Děti brzy po sobě jsou stejného pohlaví. Platí to?

jana7910
20. srp 2009

Ahoj, zajímalo by mne jestli je pravidlem že když jsou děti brzy po sobě rok -rok apůl. Jsou většinou stejného pohlaví?
Zatím jsem narazila pouze na tuto možnost.

lenousek.k
20. srp 2009

Ahoj Jani, já jsem toho živým důkazem. Sestra je jen o 11 měsíců starší. ale jestli je to pravidlem nebo to má na pohlaví vliv teda netuším.

samsa
20. srp 2009

Ahoj Jano, já myslím, že to pravda není, já s bráchou jsme od sebe 15 měsíců, kamarádka s bratrem jsou od sebe 14 měsíců. Na diskusi, kam chodím, čeká jedna holčina chlapečka a doma má holčičku, budou od sebe rok a půl, na dubnovkách 2007 má jedna maminka holčičku a chlapečka taky rok a půl od sebe.Koukám, že máš doma úrodu mužských a chtělo by to asi ženskou posilu, že? Tak moc držím pěsti, jestli toužíš po holčičce, ať je to holka jako lusk 😉

jana7910
autor
20. srp 2009

JJ toužím po holčičce, no uvidíme co za pohlaví bude mít naše čtvrťátko! 🙂

strouzek
20. srp 2009

jé ahoj sami kde tebe ještě neobjevím 😀 😀

myslím že je to blbost s tím stejným pohlavím, znám asi 3 rodiny kde měli děti od sebe jen o pár měsíců a bylo jiný pohlaví,např. naši sousedi mají kluka a pak za 10 měs. se jim narodila holka.

karotky
20. srp 2009

Tak já jsem s bráchou o 11 měsíců a 19 dní. 😉

jana7910
autor
20. srp 2009

jé kéž by jste měli pravdu! No co tak by to byl nakonec zase kluk, zdraví je důležitější! Ale kdo z nás nemá přání žé?

samsa
20. srp 2009

Strouži, kuk, večer písnu, ju 😉
Jani, myslím, že u tebe je touha po holčičce naprosto pochopitelná 😀 a nezbývá, než přát, ať se to splní. Moc držím pěsti.

diplo
20. srp 2009

Jani, manžel je o jedenáct měsíců starší než jeho sestra 🙂 Takže v tom mylsím žádné pravidlo nebude a můžeš se těšit třeba i na holčičku 🙂

januzza80
20. srp 2009

Jani,ja si myslim,ze nejde o to jestli jsou deti od sebe jen kratce,ale jak jsou pocate.malej byl pocat planovane a mala neplanovane.Neco na tom bude.Preji aby to byla konecne ta holcicka.

strouzek
20. srp 2009

januz to nějak nechápu, jakože když je dítě plánovaný tak to bude kluk jo? 😕 tak to já budu mít samé kluky páč moje děti budou vždy plánovaný 😀 podle mě je to pitomost, moje mamka měla 4 děti a z toho 2 neplánovaný (holka a kluk) a 2 plánovaný taky holka (já) a kluk

sajahonzik
20. srp 2009

ahoj..nedá mi nepřispět - máme doma děti (holčičku a klučíka) a jsou o 14 měs. a 4 dny 😵 😵 😵 , mám kámošku, co mimi čeká každým dnem a měl by to být klučík a doma mají skoro 1,5-letou holčičku 😵 ...a mám kámošku, která má dva kluky o 23 měsíců od sebe...myslím nebo tedy vím 😉 , že na věkovém rozestupu dětí pohlaví dítka vážně nezáleží 😉 🙂

krista
20. srp 2009

Ahojky 🙂

Tak my máme obě děti na 100% planované a chtěné. První je holčička, druhý bude chlapeček asi tak na 99% a věkový rozdíl je rok a půl 🙂

Co jsem teda já viděla, tak to bylo přesně naopak, že děti blízko u sebe byli opačného pohlaví 🙂 😵 tohle ale nemůže u nikoho platit na 100% 🙂

januzza80
20. srp 2009

Strouyku,ja to nemyslela takhle,ale spis jaka spermie bude rychlejsi,proste u nas u prvniho byla rychlejsi ta muzska a u druhe ta holcici.Nekteri muzi taky maji bohuzel jen muzske nebo zenske spermie,jako muj zchan,ktery ma 6synu

ducky
20. srp 2009

My jsme s bráchou o rok a půl, takže myslím, že by třeba ta holčička mohla vyjít 😉

schelinta
20. srp 2009

Tak nevím jak s holkamam, kolem jsou samí kluci, bráchové jsou o rok a půl, brácha od manžela o rok a 3 měsíce a my budeme mít druhého chclapečka po necelém roce 😀 to bude asi v genech 😀

mrs.bistra
26. srp 2009

když jsem byla těhotná poprvé chtěla jsem moc holčičku,nic mám nádherného syna,kterému jsou skoro 4 roky 🙂Potom otěhotněla sestra švagra,bum ho kluk.Sestře se před 10 měsíci narodilo mimi a taky kluk...Já ted čekám druhé miminko a co myslíte že to je?.....no jasně že kluk 🙂 🙂 🙂 🙂Moje mamka se tak zřejmě vytoužené vnučky dočká až od druhé sestry 🙂

andreasek82
1. lis 2012

my mame dve holcinky dva roky po sobe 🙂

trpaslinka
3. lis 2012

mam kluka a cekam holcicku (potvrzeno ze 2 skenu). Podle predpokladaneho terminu porodu bude rozdil
emer na den rok a pul. Tak uvidim, jestli si holka taky da na cas a nebo bude chvatat na svet 🙂

anatanka
5. lis 2012

@jana7910 Vidim, ze ti ta holcicka vysla... 🙂
Kazdopadne o teto teorii slysim poprve. My s brachou jsme od sebe rok a mam kolem sebe vic rodin, ktere tuto (podle me dost pochybnou) teorii vyvracej...

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tarra27
6. kvě 2013

já mám dvě holky po 14měs a ted uvažuje,e o dalším mimi, bylo by od prostřední taky o cca 14měs....tak snad to pravda není, a byl by to klukj....ale hlavně at je mimi zdravé....