Děti ve znamení blíženců. Copak nás čeká?

neeve
30. kvě 2008

Tak kdopak máte blíženečka staršího než já? Povězte copak nás čeká? 😀 Četla jsem nějaké horoskopy (teda věřím tomu tak napůl) a vypadá to na pěkné šídlo 🙂 Zatím máme doma zlatíčko milované mazlivé, ale fakt je, že je věčně v pohybu. Neustále "pracuje", fakt se nezastaví 😀

zuzka76
30. kvě 2008

ja mam tiez blizenciatko 🙂 a tiez moj brat je blizenec. Ja som sa tak bala ze sa narodi ako blizenec a bude taka ako brat... no narodila sa ako blizenec, ale vsak kazdy clovek je iny, znamenia nieco predurcuju, ale nie je to zaklad 😉
inak nic v zlom na blizencov, ten moj bracho je odo mna starsi, tak mozno preto som to tak vnimala 😅

dididi30
30. kvě 2008

julca dakujem, toto babo bolo vyratanena chlp aby to vyslo ako ma ,tak zatial vychadza , dokonca keby som aj prenasala tak to vyjde 😀

lubi22
30. kvě 2008

No ja som chcela velmi bycka, manzel je byk, takze s dvoma by som si snad poradila, ale prenasla som skoro dva tyzdne, takze mame blizenca 😅 Ale na tom az tak nezalezi, ja sice v okolo poznam iba jedneho blizenca a to veru nie je svetly priklad, ale kazdy je iny a vela zavisi od prostredia a vychovy 🙂 Na tej stranky su horoskopy aj pre dospelych a aj parnerske horoskopy 😉

dididi30
30. kvě 2008

inak liubi straaaasne dlhy horoskop 😀 no ale stacila posledna veta ze blizncovi treba zeny dve a ja som 2v jednom bo ja som ako on jeden dne dobre druhy zle, sme sa asi nasli 😅 tak idem citat dalej...inak ja som strelec no tak si domyslite 🙂 chuda moja dcera , ona ja panna a veru ma to somnou tazke 🙂

mywiel
30. kvě 2008

Na nas to tiez celkom sedi, ale s financiami teda nie ja utracam a on spori takze to nesadlo. 😀

alionuska
31. kvě 2008

Nasa mala Alenka je blizencek!Je to stastne dieta!!!Velmi ziva-hyperaktivka mala,milujuca aj citliva.Bola strasne dobre babatko a stale je dobrucka. 😉 Ale to aky clovek je,alebo bude dost ovplyvnuje jeho okolie a prostredie v akom vyrasta.

neeve
autor
31. kvě 2008

Tak horoskop zatím fakt sedí 😀 Ale Nelis teda v ohrádce tak půl hodinky vydrží. Má to naučené, vždycky ráno, než se umyji a připravím snídani, tak tam je hodná. A pak přes den na pět, deset minut. Ale jak je to déle, je fakt, že začně hulákat 😀

petka.m
31. kvě 2008

ahojte, aj náš pokladík je blíženčiatko. a ten horoskop fakt na našu bamubulku sedí ako uliaty, noo živé striebro, v postielke nevydrží ani minútu, je neustále v pohybe a vždy niečo vystrája 😀 ..., ale také sú už detičky 😉.

karolinkafe
12. čer 2008

Som tiez bliznec a ked citam tie povahove horoskokpy, ci ako to mam nazvat 😅 tak to na mna uplne sadne. Teda najma "dvojita povaha", naladovost, komunikativnost... 😅

filipa
12. čer 2008

ten detsky horoskop som si precitala a skutocne to sedi...tiez mame doma 4-rocneho blizenca a niekedy je to s nim fakt o hubu... od narodenia je velmi aktivny, neposedny, stale si vymysla nejake aktivity a neuspokoji sa len s polovicnou odpovedou. je to velmi narocne, vymyslat mu program a hlavne ho niecim zaujat, lebo ked sa nudi, je to riadna otrava mala... uz teraz je velmi sikovny, "cita" si encyklopedie, o sopkach, tsunami a zemetraseniach vie viac ako skolopovinne deti. pasivne rozumie francuzsky a zistili sme, ze aj anglicke slovicka nie su mu cudzie...nikdy sme ho do takych aktivit netahali, jednoducho si to nasiel sam a "vzdelava" sa. samozrejme, ked sa na nieco pyta, tak mu odpovedam, tak aby tomu rozumel. je pravda, ze ma dve tvare - v sekunde vie plakat aj sa smiat, je naladovy, inokedy velmi mily, ale tak to asi ma byt. uz si nedokazem vsak predstavit, ze by taky nebol... tiez som zvedava, co nas caka dalej 😉

najjulinka
12. čer 2008

Naša Lucinka je či vlastne sú (?) blíženci... Ona je proste dve... Je to taká milá bábika... Na spapkanie... No a potom tá druhá je taká čertic... Kúše, štípe, pľuje... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak môj ocko je tiež blíženec 😉

katka76
12. čer 2008

no caute, tak ja som pevne dufala, ze to moje dieta sa narodi uz ako rak. mam totiz manzela blizenca, tak ako panna si s nim teda uzijem 😅 , vecne nervy okolo jeho dostatku casu, nedochvilnosti, zmeny nalad, podrezanom jazyku - a ked sa zacykli, tak sa nevie vymotat, o neplatnosti pravidiel ani nehovoriac... syn je vodnar, tiez vzdusne znamenie a vlastnostami podobny manzelovi a do tretice, aby som to nemala na tomto svete ako prechadzku ruzovou zahradou, mala mila pritulna zlostnicka, co meni nalady, v kuse v pohybe, neda si povedat a ani milionkrat pricviknute prsty ju nezastavia. o zachvatoch zurivosti ani nehovorim

krasulka
12. čer 2008

ahojte ja som tiez blizenec, a ja by som tiez j chcela dieta blizenca..sme sice zlozita povahy ale ak mozem poradit maminkam ktore maju blizencov,....nechajte deti sa realizovat a vyrozpravat..vety typu, bud ticho a podobne, na blizenca posobia priam katastrofalne..A stavaju sa zlymi a protivnymi, robia naprieky..neposluchaju, odvravaju..s blizencom sa treba rozpravat pytat sa ho na jeho nazor, ako by to on chcel a tak dalej..teda asudim podla seba...
ale kazdopadne deti blizenci sa podla mna vo svete nestratia, su komunikativny, vacsinou si ich oblubia vsade kam pridu, a vedia sa ynajst..skratka, vo svete sa nestratia 🙂

krasulka
12. čer 2008

aa este som zabudla, co som na sebe odpozorovala..mam problem sa podriadit pravidlam..napr..v praci sme dostali menovku, vsetci si ju priplu na tricko, ja na nohavice....ucili ma v praci ako skladaju katalogy..ja ich davam inak..a prost evsetko musim robit inak ako ostatny...pokial to je nejako predpisane, ja to robim inak..sice tiez dobre, al einym sposobom...neviem preco je to tak, lebo to nerobim narocky, asi to mame blizenci fkt v povahe ze stale musime byt nieco extra...

najjulinka
13. čer 2008

Katka 76... No neviem... Moj ocko je bliženec a na neho nesedí to čo píše o manželovi... 😉 Dochvíľný je... To skor moj manžel je nedochvílny a on je rak. Mamka moja je tiež rak a sestry tiež a mne sa tá nedochvíľnosť viac na raky hodí 😀 😠

titkovamiriam
13. čer 2008

tak my doma mame vela blizencov,Marek je tak isto ako moji obaja rodicia,dokonca aj priatelova mama je blizenec a aby toho nebolo dost aj riaditel v praci 😀 😀 😀 ,vsetko su to velmi dobrosrdecni,veseli,cielavedomi ale aj tvrdohlavy ludia 😀 😀 😀

mokuska
13. čer 2008

ja mam tiez 10 rocneho blizenca aje taky ukecany,ze sa pri nom nedostanem k slovu ale to ma asi po bake ucitelke,inak mam aj svagrinu bliženca ale ako hovori basnik vonku lan doma san ,ospravedlnujem sa inym blizencom,toto nie je znamenim ale povahou ale ma fakt dva v jednom,aj v mojom malom je obcas anjel aj riadny diabolo ,a testuje moju nervovu sustavu kazdy den.drzim palce vsetkym pribuznym blizencov a ich partnerom.....

danu
23. črc 2009

sisi.v • 1d • 21. červenec 2009 ve 23:59
pro všechny maminky, co mají doma blíženečky a blíženkyně. jednu mám, a tak by mě zajímaly zkušenosti s povahou, výchovou i přístupem vás ostatních...někdy totiž nevím co s ní 😉.

rozela • 1d • Včera v 08:41
ahoj, já mám doma 3 letého blíženečka 🙂 občas mám pocit, že je snad na 10-ti místech najednou, pusa mu jede jak kolovrátek, je strašně živý, akční, pořád musí něco podnikat a vyžaduje spoustu pozornosti. je to hodně náročné dítko 🙂

gucci • 18tt • Včera v 08:43
teda, já jsem blíženec a maminka si nestěžovala 😀 😉
ale nebojte, blíženec je super, časem se uklidní a je hodně opatrovatelský a pečovatel 😎 s velkým citem pro rodinu....pošlete dětičky na nějaký sport jako mě naši a budete mít klid...jo a nejvíc jsem si hrála s klukama a chovala se vlastně jako kluk 🙂

rozela • 1d • Včera v 08:48
sport určitě, pořád běhá a běhá a běhá, že si tak říkám, jestli on vlastně někdy chodí 😀 uvažovala jsem o atletice, to by se mu mohlo líbit 🙂
můj bývalý přítel byl taky blíženec a fakt se modlim, aby malý nebyl jednou takový "hajzl". ale ono je to hodně taky o výchově, takže se toho snad tolik bát nemusím.

gucci • 18tt • Včera v 08:50
no hajzlíci my trochu jsme 😀

rozela • 1d • Včera v 08:58
segra je taky blíženec a nepřijde mi, že by byla hajzlík 😀 slaví s malým narozeniny společně, on 13. ona 14. 😀

gucci • 18tt • Včera v 09:00
no jako nemůžu říct, že jsem házela šutry do oken a tak, ale nebyla jsem taková ta klasická holčička s růžovým trikem a copánky...jo a taky jsem byla (a jsem) hrozně samostatná

aponchie • 2d • Včera v 09:06
zkusenosti s blizencem mam a ne moc dobre,ale ma malicka dcera je blizenec a je oproti prvni dceri takova klidnejsi..ale to se muze vsecko vybarvit teprve 😀

j.a.n.u.s. • 1d • Včera ve 12:11
http://skola-esoteriky.cz/znameni/blizenec.html moc hezky napsane...

jabjunka • 4d • Včera ve 12:16
Můj nejstarší je blíženec,letos mu bylo 19 let a je to blíženec se vším všudy.Někdy mám pocit,že ho mám opravdu dvakrát a každej je jinej.Je to kluk,co se potácí mezi zodpovědností a bohémstvím.Někdy ho to opravdu rve,ale pak si to srovná a zase jede dál. 🙂

dont_speak • 2d • Včera ve 12:23
Ahoj,
tak my máme dokonce obě děti narozené ve znamení blížence, neposedí, nepostojí, přesně jak píšete ten starší chce i všechno ihned, zatím to svádím na jejich věk.. ale jsou dobráčkové, podělí se o cokoliv a s radostí 🙂

gucci • 18tt • Včera ve 12:31
jj, často slyším od manži, že si připadá jako by měl milion manželek a ne jen jednu 😀

martimarti • 1d • Včera ve 13:03
Ahoj, také máme malého blížence a zatím je to pytel blech, strašně čilá, pohyblivá, malá neposeda, ale pohodářka.
Také mi kamarádka říkala, že děti blíženci brzy mluví, to je fajn, alespoň brzy pokecáme.
I když co jsem si přečetla ten link od janus, tak se mi mírně orosilo čelo 😀 😀 😀 .Máme se na co těšit. 😀

jabber • 1d • Včera v 17:07
Cha, tak jsem si taky přečetla odkaz od janus a musím říct, že se v tom jako dítě fakt poznávám 😀 Jak se naši divili, proč mám zapnutý kazeťák a zpívám si, když si něco čtu 😀 A to s tím vyprávěním lidí, když vím od začátku co chtějí říct a oni se do toho motají a než se doberou k jádru pudla, tak bych je nejradši něčím praštila a dořekla to za ně 😀 No vlastně všechno je tam celkem pravdivé 😀

nety • 2d • Včera v 18:35
Ahoj holky,taky máme malého blíženečka a občas je to s ní fakt zábava.U odakzu od janus jsem se musela jen trpce pousmát,zvláště pak Merkur a hlasivky-to sedí. 🙂 .Sousedi už si chudáci zvykli,my taky.

f.nina • 1d, snž • Včera ve 21:03
Náš malej je taky blíženec a jak si to tak čtu tak mi příjde jako by dont_speak mluvila o tom našem ďáblíkovy 😅 Sotva ráno vstane už se modlím aby už byl večer 😀 😅 Absolutní divoch to je ale zas by se sevším rozdělil.

sisi.v • 1d • Včera ve 23:10
holky, to jste mě trochu uklidnily!!! já už jsem si myslela, že tak živý a děsný dítě mám jen já - všechny moje kamarádky mají celkem normální děti, ale ta naše je fakt drak. celý den se nezastavím a hlasivky...dneska málem utekli lidi z oddělení postelí v ikea, protože si výskala 😉

jo, chodit taky neumí, pořád poskakuje nebo běhá a sedět??? tak dvě minuty na jednom místě - však to znáte.

f.nina - nápodobně, já bych potřebovala aby ráno vstala, dvě hoďky byla vzhůru a pak byl zase večer 😀

mimochodem, začali vás někdy, aspoň někdy 😎, poslouchat???

sisi.v • 1d • Včera ve 23:22
gucci - k té samostatnosti, slovíčko SAMA slyším někdy od roku tak 300x denně a už mi leze krkem!!! malá by si bývala sama oblíkala i plínu, kdybych jí nechala...

rozela • 1d • Dnes v 18:32
musim říct, že v tom linku od janus jsem přesně našla našeho malého.
fakt mě těší, že toho největšího zpěváka na světě nemám doma jenom já, jak to tady tak čtu 😀 a co se poslouchání týče, tak to celkem funguje. stačí zdůraznit slovo prosím (někdy i několikrát 😀 ) a malý si uklidí hračky, přestane si kousat nehty, kopat do židle, zdrhat přes půl sídliště, zpívat na celý obchod, no však to znáte 🙂

sisi.v • 1d • Dnes v 19:01
rozela - tak to máme stejný, já také stále PROSÍM - můžeš si prosím vzít botičky..., prosím neskákej autu do cesty atd. příkazy jinak absolutně ignoruje, jen to prosím na občas zachrání 🙂, tak jsem ráda, že v tom nejsem sama... 😀

kolca • 1d • Dnes v 19:11
ahoj holky,

jéje, tak koukám, že moje dítě není hyperaktivní, je jen ve znamení Blížence 😀
Je fakt jak pytel blech, živej, rychlej....neposedí...

kaczka • 1d • Dnes v 19:15
Taky mám doma blíženčka a ikdžy mu je teprve rok,tak taky furt něco musí dělat.Něco musí zkoumat.Pak leze tam,pak zase zpátky a furt něco.Jo a už teď je strašná osobnost 😀

diddi
23. črc 2009

tak ja mam doma dve blizencatka - dvojicky....a este s dobrym datumom 22 😀

najjulinka
24. črc 2009

Tak moj otec a aj naša Lucinka sú bliženci...
Ten horoskop detský mi pripadá od veci, lebo nejak mi to sedí na každé decko...

Inak sesternica a bratranec su bliženecke dvojičky 😉

Mne sa najviac páčia znamenia baran (ja), býk, lev.. .neviem prečo, ale tak sa mi páčia 😀 😀 😀

sisi.v
24. črc 2009

mě se tedy beran moc nelíbí (já), někdy bych si jí dala 😉... chtěla bych dítě vodnáře, ale už si nechám tu blíženkyni 😀

dene
24. črc 2009

ahoj, aj ja mám 15-ročného blíženca 🙂 ...Je to od narodenia také slniečko, každý ho zbožňuje a to ešte stále...a celý život bol taký "pracant", vždy som sa smiala, že už ako bábo - hneď ako sa zobudil, v momente začal makať a nezastavil sa, kým neodkväcol od únavy....to potom spal ako dudok do rána až - do dnes...v noci sa zobudíť nedá 🙂 .... teraz v puberte sa už na ňom prejavuje lenivosť, ale povinnosti si splní, aj keď si dáva veľmi načas - z čoho mňa samozrejme ide poraziť 🙂 ...je veľmi tvrdohlavý a moju pravdu uzná, až keď už netlačím na pílu....potom sa vždy pritúli, líška sa a hovorí, ako ma ľúbi 🙂
je veľmi samostatný a ide podľa vlastnej hlavy a sranda, že aj keď niečo nevyjde ako predpokladal, vie sa vynájsť v každej situácii, vie zaimprovizovať a toto ma tak trošku ukľudňuje, vždy keď mám o ňho strach, že veď on sa nestratí a vynájde sa... a s ľuďmi to vie 🙂 komunikácia je jeho základná črta, už ako bábo sa naučil veľmi skoro hovoriť, aby mohol každému povedať svoj názor a skákať do reči 🙂 túto zlú vlastnosť nevie dodnes ovládať....všetko hneď a zaraz 🙂 stačí od maminy, čo miluje svoje blíženiatko?

dididi30
25. črc 2009

ahojte
ja mam syna a manzela blizencov, narodenych v jeden den 😵 len v inom roku 😀
som rada,ze su narodeni v tom znameni, ine by sa mi ani nepacilo 😅
dcera je panna a mam dost 😒 drza bordelarka 😀 ja som strelec, ale paci sa mi aj lev, ten sa ku mne tiez hodi a aj barani 😉 moje naj kamky uz racice 🙂

eva.macko
25. črc 2009

Ahoj. Ja mam synceka blizenca :o) . Je uzasny. Velmi sa lubi tulit a stale nam ukazuje ako nas lubi. Je velmi kludny, dobry voci ostatnym detickam a velmi spolocensky a aktivny. Ale nemyslim ze vsetko to zavisi od znamenia, skor je to vychovou. Aj moja babina bola blizenci, bola veeeelmi dobrucka a dala by nam vsetko, ale bola aj dost prisna co sa vychovy tyka.

abetka
25. črc 2009

ja mam MM blizenca a som velmi spokojna. Ja som rak , dcera lev a syn je strelec

leena24
19. říj 2010

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské! 😉

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...