Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
20. led 2010

ahojte 🙂 len vás rýchlo pozdravím, padám za chvílu na ten UPSVAR vybaviť ten RP a potom na nejaké nálupy,hlavne do DMdrogerie,nemám farbu na vlasy a vlasy mám strašné....Lili už spí,ale je to s ňou desné,je nejaká jačanda,tak sa jej vyhrážam stále jaslami,chúďa moje....teraz spí a za chvíálu príde mama,tak budem mať oddych od nej a nebudem sa ani domov ponáhlať......baby,musím sa pochváliť,ale Lili v noci len raz piští,potom až ráno,takže keby to takto ostalo,tak je to super...pkný deň všetkým 😵 😵 😵

beruska2x
autor
20. led 2010

tak 14. 2. jdeme na dalsi karneval do MC tak snad budeme mit fotky konecne 😉
dneska kamoska prineska Simovi naaadhernou mikinu ze uz jich mame.. nemusim nic kupovat jen tricka na leto a kratasy..
😀

pancake
20. led 2010

ahojte.
ja som sa vratila zase od susedy co jej strazim tu malu. no a dala som krpca spat. inak dnes nevracka, nehnackuje, lebo este nekakal vobec ale sople mu tecu ako voda. ani teplotu nema.
ale najdolezitejsie je, ze uz tak tazko nedycha. uvidime aky bude ked sa zobudi.poobede byva umrncany.doobeda ani neviem ze ho mam. 🙂
svagrina mi poslala tie tlaciva na upsvar, tak si to dnes vytlacim a pojdem zaniest na postu, nech ma pani radost ze som to vlastnorucne podpisala. 😝
lebo ona ma pozna a vie ze nie som v Dubnici /moje krasne mestecko/ 😀 😀 😀

pancake
20. led 2010

no idem si kuknut toho vostinara ako kiss pisala.dufam ze mi to nacita. lebo signal mam uplne na figu.
inak baby co ste na slovensku cez co mate internet? aku firmu? lebo si musime hned dat zaviest a nemam ani sajny ake existuju. a este aky pausal si mam dat?
o2
globtel
eurotel?
prosim napiste mi.ten net si musime dat zaviest hned a potrebujem vediet ktory su najlepsi a najlacnejsi. 😀 😀

pancake
20. led 2010

kiss no ten domcek bol uzasny. ja by som ho brala vsetkymi desiatimi hned. 😵 😵 😵 len skoda ze u nas v DCA vela domov nieje. su len same panelaky. no a ak aj su, tak su stare ako praha. nikto nove alebo prerobene nepredava. ale tento by som brala aj ja. 😉
boze kedy uz ja budem mat svoj. 😢 😢

saska.t
20. led 2010

ahoj kocky

tak dnes som vobec nemohla odist, takze som bola celu skolku s nou ☹ mala hysak len ked som isla na wc ale co uz, ale vonku bola uplne super ani som jej nechybala, takze nieco ostalo stagnovat a nieco sa zlepsilo takze nejaky ten pokrok mame, ma zaujem sa hrat s detmi, ale boji sa ze odidem tak sa radsej nehra a stoji pri mne a pritom vidim ako by chcela 😀 no ale snad sa pri mne zacne nudit a zacne sa konecne hrat a nehystercit hned ale ucitelka povedala ze je to normalne ze si z toho nemam nic robit 😎 niekedy to trva dlhsie niekedy nie tak ma aspon trochu povzbudila 🙂
inak mna uz boli hrdlo kedze 5 deticiek na mna uz 3 dni kasle takze len cakam kedy to pride na malu aj ked som jej nasadila preventivne homeo proti prechladnutiu a chripke a aj ccko dostava tak snad to prebehne s lahsim trvanim a ja som si dala na hrdlo lokalne ATB inak by som asi ostala lezat a vsetko by sa skomplikovalo 🙄
este si akosi stale neviem zvyknut na novy rezim a som z toho uplne paf 😀

kisska
20. led 2010

Ahojte babulky,
zuzi super, tesim sa, zrejme to nebude nic vazne... Ja mam doma RealNet - lokalneho providera cez mikrovlnku (antena na streche). Je to celkom fajn, lebo nemam obmedzeny cas ani objemy dat za rovnaku cenu a rychlost priebezne zvysuju, takze mi to aj staci. Ale je to asi jedno z najdrahsich pripojeni v okoli, alebo platim cca 22€mesacne. Ked vidim akcie mobilnyhc prevadzkovatelov, tak ma otaca, lebo najnovsia akcia je 6 € mesacne, ale neviem za akych podmienok. Pre mna je dolezite nemat obmedzene data, ani casy a mat slusnu rychlost...
A zalezi, kde ste umiestneny, lebo u nas napr. vysokorychlostny net od Orangeu straca signal asi 150m od nasho domu...na porazenie byvat panubohuza ritou 😒

sasi vyzera to, ze aj ty by si potrebovala aklimatizacne obdobie 😉 Neboj, bude to dobre... zvyknes si aj ty aj mala...dolezite je, ze ju to zaujalo a casom si da povedat 😉 Vy ste take vzajomne prisavky, ze? Nechem rypkat, ale vies, co by vam este pomohlo? Surodenec 😎 😀

saska.t
20. led 2010

kiss - to mas pravdu pomohlo a mozno by som sa nechala aj nahovorit, ale: kedze som uz pol roka po skonceni materskej stale doma a este som brala peniaze v nezamestnanosti, v dalsom tehotenstve by som nemala narok na rodicovsky prispevok takze by som dostala 2 mes. matersku 300 eur a potom rok nic a to si naozaj nemozme dovolit, asi by sme umreli od hladu, takze to nejde, najskor to pojde ked odrobim 1 cely rok, potom mam opät narok na vsetky vyhody materstva 😅

kisska
20. led 2010

dovol mi pripomenut moznost DNP tu na slovensku... viem, ako sa dostat k 18.000 tisickam Sk mesacne pocas pol roka 😀 nechcem provokovat, ale ked o tom zacnes vazne uvazovat, kludne sa ozvi 😉

beruska2x
autor
20. led 2010

cusik holky.. mela jsem tu kamaradku a byla jsem ve vane ted.. kde jste kdo???

saska.t
20. led 2010

kiss neviem co je to DNP slov. skratky mi uz nic nehovoria, ale kazdopadne by som si chcela trosku popracovat a potom mozno zacnem zvazovat mimco 😀 , a co by som robila po polroku? hladovala? 😀 😀

beru ahoj 😉

beruska2x
autor
20. led 2010

no ja taky uz premyslim co dal holky 😀

kisska
20. led 2010

berus tuuuuu sme 😉

sasi - dobrovolne nemocenske poistenie... po pol roku mas s nim narok aj na zvyseny rodicovsky 7700. Boze ako dobre to vyzera v Sk... 😉
Ja keby som sa vratila do prace, by som sa uz asi tazko rozhodovala pre dalsie mimco... aspon nie v dohladnej dobe...

beruska2x
autor
20. led 2010

kiss ja myslim ze ty uz mas rozhodnuto 😀 😀 😀 😀 😀

kdyz ja si to poad se Simou nedokazu predstavit, je desnej lotr, na ulici bezi zasadne opacnym smerem nez ja.. no snad dostane rozum 😉

saska.t
20. led 2010

ved ale teraz som citala ze uz ti to nepomoze a ma sa zrusit, no kto sa v tom ma vyznat 🙄
no ja si to momentalne tiez nedokazem predstavit, tolko stresu za poslednu dobu som uz davno nezazila a keby boli prckovia 2 tak si to rovno hodim 😀

beruska2x
autor
20. led 2010

ale sasi kdyz ted trpis tak druhy ditko bude hodny to nevis???? 😉

saska.t
20. led 2010

jaj este k tomu dodam ze som cely zivot mala prezyvku "ladova kralovna" a vsetci si myslia aka som silna zena, no keby ma teraz videli, asi by odpadli 😀 😀 😀

beruska2x
autor
20. led 2010

😀 pokori te jedna cacorka jo? 😉

jo a sasi ta buchta je vazne skvela... 😵

saska.t
20. led 2010

beru jj momentalne je zo mna slaboch 😀 a este dlho sa z toho budem dostavat 😀
no a kto mi zaruci ze bude hodny??? ani ella nie je zla do roka som tvrdila, ze je to uplne super ditko a pozri teraz, maly diabol 😅

beruska2x
autor
20. led 2010

ja nevim ale mamka a R mi rikaji ze kdyz je Sima darebak tak to druhe bude klidne a hodne 😀 😀 😀 😀 .. kde na to vyrizuji reklamace nevim 😉

ted navecer jak tu byla kamaradka tak ho i koupala a blbla s nim a a ten byl nejstastnejsi na svete... rozlil ji caj na ponozky 😀 no sranda 😉
on jako taky "nezlobi" v tom pravim slova smyslu, jen zkousi co vydrzim a s tim jak je rychlej, pohotovej, vymysli blbiny, vsechno kramuje atd je to vazedna kombinace 😉

beruska2x
autor
20. led 2010

vrazedna...

saska.t
20. led 2010

jj ked najdes kde sa to da reklamovat hned sa pustim do dalsieho 😀
dnes oproti elle sedel chlapec ktory plul a kto myslis ze sa ako prvy pridal??? moja dcera!!! skoro som odpadla 🙄 😀

beruska2x
autor
20. led 2010

😀 😀 😀 😀 no zacina se ucit, to jsi chtela ne? kdyz ty jsi taky vecne nespokojena matka...kolecne nasla kamarada a tobe se nelibi 😉
Sima dneska libal Kacku, nosil ji hracky, krupky a ona taky nic... jen brecela... chudak ma to tezky... 😀

saska.t
20. led 2010

ja som bola taka spokojna matka a pozri ako sa to popsulo 😀
inak hrdlo ma boli ako svina, takze idem do hajan zajtra vstavame do skolky 😅 zajtra opät pisnem pa

pancake
20. led 2010

saska ja som na tom DNP. 😵 😉 lebo som na tom ako ty. tak aby som mala narok na vsetko ked raz zostanem tehu. 🙂

caute. uz hodinu sa sem nemozem dostat lebo maly sa rozhodol ze nebude spat. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
20. led 2010

papa 😉 pujdu taky, dneska jsme nebili venku, Sima kychal jak cvok a tak musim nakoupit, uz nemame ani rohlik... R je nekoupil, pry jsme mu to nerekla!!! 🙄

ty chlapi nic nenapadne 😠 😉

pancake
20. led 2010

berus chlapov napadne jedine chripka. 😉 😉

no tak aj ja odchadzam.pa

beruska2x
autor
20. led 2010

zuzi to je dobry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
20. led 2010

jaaaaj babulky moje. Aj Adam je ukazkove dieta, prave dnes sme s Ch. zhodnotili, ze ho konecne preslo to hnusne vztekave vzdorovite obdobie, ale neposedi ani dve sekundy... stale nieco skuma, skusa, hlada, objavuje... A uz to zacina byt nebezpecne, lebo dosiahne vsade, kam nedosiahne, tam vylezie... A najviac vycerpavajuce je, ked s nim sedis, citas knizku a on pri kazdom obrazku ti huci do ucha mamimamimamimamimamiiii alebo tatitatitatitatitatitatiiiiiiii... Je hrozne zlaty, lebo ti vsetko vysvetluje, rozprava... ale pri vsetkom ti chce ukazovat a chce aby si ho pochvalila. Aj na nocnik sa teraz najnovsie nechava prehovorit, hlavne ked mu povviem, ze tatinko sa bude tesit, ked mu poviem ako pekne cikal do nocnika 😉 Tak dnes sme sa vycikali dokonca 3x... uz len aby sa zacal aj pytat, asi nabehnem na latkovky 😕
Ja stale hovorim, ze jedno dieta potrebuje viac ako dvoch rodicov 😉 a co potom este dve deti... Ja sa len modlim a dufam, ze potom to bude pomer jedno dieta a dvaja rodicia na jednoho surodenca a oni si budu stihat 😉 😉 😉

pancake
20. led 2010

kiss nemusis sa modlit ono to tak bude. 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru