Dělená strava. Máte zkušenost?

belanna.st
4. čer 2008

Ahojte holky, máte některá zkušenosti s dělenou stravou, ne jen od Kořínkové, tá mě moc nenadchla ale spíše od Ursuly Sumové nebo doktora Haye. Hledala jsem toto téma,ale nenašla jsem ho. A kdyžtak nějaké receptíky pro českou domácnost a české suroviny. předem díky

skuli
12. čer 2008

belanna.st-Žampion je přece houba.A v té dietě se řadí mezi zeleninu.A zeleninu můžeš se vším kromě ovoce.

belanna.st
autor
15. čer 2008

no jo ale píší že houby jsou plné bílkoviny, zítra jdu na sklizeň žampionu ke kotlu, tak si asi dáme smažené s novým bramborem, se těším

llucinka
21. čer 2008

ahojte, jak pokračujete s dělenkou? 🙂

skuli
22. čer 2008

llucinka-Nijak,ještě jsme nezačaly 😀

llucinka
22. čer 2008

skuli: koukám, koukám 😀 😀 😀

skuli
22. čer 2008

llucinka-To je to na mě jako vidět? 😝 No díky teda 😀 Já teď nemůžu,celé prázdniny budu pryč a nemám možnost sehnat si jídlo ze zdravé výživy. 😝

llucinka
22. čer 2008

skuli: Nééééé, to néééé, já jen že tu tak dlouho nikdo nebyl, nemyslela jsem to přímo na Tebe 😀

skuli
23. čer 2008

llucinka-Jen aby 😀 A co ty?Jíš podle toho?Někde jsi psala,že jsi zhubla 27 kilo a teď znova 3?Tak se pochlub jak jsi na tom.

liviky
23. čer 2008

zdar ženy,
tak u nás je taky dělená strava!......já prsíčka,chlap stehýnka!
......já suchý salámky,chlap šunkový!...atd... 😀 😀 😀

nensy
23. čer 2008

jo tak to máš dobrý liviky .já už jsem schodila 4 kg

liviky
23. čer 2008

já na váhu radši nelezu 🙂 ,ale gratuluji,4kilča jsou dost 😉

nensy
23. čer 2008

jo to jo tak chci vidět jestli to vidržím

llucinka
23. čer 2008

skuli: ano, já jedu stále. No, ty tři kila jsou pořád, ale teď to stojí, zažila jsem to i poprvé, kdy jsem dva měsíce nezhubla ani deko. 😒

mata.mata
23. čer 2008

llucinko, Ty jsi dala dolu 27? to gratuluju 😉

skuli
23. čer 2008

llucinka-A jak je to dlouho co jsi shodila těch 27 kilo?A nabrala jsi to zpátky,když jsi začala normálně jíst?Ty brď taky bych potřebovala 27 kilo dát dolů 😝

llucinka
23. čer 2008

skuli: trvalo to osm nebo devět měsíců 😉 Ano, pak jsem si vzala manžu a začala jíst normálně 😠 😠 😠

llucinka
23. čer 2008

mato: jojo, ale už jsou to 3 roky. 😉

mata.mata
23. čer 2008

ja teda na diety moc neverim, ale obdivuju vsechny dietarky a preji Vam, holky, pevne nervy... ja cvicim, dala jsem po porodu dolu uz 17 a bez diety, ale je to fuska 😉

llucinka
23. čer 2008

mata: no, já právě nerada cvičím, radši jezdím autem 😀 😀 😀

mata.mata
23. čer 2008

😀 😀 😀 ja taky jsem nebyla nebyla nadsena, kdzy jsem den co den ve 20:00 zahajovala cviceni...ale bylo nas vic(poporodne oplacanych), tak jsme se vzajemne nejak dokopali do toho... a ted uz je to v pohode 😎 je pravda, ze stravu si hlidam, ale nelamu to pres koleno...

skuli
23. čer 2008

llucinka-Takže celých 27 kilo jsi zase přibrala?To je právě na hovno.To není dieta,ale životní styl.Chce se tím řídit pořád.A co si vaříš třeba na oběd?Máš ty knížky od Kořínkové?Chutnají ti třeba ty luštěninové paštiky a tofu a tak podobně?

llucinka
23. čer 2008

skuli: ano, bohužel. Ale teď už to beru vážně a nenechám si svá shozená kila vzít. 😠 😠 😠

Ano, kořínková. Ty lahůdky jsem nezkoušela 😅

skuli
23. čer 2008

llucinka-To je hrůza,takovej úspěch a je to zpátky 😝 Tak co teda jíš?Mě to chutná,je to super,že si můžeš namazat chleba paštikou i když je jen fazolová.Výborný je jitrnicový prejt v takovém malém střívku.Je to ze pšenice myslím.Já to kupuju i teď a ten můj chlap mi to vždycky sní 😀 Hodně si to děláme na večeři,jen to dám na pánvičku,trochu vody a majoránku přidám a čerstvej chleba k tomu.Mňam.Vyzkoušej to.Taky jsem jedla hodně tu karobovou pomazánku s grahamem.

llucinka
23. čer 2008

skuli: jojo, taky se biju do hlavy 😖 😠 přijď do diskuze o DS do snažilek, tam to jede hodně a holky se pořád na něco ptají.

Jinak dneska mám kytičky a měla jsem pár sucharů, ráno dalamánek, kávu se sójovým mlékem, třešňový kompot a dojedla jsem rozpatlaný banán po malém 😀 😀 😀