Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
28. lis 2009

ygreen, presne tak to beruska myslela a len tak mimochodom, beru nechce jedinacika 😉 a takto to zacina niekto zle pochopi a potom je z toho hadka ☹ niektore baby su fakt slepice ☹ skoda lebo inak je to pekna stranka

lenkavano
28. lis 2009

saska nemám už slov,ale aspon si na nic nehraju 😉

saska.t
28. lis 2009

lenkavo to je fakt na nic si nehrajes, je to vidno 😉
nechajme tuto trapnu debatu uz tak, je to zbytocne sa takto natahovat, kazdy mame vlastny nazor a tak to aj ostane.

ygreen
28. lis 2009

saska: slepice neslepice, pipky nepipky, já to chápu ale vyznělo to tak, že raději jedno max dvě v luxusních hadrech a na soukromých VŠ, než velkou rodinu, ve které mají děti více zodpovědnosti za svůj dospělý život (studium, apod).

Však já byť benjamínek, jsem si vše okolo VŠ platila sama. Naši by mi školu nikdy neplatili a taky nechápu proč by měli, když je člověk dospělej, má po matuře. Šla jsem pracovat a studovala jsem při zaměstnání. A díky tomu jsem měla titul i praxi 😵 děti pak ani neví, kolik život dnes stojí a jen tak něčeho si neváží 😉 důležitá je láska, zdraví, podpora, zdravý rozum - peníze jsou pak sehnatelné 🙂

saska.t
28. lis 2009

ygreen, vidis ja som VS vymenila za zivenie dvoch vlastnych koni a psov, ale bola som stastna 😀
ja berusku poznam a urcite to nemyslela zle, nie je ten typ, len sa mi nepaci ze robia kocky to iste co vycitaju druhym, oni mozu a druhy nie??? no proste nieco ine kazu a nieco ine robia 😝

ygreen
28. lis 2009

saska: to máš pravdu, ale každý vztahuje na sebe urážky 😉 to je přirozené, takže kdyby se to obešlo bez pipn a slepic, tak by nebylo o čem diskutovat 🙂

pancake
28. lis 2009

no chvala bohu ze som tu chybala ja. to ma tesi, lebo by som v tom bola zase namocena. 😀 😀 😀 😀

lenkavano
28. lis 2009

holky dáme mír s tím, že vy jste slepice a my taky a je to vyřešené. 😝 😝

kisska
28. lis 2009

lenkavo - konecne rozumna veta 😀 😉
myslim, ze debata by nemala svoje caro, keby sme mali vsetky rovnake nazory a tiez sa pridavam na stranu ygreen a sasky a urcite to aj beruska myslela tak - majme deti kolko chceme, ked ich uzivime, stihame sa venovat vsetkym rovnako.... Narazky boli urcite na deti ako zdroj jedineho prijmu, ked s poctom deti v mojej chatrci sa zvysuje aj socialna davka, ktoru dostavam 😠 😠 😠

dakujem, aspon ste mi spravili naladu... 😎

lenkavano
28. lis 2009

kisska vždyt o nic nešlo jen o urážky.kdyby nebyly tak by debata vůbec neproběhla.mohli jsme si to ušetřit. ☹

pancake
28. lis 2009

nikto nechcel nikoho urazit. berus isto myslela na socialne slabe rodiny ktore maju vela deti a ziju zo socialnych davok ktore rodine nestacia. nemyslela priamo na niktoru len napisala svoj nazor.

ja tiez neviem ci to budem zvladat s dvoma detmi po financnej stranke. ale nechcem aby maly bol jedinacik. ale je milion mamiciek co viac deti nemozu mat zo zdravotneho hladiska. 😖

lenkavano
28. lis 2009

ahoj pancake přečti si příspěvky berusky zhruba 2stránky zpět.

kisska
28. lis 2009

myslim, ze kazdy si moze napisat svoj nazor, rovnako ako ste si ho prisli napisat vy sem... a je hlupe pisat veci v style "len nech sa tu ukaze"... nie sme ziadne deti v skolke, ktore sa rozhoduju, kto sa s kym bude hrat 😒 toto uz myslim mame vsetky za sebou 😉

saska.t
28. lis 2009

jaj kocky tak zase som utracala v ikei no povadila som sa s D ma nejaku divnu naladu a len huci tak som zacala aj ja nanho a mame ticho 😀
jaj kocky vidim ze ste sa zapojili do debaty 😀

beruska2x
autor
28. lis 2009

ahoj sasi co sis koupila pekneho?? taky potrebuju nejakou radost ☹ Sima dneska 6x posratej, lezou mu obe trojky nahore chude jedno je nesnesitelnej 😝

v pondeli mu vyskakaly fleky, trapila jsem poctive svedomi proc a dneska mi mama povipravela jak minuly vikend unic sprasknul misku kolinek s makem 😕 je mozny ze z maku?? davate to uz detem? od kdy ho muzou???
ach ty babicky 😀

no a nekoukly jste na ten link tech foto na platno? potrebuju necim "rozstrelit" obyvak a docela semi to libi, jmse tu uz 2 roky a porad mame holy zdi 😅
ale rada bych nejakou referenci...

ja se tesim v pondeli k holkam do prace, dam so kafe a pokrandam 😉 maji tam lovecky salonek a Sima chodi delat haf haf na jelena 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
28. lis 2009

no jdu zdebordelizovat kuchyn a udelat si testo na kosicky, zitra to musim upect 😉 aby mi do vanoc zmekly ...
R mi dal na sporic na pC odpocitavani casu do Stedreho dne ve dnech, minutach a sekundach 😠 😠 😠 😠 fakt me to vubec nestresuje 🙄 🙄 🙄 😝

kisska
28. lis 2009

berus to platno je super, teda pokial mas nejaku taku peknu fotku, ktoru si das vytlacit...Keby som si taku dala ja, tak by nikto nevedel, ze som to ja... Dokonca som mala jeden cas nase svadobne fotky porozkladane v ramcekoch po byte, ale len dovtedy, kym sa nejaky clovek diskretne pytal Chrusta, ci je to jeho prva zena 😠 A ked mi boli na svadbe gratulovat moji kolegovia, tak moj vlastny sef ma s kyticou v ruke obisiel... takze asi tak k mojim svadobnym fotkam 😉
Ja mam na stene v obyvke 3-obraz orchidei z Ikei, kamoska ma tak podobne malinove zatisie a tiez to vyzera super, zalezi od steny, farby a tak 😉

beruska2x
autor
28. lis 2009

a jako myslis ze budu vystavovat svuj xicht jo? 😀 😀 😀 ani nahodou, dala bych si Simu a jeste cernobile.. mam vyraznou malbu bilooranz 😉 tak potrebuju neco na rozbiti plochy 😉

😲 😲 😲 to jak vypadas na tech fotkach, jsi jeho ex podobna??? to je mazec 😀

beruska2x
autor
28. lis 2009

ja teda asi 3 fotky s R doma mam ale takhle velike neeeeee 😉

kisska
28. lis 2009

berus praveze nie... len zenich sa na seba podoba, ale nevesta sa na jeho sucasnu zenu ani nahodou, tak nevedeli, ci to nebolo z predchadzajucej svadby:o))) raz ked naberiem odvahu, tak si sem nejake fotky dam 😉

beruska2x
autor
28. lis 2009

to dej, to jsm zvedava 😉

beruska2x
autor
28. lis 2009

tak jsem debil, propichla jsem si ruku nozem 😖 asi mame den D, vypinam PC a jdu sezrat Milku tak pa zitra 😉 😅

saska.t
28. lis 2009

jaj beru kupila som si do regalov sufle a doplnky ale nasrali ma s taniermi mam zelene matne a oni mali vsetky farby len nie tu moju, no dufam ze este budu mat inak mam sadu v prdeli 😖 no a samozrejme doplnky do bytu a palmu a a sviecky no prkotiny

kiss si mapobavila ako to ze sa nepodobas??? 😀

no a ja mam 3 obraz kvetov kalie na hnedej stene dodam fotku ako vyzera obyvka, tak pockajte hned to supnem 😉

saska.t
28. lis 2009

uz som tu obyvku supla tak kuk 😉

pancake
29. lis 2009

no saska obyvacka super. krasna. hadam aj ja taku niekedy budem mat. 😀

saska.t
29. lis 2009

jaj zuzi no dakujem tiez som na nu par rokov sporila aby som si ju mohla kupit 😀 snad nieco pri malej vydrzi...
prave sme sa vratili z vystay so psicami a vyhrali sme tak sme sa dohodli s D ze uz na to kasleme mala sa tam nudila stale chcela len velke psi nahanat 😅
a kde ste vsetky, ahaaaa vikend!

beruska2x
autor
29. lis 2009

ahojte.. no sasi akt krasne, me chrani jen to ze Ikeu mam 100km daleko jinak tam prosustuju veskery prachy 😀 😀 😀
my prisli ted z venku ale byla tam zimaaaaaaaaaa jak blazen

kisska
29. lis 2009

Ahojte, jaaaj sasi tiez sa pridavam k obdivovatelkam 😉 Ja teraz potrebujem nejak velmi zjemnit, lebo syto broskynova malovka, k tomu modra sedacka a terakotovo-hnedy koberec = cirkus na koleckach. Tak teraz vymenim modru sedacku za nejaku decentnu svetlo hnedu, capuccino alebo co najdem 😒

Jaaaj a gratulujem psicam k vitazstvu 😉 . Poslem ti Arku na skusy? 😀 😀 😀 Vraj v nemecku dobre ocenuju biele nohy na ridgebackoch, dokonca ich mame symetricke... tu sa nemozeme ku kruhu ani priblizit 😒

berus - aj ja to tak mam, ale ked ideme do BA, tak to mam vdzy po ceste a planujem tam minimalne obed 😉 (vyhovaram sa, ze sa tam da najlepsie maly nakrmit... co je ale aj pravda 😀 😀 )

a dnes som nevarila... len piekla - vcera som dostala od suseda zabijackovy tanier, tak som to dnes len supla do truby s par zemiakmi a kapustovo-mrkvovym salatom. Take gule sa mi robili za usami ze az 😉 Maly dostal hustu zemiakovu mliecnu polievku a potom mi vyjedal zemiaky so salatom 😉
Ale som tento vikend sikovna - objednala som cez net malemu lego, dedovi DVD prehravac, napisala som tepovacim agenturam v okoli, nech mi poslu cenniky a dala som im termin na tepovanie u nas (som zvedava, kto sa mi ozve), vybavila v SPPcku nech mi posielaju elektronicke faktury namiesto SIPO... ukecala som draheho, nech umyje okna (maly mu pomahal 😉 ) a este mi aj zafarbil vlasy 😀 😀 😀 Som dobra, ze?

saska.t
29. lis 2009

jaaaj kocky dakujem, ste ma potesili ze mam dobry vkus 😀

kiss - no tu celkovo ridgebacky vsetci mozu ale niektore obludy su strasne keby nemali ridge ani neviem ze to su oni 😝
inak mas vyborne vychovaneho draheho poslem mojho na prevychovu v upratovani a fakt si velmi sikovna tolko veci cez vikend 😀

beru - tu je teplo a mokro, no radsej by som zima a sucho 😅

beruska2x
autor
29. lis 2009

kiss jojo jsi skvela organizatorka a P. super pracant 😀 😀 😀 me by sla ta organizace ale pracant mi chybi 😝

vecer pecu kosicky tak asi neprijdu, doufam ze to pujde z formicek, to mam vzdycky nerva 🙄 jeste ze mame za barakem les, kdyztak to tam hodim 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru