Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
13. dub 2010

hele R furt si stezuje ze Sima jeste nemluvi, tak jsem mu rikala at ho nehoni, ze az mu rekne poprve "vole" tak bude po radosti 😀

daskak
13. dub 2010

tak tak,,,, neboj hovorit zacne raz dva,, aj dadko len blabotal a teraz sa pustil tak ze mu aj cudzi clovek rozumie tak na 85 percent

aaa,,,, uz sme hore ,,mamiiiiiiiiiiiiiii
tak papa vecer

beruska2x
autor
13. dub 2010

papa 😉

saska.t
13. dub 2010

Ahoj kocky

tak ja z roboty doma napapana este nieco sladkeho a zaleziem k malej ktoru prave tatino uspava 😀

dasi - burtik je spekacka 😀

beru - no neboj mala teraz zacala rozpravat jak blazon a moce do toho aj nemcinu, takze neboj to pride 😉

beruska2x
autor
13. dub 2010

😀 teeeda ty mas zivot 😀

jen si pekne odpocin 😉

on jako mluvi, snazi se, ma svy oblibeny slova pak neco prida, chvili klid a pak zase neco novyho, jen ty rodice jsou taaak nedockavi 😀 uz slysim jeho "Proc?" pri jeho akcnosti to bude 10000x denne 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
13. dub 2010

uz spinkate 😕 ja jsem ted skoncila v kuchyni, Sima sel pozdejc spat tak to honim ted 😀 delala jsem hovezi polivku s jatrovou ryzi a Simovi rizotko s hovezim masem a hraskem tak snad bude jist 🙂

dneska jsme meli katastroficky odpoledne, nedriv spadnul z prolejzacky - letel za starsima klukama 😖 , pak doma sletel z auticka, ale to blbnul sam a nakonec ja jsem rozbila sklenicku 😝

tak jdu koukat s R na Polreicha at uz nic nezkazim 😀 😀 😀 a zitra papa 😉

saska.t
13. dub 2010

beru my sme mali taky cely tyzden, mala mala monokla nad okom buchla sa o postel, padla na kvetinac a velkou modru bouli na cele, to asi patri k tomuto veku s tym padanim, mala vyzera ako keby sme ju tyrali a bili jak quasimodo 😅
teraz je strasne nepozorna a este ju v skolke naucili same blbosti a potom pada 😒
tiez som este varila doteraz kapustnicu, budeme mat zajtra na obed,prajem pekny vecer pa

beruska2x
autor
14. dub 2010

sasi ahoj, no ja vim, jenze on je taaaaak desne splasenej, leti a vubec nekouka kam 😖 ty deti nemaji zadnej pud sebezachovy a jako ze by se poucil - kdyz tam spadne aby tam nelezl tak to u nas vubec nefunguje 😠

no a dneska rano u a svitilocko, za pul hodky byla mlha a ted zase slunce, uz jsem z toho hyn, boli me hlava jak strep 😝 a to jsem mela2 prasky uz.. ven pujdeme az odpo a pujdu si dneska se Simou lehnout 😒

jeste ze mam navareno a hotovo a nemusim nic delat 😅

beruska2x
autor
14. dub 2010

no po 2 praskach je mi lip 😅 jeste si jdu udelat kafe, Sima spinka a pak pujdeme ven at koupime aspon rohliky 😀 ale na prolejzacku ani nahodou 😝

beruska2x
autor
14. dub 2010

holky kdo mi teda poradi s tim kancim masem???

a kam se ztratila kiss 😕

saska.t
14. dub 2010

beru ahoj - s akym kancim mäsom, nic som nenasla, kde si to pisala?

tu je krasne ale hlava ma tiez boli, tak si spravim kafe, s malou nejdem spat musim jej uvarit a poobede chceme za tatom do mastale trosku koniky kuknut
dnes mi ucitelka hovorila ze mala zly den stale mrncala asi zasa zuby, prisla taka unavena ze zaspala D na rukach... a mam dilemu D ponukli novu pracu konecne nie pri konoch ale: tu ma istotu ze ho nevyhodia ale musi robit piatky sviatky vianoce, kdezto v tej druhej sa nerobi vikendy ani sviatky a konecne by bol prec od koni co uz davno chce 😅 peniaze su o nieco väcsie nie moc ale bude musiet dochadzat 30 km a tym padom potrebujeme 2 auto aby som mala ako malu vozit do skolky na co momentalne nemam peniaze takze fakt neviem, ale rada by som aby uz isiel od koni aspon sa nebudem stale strachovat ze sa prizabil 😕 tak chcem pocut vas nazor

beruska2x
autor
14. dub 2010

no ja jsem ted vstala ale Sima porad spi 😅 asi to pocasi blby pusobi i na nej 😉 tady se to honi, kazdou pulhodinu je skoro jinak 😝

sasi mam od tety kus kanciho, chci to nalozit na svickovou tak se ptam jak a na jak dlouho hlavne 😉 udelala bych to po nedeli, zatim to ma v mrazaku 🙂

no... D uz ma i svuj vek na klidnejsi prostredi v praci, tady asi taky uz profesne urco neporoste ze.. pokud to chce on tak by to mel udelat, prilezitost je prilezitost akorat ta doprava vid 😖 no bud koupit nejakou starou ojetinu jen na tu dopravu pro nej do prace nebo zatim zjistit jestli by nemohl jezdit s nekym, kdo jede tim smerem, pridat mu na benzin....
nez neco nasetrite...
meli by jste asi klidnejsi zivot vid 😉 pokud je to neco co chce delat tak vubec... je dulezity aby prace i trosku cloveka bavila a zajimala 🙂

saska.t
14. dub 2010

beru a co z kanca mas? aku cast? musi byt min 2-3 dni v paci vela cesnaku soli a byliniek - majoran tymian kmin cibula paprika korenia inak bude smrdiet divinou a este k tomu aj poriadne prespikovat cesnakom....

no praca by sa mu pacila uz ju robil popri konoch, samozrejme bavorakom by jazdil on do prace a ja potrebujem len nieco na popojizdania 3 km do skolky a spät, lebo brat ho nema kto tym smerom a od koni chce uz davno prec, profesne by rast este mohol ale nechce, proste kone z jeho zivota chce uz vylucit, no jeho sefa jebne je jediny koho naozaj potrebuje... v pondelok pojde na pohovor nic za to neda a uvidime ale tazke rozhodovanie... stahovat sa uz nechcem mame tu vsetko a este aj ja pravu a do panelaku uz nepojdem takze tu ostaneme D bude musiet dochadzat ma to cca 20 min po dialnici tak to nie je take hrozne...
kafickujem 😀

beruska2x
autor
14. dub 2010

sasi to prave nevim, co to je, myslela jsem ze z toho udelam svickovou 😅

no me se 20km nezda tak daleko dojizdet do prace ne? to tady dojizdeji lidi i mnohem dal, vubec kdyz ma rychlou cestu po dalnici ... ja bych do toho sla, 😉 no uvidite..

holky dneska jsme tu zase meli jen 6 stupnu, celej den 😠 a to uz nam doma netopi samozrejme, Sima v pohode ale ja jsem zacala kejchat jak blazen 🙄 takze si jdu dat teplou vanu a jdu spat s ponozkama na nohach at to vyzenu ....

eri zitra mi maji prijit ty botky tak se uz tesim 😉 ozvu se jaky jsou 🙂

krasny vecer 😵

saska.t
14. dub 2010

beru - no take mäso sa väcsinou pece tak neviem ci je to vhodne na svieckovu 😅
tak pekny vecer pa 😀

beruska2x
autor
15. dub 2010

tak nevim ,tak to upecu udelam zeli a chlupaty knedliky 😝 minule teta privezla uz hotovy cabajky z toho a byly vyborny, nevim proc se toho nedrzi 😀

u nas dneska je mlha jak mliko a prsi 😠 a to je jen 6 stupnu, kamoska jsou nemocny tak jsem doma 😝 no des, sice jsme si udelala s pradlem, vyprala dalsi a uklidila knihovnu ale radsi bych se Simou byla venku 😒
uz si hral s autama, ted jsem kreslili, jdeme pofackat pokojik a uvidime 😒 hlavne nemam doma zadny pecivo, ani kurku tak snad to odpo prestane at dojdeme aspon pro rohliky 😉

beruska2x
autor
15. dub 2010

🙂 zdravim, pocasi sice opravdu na prd ale prisly nam naaadherny boticky a backurky tam mam radost 😀 trosku jsem se to bala objednat pres net ale super, sedi krasne, mista kolik ma byt...

eri ty sandalky jsou super, bezva drzi kotnik a daji se paskama hodne nastavit, takze i kdyz bude mit ditko vyssi nart nebo tak tak si myslim ze budou sedet dobre, je tam opravdu velika moznost... 😉

daskak
15. dub 2010

ahojte 🙂
berus: aj ja sa vzdy vytesujem z maleho topanociek 😀 😀 😀 ,,,inak pocasie je u nas typicke aprilove,,, chvilku leje potom svieti a teraz momentalne fuuuka,,, 😒 😒 😒 😒
ak poobede nebude prsat pojdeme aj my von,,, sme sa dnes doobeda hrali s plastelinkou a pozerali sme popri tom hlada sa Nemo,,, ani nedichal chvilkami,,, 😀 😀 😀
idem si urobit kafco,,,

beruska2x
autor
15. dub 2010

takovy boticky mame, no taky za ty prachy 😉 aby nebyly pekny 😝

beruska2x
autor
15. dub 2010

dasi ahojky 😵 ja mam zatim polivku ale do kafca pujdu urc taky 😉 jen si dej...

no my taky ven musime, dostane holt gumaky a pujde se 🙂 u nas je taky april jak vysity, kazdej den uuuuplne jinak 😖 R je nepricetnej ze nemuze na kolo 😖

koukej jak ten darebacek svaci 😔

beruska2x
autor
15. dub 2010

tak ted sviti slunicko, kdyz Sima spi, no to se z toho po.eru 😠

daskak
15. dub 2010

waaaaaaw super,,, je rozkosnyyyy 😀 😀 😀 😀 😎
aj pojdeme v gumacikoch, inak ich nosi strasne rad, takze s tym nie je problem,,, a plastenka do tasky a ok 😀 😀

no nam sa dnes podarilo spapkat celu polievocku bez rozuliania,,,,, uplne sam 😉 😉

daskak
15. dub 2010

a botky vyzeraju vyborne,,,

beruska2x
autor
15. dub 2010

to jste sikovni 😉 jako on to umi taky sam a pekne - kdyz ovsem chce 😝 nekdy je schopnej nahnou se nad talir a pit polivku rovnou z nej 😖 uz se tesim, jak ve skolce bude ucitelka zkoumat nase domaci stolovaci navyky 😝 😀

daskak
15. dub 2010

😀 😀 😀
no my sme vcerali boli kuk v tej skolke,,, tak sa ucitelka vytesovala, lebo patko bol jej milacik,,, a dadkovi sa tiez pacilo,,, len akosi odignoroval spolocny program a siel sa dozadu hrat s autami,,, 😉 😉 😉

beruska2x
autor
15. dub 2010

teda ted koukam na tu Vizitu na ten Atopak ze vcera, to je desny 😔 Sima to ted ma naaaaadherny, ma kuzi fakt krasnou chudaci deti ☹

daskak
15. dub 2010

hmmmm to je naozaj strasne,,, ja poznam dospelu babu ale ona to ma len na rukach

beruska2x
autor
15. dub 2010

dasi tak to je dobre 😉 to je desna vyhoda kdyz jsou spolecensky 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2010

a zarli na tebe malej?? Sima odhani R kdy na me chce sahnout 😅

beruska2x
autor
15. dub 2010

jezis uz je vzhuru 😅 tak vecer ju papa 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru