Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
22. pro 2009

Ahoj kocky

zuzi diky za podporu ohladom jasliciek, tiez si ich mozem dovolit len preto ze idem robit 😅 no dufam ze mas pravdu... robenie braceka nam nehrozi, musim odrobit aspon rok aby som mala narok na slusnu matersku a ak by som dosla o pracu aj slusny zarobok na urade prace, takze cely buduci rok urcite nehrozi 😀

beru gratulujeme simovy a parte az do rana, tiez tu chumeli ale je 1 st. a nasi uz su na ceste k nam 😅

dasi noc dost hrozna, ona proste chce k nam do postele a viac ju nezaujima a koli tomu je schopna plakat aj 2 hod. som zvedava co bude robit dnes v noci kedze s D spime u nej v izbe 😀 a medzi nas nemoze, lebo tam je len 140 cm dvojpostel takze nema kam 😎

kiss, pati eri ahojte

beruska2x
autor
22. pro 2009

no ja bych sasi radsi pomalu pripravovala D na variantu ze skonci ve spacaku na zemi 😀 😀 😀 😀

jinak diky holky 😉

daskak
22. pro 2009

nooo berus ma dobry napad 😝 😀 😀 😀 😀

saska.t
22. pro 2009

kocky 😀

pancake
22. pro 2009

srsite dobrou naladickou ako tak pozeram 😵 😵

no ja stale nemam upratane ale dnes uz musim aj keby traktory padali. 😝 😝

kisska
22. pro 2009

Ahojte babulky - berus Simovi vsetko najlepsie k meninkam, cmucik 😉

zuzi, dasi, sasi, eri - ahojte.
No u nas divocina - maly ma teplotu, ale inak nic k nej - len je mrzuty. Neviem, ci ju nema "od vzrusenia" z tych kaprov. No ale dnes rano sme museli narychlo jednoho zabit, lebo som si nebola ista, ci by prezil do vecera... Esteze som sa dohodla s Chrustom, ze ked ich bude vyberat z vane kvoli sprche, ze ma tiez zobudi, lebo on bol schopny nechat ho takeho vselijakeho vo vani 😒 Chudak, ale prinutila som ho este aby zavolal kamarata rybara, aby ho rano rychlo zmasakroval, takze u nas veselo hned od siedmej rana. A mala by som zacat upratovat... ach jo, ale neviem, kde zacat a maly sa ide zabavat zrovna tam, kde som aj ja...
Boooze a este vcera som skusala robit gastanovych jezkov... lenze ja truba nie z gastanoveho pyre, ale z gastanov - uvarit, osupat, rozomlet... no piplacka nahovado, ale celkom dobre vysli, len som ich tolko ochutnavala, ze ich uz nemozem ani vidiet 😖 Uz nech je Tomi doma z roboty a mozeme sa do niecoho pustit...

Krasny den babulky 😎

kisska
22. pro 2009

Zuzi keby si nejake tie traktory u vas videla, posli mi ich par... Mne sa nechceeeeeee

pancake
22. pro 2009

simonkovi vsetko naj naj prajeme 😉

pancake
22. pro 2009

ty si vyloz nohy na stol a prach poutiera aj tvoj muz. a medzi tym moze aj povysavat a to staci. 😉 😀

beruska2x
autor
22. pro 2009

ja jsem ted utrela prach , cely byt poradne povysavala i pod skrinema, uklidila z obyvaku Simovi hracky do pokojiku aby se nam sem vesel vubec stromece a tim koncim s uklidama, stejne to nema cenu..... 😝

jeste ted dojdu koupit veky na chlebicky a nic... kdyby jste videly dneska ty lidi v Tescu, ja brala Simovi jogurty, 30deky syra a sunky a vanocku a vino k veceri no fakt par veci ale lidi delaji jak kdyby mel nastat hladomor, pritom maji furt kramy otevreno!!!!!!

no konec... pak ze nemaji lidi prachy 😕

beruska2x
autor
22. pro 2009

holky koukam na Markize na Jak prichazeji basnici o iluze 😉

patricia1971
22. pro 2009

ahojte 🙂

berus u nás je to tak isto,ludi ako blázni a ja tiež som ešte nakupovala,ale len ovocko,zajtra ešte chlaba a končím už s obchodom...ináč Simovi všetko najlepšie prajeme 🙂

no my máme stromček od nedele,a už pomaly ani ozdoby nemám na ňom,Lil ich stáe dotial dáva dole,ide ma picnúť...a robí stále len bordel,už normálne nevládzem a stále len po nich jačím,ale baby,ja tu mám stále bordel a to po nej celý deň upratujem.....asi ju čupnem tiež do jaslí,ale na 8 hodín a pôjdem do roboty,lebo takto robím stále a niči nie je po mne vidno,ale to asi všetky poznáte 😝 😝 😝 nás saa sneh topí,svieti slničko a je super člapknica,takže na vianoce budeme asi vonku v blate 😝 😝 😝

beruska2x
autor
22. pro 2009

tak jsme doma i s vekama a vzala jsem i vanocku at mame ke snidani kdyz bude R doma ale ona stoji 70,- vanocka 😲 😲 😲 😲 to je des....

beruska2x
autor
22. pro 2009

pati ja chtela taky ovoce jeste, to mi hodne jime ale nic moc pekneho nemeli, banany napul zelene 😝 a exoticke nic... tak mame pomelo a mandarinky, Sima se tu cpe zase melounem 😀

chtela jsem kaki, lici nebo kaambolu a nic 😖 😠

kisska
22. pro 2009

No vidis zuzi, nestihla som precitat tvoje odporucanie - tak mam povysavane - tiez konecne od posledneho mojho vysavania - poriadne 😠 Tak pozeram, ze mi to trvalo len hodku a pol...no na tehulu v malom 3-izbaku nie je zle, ze?
Takze uz len zotret dlazky, prach...a na Stedry den znovu 😒
Berus, tak ja som taka truba, ze uz par rokov na Vianoce vianocku peciem...minuly rok som ju standartne priskvrkla, ked som potom rozpalovala trubu na nieco ine... ale co uz. Drahemu by taka pecena na jeden krat uz ani nechutila 😎
Vcera isli Jak svet prichazi o basniky 😉
A na vianoce mi uz naozaj chyba len to ovocie a keby aj prisiel ten hladomor, tak zo zasob mlieka, jogurtov a 5 kilov klobas co vcera doniesol Ch. od kolegu musime prezit az do jari 😉 . Inak teraz mi v komore vonia tak nefalsovane vianocne - udene klobasy s vanilkovym pecivom 😀 😀 😀 Da sa tam chodit len tesne po jedle, inak odtial vyjdes hladna 😅
pati inak ta clapkanica ma dost serinka, sme este neboli vyskusat sanky a dnes s teplotou asi ani nepojdeme...
Inak vsimli ste si o kolko je vidiet prach a bordel, ked svieti slnko? 😝 😝 😝

beruska2x
autor
22. pro 2009

vsimla jsem si 😀 kdyz je nejhure stahnu zaluzie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
22. pro 2009

jaaaj kocky tak ja uz vsetko hotovo, nakup az zajtra, babina vyvencila dieta ktore sa vyvalalo v snehu ale vyzera byt velmi spokojne ale do zajtra tu uz bude tiez clapkanica 😅
inak tu mas smolu ak do stvrtka nenakupis do pondelka je vsetko zavrete, takze ja musim nakupit dost kedze tu bude 7 dosp.ludi a jedno dieta 😅 ale inak v pohode...
beru tiez stiahnem zaluzky, ked je moc zle 😀 ale ja mam bledy nabytok iba jeden diel je tmavy a ten musim fakt prebehnut kazdy 2 den inak je to katastrofa 😠

daskak
22. pro 2009

ahojte idem vas docitat 😉 😉

kisska
22. pro 2009

sasi - pozri prosim svokre do carovneho zositka, ci tam nema nahodou nejaky osvedceny recept na vianocku? prosiiiim, kazdy rok co peciem z kila muky je velka jak krava a tazko odhadnut, kedy uz je hotova... Este lietam po Atetite, ale radsej nieco osvedcene 😉

saska.t
22. pro 2009

jj ma ide ju prave piect tak vecer napisem recept 😉

saska.t
22. pro 2009

Vianocka:
25 dkg polohrubej muky
25 dkg hrubej muky
7 dkg masla
7 dkg pras. cukru
2 zltky,
2,5 dkg kvasnic
250 ml mlieka, hrozienka, stipka soli...
nechat 1 hodinu kysnut, po upleteni potriet vajcom a piect uprostred truby 45 min. na 150 stup.
na plech dat 2 papiere na pecenie a jednym pap. na pec. prikryt aby sa zvrchu rychlo nepripiekla 😉
vella stastia 😀

beruska2x
autor
22. pro 2009

teda holky... pristi rok taky asi vanocku upecu 😀

beruska2x
autor
22. pro 2009

uz mam uvarena vajicka zitra na chlebicky a do salatu a jeste brambory... ten R mi nandal prace 😀

beruska2x
autor
22. pro 2009

tak Simovi zacaly behem odpo trosku tect nudle a ted uz jsem tam 2x byla, ze se kroutil 🙄 tak doufam ze se mu to nerozjede v neco horsiho 😠 ja se picnu fakt..

saska.t
22. pro 2009

beru nestras segra kohrna jak hovado tak uz mam paniku ze to vsetci chytime 😖

beruska2x
autor
22. pro 2009

sasi dala jsem mu polstarek a na topeni misku s vodou a 4 kapky eukalyptu... 😖 fakt jsem se tesila ze se vyspime 🙄
ach jo... snad se vam to vyhne, ty se nalej slivkou a mala at k ni moc nechodi, oni to tak blbe snaseji 😔
a to pritom oblecenej je v poho, s nikym nemocnym nebyl... ☹

saska.t
22. pro 2009

no mas pravdu, ale uz teraz som z toho znechutena 😝 snad nas to obide 😖
uz bol D zase u malej to bude zasa noc a tak by som sa potrebovala vyspat konecne, ale tieto 4 dni to este vydrzim potom vsetci odidu a uz bude klud

beruska2x
autor
22. pro 2009

no ja mam od slibeno ze bude aspon 3x s malym servisovat a nechaji me ano prispat - dneska vstaval v pul 6, tam jak v prdeli 😖

saska.t
22. pro 2009

no to mne teda nehrozi a hlavne teraz ked tu mame celu rodinu 😒 a mala uz zasa jaci asi sa picnem 😝

beruska2x
autor
22. pro 2009

no jo je to narocne, tak aspon pres den ze ji babinky zabavej 😉 u nas R zitra bude delat salat, balit rizky, chlebicky... tak to bude kongo budu za smucku 😠 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru