Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. čer 2010

😵 jde to... 😉 nee vazne, dobry, jen nejak nestihame 😉 venku je pekne tak tam travime hafo casu, ted v sobotu slavi bracha narozky tak budu pict 2 dorty po vecerech, pristi tyden je pout tak se pujdeme kouknout...

do toho je R porad jeste doma, do konce cervna takze nam "nabourava" program a musim varit 😝 to me dost dostava, on je schopnej se me v 8 rano zeptat co budeme dneska veceret 😠 no uz jsme mu predevcirem vynadala jestli eni padlej ze jsem spoli pul dne nemluvili 😉

porad ma tu dietu tak ho honi mlsna 😖 desbes...

ale zitra mi prijede kamoska na kafco 😉 tak pujdeme na hriste s detma.. jeji holcicka bude mit 3. 7. narozky tak dneska budu balit darky vecer...
Sima ma uz lepsi ten exem zase tak nejak valcime 😉

a co u vas??? Patrik bude mit prazdniny vid,... co mate v planu? jezdi na nejaky tabor:???

beruska2x
autor
15. čer 2010

ja mam prave znamou co tabory pro deti promo porada, maji tam i oddeleni pro male deti takze uvazuju ze bych se jina pristi rok prihlasila jako dobrovolnik na hlidani a Simau bych vzala sebou-- proste bych tam byla s nim, byl by v tabore s detma, spi se v chatickach, ty vedouci tam znam, byla jsem uz 3x jeste na brigade jako mlada 😀

saska.t
15. čer 2010

ahoj kocky no som uplne ko z roboty ale zajtra mam konecne volno, a asi si idem s malou hajnut 😀

beruska2x
autor
15. čer 2010

@saska.t 😉 cauky

lela83
15. čer 2010

Daskak ja som Lenka no a dúfam,že budeme supriš vychádzať.Ste tu zletunké bebany 😎 Beruska,tak dobrú chuť k tím merunkám.Malý je teda vybláznený,ked ste boli cvičiť.Malinký má supriš dátum narodenia som ti kukla vyzitku. 😎

lela83
15. čer 2010

Beruska,tak ti si šikulka,ked pečieš tortičky. 😎

beruska2x
autor
15. čer 2010

@lela83 diky, no trefili jsme to pekne, at se to dobre pamatuje 😉

Simon zatim spi tak uvidime jak je utahany - jak vydrzi dlouho 😀

a ty uz mas slecnu ve skole?

lela83
15. čer 2010

😎 Beruska,ale fakt ma malý zaujimavý ten dátum.Normálne sa mi to moc páči

daskak
15. čer 2010

berus: mojaaa,,,, boze chlap na dieteje horsi ako zena ked ma svoje dni,,,, 😉 😎 😝 😝 😝 ,,,,, uz si na to trosku zvykol???

sasi,, 🙂 🙂
leni 🙂 🙂

beruska2x
autor
15. čer 2010

caute kocky tak Sima teed usnul 😝 nastesti mam docela hotovo....

@lela83 diky me taky, snazila jsme se 😉

@daskak no co ti mam na to rict, nezvykl, je protivnej nervni , ma chute.. jako ja varim ale kdyz neudelas zaklad cibulku a neosmazis maso tak omacka nikdy na 100% nebude, kdyz pecu bramborak v troube na papire tak nechutna jako kdyz dozlatova osmazis na panvi... 😉 proste to nejde, ja ho chapu ale nic nenadelam, drzim to s nim, nic co by ho lakalo doma nemame - jen kafe se nevzdam 😉

on by si dal kafe, cokosku, pivko.. no klasika 😉 musime to vydrzet ale je to nekdy o nervy 😅 se Simou se dohadujou - ze dela binec 😝 😀

jeste ze se da hodne chodit ven 😀

a co ty porad?? napis neco...
a co ta kiss nevite neco o ni ??? snad jsou v pohode 😵

pancake
15. čer 2010

ahojte. kukuk 😀

beruska2x
autor
15. čer 2010

zuzi cau 😉

saska.t
15. čer 2010

ahojky
ja mam zajtra volnoooooooooooo a snad mi aj pocasie vyjde

beruska2x
autor
15. čer 2010

@saska.t 😉 to vis ze jo... co budes delat???

saska.t
15. čer 2010

tak uz som kukla ma byt 21 stupnov a nebudem robit nic 😀 dnes som si upratala navarila, takze si vylozim nozky a budem vegetovat a malu odpracem do skolky nech mam uplny klud 😀

saska.t
15. čer 2010

beru nemusis zavinacovat pred menom tym ze si evidovana na CR konovi tak ma to neupozornuje 😉

beruska2x
autor
15. čer 2010

@saska.t to se tam dava automaticky samo 😉

to se maaaas my jsme ted furt venku ale uz docela potrebuju doma uklidit 😖 tyyyda ty vyhodis rodinku z domu jooo 😀

saska.t
15. čer 2010

ked chcem mat klud musim ich vyhodit 😀
dnes sme mali navstevu a moje dieta sa hned zamilovala, taka je hodna ked ma rozptylenie ona sa snami uz nudi, mrska jedna uz jej rodicia nestacia musi mat stale nieco nove 😠 aby bola dobra...

beruska2x
autor
15. čer 2010

@saska.t no to je jasny to skoro vsichni... Sima taky miluje spolecnost dneska na hristi balil 2 asi 13ti lety kocky 😉 holky si chteli povidat ale tak se jim vetrel a nedal se odtahnou ze si s nim sly stavet na pisek, houpaly ho...

saska.t
15. čer 2010

no sima ide na to dost skoro 😀 po kom to asi ma 😀 ....
mala mi uz zasa nechce jest, uz som z nej na prasky 😝 no ale snad zase pride dobre obdobie, za 2 tyzdne mi pride svokra/tchyne tak budem mat konecne trosku pokoj a aspon bude mat zmenu a nebude ako maly diabol 😀 boze to bude kraaaaasneeee

beruska2x
autor
15. čer 2010

😉

no ja se tesim az bude mit mamca dovcu, hned ji dam vnoucka aspon na 2 dny 😀

saska.t
15. čer 2010

@beruska2x no to ti verim, tiez to uz potrebujem ako sol 😅 6.8 odchadzame domov tak to bude tiez krasne aspon postretavam vela znamych
beru idem hore do postele, d sa mi trosku cicol s kamaratom tak ho pojdem ulozit a pozriem telku, na prime ide nejaka kriminalka
zajtra pisnem pa

beruska2x
autor
15. čer 2010

😉

beruska2x
autor
16. čer 2010

ahojik 😵 co robite?? sasi kde se flakas? bez ditete a D 😉

my jsme byli v lese na prochajde, nemohla jsem dostat Simu domu a nenasli jsme ani prasivku 😝 a byl nas navstivit deda...

odpo musim na postu, nastesti to je kousek, ted pecu dort at ho vecer muzu naplnit ale ma deeeeesnej borcus v kuchyni 😅 , ani se mi tam nechce jit....

ted ale sedim u kaficka 😀 dasi kde jsi?? 😀

saska.t
16. čer 2010

beru no ako na just mi nesiel internet 😠
no den v poho akurat ma nasral postar len ucty a dokonca aj upomienku doniesol skoro som odpadla a hned bola zla nalada ale slniecko krasne tak aspon to

lela83
16. čer 2010

Ahojte idem si ešte prečítať čo ste dobré popísali

beruska2x
autor
16. čer 2010

@saska.t nic si z toho nedelej, Sima spal chvilku poo ale zato ted uz chrni, tak jdu umyt tu deeesnou horu nadobi, udelat dort na zitra at ho vecer potahnu, sand mi to pujde, mam z toho des...

a zabalim konecne Kacce ty darky, at to mam pripraveny... 😉

jo a dneska jsme byla odpo na poste s uctama - platit tak mi nic nevysvetluj 😀 vzdycky se malem orosim 😅

@lela83 😉 ahoj

pancake
16. čer 2010

@saska.t super ze idede na dovolenku a aj ze ti pride svokruska. aspon ti pomoze s malou.

baby chcela som vam povedat ze cakame babo. 😵 😵

saska.t
16. čer 2010

@pancake zuzi gratulujem, tak nech je tentokrat vsetko v poriadku!!!! 😀

@beruska2x no to s tymi uctami ti verim, som na tom rovnako, my sme zabudli zaplatit dane za psi tak nam dosla upomienka 😝

kocky ja som sa teraz zobudila zalomila som o pol 7 a teraz som sa prebrala a som uplne mimo takze asi pojdem pokracovat v spanku 😅

beruska2x
autor
16. čer 2010

@saska.t 😉 tak pa....

@pancake moc moc moc gratujulu a budu drzet palecky, at se sestricka povede 😵

holky ja mam dort v lednici 😉 korpus se povedl na 100%, vysokej, nadychanej... prorizla jsem ho visnovou marmeladou a pak kremem ze slehacky a bile cokolady a banan na kolecka... a zitra jestli s emi nepovede ten potah tak to snad obrecim, protoze uz ted vypada kraaasne 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru