Dejte pozor na štěnice!

gabrianka
1. srp 2009

s touto haveti jsem se setkala poprve v zivote!moje svagrova se dvema detma se cely zivot taha po podnajmech kdy se ji pred zhruba dvemi lety objevily doma stenice.zavolala deratizatory.svagr,ktery s ni uz dnes neni(ani se mu nedivim)mi vcera rekl,ze je ma doma od te doby porad a o uz ma podnajem zase novy asi rok.samozrejme deratizace uz ji nic nerika a zije s nimi nadale s tema detma..tezko rict co si o teto osobe myslim po tomto co jsem se dovedela (je to spina,silne slovo ale je to tak a to ve vsem).nejhorsi na tom je ze jsou to asi tri tydny co jsem si vsimla na sve dcerce cervenych podivnych flicku co ma na ruce,noze,zadecku....zpocatku jsem si myslela ze je to nejaka alergie zpusobena novym jidlem ktere jeste nemela neboli pracim praskem...hodne duvodu jsem si hledala.byla jsem u lekarky ta mi predepsala tekuty pudr a ze mam pouzivat kapky zirtec na alergii...pred dvemi dny kdyz jsem malou krmila v noci mlickem jsem chytla tri brouky...zapamatovala jsem si jak vypadaly,rano jsem vlezla na net a malem jsem zesilela!STENICE!napsala jsem to svagrovi a ten mi na to napsal ze ona je tam ma porad a ze deratizaci se ani neobtezuje volat(uz spolu neziji,jen byl za detma na navsteve).hrozna zenska ani se ji neda rikat matka!zavolala jsem deratizatory stalo nas to tisicovku jeste jsme museli vyhodit peknou postel na ktere spala dcerka a koupit novou...tolik financi,deti dostipane,v byte divny pocit,vsude ciham at nic zas nenajdu...timto s tou osobou koncim a za muj prah ani necuchne no co rikate na to jak tak nekdo muze zit?kdyby tak vedely ty ostatni holky(jeji kamaradky)a vsichni ze ma doma porad stenice a ze si je kdokoli kdykoli muze odnest s sebou...jen se modlim aby se mi to uz neobjevilo!chudacci moje holcicky.jedna dostipana vic druha min,ja taky ale manzel nejmene.DEJTE SI POZOR NA TOTO SVINSTVO DAM ODKAZ TAM SI MUZETE VSE PRECIST... ☹

soanpe
2. srp 2009

a nebyl to komár? ti jsou teď přemnožený 😉

gabrianka
autor
2. srp 2009

soanpe nebyl tim jsem si jista uz ty kousance tak trochu rozpoznam a neni jeden...

soanpe
2. srp 2009

já jen, že Sofí je po včerejšku pěkně poštípaná 😢 a já taky. jsem celou noc kolem sebe máchala rukama.
chlap mi odjel na ryby a ráno se vrátil, protože by ho prej komáři sežrali za živa 😀

gabrianka
autor
2. srp 2009

jako ruku do ohne bych za to nedala ze to nebyly komari ale spis si fakt myslim ze nee.za tu dobu co ty mrchy mame jsem uz docela zkusena ale muzu ti rict ze je to na palici vubec i kdyz jsem unavena se mi nechce jit spat a to sledovani holek v noci a furt rozihat lampicku zaroven i krmim v noci malou no jako ja jsem z toho na nervy ani nevim do kdy to ma tak umrit po tom postriku ja je zitra zavolam snad znova ale zase dalsi tisicovku navic na to uz fakt nemam ☹

mousunek
3. srp 2009

gabrianka - a kde he psano ze te komar kousne jen jednou ja mam po veceru na noze od komara 5stipancu.
Ja bych znova nevolala a radeji bych prohlidla byt protoze nechci se te dotknout, ale byt tam nemuseji a kdyz si budes stale vsugerovavat ze jsou budes o nekolik tisicovek lehci a pripravena o nervy.
taky bych ted uz rekla ze stipance mas od komara od tech taky neni stipenec jen jeden ja jich mam 5 pak me chtel stipnout znovu a ja ho zalehla ve spanku 😀

jeudi
3. srp 2009

posledni dobou spim taky s mavajicima rukama okolo sebe a jsem zestipana.monousek ma pravdu nesmis to tak resit nebo te klepne..vsugerujes si to a pak uz se toho nezbavis vubec i kdyz uz tam nic nebude

mousunek
3. srp 2009

u nas je jen zajimave ze ja jsem od komaru ozrana a malej nema ani stipanec. jsem za to teda rada ale nechapu to

gabrianka
autor
3. srp 2009

tak holky uz je vic nez jasne ze mame ty stenice porad...dnes v noci jsem VUBEC nespala a nasla jsem ji lezouci po me dcerce a ja jsem dostipana totalne ☹ dcerka ma dva pichance u ocicka pipinka moje.druha ta starsi j na hlidani u babicky.jeudi uz m z toho kleplo moje psychika je uplne v haj..u v noci furt svitim a sleduju a vyplatilo se protoze jsem se presvedcila ze to jsou opravdu ty stenice,...na dnesek jsem zavoilala opet ale tentokrat jinou deratiz,sluzbu bude me to stat dalsich 800 hlavne at uz to tu nemam!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

jeudi
3. srp 2009

mousunek to bud rada asi jim jeho krev nechutna na meho manzela jdou komari hodne a na me min

mousunek
3. srp 2009

gabrianka - tak at se toho brzy zbavis, drzim palce

jeudi -za to na me jdou desne, ja byla v tehotenstvi ve Svedsku a tam jich bylo a voprskly jak opice ja byla cela flekata

jeudi
3. srp 2009

to verim na me moc nejdou ale kdyz uz me kousne tak tam mam livanec jako prase 😠

mousunek
3. srp 2009

to ja taky prave

nikke11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pissskotka
6. bře 2014

@gabrianka Ahojky..je to už 5 let stará diskuze...ale ráda bych taky něčím přispěla...
S touto havětí jsem se už bohužel také setkala...v životě jsem tento hmyz neviděla, nic o něm neslyšela..jen z přísloví, že je někdo otravný jak štěnice 😀
Nic méně, co jsem se přistěhovala do tohodle hnusného města a do tohodle hnusného paneláku, tak jsem to bohužel zjistila...vedle nás sousedi...bydleli ve 3+1 5 lidí..3 rodiny..z toho jeden bezdomovec....
My jsme bydleli v bytě garsonce, hned vedle nich přesně rok...zrekonstruovaný byt..všechno komplet nové..od postýlky...sedačky..linky..koupelny..prostě komplet vše..vrazili jsme do toho fůru peněz..výsledek...nádherný útulný byteček...
Jelikož jsem trochu magor do úklidu (nesnáším špínu, prach) tak uklízím denně..jsem tím posedlá, bohužel..vím, trochu to někdy přeháním..ale cítím se tak spokojená a čistá...
Nicméně abych se dostala k věci...jednoho krásného dne na jaře jsem na sobě objevila pupen..nevěnovala jsem mu pozornost...myslela jsem že je to od komára....další den druhý štípanec...další den třetí..bylo mi tedy divné..že jsem toho komára vůbec neslyšela a v bytě nenašla..jen jsem byla vždy poštípaná..asi po týdnu co jsem měla asi 10 štípanců se rozneslo, že jsou v baráku štěnice!!!! No to není možné..to nemůže být ono..vždyť my jsme čistotní, prostě to nemůže být pravda...byla jsem v šoku..nikde jsme nic nenašli..žádný broučci..nikde žádné stopy..nic....po 10ti dnech začal mít štípance i můj syn..to už jsem soptěla..povídám, že na mého syna to tedy nepoleze....domovník objednal firmu..která celý barák vystříkávala a zjistili, že sousedi vedle nás měli doma obrovská hnízda!!!! pod matracemi....v posteli...na zdech..všude..prý jim to už lezlo i po obličeji, zabíjeli to za pochodu....!!!!!! a nikomu nic neřekli!!! když to prohlíželi u nás..divili se, že u nás ani jedna..nikde nic..žádné stopy po nich..(zanechávají černé stopy) ...oznámili nám, že máme dobrou krev a že se k nám chodí prostě ,,nažrat´´ sousedi neměli jediný štípanec, byli to opilci a kuřáci..jejich krev jim prostě nejela..jen u nich sídlili...a k nám přelézali a pochutnávali si na nás......
Tudíž jsem chtěla říct, že na úklidu vůbec nezáleží..usídlí se úplně všude....ve špíně...v čisťounku..všude kde se jim zlíbí....my jsme se po měsíci museli odstěhovat..vyhodili jsme rok starý nábytek....teď bydlíme jinde a díky bohu to tu není...ale rozneslo se..že se v tomhle prašivým městě strašně rozmnožili a nedá se jich zbavit..jsem zoufalá, protože vím co to obnáší..na nové věci bychom už znova neměli....stálo nás to hafo peněz a už bych to v životě nechtěla zažíít!!!
Toď zkušenost za mě..takže některé lidi za to opravdu nemůžou..nekteří ne..tak je nesuďte...

rituska88
13. kvě 2014

Já teda osobní zkušenost díkybohu nemám, ale přítel bohužel ano, a zanechalo to na něm následky dodneška. Kdysi žil s ženskou, která měla kamarádku takovou šmudlu, tahala si domů nábytek od popelnic apod. Chodila k nim často na kafe a štěnice tak k nim přinesla nějak ve věcech. Přišli na to, až už byli všichni doma poštípaní. Přítel teda hned zakročil, zajistil postřik celého bytu, vyhodili nábytek...stálo to prý spoustu peněz. Hlavně zakázal dotyčné ,,kamarádce", aby k nim chodila. Jaké však bylo jeho překvapení, když se vrátil jednoho dne z práce a ona tam zase seděla na kafíčku... Po čase opět stejný problém... Byl už z toho s nervama v háji - všichni poštípaní, psychicky byl vyřízenej, všude viděl broučky a škrábal se i když byl třeba v autě a ne doma. S tou ženskou se pak rozešli, ale nevzal si ze svých osobních věcí vůbec nic, protože měl strach, aby si s tím neodnesl i štěnice.
Když jsme se poznali a začali spolu bydlet, bylo to už několik let po tom všem. Ale zanechalo to na jeho psychice takové následky, že si třeba nemůžu dovolit přinýst domů něco od někoho cizího - třeba koupit nějaký nábytek na bazaru apod. Když mi kamarádky, s kterýma se znám jenom přes internet, začaly posílat oblečení na miminko, byl jak pominutej - pořád všechno prohlížel, pro jistotu dával na nějaký čas do mrazáku a projet mikrovlnkou, zjišťoval co to je za holky a proč mi ty věci posílají - měl prostě strach, abysme si domů něco takového nedotáhli. Říkal, že pro mě by to bylo o to horší, že jsem strašně pořádkumilovná, denně běhám s hadrem, vysávám, utírám prach... Ono to není o tom pořádku, ale lidi by měli být uvědomnělí a opravdu si netahat domů věci, jejichž původ neznají, protože stačí jeden jediný takový brouček někde schovaný v záhybu a máte o nervy postaráno... Když mi přítel vyprávěl, co tehdy zažil, pochopila jsem jeho chování, kterému jsem se do té doby smála a začala jsem taky víc přemýšlet...

milanecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milanecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milanecek
21. pro 2014

Pokud vás trápí štěnice zkuste se podívat na stenice-doma najdete tam odpověd na všechny své otázky.

honza3698
25. dub 2016

My jsme měli štěnice v bytě a opravdu nemá cenu se s nimi snažit bojovat sami, protože jsme ztratili spoustu čas a peněz za přípravky, které ani nezabíraly. Zavolali jsme profíky a hned ten den přijeli a bylo vše vyřešeno, byt byl ošetřen bez zápachu a do týdne jsme měli pokoj. Navštívili nás jenom jednou a od té doby máme klid. Jinak to byl pán s tel.: 778 038 037 Fakt na nic nečekejte a řešte to rovnou takhle, a nevyhazujte peníze za blbosti jako my. Navíc mi říkal že už jsou další výjezdy pokud by tam ještě byli bezplatné. Není o čem přemýšlet... 😎 😎 😎

lucinkaaah
2. srp 2016
Uživatel lucinkaaah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.

Zdravím, no já jsem se na http://www.homezin.cz/media/jak-se-zbavit-stenic-1 dočetla, že nejlepší je použít dýmovnici a z bytu je "vykouřit". Sice se musí na pár dní pryč, ale měla by to být nejúčinnější metoda. Ale je fakt, že ti profíci jsou asi nejspolehlivější. A kolik služby těch profíků stojí??