Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

kiss ty jo to je chudak, ono toho ted je hafo vsude, ja uz chodim radsi na prochazky mimo lidi 😔 a k Dr jen v nej nouzi, tam je bacilu a to jsme sli posledne v rano aby tam nikdo fakt nebyl 😅

kisska
3. pro 2009

berus - ved to, medzi deti nechodime, motame sa len sami dvaja ako duchovia po nasej ulici... a k doktorke som isla aj kvoli kaslu, ktory neprechadza vyse tyzdna...nabuduce jej radsej zavolam... 😒

beruska2x
autor
3. pro 2009

no ja jdu v utery na ocko s nim, tak doufam ze tam taky neco nepoberem 😖

saska.t
3. pro 2009

kiss - bacha ak uz mal infekciu v sebe sauna ho polozi 😅 rychlejsie sa rozsiria v teple bakterie, iba pri procese uzdravovania sauna zabera 😉

beru - D sa urazil ze som vam to napisala ale iba "akoze" 😀 ze teraz vyzera ako koko... 😀

kisska
3. pro 2009

berus - tak chod, ked mava poradnu, vtedy by tam mali byt len zdrave deticky... Tak som povodne planovala aj ja, ale ked Adam vtedy zrovna spava. Tak sme isli o hodku skor... a stale nestacilo ☹

beruska2x
autor
3. pro 2009

kiss to ja pujdu ale i tak 😉 ☹

sasi nee to ne ja si te jeho obeti cenim 😉

holky ja uz mam fakt volno 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

tak uz mi prisel mail ze mam i to druhe platno hotove 😉 tak v pondeli tam nabehnu hned.. snad to v poho donesu dom 😕

saska.t
3. pro 2009

beru 😀 ja uz mam taky volno a s poharom vinka 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

no me vino dosla 😀 ale i tak parada, R mi rekl ze se doma ozeru a pak jsem tuha 😝 😀 tak si dam vinko asi zitra s mamkou 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

holky ja se normalne uz tesim na baleni darku 😀

pancake
3. pro 2009

caute baby. ahoj daska 😵

no mne za chrbtom stoji p. a caka kedy ho sem pustim tak palim prec. robila som 3 plechy pizze idem okostovat a kuknut dvd. vino si necham na sobotu. zajtra o 12.00pridem. 😎

saska.t
3. pro 2009

jj ja taky , v nedelu uz dojdu svokrovci a budu tu az do vianoc aspon si oddychnem od malej a dalsiu sobotu idem na vianocnu party konecne si trosku uzijem aj ja 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

zuzi tak pa 😉 my jedeme se Simou zitra poo k babi tak hezky vikend 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

sasi to je fajn, aspon si odfrknes...ja se uz tesim na Silvestra 😀

saska.t
3. pro 2009

no na silvestra uz budeme opät sami s D ale ved sa aj sami zabavime 😉
idem aj ja do hajan tak zajtra cez den este pisneme pa

beruska2x
autor
3. pro 2009

papa 😉 jdu projet telku jestli jeste vubec funguje 😀

kisska
4. pro 2009

Ahojte babulky... dnes prva? 😉

daskak
4. pro 2009

ahoj babenky.. 😀 😀
kiss: ako je adamkovi?? simrada ze sa citis ok, aj ze mala je v pohode 😉 😉

co dnes varite???
u nas je dnes mikulassky jarmok.... tak ak pride svokra k malemu pojdem sa kuk.. ak nie mam smolu.. 😝 😝

kisska
4. pro 2009

Boooze vy uz planujete Silvestra? Ja zatial netusim, co bude tento vikend... dedo sa strasne tesil na vikend, a nielen on. Ja som bola ochotna pozert na deti len cez sklo ☹ Rano mal ale Adam stale zvysenu teplotu... no uvidime... Inak viete mi povedat, ci sa 2-rocnym detom stale odpocitava 0,5 stupna pri merani teploty rektalne?

saska.t
4. pro 2009

ahojky kocky

tak mi opät katastrofalna noc uz zacinam byt bezradna, tato najprv po dobrotky ze jeho zlaticko urcite tlacia mrchy zubky a skoncilo to vypraskom na plenku a bolo po probleme, mala zavrela oci a spala u nas az do rana, dovtedy len rucala a ze deti nie su vychcane 😀
tu dnes leje ako z krhle no uvidime mozno sa poobede dostaneme aspon na chvilocku von...
zatial pekny dnik pa

pancake
4. pro 2009

kiss ja neviem, ja meriam pod pazuchou digitalnym teplomerom. 😖

cauko babyyyy....... 😀 😀

pancake
4. pro 2009

ja si na silvestra narobim 5 druhov ociek, dozeriem sa ako prasa a pojdem spat. to planujem uz mesiac. len vymyslam kombinacie tych ociek 😀 😀 😀

kisska
4. pro 2009

hmmm, Adamca bude asi naozaj chore... vstaval o 3/4 na osem, ale uz je od desiatej v posteli a stale ticho ☹ . Volala som aj dokine, lebo mu brala v utorok stery, ale este nema vysledky. Akurat mi povedala, ze v konecniku sa stale odpocitava 0,5 stupna... tak ta teplota nie je taka vysoka. Asi ho naozaj dorazila ta sauma 😒

Dasi aj ja by som uz isla na nejaky poriadny jarmok alebo trh... ja to milujem. Ale do BA do Incheby na vianocne sa chystam az 16. cez tyzden, lebo cez vikend tam bude mrte ludi... a to by som ich musela aspon polovicu poslat domov 😒

Sasi - u nas ked Adam nahodou nevie normalne spat, tak to funguje podobne - kym chodim po dobrotky, pomojkam ho, popestujem... tak idem este aspon 3x. Ale ked tam uz len nabehnem, a od dveri mu nakazem aby si lahol a spal, tak to je moj posledny vstup 😉 😀 viac netreba... asi by som tymmala zacinat 😒

zuzi daj potom konecnu verziu... boze ja pri vas zase vyhladnem... idem asi robit spenat 😉

pancake
4. pro 2009

no narobim si len take bez rozkov. to uz viem. u kamosky som take jedla. idem cosi kuknut. 😔
maly spi aj ked sa isto zobudi za hodinu. on mi uz cez den viac nespi. ale vecer zase prespi 12 hodin. tak mi to nevadi.

pancake
4. pro 2009

no daleko som sa nedostala. akurat som dostala taky hlad ze som vyluxovala chladnicku. 😢 😔

pancake
4. pro 2009

kiss ty si odbornicka... uz odklepli ten vyssi rodickak? a ako si mam o to ziadat? nevies? nemozem sa docitat. 🙄

saska.t
4. pro 2009

tak mala tiez o 12 odpadla kedze uz od 7 buntosila dufam ze ju do 2 nebudem pocut aby som stihla aspon ten gulas na zajtra dovarit 😀

kiss no ono fakt sauna zmori uplne ak infekt len nastupuje 😅 ale snad to nebude take hrozne a rychlo sa z toho dostane

zuzi ja stale netusim co tie ocka su, jedine ktore poznam su tie rybacie ale tie asi nemyslis, asi myslis klasickych vojacikov z rozkov na ktorych mas naukladane dobroty a prepichnute sparadlom... 😀

a tu len prsi a prsi a prsi 😅

pancake
4. pro 2009

ano saska tie mam na mysli. jednohubky. a spravim si ich 300 a budem zobat a zobat. 😀 😀

kisska
4. pro 2009

zuzi uz ho odklepli, takze to mame schvalene vsetky, ktore sme mali narok na matersku. Ale zatial sa nevie, kedy a ako sa bude ziadat. Ja sa budem musiet poponahlat, nech im to tam dam predtym nez nastupim na matersku 😉 Pre istotu... Ale neboj, len co sa dozviem, tak dam vediet.
Ozaj a tym, ze mas DNP, bude to pre teba platit aj pri druhom babu 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru