Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
22. bře 2009

kiss - nemam problem ti to kupit len treba povedat a dat mi adresu kam ti ho poslem 😉 ja som za moj dala 14,99 aj s postovnym 😉 z ciech 😉

kisska
22. bře 2009

budes velmi zlata... este ho pozriem u toho jaguara v cz a keby nic, tak tí dam vediet, dik 😉

saska.t
23. bře 2009

Ahojte kocky 😀

kiss staci mi dat vediet 😉

berus - kde beries tie pekne ramceky na fotecky? Daj do placu nech aj ja spravim 😀

Tak mala mi dnes prespala celu noc a o pol 6 rano sa zobudila a uz nechcela spat a teraz zalahla a ja sa tu mozem zblaznit mrska jedna mala asi si budem musiet poobede s nou lahnut aby som to do vecera vydrzala 😀
a zubcek nam uz pekne vidno!!! 😀

patricia1971
23. bře 2009

ahojte 🙂

sasi to máš super,že ti malá tak krásne spí,to tá moja večne mrnčí,som ako po nočnej ☹ ....a budem aj ja rozmýšľať nad tým kalíškom 😉

ja akurát naháňam policajtov, svine nejaké nám v noci ukradli 4 kolesá z BMW,tak sme na nervy,ale už sú tu aj policajti aj mangel doletel z roboty....no máme zarobené,boli tam až 1 deň 😠

idem aj ja kuk berus foto,to asi robila včera 🙂

patricia1971
23. bře 2009

berus sú krásne tie foto.....a tá torta,mňam, to by som hneď zjedla.....a ako si robila tie foto???? daj aj nám tip 😵

saska.t
23. bře 2009

pati - z toho si nic nerob ja som bola v BA 2 dni a tiez mi ich lopli a tiez mam BMW, no vies to su drahe pneu a slohnut ich je lacne trva to len par minut strachu 😠

patricia1971
23. bře 2009

to fakt sasi? no deje sa tu všeličo,ale rovno spod balkóna, a to Lili bola v noci stále hore,som k nej skákala a nič som nepočula ☹ ...ale už to neriešim,nech to rieši mangel, my baby mám iné témy,no nie?

ešte som sa chcela opýtať,aké mliečko dávate detičkám,pretože ja síce ešte kojím,ale už mi to začína odmietať,a veľmi málo cická, skúšala som jej dať aj UM,ale nechce to,tak som to do nej nejako ráno liala cez pohár,nech sa aspoň trošku napije....som z toho na nervy,lebo to naše kojenie je o ničom a UM nechce.....mám doma nutrilon a to francúzke,ale ani jedno jej nejde,poradte mi ,prosím ☹

saska.t
23. bře 2009

pati, to asi nebude v znacke proste to nie je MM na ktore je zvyknuta mozno by som zasla po radu do babätiek ku annag, vzdy ma dobru radu poruke 😉 , my sme na Hipp mlieku 😀

patricia1971
23. bře 2009

sasi ale ona mi ani MM nevypije z fľaše,aj to som skúšala....pre ňu existuje len čaj 😉 ......no skúsim to hipp mlieko,aj tak musím ísť do DM......a opýtam sa ja annag,som na to myslela.....ale takto sa mi odstavili aj tie staršie deti a presne v takomto veku,ale oni aspoň potom pili UM,ale táto potvora nič ☹

saska.t
23. bře 2009

pati - lili uz nemusi pit tolko mlieka v jej veku, takze sa ich pokus nahradit inymi ml. vyrobkami, ktore jej chutia a aj to malo MM co vypije by jej malo stacit 😉 ale hovorim chod do temy k anneg ona ti urcite fajn poradi 😉

patricia1971
23. bře 2009

sasi už som tam bola a napísala som jej.....ja viem,že už nemusí toľko mliečka, snažím sa jej dávať aspoň jogurt a kašu večer,ale trochu by mala piť.....no budem to skúšať s hrnčekom,to jej išlo a páčilo sa jej to.....a kúzelný hrnček leží na poličke,do toho len kúše a nevie z neho piť....a Ella pije z kúzelného hrnčeka???? ide jej to????

saska.t
23. bře 2009

ano ide nikdy z flasky cajiky a vodicky nepila a hned z hrnceka prvu hodku sa len hrala a nevedela co s nim a raz nahodou potiahla a uz to islo 😉 aj ked niekedy je vsetko okolo mokre, lebo do pusy vela natiahne a potom to kutikmi pomalycky pusta von aby maminu nasr .... 😀

patricia1971
23. bře 2009

tak sa budeme aj my dnes hrať,nech aj my máme mokro 😀

saska.t
23. bře 2009

pati utekaj kuk k annag uz mas odpoved dala som ti skoro rovnaku odpoved no krasne aj zacnem byt na seba pysna 😀

patricia1971
23. bře 2009

sasi už som kuk,annag je zlatá 🙂 ....a aj ty 🙂 ...tak za chvíľu tu budeš radiť do každej témy ty, v príkrmoch to už ovládaš,tak sa zaučíš aj do iný tém a budeš poradkyňa 🙂 ...a myslím,že ti to ide 🙂

3558
23. bře 2009

ahojte babule. mne uz maly zaspal, tak mam chvilu veget. zacala som drzat dietu prvy krat v zivote, tak uvidim aku mam pevnu volu.
beruska napis nam ako sa robia tie fotky. aj my chceme vediet. 😕 😕 😕
muz ma rannu, tak mozem vypisovat 😀 😀 😀

patricia1971
23. bře 2009

ahoj zuzi a akú diétu držíš??? 🙂

saska.t
23. bře 2009

jaj pati dik ale na to sa urcite nechystam ja len tak radim pre radost ak viem poradit 😉 ale dakujem 😉 😀

zuzi - tak pevne nervy myslim ze si si na 1x dala dost tazku dietku 😉

3558
23. bře 2009

ved uvidime.
patricia je to : Kavova dietka. a je tu na koniku. tak uvidim dokedy ma to bude bavit, lebo dostavam hlad a mam jest az o 4 hodiny. a ked som hladna tak som zla... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

patricia1971
23. bře 2009

zuzi idem ju kuk 😉 ....a ty potrebuješ chudnúť????? som si kuk tvoje foto a nemyslím si,že potrebuješ zhodiť 😵

patricia1971
23. bře 2009

zuzi môžeš mi ju poslať???? nejako to neviem nájsť,tedá tému áno,ale hlavne to,čo sa tam papá, asi to bude taká podobná ako som teraz držala ja 🙂

3558
23. bře 2009

musis mi poslat mail. adresu a odoslem. alebo su dve podobne tam na strane 3. a 4. ako chces. ja som si to zkombinovala aby mi to vyhovovalo. ale uz som hladna ako pes. 😝

patricia1971
23. bře 2009

už som to kuk, podobnú som držala aj ja, prvý týždeň som zhodila 4 kg, druhý iba 1 kg, dnes som mala prestať,ale ešte budem trošku pokračovať,musím ešte zhodiť.....a v tej mojej sa na niektoré raňajky papá rohlík...zuzi, prvé 2 dni sú ťažké,ale potom to už ide,ja som si zvykla,tiež som bola hladná,ale dá sa to 😵...niečo ti pošlem do IP 😵

kisska
23. bře 2009

Ahojte babulky,
pati my sme na tom s mlieckom podobne - Adam pije len rano a vecer, ale rano sa uz nevie dockat, kedy sa dopapa, aby sa mohol ist blaznit v maminej posteli a vecer zaspi skor ako vystriedam oba prsniky a musim ho este zobudit (to som nerobila ani ked bol malicky). Ale papa jogurtiky, kasu, vcera som robila milacika... ked sa da, pridavam mu jogurt aj do obeda...

zuzi o hlade mi nieco hovor - prave som spratala hrusku a taka bola stavnata, ze mam okickanu celu klavesnicu 😅 . Co ste vymysleli na obed?

beruska2x
autor
23. bře 2009

ahojte holky, uz je maly po obede a spinky, mel dnes zloutek s pohankou a hraskem a faz. lusky..

o tech fotkach mi ani nemluvte, stahla jsem si program z www.stahuj.cz ale jeste to vubec neumim, ty kolaze jsem delala prvni a nervy to byly, chtela bych na fotku dat nejaky obrazek ale nedari se mi to,
jinak ty ramecky jsou na www. loonapix.com, www.photofunia.com a www.frameshow.com..

kdyby jste nekdo vedeli tak ocenim radu diiiik 😉

kiss ten oblek je perfektni to jsem zvedava, az me mrzi ze nas nidko nikam nezve, to by byl Sima frajer 😀
ja jsem dneska uklizela, peru 3 pracku, a vecer me ceka zehleni 😝

dneska jsem dala Simovi rost v postylce uz o polohu nize, tak jsem zvedava jak se mu to bude libit.. uz jsem se bala aby nejak nevypadnul 😅

3558
23. bře 2009

aj my mame na detskej postielke rost uplne dole.pre istotu aby nepadol.

kiss moj muz ma segedin 😵 😵 a ja spenat s vajickom a rajcinou 😝

patricia1971
23. bře 2009

kiss ste chorý???? som to niekde čítala.....škoda,ale je aj také počasie 😠 ....a aký jogurt mu dávaš do obedu????ja tam nalievam 60ml UM, vymixujem zeleninku,mäsko a prílohu a s UM to trošku tak zriedim,nedávam tam štávu z vývaru, ale UM......a ona mi zje celý zvolenský jogurt..no aspoň niečo....ale to kojenie ma štve,no uvidíme

berus no obdivujem ťa,mne keby to nešlo,tak to kopnem niekde 😀

zuzi no veď si píšeme, ja som si na špenáte pochutila 🙂 som vďačná za každé sústo jedla 😵

3558
23. bře 2009

pata aj si to jedlo solis, alebo obmedzujes?

saska.t
23. bře 2009

beru - dik idem kuk ... mala je dnes ako vred tak sa jej musim venovat asi zubky ale tato dosiel uz z prace tak sa jej bude hlavne on venovat 😉

beruska2x
autor
23. bře 2009

holky chapete ze vecer jsem tu kolaz delala a ted mi to nejde?? pripadam si jak se zakladnim vzdelanim 😕 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru