Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

ne ale vazne, holky vyspavaji... a me spi oba chlapi 😎

amatula
22. únor 2009

aj taku mmáme 😀 zufale manzelky,,aj ked sa tam viac smejeme ako zufalkujeme 😀 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

nene to byl vtip, jsme chtely proste pokecat o vsem moznem...

amatula
22. únor 2009

dobre tak ja sa vam tu votriem ak smiem 😕

🙂 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

to vis 😀 jen je tu nejak pusto, asi ponocovaly a ted to dohaneji 😀

erika107
22. únor 2009

caute babulky tak vsimla som si na prikrmoch ze je nova debatna temicka o hocicom 🙂 ...tak tu nas asi nemozu sprdnut 🙂

dnes sme varili take fajne masenko morcacie prska plnene brokollicov a druhe prska plnene sampionikmi mnam mnam mnam 🙂

dnes sa mi maly zobudil o 4 rano a kukal namna a smial sa mi takze som dospala desne som unavena :( ... xixi a este k tomu som zehlila asi 4 pracky co som cely tyzden odkladala 🙂 xixixi

inac berus ty si taka "zehlicka" skoro kazdy den zehlis tusim 🙂 nechces budem ti posielat postou aj to nase 😀 😀

geminis
22. únor 2009

beruska,
kolik těchto nic neříkajících témat hodláš založit? už jedno máš, taky ze včera. divím se, že to ještě nezamkly...

tinaa
22. únor 2009

ahojte kocky, my sme spali do pol 9tej, az som to nepochopila, ani v noci nebola hore. Väcsinou sa v noci zobudi a ide k nam do postele. U nas je vonku krasne, takze pôjdeme na prechadzku.

Stavim sa tu, ked bude mala spat na obed.

Tak sa majte a krasny den vsetkym 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

gemin... kdyz nevis o co jde tak se zdrz poznamek a do temat nechod 😝

ahojky eri... blaznis?? zehlim 1 tydne ale tak 3 pracky no... 😀 ty jo to si taky papkate pekne, i maly se rozjedl docela uz co? jiank mi ani nemluv vstavame v 6 uz delsi dobu a chodim spat docela dlouho teda jdu spat ted s malym po obede 😉

tinaa to je kraaasa ja se tesim az malej vstane a sam se pujde koukat na pohadky to budou casy 😀 😀 😀

tady snezi, nic jinyho uz neznam, tak ze papa dobrou a ja zase zaskocim navecer 😉

geminis
22. únor 2009

vidím, o co jde...ale proč to rveš do volné diskuse hned dvakrát??? jiná témata se zamykají...

rikuska21
22. únor 2009

prosim o radu
co so zapachom v ladnicke po cibuli.Vzdy ma ide vykotit ked otvorim ladnicku.prosim poradte kto viete

saska.t
22. únor 2009

rikuska - roztok z octu a vody vyumyvat chladnicku a zapach je prec a v obchode kupit pohlcovac pachov do chladnicky a dost to funguje 😀

saska.t
22. únor 2009

geminis - ak mas problem tak vystrel do inej temy a ak nie si admin drz pusu, keby si si precitala cele forum tak zistis ze nas sem poslal admin a ak sa ti nepaci zaloz si svoje forum

ahojte holky 😀

berus tak mi sme dnes boli vsetci traja doteraz v posteli a naramne sme si to uzili dokonca aj mala spolupracovala a az teraz idem varit akurat mala uz je po obeda, krasna nedela som z toho na vetvi 😀

geminis
22. únor 2009

saska,
tohle je veřejné fórum, takže držet pusu nemusím.
mě udivuje, že to autorka zakládá dvakrát! toť celé. a bavte se zde o ničem, je mi to fuk...

rikuska21
22. únor 2009

dakujem saska

saska.t
22. únor 2009

geminis
nevidis to do podstaty zalozila to dvakrat pretoze to zabudla zverejnit v slovenskej verzii a nechapem preco sa musis rypkat do toho ked nie si admin ak sa ti to proste nepaci tak sem nechod,ak mas co povedat bez rypania kludne sa pridaj....
dufam ze ako vysvetlenie ti to stacilo a nebudes to donekonecna omielat 😉

anta
22. únor 2009

Tak už máme po obědě a malej samozřejmě přes den dospává to svoje ranní řádění 😀 😀 . Mám podezření, že mu rostou horní zoubky, už máme dva dolní 😉

amatula
22. únor 2009

aj mi uz po obede 🙂 cakam na kaficko mm slubil ze uvarí......len aby ma chut nepresla az sa rozhybe 🙄

zuzka1.
22. únor 2009

amatula ty so vsade????? 😀 😀 😀 😀
mali sme sa vsetky spojit do jednej temy o nicom a o vsetkom! len kto by to stihal citat, ze???ved by sme zavarili pc-cka!
len pekne piste, ja sa na vas nasmejem!

beruska2x
autor
22. únor 2009

cauky malej toho moc nenaspal, tudiz ja taky ne... udela jsem si kafe a doufam ze pak ho uspim nebo to bude do vecera maso 😝

ahojky sas... ty se mas 😀

anta
22. únor 2009

Já doufám, že nevadí, že jsem se sem jen tak vetřela, holky v "mé" diskuzi ráno ještě spaly či co, tak jsem nevěděla roupama, kam vlézt 😀 😀 😀

beruska2x
autor
22. únor 2009

co blaznis, bude sranda ale ted mi prisla mamka na navstevu 😉

geminis
22. únor 2009

saska,
děkuji, já nerýpám, já se jen ptala, stačilo odpovědět...a už vím, takže díky.
no, přispět asi nemám čím...počasí na dvě veci, nedá se nikam jít, takže asi taky jen to kafe.

erika107
22. únor 2009

caute babulky kde ste vsetky? musime sa pochvalit 🙂 maly uz sedi bez oprierania 🙂

venora
22. únor 2009

jej ahoj Eri, aj my sme prave dnes zacali sediet 🙂 ...sice este trosku padame ako po tinte ale ide to . Vy ste ale sikovni a to ste o tyzden mladsi

anta
22. únor 2009

Tak holčinky, gratulace k pokrokům 😉

beruska2x
autor
22. únor 2009

eri cauky, ani mi nemluv... maly sedi taky, samo ze to vydrzi chvilku a klati se ale dneska tu byla babicka a ze si s nim pohraje - na zemi aby nespadl atd... ma deku velikou na hrani, a za chvili rev.... malej spadl a prastil se do hlavy o postylku... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ma na hrani cela pokojik a musej sedet 10cm od postylky a jeste u nej sedi a nechyti ho kdyz pada!!!
ma na cele slinc a to jdeme zitra k Dr, budu vypadat jak kdyz ho tyram... 😝

beruska2x
autor
22. únor 2009

moc ale taky vsem gratulujeme 😉

erika107
22. únor 2009

verona: no tak nielen o tyzden mladsi ... moj maly je predcasniacik je o 4 tt skor narodeny takze korikovane by mal teraz 5 mesiacov a 2 tt .... no tiez to neni uplne ze sedi naisto ale je to u neho velky pokrok ze vlastne tak sedi ako sedi 🙂 ked sa mi podari zajtra ho odfotim a ukazem vam ako sedkame 🙂

berus: tak to mi je maleho simonka luto pofukaj mu hlavinku ... a naco idete k Dr. do poradne alebo nieco sa deje?

beruska2x
autor
22. únor 2009

ahojky jdeme na poslednikontrolu s kyclema k ortopedovi 😉

malej uz spinka, manza pujde do prace za chvili tak budu opustena

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru