Dejte pozor na štěnice!

gabrianka
1. srp 2009

s touto haveti jsem se setkala poprve v zivote!moje svagrova se dvema detma se cely zivot taha po podnajmech kdy se ji pred zhruba dvemi lety objevily doma stenice.zavolala deratizatory.svagr,ktery s ni uz dnes neni(ani se mu nedivim)mi vcera rekl,ze je ma doma od te doby porad a o uz ma podnajem zase novy asi rok.samozrejme deratizace uz ji nic nerika a zije s nimi nadale s tema detma..tezko rict co si o teto osobe myslim po tomto co jsem se dovedela (je to spina,silne slovo ale je to tak a to ve vsem).nejhorsi na tom je ze jsou to asi tri tydny co jsem si vsimla na sve dcerce cervenych podivnych flicku co ma na ruce,noze,zadecku....zpocatku jsem si myslela ze je to nejaka alergie zpusobena novym jidlem ktere jeste nemela neboli pracim praskem...hodne duvodu jsem si hledala.byla jsem u lekarky ta mi predepsala tekuty pudr a ze mam pouzivat kapky zirtec na alergii...pred dvemi dny kdyz jsem malou krmila v noci mlickem jsem chytla tri brouky...zapamatovala jsem si jak vypadaly,rano jsem vlezla na net a malem jsem zesilela!STENICE!napsala jsem to svagrovi a ten mi na to napsal ze ona je tam ma porad a ze deratizaci se ani neobtezuje volat(uz spolu neziji,jen byl za detma na navsteve).hrozna zenska ani se ji neda rikat matka!zavolala jsem deratizatory stalo nas to tisicovku jeste jsme museli vyhodit peknou postel na ktere spala dcerka a koupit novou...tolik financi,deti dostipane,v byte divny pocit,vsude ciham at nic zas nenajdu...timto s tou osobou koncim a za muj prah ani necuchne no co rikate na to jak tak nekdo muze zit?kdyby tak vedely ty ostatni holky(jeji kamaradky)a vsichni ze ma doma porad stenice a ze si je kdokoli kdykoli muze odnest s sebou...jen se modlim aby se mi to uz neobjevilo!chudacci moje holcicky.jedna dostipana vic druha min,ja taky ale manzel nejmene.DEJTE SI POZOR NA TOTO SVINSTVO DAM ODKAZ TAM SI MUZETE VSE PRECIST... ☹

mousunek
1. srp 2009

soanpe - z toho si nic nedelej, ja zas nemusim treba pana prstenu je to zbytecne zdlouhavy

soanpe
1. srp 2009

jo to je další film, co mě nebere 😀

a úplně jsem mimo z těch seriálů typu Hvězdná brána atd. 😝

mousunek
1. srp 2009

soanpe - na to kouka jedna sestra od moji matky z prace 🙂

sisstin
1. srp 2009

tý jo, já myslela, že to tu bude o odposlouchávacích zařízeních 😕 😅

soanpe
1. srp 2009

tak to je fakt výkon, vydržet do konce 😀

mousunek
1. srp 2009

sisstin - a ono zatim hvezdna brana s Potterem 😀 😀 😀

sisstin
1. srp 2009

Bránu žere moje máma 😅 😅 😅 😅 😅

soanpe
1. srp 2009

siss
a ono to dospělo k blbejm seriálům 😀 😀 😀

katrina30
1. srp 2009

Holky, v synově skříni jsem našla pár triček prokousnutých...díra skrz na skrz, jako by prožraná...oblečení je vše suché,čisté a skřín byla nová.Bydlíme v domě, moli tu nelítají. Nevíte, zda by to mohl být škvor? jednoho jsem našla, jak do pokoje vlezl oknem....blbej dotaz,ale díky za názory.Katka.

sisstin
1. srp 2009

s těma škvorama je to blbost, že stříhaj a lezou do uší 😉

katrina30
1. srp 2009

to asi jo,ale myslíte že je to mol? Jakoby něco prokouslo oblečení skrz na skrz. Myslela jsem,že je to dírka od čárkového kodu, ale objevila se na víc věcech..jsem z toho neštastná, neb vše kupuju nové a nestojí to málo ☹

jeudi
1. srp 2009

to bude od mola tak poves do skrine ty kravinky co se povesi, na moly a uvidis

schwarzovka
1. srp 2009

mousunek: IP 😉

mousunek
2. srp 2009

katrina30 - to ze moli doma neletaji neznamena ze v satniku njsou klidne byt muzou

sisstin - tomu broukovi je jedno kam vleze a nahoda je blbec, nevim jak bych takoveho skvora tahala nekomu z ucha napriklad

schwarzovka - jeste jednou diky 🙂

gabrianka
autor
2. srp 2009

jeudi to neni ma sestra ale moje byvala ted uz ne svagrova.s hygienou tio sice nesouvisi ale ona spindira je....kdybych vam to tady napsala jaka,asi bych se stydela za to ze je moje svagrova...staci treba rozmazane psi vykaly na podlaze?pul dne se toho ani nedotkla... 😒

gabrianka
autor
2. srp 2009

a co se tyce osobniho sporu,to bych ani nerekla ale to ze zanedbava moje synovce (male deti)to uz je na povazenou...z toho duvodu se mi k ni vztah docelA ZMENIL...mohla bych o ni napsat roman ale to uz byste vazne asi ani nerozchodily...nejvic me dorazilo ze ona neresi ty stenice a deratizacni sluzbu si opravdu neobjednala...

jeudi
2. srp 2009

gabrianka tak napis me to docela zajima

mousunek
2. srp 2009

gabrianka - to co mate v "rodine" je vase interni zalezitost a je dost nevhodne vytahovat to na verejnost

jeudi
2. srp 2009

tak treba se potrebuje vypovidat tak ja si to rada poslechnu a kdyz to pujde ,poradim 😉

mousunek
2. srp 2009

navic je to sice Tva vec, ale ja kdyz bych se dozvedela, ze me takhle nekdo pomlouva pred stovkama lidi tak bych asi nevahala a na dotycneho podala zalobu za "poskozeni" jmena a za pomluvu, protoze se to proste nedela a za sva slova nese kazdy zodpovednos

jeudi
2. srp 2009

pardon:prectu ne poslechnu

micanek
2. srp 2009

Ty joudu .. já se jsu mrknout co je to STENICE a ona to štěnice 😀 😀 😀

Jo a to o těch škvorák, ...uších a dírách jsou jen dětské povídačky ...... sice se škvora (ušáka) štítím, ale jsou spíše užitešní, že pojídaj haVěť

micanek
2. srp 2009

No a jinak taky vcelku nechápu proč jste se do ní všechny tak pustily ... mezi nám jsou tady rozhodně debilnější příspěvky 😅 ............... někdo má téma teskníme po Michaelu jacksonovi a někdo a švagrové a její STENICI

micanek
2. srp 2009

To stejné v tématech MILENEC MILENKA se pomlouvá ještě víc 😀

jeudi
2. srp 2009

no nepustili ,ale mela napsat do dizkuze svagrova je spina potrebuju se vypovidat nebo svagrova mi ublazila chci se vypovidat a ne o stenicich ,ale dejme tomu no...jinak ja take myslela jak tady psala uz jedna mamca ,ze jde o stenice na odposlouchavani,takove tema by me mozna vzalo vic 😀

mikulka
2. srp 2009

Nečetla jsem celou diskusi, ale musím říct, že štěnice dnes nejsou až tak neběžnou věcí a NEZNAMENÁ TO NUTNĚ, ŽE DOTYČNÝ, KTERÝ JE MÁ DOMA, JE ŠPINDÍRA!
Moje kamarádka je měla doma a stalo se to tak, že její syn je přivezl asi v kufru ze školky v přírodě. To je dost běžné.
Užila si moc. Dala vyderatizovat celý byt, ale pak musela malovat, vyhodit koberce, vyhodit postele... Po deratizaci zbyl nějaký prášek, který vše pokryl, takže kromě toho, že musela kupovat nové věci, pěkně si mákla na úklidu.

Není to až taková sranda. Pokud je má někdo doma, a nic s tím nedělá, je to nebezpečné, rychle se množí a mohou se dostat i k sousedům do bytu.

Já tehdy šílela, protože jsem byla u té kamarádky na návštěvě a zrovna jsme zrekonstruovali byt před narozením malého. Volala jsem tehdy na hygienu,a le řekli mi, že návštěvou se to nepřenese. To spíš z bytu do bytu.

Ale chtěla jsem říct, že někdy se to může stát i čistotným lidem a není to žádná ostuda. jako vši, že jo, ty se taky objeví ve školce a je to.

mikulka
2. srp 2009

ganrianko, ještě jsem ti chtěla říct, že štěnice naštěstí nepřenáší nemoce jako klíšťata a ovádi, to si taky zjišťovala ta moje známá, protože její syn byl pokousaný!
Ale jako nechat v tom dítě je nezodpovědné.
Ještě by se dalo "udat" ji na hygienu.

jeudi
2. srp 2009

to jo mikulka driv se vsi brali jako nejvetsi spina ale vsi naopak nejdou do spinavych vlasu ale do cistych ja se uplne hrozym toho az malej ted pujde do skolky.oni ty vsi jsou imunni i proti samponum na vsi...

mikulka
2. srp 2009

jeudi, jo, prý už ani nepomáhá barva na vlasy, a to dřív pomáhalo.
Já bych se toho neděsila, při nejhorším dáme kluky ostříhat, u holčiček je to horší. 😉

jeudi
2. srp 2009

no to ja klidne dam kluka ostrihat,ale co ja?ja do hola nepujdu 😀