Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
22. únor 2010

som nedopisala a sa mi to poslalo 😲 😲 😲 ,,,,, som ti este chcela povedat ze som rada ze ellinke je lepsie

saska.t
22. únor 2010

dasi ja to nechapem, vcera 39, rano lepsie a poobede nic, dr. povedal ze je to normalne ked pride dieta do kolektivu a ze imunita sa musi trenovat, no este zajtra doma a ide do skolky dr. povedal ze to bude ok

daskak
22. únor 2010

sasi a vysledky krvi budes mat kedy?....trening imunity ok, ale takto????......

saska.t
22. únor 2010

neviem kedy budu vysledky ale povedal ze keby nieco bolo zavola a ked nic tak nebude volat 😅 no s D mame hlavi v smutku nic nam nevychadza ale snad uz bude ok a choroby sa nam uz budu vyhybat 😝

beruska2x
autor
22. únor 2010

holky jste dobre 😀 😀 😀 😀 😀 zase tolik me to nebavi 😉

Batoricku jsem jeste nevidela, vcera cucel R na hokej tak jsem sla spat, dneska asi ne ale zitra se na to tesim, si mozna i vinko otevru 😀
ja mam udelanou lednicci a mrazak, vymyte vsechny policky, urovnano, nasla jem 8 horcic 😲 R je do nich blazen tak vyhlasuju STOP stav, nekoupim ani jednu!! to neni normalni...

jeste jdu setrit podlahu a troubu vydrhnu az bude pekne a budu moct poradne vetrat, ten sajrajt na to desne smrdi, tak at Simu nepriotravim 😉

sasi no snad to nic nebude, to jsem na ty testy zvedava, o brani krve mi nic nemluv ja byla se Simou na roce a des, mackaly mu obe ruku aby to teklo, no mel hasterak jeste pul hodky se me nechtel pustit 😔

saska.t
22. únor 2010

beru mala to zvladla super a zilu jej hned nasli a aj dobre tieklo, hysteria bola iba malicka Dr. jej pri tom spieval, tak sa dalo, je z nej dobry pacient 😀 asponze to 😀
jaj to aj mna caka take upratovanie ale teraz este nie az na jar ked vykukne slniecko nech nacerpam troska energie

beruska2x
autor
22. únor 2010

tak to mas stesti ja jsem z toho nespala 2 dny tenkrat, ted mu to budou delat tak ve 3 letech 🙄 tak snad to bude lepsi ☹

no to ja pak taky, vyglancit okna a vsude poutirat, ja radsi cely den uklizim a pak mam klid nez to mit rozcourane...

saska.t
22. únor 2010

ja to tiez robim naraz, malu supnem D a ja makam a oni sa na mne bavia 😠 ale aspon mam potom pokoj... ach okna vies kolko ich mam? asi 12 a z toho su 4 velke vyplne na terasu 😝

beruska2x
autor
22. únor 2010

tak ja 6 + 2x dvere na balkon 😀 ale nemam to rada, bojim se desne vysek 🙄 a jsme ve 4 patre, tuhle jsem byla na navsteve u kamaradky ve 12. a to jsme se bala podivat z okna 😀

beruska2x
autor
22. únor 2010

holky koupila jsem dneska tofu a chci ho nejak zkusit Simovi udelat, delate z toho neco? poradte...

beruska2x
autor
22. únor 2010

dala jsem fotky ze snehu dneska 😉

saska.t
22. únor 2010

beru no tak u nas ziadna vyska mozes prist a ja umyjem tebe vysok sa neboji a s tofu ti neporadim my ju nemame moc radi 😝
idem kuk fotecky

saska.t
22. únor 2010

je to pasak a moccc krasnyyyy 😀

daskak
22. únor 2010

sasi, ak by si chcela mozem ti dat sukromny mail na moju znamu pediatricku a mozes jej kludnenapisat
berus: tofu robime casto 😉 /len sa z toho poriadne prdiiii 😉 😉 😉 /

saska.t
22. únor 2010

dasi ked to bude nutne dam ti vediet, zatial pockam, moja mama mi hovorila ze ked sme zacali chodit do skolky tiez sme boli stale chore a potom uz dobre 😅 tak tajne dufam ze aj mala to uz vycerpala aj ked pata ma strasila ze u jej deti to trvalo aj pol roka 😕

beruska2x
autor
22. únor 2010

dasi ale ja ji delas treba pro maleho???

daskak
22. únor 2010

sasi Ok 🙂
berus: no napr. ako omacku na cestovinky..... osmahnem ho nakrajany na kvapke oleja ale pozornemiesat, lebo sa ti rozdrvy.. o sa sam odlepi.... dam tam trosicku kari a cesnaciku a pridam mrkvu a brokolicu a podlejem vodou necham podusit a ak mate radi takdohustit smotanou, ak nie nic sa nedeje.... dame na cestovinku a posypeme syrom 😉 😉 😉 😀

beruska2x
autor
22. únor 2010

fakt? to zni dobre, tak to zitra zkusim...

daskak
22. únor 2010

ano a ked mam naladu a cas tak si urobim halusky z tmavej muky a dam to na to a nie na cestovinku,,,, aj to je supeeer 😉

beruska2x
autor
22. únor 2010

fakt? jako nasrouhat jo? ja jsem to totiz jeste nikdy nedelala.. chci to nabidnout Simovi jestli mu to bude pochuti...

beruska2x
autor
22. únor 2010

jabudu zitra delat hovezi s houbovou omackou...

daskak
22. únor 2010

nie to celu omacku s brokolickou mrkvou a tofu,,,, len namiesto cestoviny robim halusky

daskak
22. únor 2010

so sampionmi??

daskak
22. únor 2010

kocky letim do sprchy lebo zaspim nad pc,,,papaa 🙂

beruska2x
autor
22. únor 2010

nee mam nasusene jeste z leta 😉
dobrou noc 😉

patricia1971
23. únor 2010

ahojte moje, tak u nás na nervy, malá v noci 10x mrnčala,skoro ma jeblo a nič nechce jesť,ale fakt nič,len čaj logá, teraz som jej šup také sladké čokapik, tak to aspon papá...no som z nej na nervy,snáď nebude chorá...boli sme aj vonku,aj v obchode,je krásne slnečno,ale musím aj variť,takže potom až poobede padáme von...asi si pojdem s ňou lahnúť,som ako po nočnej... zajtra idem k riaditelovi na 9 hod. tak mi držte palce....na obed som tu 🙂 🙂 🙂

daskak
23. únor 2010

ahojte 🙂 🙂
pati:a nechce ani ovocie?? moje chudatka ☹ ,,,, tak si oddychni 😉 neboj zajtra to dopadne OK 😀
berus: som ti este zabudla vecer napisat, ze ked to tofu je poopekane, tak si ho vyber na tanierik a pridaj ho 2 min. pred dokoncenim omacky 😉 ,,,,, vy ste mali aku noc???
mi celkom ok 😉

beruska2x
autor
23. únor 2010

cusik holky, noc desnou, asi neco jako pati 🙄 samo byl uz v 24:00 vzhuru na jidlo jak nic nejedl, za chcili se zase vzbudil s brekem, nesel ani utisit, nosila jsem ho po pokojiku v naruci...
pak zase.. no furt dokola, navic je furt odkopanej, chodim ho ejn prikrejvat a v podstate se pretahujeme o deku, okamzite ji zas skope 😒

ten gel na zuby si vubec nenecha dat... snedl polivku ale jinak nic, ani banan ani jogurt nic...ma trosku zvysenou teplotu tak ani nevim jestli s nim mam jit potom ven ☹

beruska2x
autor
23. únor 2010

dsi no to je jediny, vcera jedl kompot mandarinky trosku a pije... tak jsem mu koupila uz i dzus dneska, neredim mu ho at ma neco aspon z toho nez furt caj... 😅

pancake
23. únor 2010

berus je po diete. ja to nedokazem. 😔

kiss posli mi adresu. kdesi som ju zapatrosila. staci sem na konika do IP alebo na Fb. vdaka.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru