Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

kiss no my se tesime az si dame na grilu zebra 😉 ale daji se upict i dama.. dobre, levne a na kila 😀

ja Simu u TV obliknu, vypnu a jdeme ven, aspon nejanci ze ho oblikam 😉 uz si zvyknul a neprotestuje 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

kiss tak to stahnout jde, prvni uz mam 😀 je tam toho desne hafo tak neco udelam kolik DVD s Ta J chces?????? 😉

saska.t
4. bře 2010

Ahoj kocky

tak ja dnes konecne lepsie aj ked nie super ale snad to na vikend doliecim...

dnes mala povedala 1 nemecke slovo, boli sme v lekarni a lekarnik sa s nou lucil ze papa /tschus/ahoj a mala hodila usmev a na plnu hubu tschuuuuuus 😀 skoro som odpadla 😀 , v skolke uz pohoda a vobec neplace, takze uz mam klud v dusi 😀

ja som zodrata z prace ako hovado, takze uz sa tesim, ze len zajtra a vikend 😉

kiss tiez by som asi urobila rebra, das cerstvy chleba, chren horcicu uhorky, kozie rohy a mas lacne a dobre zradlo 😀

beruska2x
autor
4. bře 2010

sasi ahojky 😉 me normalne tecou sliny 😀 😀 😀 😀 😀

ja dneska koupila jasminovou ryzi tak udelam na nedeli kureci horni stehynka, nalozim je do chilli- medove omacky mnaaaaaaaaaaaaaaam 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

a zita budeme mit se Simou brambory s tvarohem a maslickem 😉 to se tesim taky 😀

saska.t
4. bře 2010

ty brdo beru ty mas chute, ale tie brambory by som si tiez dala 😀 ako to robis? ja neviem co budem ani varit cez vikend...
dnes sme este dojedali rizoto, mala sa ho nevie dozrat, ale co bude cez vikend 😅
tu jasminovu ryzu tu maju tiez, ale vobec netusim ako to chuti a ako sa to pripravuje 😎

beruska2x
autor
4. bře 2010

jen uvarim brambory ve slupce, hned oloupu a krajime na kousky .. na kazdej si das par zrnicek soli, kousinek maslicka a tvarohu (ten je nej umichanej se soli, cibulkou, paprikou) ale pro deti nemusi byt ochucenej.. zapijime studenym mlikem 😉

ja jsem tu ryzi taky koupila poprve, kamoska rikala ze je super tak udelam novinku prekvapeni sefa kuchyne 😀 😀 😀

saska.t
4. bře 2010

no tak v sobotu mame brambory s tvarohom a teda daj vediet, co jasminova ryza a potom odskusam aj ja 😀

beruska2x
autor
4. bře 2010

jasan 😀 taky jsem zvedava... no hlavne nerikej D ze jsem ti to hladovy jidlo poradila ja 😀 😀 😀 to bude mazec, radsi mu udelej neco do zasoby nebo te za hodku sezere i s backorama 😀

a pict nebudu, udelam palacinky s tim javorovym sirupem, pouzivas to? ja to koupila poprve - meli na to slevu 😀

saska.t
4. bře 2010

este som javorovy sirup nikdy nevidela predavat, ale moc mi to vzdy chutilo u tchyne 😀
D nema na vyber,ked sa mu nebude pacit, da si nieco ine 😀
idem do hajan, zajtra ma caka namahava praca, tak nech to ten posledny den vydrzim, pa 😅

beruska2x
autor
4. bře 2010

sasi dobrou papa 😉

beruska2x
autor
4. bře 2010

javorovy sirup - maji ho v Intersparu a ve zdrave vyzive ale 250ml stoji skoro 200Kc!! 😝 a ted jsem tam byla a meli ho za 80,- ale ma datum spotreby jen do dubna 😀
maji i boruvkovy a ja nevim co... chceme to vyzkouset, je to prirodni zdrave ale taky ne za kazdou cenu 😀 😀 😀 😀 😉

beruska2x
autor
5. bře 2010

caute holky, u nas chumeli jak kdyby mel byt zitra Stedry den 😀 mame 20cm cerstveho prasanu, ted jsme byli pres hodinu venku skakat do zaveji 😀
myslim ze se Sima naji a usne jak spalek 😉 obcas do toho sviti slunicko, fakt krasa 😉

co vy robite 😵

beruska2x
autor
5. bře 2010

tak me sSima uz spi, slupl kvetakovou polivku, brambory s tvarohem a odpadnul 😀 dala jsem si taky, ted si prilepsim kafickem a chvilkou klidu 😀

pancake
5. bře 2010

baby ja mam 3deti doma, a strazim tak nestiham ani curat.pa vecer kuknem. 😎

beruska2x
autor
5. bře 2010

teda holky kde jste 😲

ja mam uvareno, nalila jsem si dzusik s vodkou 😀 at nesedim nasucho, R sel totiz na pivko, tak mam kliiiiidek 😀

kiss uz ma 5DVD krtka a i Toma a Jerryho, mam taky pekny CD s pisnickama a rikadlama ale cesky, chces je taky?? i vanocni koledy 😀 mame...

co porad delate??? my byli dneska 2x venku, no Sima byl v kazde zaveji v okoli 😀 ale spi jak spalek 😀

beruska2x
autor
5. bře 2010

zuzi teda ty si umis zaridit zabavu 😉

saska.t
5. bře 2010

beru ahoooj

tak u nas snezi tiez ako zbesile, som z toho znechutena uz chcem leto, lebo toto je dost deprimujuce taku dlhu dobu zima ☹
malej zacalo akosi viac tiect z nosa, takze sa budeme cez vikend kuryrovat, aby bola fit a ja uz konecne dobre, aj ked nos este ciastocne upchaty...
mame s D naliate vinko tak to dopijeme a pojdeme do hajan som opät ko no praca vycerpava 😀 a zajtra sa pustim do upratovania baraku, ale vobec sa mi nechce 😒

beruska2x
autor
5. bře 2010

cauky sasi 😉

me uklizeni prijde horsi snad nez to vareni 😀 Sima chodi a plive piti po zemi... gauc mame zaprasenej od smetanku, no fat jak u cirkusu... uz at je pekne, budeme travit vetsinu casu venku a doma nebude takovej borcus 😀

ja udelam veeliky uklid jeden vikend, dam Simu mamce na hlidani a skocim na to 😀

koukam 1 okem na Slunce seno na Nove 😉 to je prca i poo 150ty 😀

beruska2x
autor
5. bře 2010

hele ja jeste ani jeden vecer nemela cas se kouknout na to Bathory 😝 dneska bych se koukla ale uz mam treti drink a asi nevydrzim 😀 jen bych si dala jeste kesu nebo pistacie, no jeste ze to nemame, zas bych to sezrala a dieta v trapu 😀

beruska2x
autor
5. bře 2010

tak jsem si to dala stahnout, vypalim si to at to muzu zkouknout na kine 😉

beruska2x
autor
5. bře 2010

kiss chces i tu Batorycku je ve slovenstine asi - kdyz uz to budu palit?

pancake
6. bře 2010

ahojte. co nove? ja nic, vsetko po starom, maly mi nechce spat za to amelia buva uz hodinu. takze budu spat na striedacku. moje nervy.
ani neviem co budeme cez vikend robit, akosi sa mi nic nechce, upratovat uz nemusim, tak len tak budem dychat....
a budem robit fasirky s kasou a uhorkovym salatom.mnam

bye 🙂

beruska2x
autor
6. bře 2010

my jsme prisli z venku, je tam pekne ale foukaaa 😉 a Sima spal dneska po o skoro 3 hodiny 😕 to se nam nestalo par mesicu...

jdu delat palacinky 😉

saska.t
6. bře 2010

jaj kocky ja som dnes bola aktivna, mam na zajtra navareny segedin, rano len knedlu urobim, malej som urobila mäsko na prirodno so zeleninkou a kolienka, upratala som cely barak, boli sme vonku aj so psami aj ked tiez dost fukalo ale svietilo slniecko....
od svokry som si vypytala recept na kakaovo-kokosovu buchtu a uz je aj upecena a chladi sa, mala spala cez 2 hodiny a snad bude aj v noci dobre spat, takze den plne vyuzity a zajtra nas D pozval do hracej haly a na mozarelove tycinky so zapekanymi zemiakmi, takze snad aj nedela bude konecne krasna...

ja uz chvalabohu ok aj ked malej trochu tecie z nosa, ale snad to coskoro prejde, mozno aj romantika sa nam dnes prihodi 😀 😀 😀

beruska2x
autor
6. bře 2010

no skvelevyhlidky sasi 😉 taky mam takove, tak pekny vecer vsem 😵

kisska
6. bře 2010

jeeej ahojte babulky - ja nemam cas ani... ani nic 😒 Ale celkom pohoda. Mame novu sedacku, dnes bol kuk bracho s 5-mesacnym Filipkom... tyyy brdo, uz davno som nepocula detsky krik taky, ze vam brnia usne bubienky 🙄 🙄 🙄 Ale Adamko bol chudak dnes taky unaveny, ze ho ani takyto krik nezobudil... Hlavne, ze spal 3 hodiny od tretej do siestej, ano dobre citate, som zvedava, kedy pojde spat vecer 😒 A uz dve noci spi tak, ze okolo druhej sa budi s placom a chce ist spat k nam alebo tatinko musi ist spat k nemu... takze radost. Dnes si aj moja mama robila z nas srandu, ze vyzerame, jak po nocnej... az na to, ze u nas je to nonstop sichta...
Berus si zlata, staci mi co mas a prosim si aj Bathorycku...A ak mi pridas link odkial stahujes, budem ti velmi vdacna a nebudem ta musiet otravovat 😉

Babule poradte mi, ake bylinky su dobre na vysyp na kozi? Neviem z coho je mala vyhadzana, davam si aj pozor na jedlo, par potniciek ma aj od potu, ale potrebujem ich nejak vyhojit. Harmancek? Repik? NIeco, co hoji kozu, ale velmi nevysusi, lebo zase na tvaricke a vo vlasoch ma suche miesta... snad nebude mat nabeh na atopak... Normalne neviem co s nou.

beruska2x
autor
6. bře 2010

ahojik kiss o nic nejde, stanku ti poslu do IP ale ja to mam zaplacene na rok neomezene, tak toi to kolidne postahuju 😉 kdyz chces stahovat zadarmo tak toho nejde tolik 😉

jinak hermanek urcite nedavej, ten hodne alergizuje, ja ho zkusila 1x a bal to des... vim ze holky omyvaji dubovou kurou nebo ten repik, udewlat z toho caj a prilit do koupele...

nebo jen vodou a pak natrit nevim jestli to ma suche nebo ne?

pancake
6. bře 2010

kiss len repik, harmancek vysusuje.#
ale ja by som skor premastovala... 😒 😒

kisska
6. bře 2010

berus dakujem, si zlata
praveze zozaciatku mavala aj suche brusko, tak som ju natierala olivovym olejom, ale potom sa jej zacali robit na telicku potnicky aj ked suche miesta zmizli. Teraz ma na hrudniku a krku vysyp, ani to neviem popisat - trochu cervene flaky, drsna koza a sem tam zapaleny hnisavy pupacik. Najhorsie je to ale na tvaricke a vo vlasoch, kde je tych pupacikov viac a okrem toho su tam aj tie cervene "potnicky", Myslim, ze niektore ma naozaj od tepla, ale niektore ma na miestach, ktore nie su extra v teple, tak nechapem z coho. Idem na krutu zakladnu dietu a musim postupne vylucit potraviny, na ktore by mohla reagovat. Ale uz som to obmedzila tak, ze to mozu byt len mlieko, jogurty, tavene syry, smotana, hrach(konzevovany), sunka, cesnak, chleba, ryza... uz vazne neviem, co by som jedla... ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru