na zajtra :o))

saska.t
25. srp 2009

kocky tiez len bludim po internete a zhanam co budem varit 😠

beru jj ale byt teraz s malou cely den sama je na nervy vobec sa nevydrzi sama hrat len huci 😝 takze radsej by som bola s D ale prachy bohuzial potrebujeme 😉

beruska2x
autor
25. srp 2009

jeste ze snedi vsechno skoro ze?? si nedokazu predstavit vybiravyho chlapa co nesni 2 dny to samy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
25. srp 2009

Sima doma taky nevydrzi sasi, no taky jsme furt venku tam mi to prijde jednodussi 🙂

saska.t
25. srp 2009

no to mas pravdu ale tu dost prsi a kedze vonku ziadne dieta tak ju to samu moc nebavi aj ked je to lepsie ako doma 😀

beruska2x
autor
25. srp 2009

prsi? tady byl dneska paraaak jak blazen 😅 Sima uz lita jak blazen jen me to furt neba s nim 🙂

beruska2x
autor
25. srp 2009

hele holky budete koukat na cesko-slovenskou superstar?? to zese budou soky 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
25. srp 2009

beru dnes prsalo a bolo 26 st. takze teplo vecer sme boli chvilu vonku a zajtra zasa parak...

jasne ze budeme pozerat uz sa s D tesime vzdy sme sa na tom dobre pobavili hlavne na x faktor 😀

erika107
25. srp 2009

no ja to tiez riesim tak doobeda 3 hodky vonku potom sa sprsne naje a ide spat vyspi sa naje sa a ideme von do 19.00 okupe naje a ide znova spat neviem ale ako to budem riesit na jesen a cez zimu ma picne snim doma :o((

no u nas bolo dnes super sice svietilo slniecko ale pofukoval fajny vietor :o))

a kedy zacina superstar?

saska.t
25. srp 2009

eri myslim ze 1. septembrovy vikend 😉

beruska2x
autor
25. srp 2009

no nejak od zari ne??? to zase bude exotu 😀 😀

saska.t
25. srp 2009

kocky idem do sprchy a hajan uz zasa ma caka velmi tazka noc stal by sa zazrak keby nie ☹ ale snad to bude lepsie 😉
pekny vecer pa

erika107
25. srp 2009

no tak to sa tesim :o) bude to zaujimave hlavne ci vyhra slovak alebo cech xixixi :o))

sasi: bru nocku aj idem tiez uz lebo som unavena i ked som si zase zdriemla s malym poobede aby som nacerpala silu ...nastastie byvam u nasich a mamina mi dokoncila segedin lebo ja som to s malym zalomila v prvom kole :o))

beruska2x
autor
25. srp 2009

no ja doufam ze kdyz mame zub venku tak bude klid 😅 tak hodne stesti sasi papa 😉

eri mate naaadherne fotky na webu, moc ti to tam s Matim slusi... 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru