Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
24. bře 2009

beru nie iba s pridrziavanim sa necha vozit a baterky som uz vybrala inak by ma jeblo .... dnes som porobila krasne fotky uz ich zmensujem a hned ich sem supnem 😉

erika107
24. bře 2009

no ved prave ja si myslim tize ze by detom nemali robit taku traumu z toho :( ... a cvicit sa da aj hrou ako si pisala ale oni debili preferuju len vojtu :( ...

sasi: no toto aj mna vytaca lebo manza ide do roboty dvesto krat za den mi vola ako sa ma mali co robi sakra mna to uz tak vytaca lebo pokazde mi bud spi alebo jeme proste des :( ... a ked je doma tak tiez sa veru moc nepretrhne aby bol pri malom

erika107
24. bře 2009

co ste kupili prckom rovnake odrazatka?

saska.t
24. bře 2009

eri tak som to nemyslela on je rad pri malej a naozaj mi pomoze ale jeden vecer ma futbal 3x tyzdenne chodi behat a ked pride o 17,00 z roboty a potom ide este behat atd. tak je s malou mozno hodku denne lebo furt ma nieco tak som mu povedala ze to musi obmedzit na 2 x tyz. a nie 4x v tyz. aj ja som len clovek a potrebujem cas aj pre seba 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

jojo ja ho koupila Simovi k vanocum...

hele eri to volani... manza teda je s prckem kdyz je doma to nemuzu rict ani slovo, ale on je schopny mi volat furt a to ted uz to jde.. navic mam pausal a on ne tak me jen prozvani a ja mu volam, kdyz treba ho davam spat nebo krmim tak i 5x.. nechapu prece vidim ze mi vola.. az budu moct se ozvu 😝 😝 😝 😝 😝

jako jsem rada ale nekdy mi to leze na nervy a nikdy navic nechce nic dulezityho!

erika107
24. bře 2009

no tak moj lacino robi kratky dlhy tyzden stym ze rano o 8.OO ide do prace dojde o 20:45 to uz maly spi a ked ma volne dni tak velakrat ide este aj na fusku takze je s malym minimalne keby som nebyvala u rodicov tak by som si to mohla jedine hodit

beruska2x
autor
24. bře 2009

ta Vojtovka je asi drsna ze? jsem o tom jen slysela...

beruska2x
autor
24. bře 2009

dneska jsem to psala kamosce.. chlapy... s nima je to tezky a bez nich jeste vic 😀 😀 😀 😀 😀

ale psssst 😉

saska.t
24. bře 2009

no eri to mas stastie ale ja mam niekoho najblizsieho 1000 km 😀

erika107
24. bře 2009

to iste aj moj manza kolkokrat len blbost sa chce spytat ... proste desne

vojtovka: no je to desne cvicenie a keby som to mala poctivo s malym cvicit tak by maly si vyplakal plucka...najhorsie je ze ked on silno placka tak sa mu po tvaricke urobia take bodecky ako keby mal pehy :( (take podliatinky)

patricia1971
24. bře 2009

ahojte baby,no máme to asi všetky nejaké podobné 😉 s tými D....ten môj je zas furt pichnutý v garáži ☹

no ste toho popísali zas,som mala čo čítať

sasi kúpila som mlieko hipp ale ružové,iné nemali a je mi na p...,lebo z flaše ho nechce,tak som to do nej liala z pohára,tak niečo vypila.....tak už mám doma 4 druhy mlieka a nič.....cecok už dne úplne odmietla,tak som asi dokojila ☹ .....kuzelný pohárik je na hranie,z toho piť nevie ☹

ale ja mám výhodu,ja pichnem Lili do detskej a deti sa s ňou hrajú,tak aspoň taká pomoc 😵

no zas reve,idem za ňou,tiež asi zuby 😠

beruska2x
autor
24. bře 2009

tak kdyz to neni poznat eri tak ho netrap. snad to bude v poho...nekdy to flakaj tem detem, mozna nejake mirnejsi nebo protahovani to jo ale ja bych Simovi taky nedokazala delat neco co ho boli... 😅 😔

erika107
24. bře 2009

no jo viem :( ... to mas blbe v tom ze ti nema vobec kto postrazit malu ... a k lekarom musis ju tahat do obchodov vsade :(

patricia1971
24. bře 2009

eri ty cvičís s malým vojtovu???

beruska2x
autor
24. bře 2009

pati malej taky jen hobluje ten sosak a fouka do toho a nepije, jsem zvedava jestli na to prijde, nevim co s tim...

erika107
24. bře 2009

pati: ahojcek 🙂 a pa :( ... hadam ti rychlo zahaja

berus: no ja s malym cvicim takym sposobom ze mu skrcam nozicky rucicky natahujem ho alebo na fitlopte ho gulam ... pri tom mi aspon neplace si spievame pesnicky a robime skopicinky na hudbu 🙂

erika107
24. bře 2009

no uvodzovkach cvicim 🙂 na teslovej preco, aj vy?

patricia1971
24. bře 2009

eri som tu,nejako stíchla 😉

berus ty máš také hlášky,to keď som si čítala aj spätne,tak som sa smiala,si taká vtipná,tak to vieš super a stručne napísať,že je mi do popuku....no hrnček aj u vás tak isto???? mne ho len okusuje tými 2 zúbkami

daskak
24. bře 2009

ahojte:
sasi: chcela som sa oyptat to co berus 😉 .. uz na tom jazdi? inak aj ja by som si dala salatik 😀 😀 😀...
berus: ty aj u nas presne ako hovoris... najprv slniecko a za 2 min. sneeeh.. fuuuuj 😝 😝 😝 😝
eri: aj ja som chodila so starsim ku rehabke.... no proste katastrofa.. po cviceni vzdy spal 4 hodiny 😉 ...

patricia1971
24. bře 2009

eri my nie,len ked som to tu tak čítala,som to tak pochopila???, a na Teslovej???? ja tam musím ísť za jednou sestričkou, volá sa Bánová, tá staršia dcéra chodila k nej presne pred rokom,mala komplikovanú zlomeninu ruky,operácia,odpálený nerv,tak som na Teslovej trávila časť tehotenstva....potom ešte v lete s Lili som tam bola,ale slúbila som,že im ešte prídem niekedy ukázať lili...a ty chodíš ku ktorej??

erika107
24. bře 2009

pati: jaj tak to je zlaticko 🙂 ... ty si az doteraz kojila? fuuu gratulujem

ja som prave nahadzala neake fotecky nove a este idem pridat nieco 🙂

ja som este neskusala malemu dat ten poharik budem musiet vyskusat

saska.t
24. bře 2009

kocky to s tym poharikom casom pojde 😉
eri netaham manza s nou je a mam auto takze uplne bez problemov a hlavne tu mam vsetko poruke 😉
idem dat tie foto do albumu hned som tu 😀

beruska2x
autor
24. bře 2009

aco???

no Sima to hobluje dasnema a pak do toho foukne a tim pojistnym otvorem na vzduch mu caj natece do nosu, tak asi tak... vubec- se napije poradne po jidle ale jinak do nej dostat piti to musim mit veliky stesti...

patricia1971
24. bře 2009

ahoj dasi 🙂 ty si priamo z LM??? ja tu len vyzvedám,že??? 🙂

beruska2x
autor
24. bře 2009

sasi to doufam... zkusim to zase za 2 dny...

ted u nas byli znamy a kluk v roce a 3/4 pije caj z dudliku no traga 😅

erika107
24. bře 2009

daska: a vy ste cvicili vojtovku alebo detsku gymnastiku?

pati: no ja chodim k rehabilitacnej vola sa ze maria ... ty tak to by sme mohli dat niekedy spicha na rehabkach 🙂 ty pojdes na navstevu k tej tete a ja by som isla potom cvicit 🙂 ... a mala uz ma lepsiu tu rucicku?

daskak
24. bře 2009

kocky uz mi oci klipkaju ... 😔 😔 😔 .... snad maly bude spat o kusok lepsie ako spava posledne obdobie... a este som aj dostala m.. 😝 😝 😝 .... tak sa mi majte pekne,pekny vecer a zajtra si vas precitam.. papa

erika107
24. bře 2009

dasi: tak bru nocku prajem

beruska2x
autor
24. bře 2009

tyjo eri Maty je veeeeelikej fraja, je to mazel uz si porid brokovnici na holky 😀 😀 😀 😀 a sedi na nocniku.. to jsem Simu jeste nedala vubec 😅 😕

daskak
24. bře 2009

eri: vobec netusim, chodili sme tam preto, lebo pri porode malemu stlacili ramena ako ho tahali von, tak mu cvicili s pravou ruckou.. zo zaciatku mi ou nehybal....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru