Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

dasi papa mej se 😉

patricia1971
24. bře 2009

eri áno,to sa v lete napravilo,ona to už mala druhý krát,má hypermobilné kosti a to je nebezpečné,má tie klby ohnuté a keď padne,tak sa jej to zlomí...keď mala 4 roky,tak sa jej to stal tiež....no Kramáre chirurgia je naše známe,to aj hlava rozbitá,brada...ona je také číslo,taký chlapec......a tá maria je mladá,alebo taká malá staršia

berus,no ja ani nejdem písať,ale moje deti mali flaše s čajom aj do 3 rokov....u nás fičí čaj..... 😵

baby,neviete kde majú lacný granulový čaj????tá moja potvora mi iný nechce a u nej za 5 dní tak pixla padne,to za chvílu aj zbankrotujem 😠

beruska2x
autor
24. bře 2009

holky me asi boli zub 😠 ☹

beruska2x
autor
24. bře 2009

http://www.goldim.cz/index.php?page=shop.Produc...

ja dneska koupila tenhle za 63,- tak uvidime 😉

erika107
24. bře 2009

pati: tak to mate chlapca v sukni doma 🙂 ... no ta maria je taka mala tenka starsia teta 🙂 ... no mne maly moc caju nechce pit ale skus v DM-ke mozno tam dostanes lacnejsi ...lebo napr. nutrilon tam kupim lacnejsi

berus: tak tomu ver o chvilku si kupim kalasnikov a na vsetky budem strielat 🙂 ... musim mu narobit nove fotky zase i ked mam ale na nich som aj ja takze nechcem ludi radsej strasit

saska.t
24. bře 2009

uz som tu a fotky v albume 😀
beru - mna tiez uz 😀 2 dni ale mam ho zdravy tak neviem 😠
pati my nepijeme granulove je tam moc cukru a toho sa bojim 😒

patricia1971
24. bře 2009

jeeej berus,no to ti nezávidím ☹ to ťa začal teraz????

sasi krásne foto 🙂 🙂 🙂 🙂

Lili izbičku nemá a tú čo majú moje deti fotiť ani nejdem,to by ste sa zlakli 😀

saska.t
24. bře 2009

beru - no dobry caj nemecky ale tu ho urcite nedostanem 😉

beruska2x
autor
24. bře 2009

sasi koukni na ten co jsem dala, je bez sacharozy, jen mlecny cukr, ten je pry i v MM... je to pry stejny.. tak ty Hipp a takovy nechci 😝

eri neblazni strasit... nafot a ukaz , my si taky jeden den udelame fotoatelier 😉
hele holky ja budu malemu vyvaret, pect a tak a ty nevesty se zblazni jak bude rozmazlenej od maminky 😀 a pokazdy se pozvu na jidlo jak vari a jinak nic 😀 😀 😀 😝

erika107
24. bře 2009

berus vyplachni si s neakym alkoholom usta a mozno to trosku umrtvy ten zubok bolavucky

sasi: mala je uzasna na tych fotkach a izbycka tiez prekrasna my ideme cez leto robit malemu zatial mame tu izbu ako obyvacku spojenu s PC

beruska2x
autor
24. bře 2009

no z tepleho caje me to boli tak snad to prejde ☹

sasi pokojik krasny a mala je kocka 😀 profesionalni modelka 😎 no leda ze bych ti caje koupila a poslala...

patricia1971
24. bře 2009

berus ty si úžasná 🙂 ....potom si to poriadne poziem.lebo ja jej kupujem hipp,a nikde stojí aj 140,-, v DM 119,.ale aj to je veľa...no naštudujem si to 🙂

sasi ani ja by som jej ho nedávala,ale skúšala som už veľa krát iné a nechce,potom len reve 😀a ten je naša záchrana 😉

erika107
24. bře 2009

berus: tak ho moc nerozmaznavaj lebo potom nebude si vediet najst zenu ... nebude mat navarene a napecene co potom ? xixiix bude chodit sa ku tebe stravovat? alebo ak mlada neprejde tvojou skuskou tak ju nechces do rodiny?

saska.t
24. bře 2009

beru - nemusis to by bol gol nem. caj kupovat v CR a posielat do DE

Kocky dik za pochvalu, snazila som sa a malinka je pekna po maminke chichichi 😀 😀 😀

erika107
24. bře 2009

moj maly tiez len hippkovy cajik iny mi nevypije a najnovsie hippkove stavicky vypije

beruska2x
autor
24. bře 2009

😀 😀 😀 😀 eri to ne, jen me ty dnesni holky stvou, neumej uvarit ani vejce natvrdo 😝

saska.t
24. bře 2009

beru - nie ze z neho urobis mamickynho cecacika inak ho nebude ziadna chciet a my tiez nie!!! 😀

beruska2x
autor
24. bře 2009

sasi a proc bys ho tam nekoupila???

ja se tem hippkam branim, jsou fakt slazene ale kdyz nebude chtit tak mi asi nic jineho nezbyde ale ma to cas 😅 no jinak mam odstavnovac tak snad mu v lete budu moct delat stavicky a redit..

beruska2x
autor
24. bře 2009

to holky neee ale u nas se proste vari a pece ale v moc rodinach se to uz nedrzi.. je to desny jaky pak maji deti stravovaci navyky 😝

patricia1971
24. bře 2009

berus to máš úplnú pravu 🙂

saska.t
24. bře 2009

lebo som hoo mam nikde nevidela a to mam vsetko presmejdene 😉 my pijeme sypane cajiky od nestla a najcastejsie vodicku 😀

patricia1971
24. bře 2009

baby v SK taký čaj neni???? ☹

saska.t
24. bře 2009

baby musim dat 10 min. pauzu ale hned som tu 😉

erika107
24. bře 2009

berus: to mas pravdu vela rodin nevie co je to domaca strava ...stravuju sa len v restikach...ja som tiez zvyknuta na domace a som rada ze ma mamca naucila varit i ked stale sa od nej ucim ale bavi ma to docela 🙂

prave som si dala novu malu fotku xiix tak tam ma vidite

beruska2x
autor
24. bře 2009

je moc pekna, hned jsem si vsimla... 😉

erika107
24. bře 2009

nastastie ma na nej neni moc vidiet

patricia1971
24. bře 2009

tak ja stále vyváram,ale piecť neviem ☹ k tomu vzťah nemám ☹ ale taký punčák ako robila berus to by som aj niekedy skúsila 😉

saska.t
24. bře 2009

eri a ako sa meni to male foto?

erika107
24. bře 2009

berus: bol ten puncak tazky,

beruska2x
autor
24. bře 2009

http://www.docsimon.sk/kategorie/caje-liecive-r...

pati koukni...

puncak je recept od kiss a byl no super, dnaska jsem delala narychlo biskupsky chlebicek a taky bude snad dobry, se tesim na snidani

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru