Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

no nastesti uz spi, nebo bych se picla ☹

daskak
11. lis 2009

a ma aj teplotu?

beruska2x
autor
11. lis 2009

prislo mi ze ne ale neodvazila jsem se ho merit to by me zabil uz 😅 ma navic masticku na pindika, mel to nejaky zacervenaly tak mazeme i to tak fakt ted nejsem oblibena, ani mi nedal pusu a pochovat nechtel 😖
ani za krupku!!!!! 😢 😉

daskak
11. lis 2009

hmmm .. tak to musi byt vazne ☹ ... aj ja som dnes ta zla, lebo som vytahovala sopliky z nosa odsavackou 😉 .. tak teraz je nalepeny na tatinkovi a cakaju na vecernicek..

beruska2x
autor
11. lis 2009

no odsavacku nemuze ani videt, nastesti mu to vyteka samo, koupila jsem eukalypt olej a dala jsem to vsude do misek s vodou na topeni tak to snad pomuze a v nouzi kapky ale to je taky pranice 😅

no chudacci to sjou, uz aby se umel vysmrkat a budu stastna jak blecha 😉

no tatinkove jsou na blbinky a muchlovani a mama dava hnusy, cisti usi, utira prdelku a vdek nikde 😀 😝

daskak
11. lis 2009

tak moja rec..

a ako sa inak mas?

beruska2x
autor
11. lis 2009

docela dobre, jen zitra jdu k zubari 😝 uz se tesim na vanoce, dneska mi prisel darek pro mamku tak mam radost ale zjistila jsem ze letos ani adventni venec mit nemuzu, Sima vsude dosahne tak by to asi zle dopadlo...

takze vyzdobu a uklid letos opravdu hrotit nebudu, jen udelam cukrovi a uziju si klid a pohadky 😉

daskak
11. lis 2009

no aj ja milujem vianocne sledovanie rozpravok.. som tento rok zvedava ako to u nas bude... Dadko je uz pomalicky samostatna jednotaka a spolu s patkom je to niekedy fakt sila...

beruska2x
autor
11. lis 2009

tak jsem vas docetla a ty bramboraky jsem malinko vic ososlila 😲 😅 ach jo.. koukam ze je to vsude stejne... s tema chlapama, taky jsem uz nadavala a R ma STOPSTAV, tzn ze nikam nebude chodit , uz jsem mu rekla at si koupi pivko domu az do odvolani... a to on nerad takze to nebude moc.. 😉

sama zabava, prdelky a ja delam vse sama, takze bud se bude podillet nebo i zabava bude stejna 😝 a nerekl ani pismenko

beruska2x
autor
11. lis 2009

dasi to ti verim, ja si nedo kazu predstavit takovy dva sigry jako je Sima ☹ 😉 on neni 10 vterin v klidu na jednom miste, ted chce furt jist sam, no bordel neskutecnej, dneska chtel jist sam jogurt tak jsem mu ho vzala ze bud bude o hladu nebo mu ho dam ja...
tak se zklidnil ale potreboval by pres prdel, je fakt ero...

daskak
11. lis 2009

no to hej.. a najhorsie je za patko sa prisosobuje jemu co sa tyka somarin....no ale uz si zacinam budovat imunitu 😝 😝 na zimne prazdniny... pato bol 3 tyzdne doma chory...
ja ked som sama doma len s malym.. mam pocit ze ani nemam dieta...ale ked su doma vsetci tak 100 certov ma co robit aby ich dohnalo 😀

beruska2x
autor
11. lis 2009

no to jo kdyz pak od sebe okoukaji ty "manyry" tak to je neco, my na tohle uceni blbin mame strejdu a taky to funguje 😝 ten uz ma zakazano neco pred malym rikat - je desne vybiravej v jidle a tak vubec a ja nechci aby to Sima pochytil 😝

me staci kdyz je doma Sima a R a muze mi prasknout hlava 😝 R ted byl doma 4 dny a mela jsem ho plne zuby 😀

daskak
11. lis 2009

😀 😀 😀 😀
ti verim.... no daju nam riadne zabrat nasi chlapi....
som rada, ze uz nie som uplne odrezana od sveta...
ok idem kuk Panelak
tak pap zajtra 🙂 🙂

beruska2x
autor
11. lis 2009

papa ja jdu do vany a jeste sem juknu 😉

saska.t
11. lis 2009

cau kocky

nechapem z vas dnes sa toho popisalo viac ako za posledny tyzden 😀
tak mala asi opät zuby nechce si ich cistit a to vzdy indikuje dalsie tlacenie zubov 😝 ja mam opät depku a vsetko ma sere a nic nie je dobre no uplna katastrofa 😖 asi by som mala strcit hlavu do perin a nevytiahnut ju do rana aj D aj mala mi lezu na nervy a najradsej by som bola sama 😅

beruska2x
autor
11. lis 2009

jejda sasi ty potrebujes horu vitaminu a nejaky oddych, pekny film v kine, nbeo neco takoveho, dej si vanu , vem si tam knizku nebo vonavou svicku a dej si poradny relax....

me taky boli hlava jak strep, jak jsme zavreny doma tak to stoji za prd... me zase Sima nechce kartacek vratit, chodi s nim i po byte 😅 on je vubec pako maly 😀 nechce dolu z nocniku, no sila...

kisska
11. lis 2009

Ahojte babulky moje... inak vecernicek bol dnes suprovy - maly sa cely cas smial nahlas... on je taky skodoradostnik, takze Pat a Mat sa mu budu veeeeeelmi pacit.

Inak nezabili by ste chlapa, ktory vam po tom vsetkom, co som sa tu dnes na neho stazovala prisiel domov z roboty s ruzou? 😅 No normalne som sa rozrevala... ako keby vedel, ze ma na male... a dokonca aj tu kolegovu oslavu narodiek idu robit aj s polovickami, takze ma vezme vyvencit na bowling 😉 A potom nemilujte ho...

A tatinkovia na blbinky? U nas je to uplne rovnake... akurat, ze este vcera, ked sa blbli, tak sa mu maly vysmikol a treskol si hlavu o zem. Nastastie o koberec, ale aj tak to bola poriadna supa a rev... a tipel... a nakoniec aj mamina bola dobra na pofukanie bolacky 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

no Sima je jak ozembouch, posledni dobou, on lita jak pako a nedava pozor co ma pod nohama, nebo ze je tam roh zdi... nekdy je supne hooodne a nic a pak se malilinko tukne a rev....

jee ruzi ty se mas kisss ja si koupila bramborik radsi sama 😉 a jeste jsem dostala "vynadanoů jako co za botanickou jeste budeme mit ze se tu neda kam hnout kvuli kytkam (mam palmu, velikej benjamin fikus - vlastne uz stromek a jeste bananovnik a par mensich 😅 )

saska.t
11. lis 2009

kiss tak to mas uzasneho chlapa 😀
mna dnes D straaasne nasral tolko penazi tento mesiac minul ze mi bolo zle a dnes kukam na internet a on si este uplne neprakticku bundu kupil no taka som bola nasrana tak som mu napisala sms ze nech sa pripravi na pohovor a sproste vyhovorky nech necha v praci...
no samozreme prisiel domov s previnilym vyrazom a hned vedel o co ide ani som mu to nemusela povedat a hned zlatik ved ja ta milujem uz budem dobry len na mna nekric- no nezabili by ste ho??? 🙄 🙄
a potom nemaj zlu naladu 😝

kisska
11. lis 2009

berus ja som dnes na veceru robila pecene zemiaky - pre mna v supke a pre tatina s malym bez supky. Potom sme ich stlacili s maslom, solou a ja velkou salkou mlieka... Teraz maly objavil salku, tato mu do nej nalial mlieko (obyc. polotucne trvanlive) a sam ho pije z tej salky. Mlieko bude asi po celom tricku, ale nechce pustit salku, kym nie je vsetko vypite... Normalne nechapem, Adam pije mlieko 😲 😲

beruska2x
autor
11. lis 2009

sasi a za co utratil?? treba ti koupil nejake prekvapko ne? no nastesti u nas mam ucet ja nebo by R mel asi milion PC a PS2 her 😝 kazdy mesic jiny mobil atd.. jsou fakt jak pubertaci nekdy 😖
nastesti on to vi a obcas to zkusi co mu projde ale jinak je rad ze ma sve penize a o nic jineho - ucty, jidlo, a bysme usetrili a tak - se nemusi starat

saska.t
11. lis 2009

kiss a ako pecies zemiaky?

beruska2x
autor
11. lis 2009

kiss jojo priklady tahnou 😀 ja mam rada taky varene brambory - oloupou se horke s mlikem a soli a maslem a jeste k tomu tvaroh umichany s cibilkou a paprikou mletou mnam... 😉

beruska2x
autor
11. lis 2009

my peceme male bramburky kdyz jsou nove, jen je omyju hodne kartackem a pak pecu v troube na plechu ale lepsi je malinko je povarit a pak dopect jinak to dlouho trva.... a s cesnekem 😉

kisska
11. lis 2009

sasi, kym je co minat, tak je to stale v pohodke... u nas je to o tom, ze sa tiez tesime na Vianoce, aby prisli odmeny, aby sme si mohli kupit aspon nieco nad nevyhnutnosti...

berus ja tu botaniku mam tiez doma, ale na to si uz drahy zvykol... ale vacsinu som si vypestovala z odrezkov, alebo ked kamosky presadzali svoje, tak mi dali mlade rastlinky a vsetko sa mi ro rozbujnelo. Dokonca dracenu, co som z prace "ukradla" vrchol, ked ju boli zostrihavat, tak uz som ju musela zosekat aj ja, lebo bola po strop. Benjaminy mam dva - prepletene konariky maju dnes oba okolo metra a pol... Ale po bananovniku tuzim a este chcem velky crotonovnik 😉

saska.t
11. lis 2009

a to ten cesnak das na plech a zemiaky nato poukladas?

beruska2x
autor
11. lis 2009

nene bramborky preroznu napul, osolim je, dam na ne platecek masla a podrceny cesnek 😉

patricia1971
11. lis 2009

ahojte, vy zase varíte????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kiss kde je ten BMW roadshow?????

kisska
11. lis 2009

sasi, ja len poriadne vydrhnem zemiaky naukladam na plech a pri 200 stupnoch su za pol hodku upecene, Chrust ich ma rad osupane a nakrajane na 1,5cm hrube kolecka, ale tiez len nasucho v trube... Omastis a dosolis potom este horuce, dobre su aj s calamadou alebo kyslou kapustou, ale ten tvaroh je najlepsi. Ale ten by som robila len pre seba, tak ja len studene mlieko k tomu. Ked ich vytiahnes horuce z truby, pastou ich rychlym uderom rozpucis a tak ti vzniknu polovicky, kam mozes ukladat kusky masla, posolit a lyzickou vydlabavas.. a ked su dobre supky, spracem ich aj so supkami 😉

jaaaj no samozrejme som zabudla, ze nielen mama dostala ruzu, ale aj maly dostal auticko, ktore si tatino kupil za tankovanie na Shell-ke, asi milionty model Ferari - teraz na nejake ine ovladanie 😉 😀 NO ja stale hovorim, ze chlapi idu z puberty do senilnej staroby 😉 ...

beruska2x
autor
11. lis 2009

kiss ja jsem taky vetsinu dostala o to nejde ale nejak tu pomalu zarustame a ja se toho nechci vzdat 😕 me se to libi... jen co Sima prestane vyhrabat hlinu na parkety tak budu o.k. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru