Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. říj 2009

to neboj srajdu na taky, dneska sice jen 2x a z toho jednou do nocniku ale nekdy v utery to bylo 4x jen do obeda!!!!!!!!
uz to neresim, sliknu teplaky a ponozky, postavim do vany, osprchuju a jedeme dal. Uz na to i ceka, sam se rozkroci a ceka az ho umyju 😀 😀 😀

beruska2x
autor
16. říj 2009

horsi je ze uz chce jist sam... vcera si hodil lzicku polivka za zada, cekam kdy utrpi steny a tak.. to R neprezije 😀 kde decka krmite vy? nebo jak zabranite tomu nejneporadku? plachtu nebo co?

saska.t
16. říj 2009

tak to je super, ze uz caka 🙂
no snad to uz coskoro prejde, tiez srajdime tak 2-3x denne , co normalne bolo 1-2 x denne nic ine nerobim len pleny kupujem 😝 a stale mame sople kasel uz je ok ale odsavam min3-4x denne aby mohla dychat 😠 uz mi to lezie na nervy a mala uz j taka oddana ze ani cirkus uz nerobi, uz mam pocit ze vie, ze jej je potom lepsie 😕

beruska2x
autor
16. říj 2009

to ti zavidim, Sima pokazde hysteri, kdyz vidi odsavacku, to nejde ani udrzet 🙄

saska.t
16. říj 2009

mati tiez sme tak zacinali ale po 2 tyz. to aj ta najsilnejsia natura vzda ☹

beruska2x
autor
16. říj 2009

aha tak to bude tim za nam trvala ryma jen tyden 😀 😀 😀 😀

saska.t
16. říj 2009

no asi tak, idem hore do postele som ko a toto pocasie ma este zabija, peknu noc pa 😀

beruska2x
autor
16. říj 2009

sai tak pekne spani papa 😉

kisska
16. říj 2009

tak dobru noc 😉

kisska
16. říj 2009

Ja uz inak tiez varim len detske verzie dospelackych jedal a tatino si prisoli, ale niekedy uz ani nie 😉
Maleho nechavam jedavat v kuchyni, za stolom a potom upratujem nakomplet 😉 . Najviac sa mu paci, ked jeme spolu, tak sa mi (obcas) podari najest sa s nim a mam ho zaroven aj pod dohladom 😀 . Vacsinou sa mu dari, dokonca uz aj zacal zberat omrvinky po stole... no sranda velika 😎

saska.t
17. říj 2009

ahoj kocky

tak tu to vyzera ze bude krasne 😀 dnes mi doslo 1x ze moje dieta si zmenilo svojvolne rezim 😅 zobudi sa o 6,00 na mlieko a potom este do pol8-8 spi a uz nechce spat doobeda, a ide az o pol 2 a do 3-3,30 spi a potom az vecer, az teraz mi doslo ze to trva uz tyzden, no to je potvora...

inak mam opät pruser zasa ma boli hrdlo ako ked budem zasa nachcipana tak sa obesim uz marodime 2,5 tyz. to uz nie je ani normalne, je mi z toho uz na blitie ako to medzi nami koluje len D je zdravy 😎
tak pekny den prajem snad niektora nakuknete 😉

beruska2x
autor
17. říj 2009

tak Sima uz ma taky rymu 🙄 nic desneho ale tece mu z nosu a v noci se budil 😝 zasrana zima 😠

kisska
17. říj 2009

sasi - ty si na vecer naordinuj varene vino so skoricou (alebo skoricovy caj, aby si sa prehriala), mega davku C-ecka, caj s medom a citronom, strucik suroveho cesnaku rano a vecer ... este ma napada poriadny silny vyvar a aspirin na noc na vypotenie.
Inak vitajte medzi velkacmi 😀 😀 😀 ked uz spinkavate len raz denne

beru dik za mailik - etse mi prezrad adresu vasho servisu, dam si tam aj ja umyt auto 😀

saska.t
17. říj 2009

kiss - vsetko co si napislala robim uz vyse 2 tyzdnov a dokonca som si vynutila C-cko aj pre malu a dostava davky pre dospelaka ☹ uz mi je z toho na blizie a uz 3 dni jen cesnakovu pomazanku aby som ho nemusela chrumat len tak

beru tak to mi je luto, ale my sme vas nenakazili 😅

kisska
17. říj 2009

sasi tak ja uz neviem... alebo zeby liecba sokom? Kopcova porcia zmrzliny, vonkajsi bazen - ten by bol teraz super u berusky... a potom sauna 😉

saska.t
17. říj 2009

kiss - ty si sa zblaznila 😅 ak ma chce niekto znechutit a zabit nech ma hodi do ladovej vody a ja dobrovolne umriem 😀

kisska
17. říj 2009

ja som ale nemyslela ladovu vodu 😉 U nas v okoli mame plno termalnych pramenov a tie ja velmi nemusim... teda v lete nie. Ale ked je tak aspon 10cm snehu, ty si plavas v 38stupnovej vode a pritom ti omrza ofina, tak to mi je prave orechove... vtedy som ochotna aj vyjst na breh a prejst sa bosa po snehu 😉 Len musim vediet, ze sauna je uz vyhriata 😀 bacily musi odradit uz len sneh na okoli 😉

saska.t
17. říj 2009

kocky je mi zle 😝 asi umriem 😅 😝

beruska2x
autor
17. říj 2009

sasi tebe se to teda drzi ☹ pamatuj ze nejlip se poti na cizim tele tak zapoj D do ozdravneho procesu at to mate v kupe 😉
kiss ty mas teda chute, to muj salek kavy jsou tak Maledivy, teply Karibik... tam bych mohla zit 😀

no u nas byl bracha a babi na navsteve tak Sima nechtel ani spat jak byl rozblbnutej... uz jsem zoufala jak se zhorsilo pocasi a je vlhko tak se mu ale deeeesne zhorsil ten atopak 😢 😢 😢 😢 😢 ma desne suchou kuzi, loupe se i ty cerveny fleky zase ma 🙄 🙄 🙄 svedi ho to..
koupila jsem mu ty konopny oleje, mazani, snad to aspon triochu pomuze, chce se mi nad tim brecet jak to mel zklidneny a ted tohle 😝

zasrany pocasi!!!!!!!!

ale jinak pekny vecer 😉 R kouka na superstar a zitra pry budeme mit romantiku s vinem, tak jsem zvedava, dneska varil, smazeny syr s bramborem, domaci tatarku a rajsky salat a zitra bude delat spagety s hov. svickovou.. 😀 se snazi 😉

kisska
17. říj 2009

beru co vyviedol? 😎
som sa to dnes pytala aj draheho, lebo mi konecne (po dvoch)namontoval garnizu v obyvke (uz len dokupit zaclony) a opravil kvapkajuce kohutiky v kuchyni (kvapkaju odkedy sme sa nastahovali - 6 rokov) - som vazne skoro odpadla. Ale keby ste videli maleho, jak sa snazil vsetko montovat spolu s tatinom, tak vam slzy tecu od smiechu. Akurat vrtacky sa bal, tak sa bezal schovat k mame 😀
Som dnes robila vysmazany karfiol a cukinu, takze mame u nas podobnu vonu ako u vas 😉

sasi vidis, zabudla som na zakladne pravidlo liecby prechladnutia 😉 😀 ked ja som uz nesexikovala tak dlho, ze neviem, ci si spomeniem ako sa to robi... ☹

saska.t
18. říj 2009

jaj beru chudak sima no snad sa vam atopak zlepsi....

kiss- no popravde na romantiku nemam vobec chut uz som si dala aj tabletky vymenit a nepomohlo ale Dr. mi povedal ze je to bezny problem zien s malymi detmi (unava, stres atd) takze fakt neviem D sa asi zblazni ☹ uz mi ho je aj luto... Vy spolu s drahym nemozete spavat alebo? ked uz ani nevies ako sa to robi? 😅

kocky tak hrdlo dnes trosku lepsie ale mala sople furt rovnako uz stracam nadej ze ju to prejde...

beruska2x
autor
18. říj 2009

ahoj holky,
no tak me romantika dneska padla, R smrka, musela jsem udelat caj s medem a citronem a mam smulu 😝 😝 😝 a to mi vcera skoncila MS, jsem se tesila 🙄

novinka je ze Simonek chodi sam... 😉 😉 😉 proste se pustil komody a sel po obyvaku, sice se jeste boji, jak ma naladu no ale byla jsem taaak pysna 😀 a jak se mu to libilo...
jen ty zuby ho zlobi, 2 uz ma prorizle ale misto spicaku ma 2 bile boule, to jsem zvedava kdy to se proklube 🙄
bracha mu privezl od nasich bob tak jsem zvedava kdy pujdeme jezdit 😀
ted se ale oteplilo na +4 a je to mokry a taje to..
snad nebude chcat 😠

saska.t
18. říj 2009

beru - gratulujeme simovy tak teraz zacne ta prava parada a bude to lepsie nebudes ho stale musiet bavit, zabavi sa aj sam...
so zubami sme na tom rovnako ako vy...
elli stale sopli a uz neviem ako by som jej pomohla,kvapky uz davam len 1x denne aby sa z nej nestal fetak a odusu odsavame 😠 kaseö uz chvalabohu presiel...

pancake
18. říj 2009

ahojte. mozem sa k vam opat pripojit? dufam ze si na mna este pamatate.
uz som zase na doma /nepracujem/ tak budem mat viac casu na kona. 😀 😀 😀

kisska
18. říj 2009

no babulky, tak sa pridavame do uklubu usoplenych. Len dufam, ze je to tiez zo zubov 😠 Adam bol dnes cely den taky protivny, ze keby nebol doma Xrust, tak ho vazne zavrem na balkon a necham vrestat tam. Pohryzol ma tak, ze som sa neudrzala a dostal facku (naozajstnu)a mne vyhrkli slzy aj od bolesti aj od lutosti, ze dostal.
Nakupila som ovocie a idem ho dopovat, ale kedze si stale pcha ruky do pusy a hlada nove stolicky, tak sa spolieham ze su to hlavne zuby... Ale inak to bol celkom fajn den. Idem este upiect drahemu babovku, dnes si ju naozaj zasluzi az tu trpezlivost - este mu aj oriesky pridam 😉

sasi - uz ani neviem, preco neromantikujeme - najprv mi byvalo zle, potom ma furt nieco bolelo (hlavne hlava byvala zabijak), potom mal Xrust tazke obdobie v praci. No a naposledy ked sme romantikovali po dlhsej dobe, tak som mala taky silny orgazmus, ze som dostala aj krc do brucha, tak sa drahy trochu zlakol... Takze stale nieco... Ale obcas mavam chut na taky skvelu vasnivu romantiku... jak za slobodna, tak som drahemu slubila, ze ked uz nebudem tehu, ani kojit a ani tabletky uz viac nechcem, tak potom bude uz len taka 😀 😉

saska.t
18. říj 2009

zuzi - to bola blba otazka, jasne ze mozes 🙂 tak sa tesime mas ze tu budes castejsie, fuha a uz mas aj fotku?? 😕

kisska
18. říj 2009

ahooooj zuzi, no konecne.. ozaj, ked uz sme pri tom, ako to vtedy dopadlo s tvojou svokrou? 😉

pancake
18. říj 2009

kisska ak to najdem, tak ti to preposlem. to co som pred par dnami poslala saske. 😉

pancake
18. říj 2009

inak prepacte za tu moju slovencinu: nastahovaly do no.......
teraz som si to po sebe precitala a je to nieco strasne.... 😝
ale hadam sa v tom vysomaris. 😔

beruska2x
autor
19. říj 2009

ahoj holky, no my no c v pohode spi pekne ale nevim co s nim, vuuubec si nenecha na sebe sahnout abych muá odsala nos, kope, mlati.. no mam problem ho udrzet natoz ho odsat 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru