Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
2. dub 2010

Prajeme vela rodinnej pohody 🙂

pancake
4. dub 2010

ahojte. baby som len na navsteve tak chcem len pozdravit a oopytat sa kissky ze uz mi konci ten polrok co si platim to poistenie, tak si ho idem znizit aj ked stale nie som tehu.ok?? 😕 😕

inak sa mame fain len skoda ze nemame net a neviem ani kedy najblizsie bude. tak 😠 😠 😠
zabyvani uz sme tak len behame po navstevach a tak...... 🙂 🙂

beruska2x
autor
5. dub 2010

ahojte hplky, hlasim se po svatkach 😉 jdu do vany, udelat na zitra spagety a jsem tu 😀 mam pro vas historku to se pobavite 😀

saska.t
5. dub 2010

ahoj beru

ja tiez po sviatkoch ale bolo to narocne, stale niekde s nasimi, no vobec som si neoddychla a este mi volal D sef, kedze vie ze som jazdila ci im dnes nepomozem ze tam nikto nie je, takze dnes uplne pracovne ale aspon som zarobila za 3 hodky 50 euro, takze si pojdem urobit aspon radost alebo skor malej, ja zarobim, mala utrati 😀

beruska2x
autor
5. dub 2010

ahojky sasi 😉

no ja jsem si odpocinula a odreagovala se na 100% 😀 vyrazili jsem s partou na disko, nao a s hokama jsem se taaaak strasne ozraly, ze mi bylo blbe jeste do pulky nedele 😀 , takhle jsem se nezrusila asi 5 let zpetne 😅
bracha me musel s R na pul cesty vysadit z auta abych mu hop nepoblila, ale zase jsem se bezva spratelila s jeho novou pritelkyni 😀 😀 😀 😀
no R mel co delat aby me dotlacil domu, mamka me zouvala a kdo me sliknul to netusim...

ale dneska jsme vykoledovali bezva kosik sladkosti jen po sousedech, meli jsme sebou decka od sestrenky, tak jsme se nasmali.....

diddlina
5. dub 2010

Ahoj všechny, co říkáte na tento film? 😉 http://www.maxiluxus.cz/kultura/okenko-romantic...

saska.t
5. dub 2010

na tak to si sa nam pekne zbourala asi ako tak ako vcera D s mojim tatkom, D ani do postele netrafil tak spal v obyvaku obleceny a rano sup do prace a tatko je cely den v pyzame a stona 😀

beruska2x
autor
5. dub 2010

ani mi nemluv, jeste ze jsem byla u mamky jinak by Sima a posel hlady 😀

beruska2x
autor
5. dub 2010

to je D teda machr ze sel do prace 😀 😲 ja byla rada ze lezu ale asi ve 2 opdoledne jsme se dala do kupy, najedla a bylo uz dobre 😀 ale zase mam teda na dlooooooouho pokoj 😉

a taky ma tesi ze jsem se tak zbouraly vsechny holky 😀 ne jen ja.. vsak nemusej vzdycky "vyhrat" chlapi ne? 😵

Sima s velkym potesenm zmrskal babicku, jen byla docela zima, studenej vitr... co vy a kolada? jak dlouho u tebe vasi jsou?

saska.t
5. dub 2010

no machr nemachr jednoducho musel a ja s nim 😀 ale napodiv mu nebolo tak zle, elli rozdala vajicka detom, nejake dostala ona, ale este to tak extra nevnima, ale neskor urcite bude...
nasi zajtra odchadzaju uz su tu tyzden a musia do prace, ale mala ich super prijala a nas s D si ani nevsimla 😀 no aspon bol pokoj 😎
inak takto ozrala som bola naposledy pred 4 rokmi a trpela som este 4 dni tak mi bolo zle, D ma musel na chrbte odniest domov

beruska2x
autor
5. dub 2010

juj to se bude Elli po babicce styskat vid....

no me R prave v tomhle stavu jeste nevidel tak koukal co dokazu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

taky jsme se byli koukat na konicky, mame to kousek, nejdriv se bal a nechtel si je pohladit a pak jsem ho o nich memohli dostat 😀

saska.t
5. dub 2010

no moje dieta kone uz nahana tak musim davat pozor aby im neublizila 😀 alebo oni jej????
beru idem si lahnut zajtra zase praca ale urcite sa objavim a popisem pa zajtra pa 😉

beruska2x
autor
5. dub 2010

papa taky jdu odpocivat 😉

kisska
5. dub 2010

Ahojte babulky, no pozeram, ze ste sviatkovali statocne 😉 😀 😀 😀
My sme boli vcera (v nedelu) na navsteve - grilovacke a bolo super, len trochu veterno. Akurat mala mala vecer taku koliku, ze sme uspavali do pol jednej. Chuddak Adam ten odpadol do komy o polnoci, lebo poobede nespal a mala ho budila... az kym to nevzdal... Rano sme ho museli o desiatej budit, aby stihol kupacku... tu nam nakoniec v BA zrusili, lebo tam bola zima a prsalo. Povodne sme mali ist aj my baby, ale kedze sme boli este ko, nesli sme nikam. Tato s drobcom sli nakoniec len do NR vysibat babku a priniesli asi 5kilov cokolady... to mame zasoby na pol roka 😒
Zajtra idem este do jednej malej firmicky nech mi urobia navrh na kuchynu. Tesim sa, mam vysnivanu tmavo modru pracovnu dosku, tak som zvedava s cim mi ju nakombinuju 😅 😀
A Adama dnes vecer ucapem este... som sa tesila na romantiku a on este nespi 😠
Dobru noc aj vam 😉

beruska2x
autor
6. dub 2010

kiss no aspon se novou kuchyni naladis do jara 😉

holky ahojky 😉 ma Sima uz ted usnul, byli jsme dneska dopo na poste a na pochuzkach a odpo krmit kachny na prehrade a v parku, tak je ulitanej 😉 ale dost tam fucelo, ...
zitra jdeme s kamoskou do MC, maji tam akci predvadecku boticek s prodejem 😉 asi elefantky nebo zirafky tak mu poridim na leto sandalky...

kiss s coko jsme na tom podobne 😅 Sima moc nesmi jinak ma exem tak chodim a ulupuju, uz to musim dat do skrine nebo to sezere za chvilku me 😝

jdu umyt nadobi tak snad nekdo kouknete 🙂

beruska2x
autor
6. dub 2010

😕

saska.t
6. dub 2010

ahoj kocky

tak nasi uz odisli a je tu krasny klud a pohoda ale bordel jak svina, no zajtra nejdem do prace tak poupratujem....
no ja tiez teraz chodim na cokoladu a mam jej neurekom, elli vyfasla...

beru - no ja som malej tiez kupila elefantky sandalky a tenisky hned dvoje a su fakt uzasne 😀 aj sama by som ich nosila, ale tie sumy za ne otras 😝

beruska2x
autor
6. dub 2010

no prave ja ze ne nedam otes 😀 ale 200,- za to se i prodavaji do obchodu a pak oni si napali tech 600,- navic 😝 ale dilerka nam e proda za levno tak se tesim ze koupim Simovi dvoje paskace, a uvidim co bude mit... 😉

saska.t
6. dub 2010

no ja som za jedny dala 35 eur a to este boli lacne.... 😝 no ale co neurobime pre nase deticky ze? D sa rozculoval, ze ma rovnako drahe boty ako jeho vlastne dieta ktore nema ani 2 roky 😀

erika107
6. dub 2010

ahojcek kocky

vidim ze sviatky ste mali narocne ... ja okrem pecenia a chystania jedla pohooda 🙂 aj dedo zobral maleho na prechadzku tak bol klud pri peceni 🙂 ... ukazem co som vytvorila z rolady 🙂 ..inac ma neako chytilo pecenie 🙂

ked sa tu rozpravate o elefantkach tak tie co ma teraz mates nas stali lne 15 eciek z 30 mali super akcosku v deichmane 🙂

beruska2x
autor
6. dub 2010

no to fakt neudelas, ja uz mu koupila jarni, pak teda kecky na pisek, gumaky... backorky menime tak po 2m, uz to ani nemam kam davat

beruska2x
autor
6. dub 2010

eri ahojky 😉 jee to je pekny napad, ja ted budu delat vetrniky a coko dort z mascarpone mamka bude mit 30. dubna narozky 😉
tak jsm se upsala 😀

erika107
6. dub 2010

babulky este mam otazku ake kupujete krpcom papuce lebo tie nase banovce nad bebravou co vyrabaju maju hrozne tvrdu podrazku a neohybnu spicku potrebujem take co maju viac ohybnu spicku ale patu musia mat fixovanu a najlepsie keby boli take vysie nie vyrezavane

erika107
6. dub 2010

no ja som kukala na tej stranke marcipan ...a som sa rozhodla ze skusim urobit neaku potahovanu torticku s tymi cukrikmi

beruska2x
autor
6. dub 2010

taky ty ja ei kupuju U Bati je to ale firma Rak z SK 😉 http://www.rak-obuv.sk/products.php?gr=1&mat=0

erika107
6. dub 2010

no take iste mame aj my ale nemaju moc ohybnu spicku ten zadok mi vyhovuje ze je pevny ale spicku potrebujem ohybnu lebo potom sa stava na prsty ked sa ide postavit

beruska2x
autor
6. dub 2010

aha, tak nam vyhovujou ☹ ja jiny nemala tak ti neporadim... 😒

erika107
6. dub 2010

v poho dakujem za snahu 🙂 ... my mame problemy zo vsetkymi topankami mame kriteria ktore musia splnat ale este asi nevyrobili take topanky ake potrebujeme 🙂 ...

beruska2x
autor
6. dub 2010

a co Fare nebo Sante?? jsou drahy jak prase ale holky je i na doma jak backorky pouzivaji... nakoukala jsi?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru