Dělená strava. Máte zkušenost?

belanna.st
4. čer 2008

Ahojte holky, máte některá zkušenosti s dělenou stravou, ne jen od Kořínkové, tá mě moc nenadchla ale spíše od Ursuly Sumové nebo doktora Haye. Hledala jsem toto téma,ale nenašla jsem ho. A kdyžtak nějaké receptíky pro českou domácnost a české suroviny. předem díky

aponchie
7. čer 2008

pche nepecu dostala sem od andy babovku to je dietka pac suche buchty ja nejim

nensy
7. čer 2008

no tak aspon to je k něčemu dobrý co ale když je hlad tak i ta suchá bábovka chutná co 😀

moloko
7. čer 2008

aponchie:jak jsi psala o tom porušení tchána na pár hodin, no ono je to nějak tak, že nemusíš třeba jeden den mít jen ovocný+pečivo a jiný jen zelenina+maso, ale že třeba za pár hodin něco strávíš a pak si můžeš dát zase něco, co bys v tom dnu kombinovat neměla, ale vždycky samostatně. Já nevím, třeba si dášnějaký cereální rohlík a za 3 hodiny (já fakt netuším, jak dlouho se tráví 😀 ) si dáš kousek libového masa se zeleninou..Ze začátku se to prý ale nedoporučuje..Já s tím osobní zkušenost nemám, ale kamarádka takto taky zhubla přes 20kg..ale je to přesně jak říkáš, je to životní styl, musela to všechno překopat a začít fungovat takhle.

nensy
7. čer 2008

tak co apíí jdeme do toho překopem ten jídelníček to už nebude žádná labužárna 😝

cathellen
7. čer 2008

Holky, já všechny obdivuju, co to vydrží a dokopou se k tomu. Já nejsem ten typ, ale bohužel k tomu budu muset taky přistoupit, protože s věkem rostou i kila.. 😠
Moc se v tom nevyznám, jen vím, že se jeden den jí maso a jeden den jen příloha.. asi si budu muset koupit nějakou literaturu. Horší je ten alkohol, ne že bych byla alkoholička, ale jednou za čas si opravdu ráda dám, zvlášně když je nějáká dámská jízda, ty jsou nejlepší.. ale to nemyslím pořád..
A jestli takhle někdo zhubl 20 kg, tak do toho asi jdu...

nensy
7. čer 2008

no jasně já taky.přece to děláme pro sebe že apíí a to víno no to počká 😀 😀 😀

moloko
7. čer 2008

myslím, že 2dcl vína fakt neuškodí 😉

nensy
7. čer 2008

jo já si taky myslím že by to nemělo škodit 😀

aponchie
7. čer 2008

ja do delene stravy nejdu preci se nebudu s nikym delit 😀

nensy
7. čer 2008

no ani semnou apíí 😀 😀 😀

aponchie
7. čer 2008

zradlo je jen a jen moje 😠 😀 neee znas to ..kdo se sere o jidlo ten se sere o vsecko 😝

princeznanabale
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nensy
7. čer 2008

no tak já mám taky ráda jídlo 😀

zanett
7. čer 2008

cathellen, to mas trosku popletene 😉 Neni to tak, ze jeden den jis jenom maso a druhy den jenom prilohu 😀 Urcite potraviny by se nemely kombinovat pri jednom jidle (napr. testoviny + syr, pecivo+ syr, maso+brambory atd), to ale neznamena, ze je nemuzes jist ten den vubec 😉 Je to trochu slozitejsi to tady na diskuzi vysvetlovat, takze si zakup nejakou literaturu a dej se na cteni 😉

zanett
7. čer 2008

nensy, ja mam taky rada jidlo, ale kdyz vidim nejaky lidi (napr. mou tunovou kolegyni 😀 ), kteri nemaji absolutne zadnou vuli, tak me to podporuje v trenovani vlastni vule, protoze i kdyz mam rada nejruznejsi laskominy, za to, abych mela nadvahu (celulitidu, vypadala jak vepr atd atda td), za to mi to jidlo fakt nestoji, ani kdyby bylo sebechutnejsi 😝

moloko
7. čer 2008

zanett, má naprosto stejný názor. Mám taky jednu kolegyni, která není teda přímo tlustá, ale chtělo by to pár kilo shodit a ta si koupila za 4000,- permošku na vacuum shape, kam chodí 2x-3x týdně a přitom v práci si dává na oběd knedlíky a ke kávě po obědě zákusek..to fakt nechápu tady to..a pak se diví, že ji ty centimetry neubývají jak si představovala 😀 Já taky miluji jídlo, jsem fakt velký labužník, ale kvůli sobě se snažím ovládat 😉

nensy
7. čer 2008

no tak to teda taky nechápu moloko.tak to já se taky dokážu ovládat a ted musím pač to poporodu nemohu vubec dostat dolu.a hlavně mě bolí klouby a nemužu vubec v noci spát to bude taky tím . 😀

moloko
7. čer 2008

Mám 100 chutí vždycky, když se ptá, jak to, že to zatím nejde vidět, ji říct, že holt v tomto případě se fakt musí nežrat..jiná dieta není 😉 prostě přehodnotit životní styl a zhubnout..hlavně, že denně vypije litry nějakého čaje na podporu hubnutí 😝

nensy
7. čer 2008

to jo ono se musí dost pít.jo vypije čaj a na to si dá pulku dortu co 😀 😀 😀

moloko
7. čer 2008

no právě a ono to pak půjde dolů samo, nemusíš ani cvičit, ani nejíst, jen zaplatit 4000,- a vypít čaj na podporu spalování tuků 😀 😀

nensy
7. čer 2008

jo tak kdyby to šlo takhle to by bylo hubenejch co 😝

belanna.st
autor
9. čer 2008

ahojte tak o tom tak přemýšlím...jako životní styl to není špatný, protože jíte téměř všechno jen to nemícháte i když dnes jsem měla smažené žampiony s bramborem tak jsem přemýšlela jeslti houba je bílkovina neboneutrál.tak nevím,ale jako oběd to bylo výborné, ale žampionu bylomálo fakt je miluji...taková otázka z cesty jahody jsou prý hodně alergické a já jsem asi měsíc před porodem, tak nevím,jeslti je můžu jíst popř. jeslti je můžu v době kojení. zítra se zeptám doktora,ale nevím co mi řekne je takový splachovací...

skuli
10. čer 2008

Tak s Kořínkovou mám taky své zkušenosti a velmi dobré.Tu její dietu jsem držela asi třikrát a pokaždé jsem hodně shodila.Ale je to fakt,že když začnete jíst zase normálně,tak kila jsou zpět.Chce se tím řídit opravdu celý život,ale kdo to má kurňa vydržet?Je na tom stravování dobré to,že se můžete tzv.přecpat,jíst třeba o půlnoci a hubnete při tom.Jen musíte vědět,co jíst.Knížky mám od ní všechny a jsou tam super recepty,takže se podle toho vařit dá.Ze začátku si musíte zvyknout a pak vám to bude i chutnat.Teď je na to ideální čas,protože je všude plno čerstvé levné zeleniny,která se jí místo příloh.Jsou v té knížce i vychytávky jako že se může i smažené,ale musí se to pak hned ponořit do vařící vody,která ten tuk z toho vysaje 😝 Hlavně se nesmí bílý cukr,ale naštěstí teď se dá koupit všechno a marmelády bez cukru jsou výborné.Taky se prodávají ve zdravé výživě různé paštiky z čočky,fazolí,tofu,brokolice.špenátu...a je to fakt dobré,to kupuji i když dietu nedržím.Ale asi zase začnu,jste mi zas nasadily brouka do hlavy.

skuli
10. čer 2008

Jo a ten alkohol.Ze začátku se to nedoporučuje,ale když už něco zhubnete,tak si můžete dávat vinný střik.A taky to můžete na den přerušit,když jdete třeba na svatbu nebo oslavu,tak se normálně najíte.Ale pak trvá 3 dny než zase začnete hubnout.

belanna.st
autor
10. čer 2008

no ty sojové paštiky apod mi chutnaj s tím by nebyl nebyl problém, a to ponořování do vody taky dělám i když zatím detku nedržím jinak dnes jsem zjistila že malej má 3,4kg takže dost obr, tak jsem zvědavá co nechám v porodnici a jsem dost opuchlá fakt kotel, tak jsem zvědavá jeslti to po porodu sleze,

skuli
11. čer 2008

belanna.st -Nechci strašit,ale mě to neslezlo 😀

belanna.st
autor
11. čer 2008

no to potěší, ale uvidíme, když to nepůjde podobrým půjde to pozlým 😠 začnu postupně v kojení,ale jen trošku spíš jíst dost zdravě a pak se do toho pustím, a jak shudnu na to co bych chtěla tak při mým štěstí otěhotním podruhé 🙂 ale to se nechám překvapit.

nensy
12. čer 2008

jo skuli chtěla jsem se zeptat ty uzeniny jak mužeš to jsou i párky a špekáčky a tak .a co ten rostlinej tuk to je třeba slunečnicovej olej? 😀

skuli
12. čer 2008

nensy-Jo,můžeš sníst třeba kilo párků na snídani jestli to dokážeš.Dietní nebo kuřecí jsou určitě lepší než špekáčky.A jakejkoliv rostlinej tuk,třeba slunečnicový olej.

belanna.st
autor
12. čer 2008

tak to já přes ty uzeniny moc nejsem ani přes maso, což je asi chyba. jsem spíš na pečivo těstoviny a zeleninu...takové ty rychlovky chleba s minimem sýra nebo i bez něj........snídám mléko se sacharidem takže ukázkové dělení, to budu muset nějak vyřešit uvidíme co z toho bude...co je prosím vás žampion?