Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
30. říj 2009

zkus a pak dej vedet...
ja jsem delala ty fazole a asi udelame na nedeli cinu z kurecihi s ryzi...

patricia1971
30. říj 2009

skusim 🙂

no ja ž neviem,čo variť,lebo hneď mi všetko zjedia 😒 😒 😒

kisska
30. říj 2009

Ahoj Pati, nam sa stavalo s tesco fialovymi (teraz zelene), ze ich maly precikal len vtedy ked sme boli na hranici velkosti. Teraz posledny mesiac pouzivam aj DMkove,lebo ma v tescu nastvali s cenou (znizili akciu a zmensili pocet plienok v baliku) a tie obcas rano trosku prepustia, ale pridu mi lespie ako tesco, su trosku vyssie a tensie, tak nema taku velku prdelku 😉

zajtra varim rybu (dostali sme od nejakych rybarov, ani neviem co, vyzera to ako slede, take male, ale je to sladkovodne nase, asi ostriez alebo co 😉 ), obalene v okorenenej muke a osmazene so zemiakovou kasou budu super... dufam. A v nedelu som tiez chcela draheho nahovorit na cinu - on robi skvelu sladko-kyslu, ale nakoniec ma presvedcil on, aby som spravila maso na hriboch s ryzou... aspon zostane na viac dni...

saska.t
30. říj 2009

ja upecem kura s plnkou uz sme tak davno nemali ze mam nan aj chut a hlavne je toho vela takze budem mat 2-3 dni pokoj 😀

beruska2x
autor
30. říj 2009

ja pak asi udelam neco sladkyho - buchticky se sodo, nebo neco takovyho... 😉

zatim pekny vecer..

erika107
30. říj 2009

caute bambulky je tu niekto?

po dlhsej dobe som opat nakukla ... mame sa dost na PRDEL ... Laca vyhodili z roboty a cely oktober sme behali po doktoroch s malym a od pondelka ma to opat caka ... vazne neviem kedy bude uz s tym koniec :( ... na kontrole u neurologicky som si konecne presadila to ze nemusime cvicit vojtovku ... ja som ju stejne doma necvicila ale aspon nemusim kazdy tyzden maleho tam 45 minut trapit na rehabke... chodi teraz sukromne ku nam jedna pani ktora za 2 tyzdne tak popravila maleho ze sme nechapali a ona tiez 🙂 ... vytesujeme sa s kazdeho maleho pokroku este nechodime ale 4 nozkuje ako dabel rabuje tiez 🙂 ... a snazi sa vsade vyliezat i ked neni este taky vrtky ale dojde to casom 🙂 ... uz to neriesim ze moje dieta posledne z rovesnikov este nechodi zvykla som si nato 🙂 ... boli sme aj u chirurga koli tej hlavicke nasej co tam ma tie dve dierky a ma pocit ze sa mu to krasne uzatvara tak aspon jedno pozitivum ... len horsie je co sme boli v metabolickej ambulancii na kontrole mal zle vysledky svalovych enzymov...tak som zvedava v piatok pojdeme na vysetrenie EMG tam by mu mali zistit co ma zo svalmi hadam to bolo len jednodnova zalezitost pri odbere ked mu to zistili 🙂 ...

ani vas nestiham citat ani sa zapajat do diskusii co ma dost sere lebo kazdy vecer si precitam mailiky a kuknem co potrebujem na nete a idem spat som zlomena kazdy den :( ...

inac nahadzala som nove fotecky na picasa...
http://picasaweb.google.com/ericka107/BFitJesen...
http://picasaweb.google.com/ericka107/KrasnyJes...
http://picasaweb.google.com/ericka107/RanneNaku...
http://picasaweb.google.com/ericka107/MojeNoveK...
http://picasaweb.google.com/ericka107/Traktoris...

este idem nahadzat do zlosky krasny jesenny den z dneska co som prcka fotila ... je u nas aj Pato tak mu pustal sarkana malemu sa velmi pacilo 🙂

pancake
30. říj 2009

erika neboj to bude dobre. ved malemu to ide krasne. 😵 😵 😵 😵 😵 vsetko chce len svoj cas. nie nie je za jeden den. 😉 😉

ja nevarim, nemam kedy budu na veceru parky, lebo upratujem. tak ak stihnem tak sa zastavim vecer a docitam vas. 🙂

erika107
30. říj 2009

co to prave citam vy snazilkujete? wooooow tak vam drzim palceky aby ste co najrychlejsie boli 2 násobnými rodicmi 🙂 ...

saska.t
30. říj 2009

eri ahoj

no mate to krasne vidim ze sa nenudis... ako to ze L vyhodili z prace? 😅
hej hej tu sa snazilkuje odusu ze zuzi? 😀
mala bola opät dnes 5x posrana uz nechapem z tych jej zubov je to fakt katastrofa a asi zbankrotujem na plienkach 😒

kisska
30. říj 2009

Ahoj eri, no veru ti nezavidim, ale podla fotiek je maly sikovny a straaaaaasne zlaty 😉 Drzim palce, nech vam vysetrenia dobre dopadnu... mas moj obdiv, ze to vsetko zvladas...

erika107
30. říj 2009

jj vyhodili ho lebo maju zakazane robit kuchynske linky zakaznikom ktory si u nich kupili linku ... a on to robil lebo z toho platu by sme nevyzili tak ho sefik vyhodil ja som za jedno aj rada ze je odtial prec ale za druhe my budu hrooooooooooooozne chybat prachy :( neviem ako vyzijeme....

pockaj sasi aj vy uz snazilkujete? ... z toho si nic nerob moj mates sa posere minimalne 5 krat tiez a este k tomu nechce ani poriadne jest akonahle troska viac zje okamzite vraca v pondelok ked to bude este pretrvavat musim ist s nim k Dr.

kisska
30. říj 2009

no uz len patka a daska chybaju a sme po dlhej dobe kompletne 😉

kisska
30. říj 2009

eri neboj, Laci je sikovny, uricte si nieco najde... prinajhorsom ho zavolam v januari k nam na linku 😀

saska.t
30. říj 2009

eri - ja nesnazilkujem, blaznis??? 😀 mam zatial dost problemov s jednym mimcom neviem ako by to bolo s dvoma ja este rok 2 pockam a potom sa rozhodneme ci este jedno alebo stacilo 😀

erika107
30. říj 2009

sasi: ty mas problemy s malou? xixiixixi to ma podrz...keby som to povedala ja tak berem ale ty? xixixi

kiss: ze dakujem do januara zomreme hladom 🙂 xixiix ...ale nie moji rodicia i ked mamca je na dochodku a tatko momentalne na PN zo zapalenou zilou nam pomahaju ... a svokrovci? ty seru na nas 🙂

kisska
30. říj 2009

sasi na tvojom mieste by som sa vobec nebala, ak plati to, ze jedno dieta je bezproblemove a druhe opak, tak to kludne mozes zacat snazilkovat....
... zato ja to mam horsie, aj ked sa stale presviedcam, ze mozu byt aj lepsie deticky 😀 😉

erika107
30. říj 2009

i ked si hovorim ze som "rada" ze mam maleho tak choreho ako mam zazila som si horsie pripady v nemocnici a maminky museli byt silne 🙂 ... tak som si zobrala priklad a snazim sa byt silna i ked niekedy vobec nevladzem :(

saska.t
30. říj 2009

no musim skonstatovat ze mala je v podstate zlate dietatko az na male vykyvy, ale ked pocuvam ostatne maminy takze druhe by ma zabilo 😀
no D chce chlapva uz mi tu vykladal ze existuje akysi vypocet kedy pocat dievca a kedy chlapca ze to mame vyskusat 😀

erika107
30. říj 2009

ixixi teraz su vseliake nove metody 🙂 xixi my ked sme sa snazili tak som o takych veciach ani netusila 🙂

saska.t
30. říj 2009

jaj tiez som ostala zaskocena vela vecami ked som zacala chodit na MK ale uz som poucena 😀

erika107
30. říj 2009

jj tu sa clovek nauci vsetko 🙂 ...

prave som si citala o tom EMG na ktore ideme v piatok ma podrz to mu budu neaku ihlicku pichat do svalu a pustat slaby prud aby sa zistilo ci ma poskodenie nervoveho tkaniva alebo svaloveho :( ...zase bude chudiatko moje trpiet 😨 😨 😨 ☹ ☹

saska.t
30. říj 2009

juj eri vy mate stale nejake trapenie ☹ snad sa to raz na dobre obrati a mates ani nebude vediet co vsetko prezil.... 😉

erika107
30. říj 2009

no hadam ale o pol roka nas caka opat CT alebo MR zalezi od chirurga co bude chcet takze dalsia hospitalizacia ... preto ti hovorim ze bud rada ze mas malu taku aku mas 🙂

saska.t
30. říj 2009

jaj eri ved ja som rada ze elli je zdrava nic ine som si ani nepriala ale ty to zvladas uplne super a este v takom mladom veku, ja by som to v tvojom veku nezvladla a asi by som sa zosypala, tak sa ja nadalej drz a bud silna kvoli matesovi 😉 potrebuje ta

erika107
30. říj 2009

no ved prave ze musim byt silna lebo L sa nevie o nic postarat vsetko je na mojich pleciach velkarat si hovorim naco mam chlapa ked on sa o mna opiera a nie ja o neho !!! ...uvazujem ci ma nase manzelstvo vlastne vyznam

saska.t
30. říj 2009

no to musis posudit sama 😅 kedze ho nepoznam nemozem posudit, mozno ze je len slabsia povaha ako ty a preto to tak vnimas 😅

erika107
30. říj 2009

no je to mozne 🙂 to bola len moja uvaha 🙂,,, ale zase neodopriem malemu otca

saska.t
30. říj 2009

eri tento problem riesit kedykolvek teraz sa zameraj na matesa aseba aby ste vyriesili tieto zdravotne problemy na manzelstvo sa zameraj neskor ked toto uz budete mat za sebou, sama uvidis ako sa to vyvinie a ci to bude mat nadalej vyznam 😉

misak78
30. říj 2009

Ahoj maminky,
omlouvám se za příspěvek "mimo mísu", ale když je tu debata o všem a o ničem, tak by ste mi mohly pomoci 🙂 . Potřebuju vyplnit dotazník, viz: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Za každé vyplnění moc děkuji- pomůže mi to!

erika: moc vám držím palce, ať vše dopadne dobře a malý je bez trápení! A tobě přeji pevné nervy!!!!

erika107
30. říj 2009

ved ja to ani neriesim len ma to sere ze nemam v nom podporu ked to potrebujem vies to je ten najvacsi asi problem

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru