Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
23. bře 2010

eri ahoj alergiu nemame vsetko je o tom, ze mala je v kolektive, kde stale niekto sopli kasle a samozrejme pekne to medzi nimi koluje takze si musi vytvorit imunitu a potom chora uz nebude 😠 povedali mi ze to trva 4-6 mes. takze skoro 3 uz mame za sebou 😅
kocky musim odovzdat PC davidovi takze pekny vecer pa 😉 a zajtra sa ozvem

beruska2x
autor
23. bře 2010

sasi dobrou papa 🙂 odpocin si...

erika107
23. bře 2010

no nas maly mal len tricko s dlhym rukavom bodycko a nato tenku bundu ale u nas je asi teplejsie ako u vas 🙂 ... ja som bola len v tricku a mikce dnes vonku a bolo uzasne 🙂

no to nenisu uplne golfky http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319 ten modry 🙂 nesklada sa ako golfky ze k sebe ale sa sklopi je docela spratny v kufri viacej sa mi tam potom nakupu zmesti 🙂

aj nas prcek robi scenu ked ho davam do kocika ale tak sam chodit nevie tak je to problem nemozem tahat aj kocik aj davat pozor na neho a istit ho aby nespadol no des hruza

erika107
23. bře 2010

sasi: bru noc ... juj tak to nezavidim aspon vidim co ma caka ked mi pojdeme do skolky :( na porazku ...ne aby tie mamicky ktorych deti su chore ostali doma radsej to budu prenasat aj na ostatne deti parada :(

beruska2x
autor
23. bře 2010

eri ja mam neco podobnyho, http://kocarky.heureka.cz/chipolino-prego/galerie/ jen ne tak robustni... no Sima do kocaru dat nechce taky, pak chce chodit venku, on chodi pekne, rychle jen na uplne opacnou stranu nez potrebuju ja 😝
za ruku nechce vic jak 2 kroky, on musi vse SAM jenze v provozu to jde tezko, takze jeho a kocar a jsem na mrtvici... 🙄
a pak chce vzit... no ma skoro 13kg takze na to na dalku fyzicku teda nemam 😒 😉

beruska2x
autor
23. bře 2010

no na tu skolku jsem zvedava ☹ taky nemame hlidani, mamka chodi do prace a dlouho jeste bude.. a zustavej furt doma 😲 to bude nadseni 🙂

erika107
23. bře 2010

berus poznam 🙂 mates si len povie HOPA a ked nepojde hopa tak urobi scenu ... a potom vyzeram ako najhorsia mama v okoli .Mates ma 12 kilo a mam co nosit tiez tebe aspon vsade beha ale ked ja ho chcem niekam premiesnit rychlo z izby do izby tak jedine na rukach ponosit :( ... lebo kym by mi tam od4nozkoval tak to by trvalo by mal zastavky pri hrackach a by som sa nikam nedostala :( ... ..pekny a tiez taky labilny vsak? nemas dojem ze ti kolesa odpadnu?

erika107
23. bře 2010

no moja mamca je na dochodku ale tak keby snim mala byt doma chuda ved by si to hodila on je zly 🙂 ako cert ale u nas to vyzera ze pojde az na predskolsku lebo nikde mi ho nezoberu do skolky aspon nie tu v okoli :( ... a do mesta dochadzat by ma piclo ...

beruska2x
autor
23. bře 2010

to ne, me se snim jezdilo pekne, mame ho uz od lonska, na piskoviste a tak...

no beha ale zase nadela vic skody 😀 tuhle mi naplival caj do backor a takovy prasecinky dela, musim ho mit fuuurt na ocich 😅

beruska2x
autor
23. bře 2010

me ted prijede sestrenka, ma taky prcka 3/4 roku tak ji pujcim kocar a budeme muset na golfky 😀 kdyz budu potrebovat do mesta.... a to ani nevim jak dlouho tu budou, jestli 3 tydny nebo masic...

erika107
23. bře 2010

xixi tak to je riadny kvietok potom 🙂 berus idem off lebo o 4,00 ho mam hore aby som bola vyspinkana bru nocku prajem

beruska2x
autor
23. bře 2010

eri pap pekne se vyspi a prijd zas ju 😉

kisska
23. bře 2010

Ahojte babulky, ja len na sekundu - Chrust mi doniesol domov crevnu chripku a dnes uz boli cely den aj mna zaludok. Ale musela som aj tak behat po uradoch, tak dufam, ze neprepukne... ☹ ☹ ☹

Berus vcera mi dosli DVDcka, dakujem velmi pekne... Krtek je tak uzasny, ze maly hned pozrel cele DVDcko. Uplne ho miluje, len ked place Krtek, tak place aj Adam... ale zase ked vola HELE, HELE a JUUUUUJ, tak to su rehoty na plnu pusu. 😅 😅

Sasi, Zuzi, Dasi, Pati, Eri... ahojte

beruska2x
autor
24. bře 2010

juj ted ty chripky nejak radi , kamos to mel minuly tyden a zhubnul 3kg za 2 dny 😀 😅

to jsem rada ze se to prckovi libi 😉 tak se opatrujte 🙂

my pujdeme nakoupit masicko tak pak pa 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2010

cusik, tak Sima uz spinka, pak pujdeme ven R naproti je naaaaaaaaaadherne 😉 zacinam resit malymu na leto sandalky, mate uz neco koupenyho???

kiss to jsem rada ze to doslo, vzdyt to skoro tyden tvrvalo 😖 😲

beruska2x
autor
24. bře 2010

kocky nikde nikdo, vy zase dorazite az se mi Simon vzbudi co 😀 tak se pekne prostridame 😀 ...

beruska2x
autor
24. bře 2010

no ja si tu kecam 😀 jdu do vany a snad nekdo dorazite ne?

saska.t
24. bře 2010

ahojky

tak my opät obe soplime a to teda dost, som z toho znechutena a uz opät si chystam kvapky do nosa 😝

beruska2x
autor
24. bře 2010

ahoj sasi 😉

no vy teda holky mate stigro 😅 ten vas tatka si s vama uzije 😉

saska.t
24. bře 2010

tatko je vzdy jediny ktoremu nic nie je, zacinam ho za to nenavidiet ☹

beruska2x
autor
24. bře 2010

nojo, bud rada aspon mate osetrovatele a zivitele 😅 byl vic mezi lidma tak ma lepsi imunitu no... vem si jak dlouho jsi byla s malou doma sama, mate zkrizeny bacily 😀

daskak
25. bře 2010

ahojte 😎 😎 😎
berus: mate peknu fotecku 😀 😀 😀

idem vas docitat

beruska2x
autor
25. bře 2010

ahooooooooooooj 😉 dasi, dekujeme,

jak je? u nas je naaadherne, byli jsme dopo s kamoskou venku ve meste tak me Sima prohnal po namesti 😀
jsou trhy tak jsem mukoupila slaboucky sustaky ted do toho mokra a jarni cepici, neco pro R a melouna tak si odpo dame 😉 uz se tesim...

co kluci? uz je vam lip?

beruska2x
autor
25. bře 2010

dasi tak kde jsi 😕 zmizela jsi mi? ja vecer budu pict tak asi nedorazim... 😒

patricia1971
25. bře 2010

ahojte moje,tak ja nič nestíham, umývam okná, glančím stále byt, už mi z toho hrabe 😝 😝 😝 a ešte stále vybavujem tie veci ohladne roboty a M materskej.......a tak ma bolí krčná chrbtica,že ma ide poraziť 😝

berus krásne foto 🙂 🙂 🙂

sasi a to nemáte náhodou aj nejakú alergiu???? Veď už soplíte 3 mesiace,nie???? ☹

kiss, dasi,eri,zuzi 🙂

saska.t
25. bře 2010

Ahoj holky 😀

tak ja som vcera tiez umyla v celom baraku okna a vecer som uz samozrejme citila sople ale dala som si tie echinaceove kvapky konsku davku a clovece rano ok 😀 zato mala chudera celu noc nespala bola nervozna zo soplov stale knurala no uplna katastrofa a este ma aj sracku a zvysenu teplotu zo zubov 😝 uz 3 noci sme s D nespali a chodime ako matohy a slovo sex uz ani nemam v slovniku 😠
dnes chce D este tuje ostrihat a jarne zahradovanie mame za sebou... este si musim kvetinky nasadit
vecer vas kuk ked niektora dorazite pa 😀

kisska
25. bře 2010

Ahojte babulky,
sasi si sikulka, ja som vcera umyvala len jedno obyc. kuchynske okno 3 hodiny 😠 zacala som, ked obe decka zaspali, ale len co som otvorila okno, zacali vystekavat psi, tak mi samozrejme zobudili malu... kym som ju uspala, zase som trochu umyla, potom sa zobudil maly, potom aj mala, takze ich bolo treba oboch nakrmit... nakoniec som malemu pustila Krtka a doumyvala som jedine okno tesne rped zapadom slnka a hned na to prisiel aj tato domov...
Mala spi bud len vonku, alebo za cele poobedie 20 minut. Ide ma z nej picnut, lebo vobec netusi, co jej je. Mliecko taha 45 minut az kym sama nepusti alebo nezaspi, pospi chvilku a ked ju ulozim, v momente rev. Ale ja ju uz nevladzem nosit na rukach. CHrbat mi totalne odchadza... Ale maly je bohovsky, uz sa uci, davat malej dudel a vzdy mi pride zahlasit, ze mala place...

kisska
25. bře 2010

teraz spia obaja.. idem aj ja, aspon na 2 minuty, kym sa niekto z nich zobudi... alebo mi zazvoni telefon 😒

saska.t
25. bře 2010

tani- neboj nic jej nie je, je to typicke dievcenske spravanie, ale to sa casom zlepsi, ella bola presne taka ista, to le vy po chlapcoch ste take zhyckane, baby su vrestandy, tak si zvykaj, casom bude spat aj 3x20 min. denne neboj 😀

saska.t
25. bře 2010

kocky mate aj vy niekedy stavy ze by ste svoje dieta niekedy najradsej zabili? mala dnes uz 4 hodiny huci a ja som na mrtvicu, idu jej zuby ma sracku a este aj nachladnutie a ja mam pocit, ze by som najradsej utiekla ☹ je uplne neznesitelna 🙄 uz nevladzem ani hucat ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru