Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. pro 2009

jee kapr ve vane, to je krasa, to bych chtela. klidne bych se i nekoupala 😀 ale neni kdo by ho zabila a ani jedl 😕 i kdyz kdybych ho dostala na talir.. jen ty kosti me tocej ☹

me Sima tyk spi, ted usnul dneska si namatlal obed az do vlasu, nejak jsem to neuhlidala 😖

saska.t
16. pro 2009

ahojky

beru - ano kedysi som na SK dovazala znackovu kozmetiku a parfemy... 😀
dasi ja potrebujem D nejaku prkptinu a tiez neviem co

pati kaprov uz? date do mrazaka? a do kolkej lili spi a vydrzi potom az do vecera?

beruska2x
autor
16. pro 2009

sasi tak to sis mela naplnit skrine 😉

no my na trhy asi nepujdeme ☹ i pres poledne kdyz sviti slunce je -6 tak to s nim pujdu tady na chvilku ven ale na dlouhy courani na hodiny to teda neni 🙄

zitra nastesti jdeme ke kamaradce - pojedeme teda busem s darkem pro Kacenku tak se tam ochomytnem... me to mrziiiiiiii 😢

beruska2x
autor
16. pro 2009

tak R sel bez nas na trhy 😢 to jsem zvedava co mi prinese za laskominku 😀

patricia1971
16. pro 2009

sasi áno, kúpila som dvoch kaprov, sú vo vani,ráno príde brat a zabije ich v robote.mama ich naporcuje a šup do mrazáku....Lili spáva od 11.30 do 13.30, večer chodí spať o 20, ráno vstáva o 7mej...no idem makať,upratovať a tak,nechce sa mi...pa zatial

beruska2x
autor
16. pro 2009

😕 nikdo??

no my byli na chvili odpo venku a to nase trdylko... musel vlizt do zmrzleho piskoviste , rejpal se tam klackem a nechtel ven 😅
fakt je s nim sranda 😀

saska.t
16. pro 2009

ahojky ja som doteraz bola pri malej kedze nechcela spat stale si musi nieco vymysliet 😅 uz to fakt nechapem stale nieco nove 😠
moje dieta dnes stale nieco tlacilo do hlavy za chvilu fakt praskne a bude z nej tlsta nemka 😀
inak som uplne ko a ked idem do postele uz sa mi nechce spat to tiez teda nechapem asi zasa nasadim magnezium 😉

beruska2x
autor
16. pro 2009

jsi pretazena ☹

beruska2x
autor
16. pro 2009

ja doma ho nemuzu spustit z oci.. chodi po gauci.. no uplne ho vidim jak spadne a rozmlati si hlavu o stul nebo o parkety 😠 uplne se mi sevre vsechno.. a neda a neda si rict 🙄

saska.t
16. pro 2009

to poznam tiez to riesim kazdy den ale pomaly ju to prestava bavit chvalabohu a zacina sa hodne hrat s babikou ako prava slecna 😀 tak sa tesim 😀 doteraz to boli len auta 😅
no mala sa uz konecne neozyva takze dam sklenicku vina cigu a potom dam v posteli top star magazin a kosti a dufam ze v klude zaspim...

beruska2x
autor
16. pro 2009

hm pekny vecer v planu 😉

ja si pustim asi DVDcko az R odfrci do prace 😉

mam radost sehnala jsem pani co mu usije kostym Simovi na karneval 🙂

beruska2x
autor
16. pro 2009

no zacinam si pooomalu na ty adrenalinovy zazitky zvykat, tuhle mi vola kamradka ze ma srdce v kalhotkach, sla zamichat polivku a otoci se a mala ji stala na stolku konferencnim... 😅

saska.t
16. pro 2009

tak to my mame bezne, kupila som jej kresielko v ikei pre deticky a ta mrcha si ho donesie k stoliku a vysplha sa nan esteze je taky nizky 😠
beru idem do postele snad bude mala v poho spat, pekny vecer pa 😀

beruska2x
autor
16. pro 2009

sasi papa 😉

jde vsechny jste?? to mate jiste romantiku ze.. no u nas nic, meli jsem k obedu cocku tak je spis vetrno 😅

daskak
17. pro 2009

dobree raanko 🙂 🙂
berus: 🙂 🙂 😀
sasi:mala by si si naozaj oddychnut aby ta nahodou nekleplo... inak ja som magnezium musela jest cely cas ako som bola tehu.... som bola kludna ako baranok 😉
u nas konecne trosku nasnezilo taksa tesim ked pojdeme s malym von 😀 😀 ..
inak ked hovorite o tom adrenaline.. viete co mi vcera drobec vyviedol?? boli sme na navsteve u kamosky... jej mala mala rocik tak sme sa hrali a oslavovali... no na chvilku sme sa zakecali a mlady muz zobral natalku za ruku,otvoril si vchodove dverea po tme isli klopkat susede.... 😝 😝 .. on doma tozit ma rad nasu susedku a myslel si ze aj tu moze.. keby sa zgulkali po tych schodoch v tej tme tak neviem... krvy by ste sa nam nedorezali.... potvorky len sa potichu vyparili ako mysi...

my dnes mame na obed francuzske zemiaky... uz som to 1000 rokov nejaedla.. sa celkom na to tesimm 😀 😀
a vy co papkate???

beruska2x
autor
17. pro 2009

dasi ahoooj jejda francouzaky miluju, my mame opet cocku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad se nam nenafoukne byt 🙂

my byli ve meste, bracha chtel koupit darek pro mamku, koupila jsem ohnostroj na Silvestra, R na trhach drevene kleste na utopence a Simovi drevenou knizku o stenatku...
a medovinu ani svarak jsem nemela pac jsem pospichala at stihneme bus, je totiz zase -8 😝 😅
musime si ho asi udelat s mamcou o vikendu...

patricia1971
17. pro 2009

ahojte, no ja robím akurát lasagne,mňam,sa už teším a to aj malá lúbi,ale tá zas necche jesť,tak uvidíme...aj tu je zima,ale nieviem ani kolko,nemám teplomer 😝 ...ja som ráno bola odniesť tých kaprov,nech ich brat v robote zabije a vykochá 🙂

berus to poznám to behanie po sedačke,tiež mi je z toho zle 😠

beruska2x
autor
17. pro 2009

cusik pati 😉
nas Sima uz ji pekne zase ale zuby nevylezly jen tam ma na dasnich z boku bile boule, tak jsem zvedava kdy bude nasledovat dalsi kolo 😅

lasagne mam taky rada..

ja musim dneska uklizet vecer kuchyn, pak to uz neudelam... 🙂

beruska2x
autor
17. pro 2009

normalne kamaradka dala Simovi darek, tasku zadelala a nerekla mi co 😝 😝 😝 😝 😝 no tak budeme muset vydrzet 😖

patricia1971
17. pro 2009

ahoj berus,no nám idú tie očáky,už má 2 vonku,aj noc boal ok,len x som išla k nej,takže super 🙂 🙂 🙂 joooj,tie dárky, ja ešte ani nemám všetko pokúpené,ani sa mi nechce, no pre Lili nemám nič, Erik dostane peniažky,on si kupuje nejaký super počítač,pre Paulínku mám také blbosti, no a pre Lili nič,jej dáme peniažky a na jar jej kúpime nejakú trojkolku,ale nejakú drobnosť kúpiť musím,len ani neviem čo,lebo všetko má 😝

zuzka sa neozvala???? asi si ju nechali v nemocnici,ja stále na ňu myslím 😵

beruska2x
autor
17. pro 2009

no my jsme koupili Simovi darky ale treba od dedy dostane taky penizky - na boty na jaro, mamka mu koupila backurky + neco...
jsem radsi kdyz se taky zeptaji co se hodi nez kupovat blbinky...

brachovi jsem dala taky penize - koupil si navigaci do auta, potrebuje ji kazdy den... ja spise prakticke darky 😀

beruska2x
autor
17. pro 2009

tak jsem si vycistila boty na ulozeni na zimu, konecne jsou zase bile 😀

patricia1971
17. pro 2009

no veď aj ja som s našimi tak dohodnutá,som povedala,čo decká chcú....a svokrovci kupujú len tak,takže 😝 😝 ...no aj ja musím uratovať,ale nechce sa mi,ani som nič nepiekla,neviem to,len také linecké koláciky urobím s Pauli a ostatné kúpim...no ale ty pre Simu darky máš,ale ja nič...ma asi picne 😝

saska.t
17. pro 2009

Ahojky kocky 😀

vy ale debatite 😀 tak tu je tiez zima ako v prdeli ale sneh ziadny 😝
my sme papakali vsetci spenat a zajtra svokor robi knedlo vepro zelo a malej nieco urobim... u nas noc tiez celkom ok a zuby nas trapia neustale ale teraz to vyzera celkom kludne uz 3 dni ale stale si rajbe v puse ma to tam uplne cervene ☹
ja som malej dnes dokupila poslednu hracku a mam vsetko segre kupim nejaku kozmetiku a som hotova, D dostal nejaky kupon do obchodaku na 50 euro tak si pojdem urobit radost aj ja a vcera som zistila ze mi objednal moju najoblubenejsiu vonavku (dolce&gabana - light blue) uz mi koci tak som nadsena ze si vsimol

beruska2x
autor
17. pro 2009

jee ahoj sasi, tu vuni taky miluju, mela jsem ji uz asi 3x a ted nemam ale urco do ni zase pujdu 😀 je fakt super...

kisska
17. pro 2009

Ahojte babulky,

dasi dnes mame rovnaky obed, tiez som ich uz sto rokov nerobila a drahy ich miluje 😉 😀
Jaaaj babulky moje, tak krasne mi teta vytepovala koberec aj so sedackou, ze su jak nove 😀 😀 😀 velmi sa vytesujem. Akurat neviem, ci na to nenatiahnem igelit, aby to aspon do Vianoc take vydrzalo, lebo az ma dviha, ked vidim, co vsetko Adam stvara.
Vcera sme boli celkom sikulky, okrem maleho bratranca mame vybavenu celu rodinu. Aj ked som bola prekvapkana, kolko som musela posedavat. Najhorsie bolo, ked som nieco zjedla - mala sa zacala pretlacat s jedlom, kopance a stuchance muselo byt vidiet az cez bundu 🙄 a ja som musela chodit na vecko v 15minutovych intervaloch. Nastastie ked som zase zacala chodit, tak sa mala uhojdala a asi aj zaspinkala, lebo bol klud...
Kupili sme v Inchebe krasny skleneny spic na stromcek (snad prezije viac ako jednu sezonu 😕 ), malej ruzove hniezdo do postielky - som sa vytesovala, lebo Adam ma vzor maco na rebriku v modrej a hnedej a ten isty vzor mali aj v ruzovej, takze mam kompletku 😉 .
Akurat zubar ma velmi nepotesil, lebo zahlasil, ze sa mi odvapnuju zuby, ale ze mam prist "potom ako si vybavim zalezitosti" 😉 , lebo za dva mesiace s tym nic neurobi... Neviete, co tym myslel? 😕

pati aj ja sa chystam na ziveho kapra, ale my ho asi kupime az tesne pred, nech si poplava vo vani - Adam sa aj zbesnie 😀 - a rovno ho namocim do mlieka a vysmazim. Posledne roky mame stastie, ze este 22-23. dostavaju hlavne pred Kaufland take krasne kusky, ake by predtym ani neboli vidiet, tak dufam, ze to tak bude aj tento rok.

sasi - jaaaj ani som si neuvedomila, ze je to toaletna voda...aj ked priznavam, ze ja mam jedneho Huga Bossa woman uz asi 10 rokov a prave minule som ho testovala, ale zdalo sa mi, ze nejak zmenil vonu, tak ho asi vyhodim... obavam sa, ze to parfem tiez nie je 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

kiss cauky, igelit dej 100% ja mela vycistenou sedacku jen se "leskla" 😀 a uz to na ni neni ani videt vypada stejne jako pred ocistou 😖

kisska
17. pro 2009

dievcata priznavam, ze ja som vo vonech uplny analfabet ☹ Vzdy ked pridem niekam do parfumerky, ze by som si vybrala nieco pekne, tak sa mi nic nepaci... jednoducho cakam, ze ma nieco ovali po hlave a poviem, ze to je ONO. Naposledy som si kupila Lacoste Inspiration, ale neviem, ci to nebolo hlavne vplyvom, ze mal strasne zlatu reklamu a aj chrust si vybral Lacoste. A najhorsie, ked na mne vonaju veci uplne inak ako vzorky a pri tretej odpadavam od smradu 🙄 Zatial to istim zelenym cajom od The healing garden, lebo chrust tu vonu miluje a mna aspon nevadi 😉

beruska2x
autor
17. pro 2009

a o zubari mi nemluv - jdu zitra a od porodu se mi zuby sypou jak blazen, po druhym diteti dostanu asi rovnou klapaci 😅 a to jsem mela fakt pekne.. kolik let mi nic nedelali 😲

beruska2x
autor
17. pro 2009

kiss nic si z toho nedelej, znam par vuni ktere kdo ma v rodine rad a jinak taky se neorientuju, je toho tolik ze se to ani neda...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru