Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
2. bře 2009

dididi - berus to vystihla 100% 😀

venora
2. bře 2009

Sai, ked na moje "didi" 🙂 ziadna odsavacka nefunguje 😢 Aj ja dufam, ze to bude ta 2 alternativa.

beruska2x
autor
2. bře 2009

jej to ted u nas davaji v TV a manza ze by do toho nikdy nesel... 😀 budu to muset vydrzet a tesit se...

co porad delas DIDI????

saska.t
2. bře 2009

venora - to je normalne ani u mna nefungovali ale ak to budes stale skusat zacne to fungovat aj prsa si na nu musia zvyknut a to som vyskusala 3 😒

venora
2. bře 2009

Ja dve a ta druha to po neviem ktorom neuspesnom pokuse NEPREZILA 😝

saska.t
2. bře 2009

venora - moj muz to sleduje ako blazon ani dychat nemozem aby mu nieco neuniklo 😉 ale tiez by do toho nesiel 😀 je posrany ze by vyfasol nejaku semetriku ktora by mu nenavarila 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

holky ja mela z kojeni takovy zazitky, ze mi to ani nechybi 😅

beruska2x
autor
2. bře 2009

😉 😉 😉 😉 sasi to jsme na tom stejne, taky ma strach ze by musel poslouchat nejakou furii a sverit ji Simonka a tak...

no nektery jsou taky maso, ten bordel a tak, ty lidi jsou silenci, kvuli penezum....

saska.t
2. bře 2009

berus - ja som do 3 mes kojila v pohode a potom to slo dole vodou ale chyba mi to dodnes ☹ dnes som si na to spomenula ako som malej vecer davala mlieko tak jednou rukou ma hladkala po prse tak mi to doslo luto ☹

venora
2. bře 2009

Ale zo sexu asi ine, co Berus? 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

veru ted nechapu...

venora
2. bře 2009

Sasi a ty to kde pozeras? Nie ste v Nemecku?
Didi, ty kde si zase?
Och kolko otazok!

beruska2x
autor
2. bře 2009

sas.. no to jo to je pravda, ale pomazlim se s nim a je to.. ale chudak ty koliky z toho a tak... ty byly nervy 😕

venora
2. bře 2009

Berus, tie zazitky z kojenia ti nechybaju... a co si pisala nedavno ze ti chyba? 🙂
No mne asi tiez chyba kus rozumu, pisem ako tatar 🙄

saska.t
2. bře 2009

venor - kupili sme si slovensku a cesku kartu na satelit a odusu pozerame nasu Tv

venora
2. bře 2009

MSom ja ale blba...mohlo ma napadnut. Ked mna uz napadne akurat tak unava 😵

beruska2x
autor
2. bře 2009

ahaaa, to vis jsem na materske na me se musi pomalu 😀 😀 😀 😀 😀

my to dohonime, .. 😉

didi se nam zase ztratila, ..

holk ja uz nekoukam na zpravy v Tv, to je sama nehoda, vrazda, tyrani deti no cerna kronika...

saska.t
2. bře 2009

berus mas pravdu vzdy mi je na bliti ked vidim tyrane alebo chore babatko tak placem jak blazon dost sa ma to dotyka odkedy mam malu ☹ kedysi ma vedelo strasne vytocit tyrane zvieratka a teraz deticky ☹ ach joj som rada ze sme zdravy a stastny 🙂

akosi sa nam kiss stratila uz tu 2 dni nebola 😠

dididi30
2. bře 2009

jaj moje zlate, no ja vsetko naraz robim , susicka mi do susila mala chce pit, prispievam aj inde, kukam do chladnicky(aj som ju zavrela 😀 ) cumim na telku no zabijak 😀

venora
2. bře 2009

Berus to sme na tom podobne. Ja vlastne ani netusim preco to volaju spravy. Ved nech to nazvu cierna kronika , uchyly a akoze "CELEBRITY". Ja uz tiez nemozem, co je vela to je vela 😖

beruska2x
autor
2. bře 2009

no nechapu jak muze to nekdo delat natoz matka a nebo odhodit dite jako kus hadru a nebo deti co nemaji co jist, pitnou vodu a tak, ani koukat nemuzu, ja rano nemuzu vybtrat ze skrine co dam malymu na sebe a oni nemaji ani jidlo...

beruska2x
autor
2. bře 2009

na co koukas do chladnicky??? honi te mlsna??

ja mam posledni dobou soky v noci, malej se normalne rehta ze spani, vylitnu vzdycky co se deje on se tlemi.. ai se mu zda neco ze dne ne??

dididi30
2. bře 2009

a odsavacka?? tu som pouzila 2x a 2x som mala bolave cici, nikdy viac, hmus prveho stupna, taku gebuzinu vymysleli, sak to je zabijak, to nech mi radsej mali cmula bradavky od nevidim do nevidim 😝 😀

a co jaky sex? 😅 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

ZADNY 😝

venora
2. bře 2009

Mozno sa mu sniva ako ta vytaca 😀

dididi30
2. bře 2009

berus ano zo dna sa babatku zda a najma ked je v rusnom prostredi, to sa mojemu malemu necudujem, ze chce celu noc cicu, sak ja rovno v meste byvam a prechadzky mame v meste a tak....
inak musim maleho pochvalit 2 noci spal bez papania 😵 teda bez cici 🙂

beruska2x
autor
2. bře 2009

nooo ja myslela spi hry a tak ale taky ma napadlo ze se smeje mymu zpevu ale tys to ted dorazila 😝 😝 😝

dididi30
2. bře 2009

berus co zadny? sex 😀

jaj mne uz sibe 😀 ked je saska, ha 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

to male j uz spal taky asi 4 noci bez jidla, jsem zvedava jestli to vydrzi dal nebo zase bude jist 😅

venora
2. bře 2009

didi, kolko krat v noci papate? Teda okrem tych 2 poslednych noci.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru