Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
17. črc 2010

@saska.t jo fotky, to byl na me nastvanej ze strihani, jen sedel ve vane a brecel 😀

beruska2x
autor
17. črc 2010

dobrou 😵

saska.t
17. črc 2010

@beruska2x dobru 😉

pancake
17. črc 2010

beru maly je zlaty... inak ako ti spava vo velkej posteli? neuchadza ti odtial?
a hod link na tu postel co si kupovala, lebo aj ja chcem taku ze potom dokupit vrch. aby bola poschodova.
prosiiiim.
dnes som bola v asku v trencine a tam o takej ani nepoculi. debili.
a mam obavy ze mi dieta bude z nej utekat. 😝 😝 😝

beruska2x
autor
18. črc 2010

@pancake neutika, on usina rychle 😉 kdyz uz chce jit spat a je unavenej tak pak spi behem par minut...

matuhle s touhle zabranou :
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...

tyhle jsou etazove -
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=katalog&sek...

ten Gazel je prave hooodne vyriabilni, mues koupi postel, pak zvysovaci dil a duhou postel a mas patrovku...

me se pak libi treba etaz a pod ni kolmo zastrcena druha postel... 😉

beruska2x
autor
18. črc 2010

@pancake neutika, on usina rychle 😉 kdyz uz chce jit spat a je unavenej tak pak spi behem par minut...

matuhle s touhle zabranou :
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...

tyhle jsou etazove -
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=katalog&sek...

ten Gazel je prave hooodne variabilni, mues koupi postel, pak zvysovaci dil a duhou postel a mas patrovku...

me se pak libi treba etaz a pod ni kolmo zastrcena druha postel... 😉

beruska2x
autor
18. črc 2010

@pancake ja jsem mu tam za ni dala kapsar na hracky, ma tam knizky, takze tam treba sedi a prohlizi, bere to i jako odpocivarnu, takovy utociste 😉 ma tam plysaky, polstarky... myslim ze je tam spokojenej 😉

beruska2x
autor
18. črc 2010

tak my mame po vylete, prsi ☹ a vitr jak na pustine 😒 no jeden den to prezijem 😀

@saska.t a to pojedete do Chorvatska na blind nebo mate neco vyhlednute a zajistene???

pancake
18. črc 2010

no beru presne taku SENDY by som potrebovala. ze o 2 roky dokupim taku istu postel a budem mat z nej jposchodovu. len ta cena je dost vysoka,nie>??? a ty mas ktory tip postele pre maleho??

beruska2x
autor
18. črc 2010

ja mam Roxy, koupila jsem ji za 3500,- 700,- zabrana a 1500,- matrace - cooz drahe neni, je to masiv 😉

saska.t
18. črc 2010

@beruska2x mame v chorvatsku znamych aj s vilou rovno pri mori tak k nim, na blind by som nikdy nesla a uz vobec nie s malou 😉
ja som uz 😉 tiez 😉 roz 😉 myslala ze kupim malej uz 😉 velku postel aj ju chcem prestahovat do hostovskej izby je tam cely den chladok a klud 😉

beruska2x
autor
18. črc 2010

uz jsem z toho hyn, videla jsme asi milion hotelu, to jsem zvedava jestli neco vyjde 😅 😕

beruska2x
autor
18. črc 2010

😲 holky tak my jedem na dovcu 😅 sice propasniu kiss az tu bude 😠 ale tesim se - i bojim aby to vyslo a bylo tam vse o.k. 😉 mamina no 😀

http://www.zajezdy.cz/133789/278025/18797800/?l...

beruska2x
autor
18. črc 2010

holky kolik tub opalovaku pro Simu sebou??????

kisska
18. črc 2010

Ahojte babulky... Berus aj mne je luto, ze sa neuvidime, ale ta dovca vyzera super. Dokonca aj cena je super 😉

kisska
18. črc 2010

@beruska2x kolko tub? Zalezi od toho, aky pouzivas. Ja mam pre Adama Daylong, ktory staci natierat raz denne je vode aj oteruodolny (nezosuchas ho uterakom), tak toho mi staci jedno balenie na cele leto. Ak mas taky, ktory treba natierat kazdu chvilu, tak asi viac 😉

idem vas docitat...

saska.t
18. črc 2010

@beruska2x ten daylong pre deti je naozaj super mam vlastnu skusenost naozaj staci 1x denne takze jedna tuba staci a fot aby sme videli!!! 😀

beruska2x
autor
18. črc 2010

holky ja Daylog pouzivam uz druhy rok a uz mame jen tady letos druhou tubu 😉 tak to nevim 😀

@kisska je mi strasne strasne lito ze se neuvidime, ale zase R maji celozavodku a jindy si vzit dovcu nemuze a kdyz uz jsme to sehnali tak narychlo...

hlavne doufam ze to pomuze na ten exem Simovi....

ale mam holky strach jak to zvladnem tam, ho tam budu nahane jak blazen, snad aspon se lekne tolika lidi a bude malinko poslouchat ale jako ze ja si odpocinu to si nemyslim, spis naopak 😒

ale zase kdyz bych byla pristi rok tehu tak se dalsi 2 roky nikam nedostanem 😅

kisska
18. črc 2010

berus a nemoze ist niekto s vami? Babi alebo niekto bezdetny 😉 Inak my mame dovcu tiez len cez chrustovu celozavodku, takze chapem. Neboj, bude super... Ked sa bude drobec zabavat novymi vecami, tak ho skor zaujmes... tesim sa aj za vas. Ja by som isla hned... 😅

beruska2x
autor
19. črc 2010

@kisska no jeste jsme koukali na video o hotelu a maji tam super programy pro deti, pojedeme na velbloudu 😉 a hlavne jsme i vybirala aby to bylo blizko letiste, at se nemusime kodrcat s nim....

tak sand to bude o.k. 🙂 jeste jsem si dneska koupila bavlnenou sukni a Simovi nejaky tilka a 3/4 plataky...

no a odpo si jdu nechat delat pas 😀

beruska2x
autor
19. črc 2010

@kisska babi z nas sedivi ze se s malym jen tak sebereme a jedem, narychlo atd atd 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
19. črc 2010

tak uz mam asi vse potrebny zjisteny, zaplaceno jen pas jedu az odpo 😀 nechat delat..zitra pujdeme s nakoupit zakladni leky, drogerii a chce zabky jeste a uz jen vymenit prachy a zabalit 😉 a samo nabit fotak 😵

jak mi bylo zle tak uz se zacinam tesit 😉

beruska2x
autor
19. črc 2010

tak jsem vyplazla 1500,- ale ve stredu budu mit pas hotovej 😉 😲

kisska
19. črc 2010

jaaaj si sikulka... Babiny vedia obcas potesit... ako keby ti pomohlo, keby si dovolenku planovala pol roka, ked zabalit a vziat so sebou musis presne rovnake veci.... 🙄

Ja sa na dovovolenku este nestiham tesit, lebo drahy ma dovtedy este dve sluzobky - zajtra ide na 3 dni do FR a tesne pred dovcou do Kolina (CZ)...tak dufam, ze ho nikto neodvola z dovolenky do prace.... 😒

beruska2x
autor
19. črc 2010

@kisska R delaji v praci taky pro Kolin, pro TI Automotive 😉

no hlavne znama zaplatila dovcu v unoru, za tunis dala 19tisic a my ted 10,5tisice 😉 tak si rve vlasy, ze uz to nikdy neudela 😀

beruska2x
autor
19. črc 2010

holky to je totiz velka prca - my jedeme 30. 7. - 6. 8. .. a za Simu platim jen 1200,- a jinak to ma zadaco
ale kdybych letela 31. 7. - 8. 8. co tam maji dalsi termin tak uz za Simu zaplatim 7990,- protoze mu v den navratu bude 2 roky!!!!!
to je co???

beruska2x
autor
19. črc 2010

jo a to dneska rekla mam Simovi asi 3x -"Chudacku, tak oni mi te odvezou, a takovou dalku" 🙄

jedeme na 8 dni a chtela bych byt "chudak" a jet ve 2 letech k mori 😝 a jeste to delam hlavne kvuli tomu jeho exemu... nekdy mi to hlava nebere, jeste ze jsem "splachovaci" 😉

saska.t
19. črc 2010

no co k tomu dodat 2babicky" a kam to vlastne idete? letite?

beruska2x
autor
19. črc 2010

@saska.t Sima dneska poprve usina sam, to jsem zvedava 😉 vzdycky jsem pockala nez usne.. ale zatim nic neslysim 😵

no, letime do Tunisu..do Monastiru

beruska2x
autor
19. črc 2010

uz spi 😵 😵 😵 😵 😵

kisska
19. črc 2010

super, sikulka 😉 😀
berus inak my sme v Sedmihorkach az do 10. takze keby ste sa nejak rychlo spamatali z tuniska, tak aspon kavu by sme mohli dat 🙂 🙂 🙂
Presne do toho Kolina ide aj Chrust...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru