Dejte pozor na štěnice!

gabrianka
1. srp 2009

s touto haveti jsem se setkala poprve v zivote!moje svagrova se dvema detma se cely zivot taha po podnajmech kdy se ji pred zhruba dvemi lety objevily doma stenice.zavolala deratizatory.svagr,ktery s ni uz dnes neni(ani se mu nedivim)mi vcera rekl,ze je ma doma od te doby porad a o uz ma podnajem zase novy asi rok.samozrejme deratizace uz ji nic nerika a zije s nimi nadale s tema detma..tezko rict co si o teto osobe myslim po tomto co jsem se dovedela (je to spina,silne slovo ale je to tak a to ve vsem).nejhorsi na tom je ze jsou to asi tri tydny co jsem si vsimla na sve dcerce cervenych podivnych flicku co ma na ruce,noze,zadecku....zpocatku jsem si myslela ze je to nejaka alergie zpusobena novym jidlem ktere jeste nemela neboli pracim praskem...hodne duvodu jsem si hledala.byla jsem u lekarky ta mi predepsala tekuty pudr a ze mam pouzivat kapky zirtec na alergii...pred dvemi dny kdyz jsem malou krmila v noci mlickem jsem chytla tri brouky...zapamatovala jsem si jak vypadaly,rano jsem vlezla na net a malem jsem zesilela!STENICE!napsala jsem to svagrovi a ten mi na to napsal ze ona je tam ma porad a ze deratizaci se ani neobtezuje volat(uz spolu neziji,jen byl za detma na navsteve).hrozna zenska ani se ji neda rikat matka!zavolala jsem deratizatory stalo nas to tisicovku jeste jsme museli vyhodit peknou postel na ktere spala dcerka a koupit novou...tolik financi,deti dostipane,v byte divny pocit,vsude ciham at nic zas nenajdu...timto s tou osobou koncim a za muj prah ani necuchne no co rikate na to jak tak nekdo muze zit?kdyby tak vedely ty ostatni holky(jeji kamaradky)a vsichni ze ma doma porad stenice a ze si je kdokoli kdykoli muze odnest s sebou...jen se modlim aby se mi to uz neobjevilo!chudacci moje holcicky.jedna dostipana vic druha min,ja taky ale manzel nejmene.DEJTE SI POZOR NA TOTO SVINSTVO DAM ODKAZ TAM SI MUZETE VSE PRECIST... ☹

fim
1. srp 2009

S čím mohu trochu přispět - tak jak už je psáno, s tím, že doma neuklízí ten výskyt nesouvisí, ale ani to nepomáhá likvidaci téhle havěti. Navíc se likviduje pěkně těžko. Myslím, že ani deratizační firma si nemůže být nikdy 100%-ně jistá, pže tyhle potvory se dostanou úúplně všude - i do prasklinky ve zdi, za tapety, všude. Když si představím prkennou podlahu - hotový ráj v každé spáře.
A co je možná zajímavost- dost často se mohou do bytu dostat z ptačích hnízd - když máte za oknem romanticky vlaštovčí hnízdo, můžete očekávat i tyto návštěvníky. A pro štípance od štěnic by mělo být typické, že jsou za sebou, jak ta mrcha po vás poskakuje..... Toť vše, co si tak nějak pamatuju z hodin o bezobratlích. 😉

mousunek
1. srp 2009

asi bych si davala velky pozor na premnozene skvory kteri zelejzaji vsude hlavne do direk treba do usi... Nikdy v panelaku nebyly a letos si stezuje cely barak ze jim lezou po balkone okny do bytu a hlavne jsou mrchy v pradle.

jeudi
1. srp 2009

gabri to takhle osklive mluvis o sve sestre??treba uz tam deratizatora mela a nemuze se jich zbavit to hned neznamena ze je spina ne?

dvojka
1. srp 2009

navíc...Vždyt tam píšou,že to neni zapříčeněno špatnou hygienou....

soanpe
1. srp 2009

gabrianka, nějak tomu nerozumím 😅
píšeš, že švagrová je špindíra, a že švagr s ní není.nějak mi to nesedí 😅

jeudi
1. srp 2009

ja to taky nak nepochopila prave 😕

shaula
1. srp 2009

Mně na tom nic divného nepřipadá - prostě je to bývalá švagrová, no... Zřejmě jsou to švagr/švagrová z manželovy strany - tj. jeho bratr nebo sestra...

jeudi
1. srp 2009

to chapu.nejsem blba,ale nechapu proc je to hned spina,kdyz v tom clanku pisou ze to neni ze spiny..asi ji sestra ublizila jinym zpusobem no

zdenka26
1. srp 2009

No nevím ale štěnice nejsou jen ze špíny ale zas na druhou stranu je hrozná že štěnice ignoruje a nic s něma nedělá

jeudi
1. srp 2009

jedine se odstehovat a odejit z toho bytu nahaty bez niceho aby nesli s nima 😀

mousunek
1. srp 2009

jeudi - taky mi to prislo ze je v tom spis osobni spor nez stenice...

soanpe
1. srp 2009

ještě by tam mohla napsat jméno a adresu 😀 aby se tam nikdo nepřibližoval 😉 😅

schwarzovka
1. srp 2009

já to ani radši nečetla, je to moc dlouhý 😀 😀

jeudi
1. srp 2009

hm a tak jo ale co se na to da napsat no preci nebudu ,,pomlouvat,,(jeji sestru)nekoho koho neznam

mousunek
1. srp 2009

soanpe - ty jo neblbni nebo to fakt napise 😀

jeudi
1. srp 2009

😀

soanpe
1. srp 2009

schwarzi se maskuje novou fotkou po včerejší debatě 😉 😀 😀 😀

mousunek, nejhorší na tom je, že i takový se tu na MK najdou 😀

schwarzovka
1. srp 2009

sakra já myslela, že mě nikdo nepozná 😀 😀

soanpe
1. srp 2009

omyl, děvenko 😀 😀 😀

schwarzovka
1. srp 2009

jestli tys na mě neposlala nějaký ty štěnice, žes mě poznala... 😀 😀

mousunek
1. srp 2009

soanpe - no prave proto

soanpe
1. srp 2009

celý hejno havěti, páč jsem dnes gruntovala
nařídila jsem jim gps směr chomutov 😀

mousunek
1. srp 2009

jeste ze ne Usti 😀

schwarzovka
1. srp 2009

jo a já je vítám a oni, že prej delegace z Práglu... 😀 😀 ...a přiznám se já taky gruntovala, stydím se za to, ale za ten výsledek to dnes stálo...taky jsem se do toho konečně pustila, co jsme se vrátili, tak jsem akorát vybalila a vyprala...no jenže manžel tu byl 14 dní sám, tak si to umíš živě představit, že?

soanpe
1. srp 2009

tak tu zase kazíme morálku 😀 😝

jo ještě se musím poprat s tím suchym prádlem 😝

schwarzovka
1. srp 2009

já nic já muzikant...
já musím, jdu koukat na novýho pottera...mějte se 😉

soanpe
1. srp 2009

hezkou zábavu 😉

mousunek
1. srp 2009

schwarzovka - myslis toho prince dvoji krve bo jak se to jmenuje? popripade kdepak jsi sehnala?

soanpe
1. srp 2009

he tak jsem opět out. já HP ještě neviděla ani jednoho 😅 njak mě tento žánr nebere 😉