Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

no Sima sel dneska dyl spat az v pul 7!!! byla tu navsteva tak byl free 😀

erika107
2. dub 2009

taka to mam nastastie s malym bez problemov on ked je v kociku tak bud spi alebo sedi a kuka a hra sa s duduskou 🙂

patricia1971
2. dub 2009

sasi tak aspoň nie som sama....aj mi tam málo spala, hrala sa na Simu a spala len 40 min.,ináč na balkone spí aj 2 hodky 😵 😵

beruska2x
autor
2. dub 2009

pati ani mi nemluv dneska jen oblitavala teplomery a okna 3/4 hodky nez jsem vysli... mel body, tricko a bundu chlupatku, ta je tepla a puncochy a kalhoty a na nohy lehkou deku ale skopal ji a zima mu nebyla...

erika107
2. dub 2009

no ja som dala prckovi body s kratkym rukavom nato tricko s dlhym rukavom micku a dole mal plenu pancusky a teplaciky 🙂

beruska2x
autor
2. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pati...

jinak jsem koukala po jinejch detech a kazda maminka oblika jinak, nektery byly uplne bez deky jen oblecny a jiny ve fusaku.. prase aby se v tom vyznalo 😝

patricia1971
2. dub 2009

berus ja som ju obliekla podobne,ale poobede len body a bundu,tu bolo strašne teplo...ale pačuchy,rifle zvládla....deku odkopala....doobeda sa mi na balkone skoro uvarila 😒

patricia1971
2. dub 2009

aj ja so nakúkala,ale fakt,každá mamina mala ináč oblečené dieťa 😒

erika107
2. dub 2009

no je to tazke s tym obliekanim...ja som dnes bola kupit aj kremik s faktorom pre maleho

patricia1971
2. dub 2009

eri fakt????aj to treba???? 😒

beruska2x
autor
2. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pati...

jinak jsem koukala po jinejch detech a kazda maminka oblika jinak, nektery byly uplne bez deky jen oblecny a jiny ve fusaku.. prase aby se v tom vyznalo 😝 😉

patricia1971
2. dub 2009

berus ti to blbne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
2. dub 2009

no ja urco koupim opalovak lae nas Sima pred slunickem krci oci jak fiflena takze asi za dyl ale na ůeto 100%

beruska2x
autor
2. dub 2009

no blbne dneska no ☹

saska.t
2. dub 2009

no ja som tiez tak ako vy obliekla 😀 a deku, juj tiez som dnes rozmyslala ze musim ist kupit krem s faktorom 😕 baby ale nemozem malej kupit pasujucu capicu vsetky jej padaju cez oci a mala je potom vztekla 😅

patricia1971
2. dub 2009

tak pôjdem aj ja niečo kúpiť....hlavne musím zajtra objednať aspoň 4 čaje,nech máme aj na veľkú noc 😀 lebo ideme k svokrovcom na dom 😵

erika107
2. dub 2009

sasi: ani mi nehovor o capiciach uz som mu kupila 3 a ani jeedna mu dobre nesedi na hlavicke bud mu ide do ociek alebo mu vytrcaju uska :( na slaktrafenie

beruska2x
autor
2. dub 2009

cepice jsou debilni vsechny..

jsem tam dala to pseno tak jsem zvedava 😕

erika107
2. dub 2009

pati: tusim ze sa tesis ku svokrovcom 🙂

patricia1971
2. dub 2009

jeej čapice,no večný problém aj u nás...ale má také super HM,tk tie jej pasujú,len tiež sa jej z ušiek nejako šúchujú hore 😒

saska.t
2. dub 2009

eri presne tak len prachy za ne vyhadzujem 😠
inak mala my prestala chciet vecer papat kase a flasky na dobru noc len normalne mlieko vypije, dnesna noc bola otras som bola 100x hore neviem ci si to nerozmyslim s tou izbickou 😒

erika107
2. dub 2009

pati: a ja musim s co najvacsim faktorom mu kupit lebo je blondacik a ty maju hned spalenu pokozku :( a hned dostanu upal...

beruska2x
autor
2. dub 2009

holky kolegine z prace ted jela do Fubaje, jsem ji rikala at me vemjavascript:addEmoticon('😉','vBody')e sebou ze ji budu nosit kufr 😀 tak moc bych nekam jela, no my zitra jedeme k babi tak aspon neco 😉

beruska2x
autor
2. dub 2009

ja eri koupim Daylong.. ten ma 40 a i 50 myslim a je na citlivou kuzi

beruska2x
autor
2. dub 2009

do Dubaje ja pisu ☹

patricia1971
2. dub 2009

eri on tam býva len svokor,je to jablonica pri senici...svokra býva v BA,ale na víkend chodí tam......oni sú super....to tam kedysi kúpili ako chalupu,ale potom sa im finančne darilo,tak je to velikánsky dom, sauna, bazén,velikánska záhrada, zvieratka a hlavne klud....v lete je tam bomba 😵ja inú dovolenku ani nepotrebujem,lebo ten bazén je super a decká sa tam v lete vybláznia 😵a ja tiež 😵

saska.t
2. dub 2009

beru ani nehovor ja by som tak sla k moru ale zhodli sme sa ze mala je este moc mala tak D povedal ze buduci rok ideme na 100% na Rodos, uz som tam bola a bolo to super 😎

erika107
2. dub 2009

ja ani neviem co je to zac nechce sa mi ist do vedlajsej izby xixixi som leniva ako vos pod chrastou 🙂

berus ty pises akymi skritymi znakmi 🙂 xixxi ale domyslela som si to

patricia1971
2. dub 2009

Dubaj...to je môj sen 🙂 raz tam aj ja pôjdem.....alebo podme taam všetky spolu 🙂

erika107
2. dub 2009

pati: tak to mas super dovolenka zadara 🙂 ...

ja som chcela ist s malym do nemecka k bodensee k znamim mne sa tam velmi paci ale tento rok to asi nebude :( ... ale aj taka dovca pri mori by bola fajn len niesu nato korunky :(

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru