Děti ve znamení blíženců. Copak nás čeká?

neeve
30. kvě 2008

Tak kdopak máte blíženečka staršího než já? Povězte copak nás čeká? 😀 Četla jsem nějaké horoskopy (teda věřím tomu tak napůl) a vypadá to na pěkné šídlo 🙂 Zatím máme doma zlatíčko milované mazlivé, ale fakt je, že je věčně v pohybu. Neustále "pracuje", fakt se nezastaví 😀

julca80
30. kvě 2008

lluci, aspon jedna pozitivna sprava, moj priatel je vaha, a uplne mi to vyhovuje. Aspon daco mi sedi. 😀 😀 😀

mywiel
30. kvě 2008

no on je na mna niekedy az velmi logicky ale je zas neskutocne citlivy aj ked to vzdy neukaze a to som rada ze nie je z tych machov, ma fakt vzdy dobre argumenty a mame rovnake hodnoty v zivote tak si myslim ze aj vychova dietata bude ok lebo sa obaja budeme snazit mu tie hodnoty dat, je zodpovedny a takych chlapov je dnes malo. 😉

leishmania
30. kvě 2008

myslim keby si si myslela o dietati ze je ine znamenie tak v nom hladas tie vlstnosti toho daneho znamenia 😀 lebo vsetci ludia maju tie iste vlastosti ale inak silno sa prejavuju ak ma chapete

mimikyky
30. kvě 2008

neeve

akého? tak mne pripadá ako 2 v 1 😀

jajaalf
30. kvě 2008

caute kocky tak sa k vam pridame 😀 😀 ja som narodena 22.5 a maly 29.5 😀 😀 😀 muz ako zistil,ze to bude blizenec prevracal z ocami ze mu uz jeden tvrdohlavec doma staci 😀

mywiel
30. kvě 2008

Ja si myslim ze aj rovnake znamenia sa lisia a nemaju ludia uplne ten isty charakter.

llucinka
30. kvě 2008

julco: třeba to u vás bude v poho, ale my máme v rodině kolik těchto kombinací a..... 😅 😅 😅 😀 😀 😀

leishmania
30. kvě 2008

MM je 24.5 ja 19.1
mywiel ved hej, aj MM je zodpovedny, a pravdupovediac citlivejsi ako ja 🙂 comu som rada...

mywiel
30. kvě 2008

Ja som 2.1. a on 9.6. 😀

llucinka
30. kvě 2008

mawiel: no, charakter sice stejný není, ale ve spoustě věcí se shodují 😀

sticker
30. kvě 2008

Baby - ja aj moja maminka sme obidve býk a ešte sa aj rovnako voláme...... a teda Vám poviem....užila si so mnou 😅 Ani jedna nechce ustúpiť a každá sme presvedčená o svojej pravde. Ja už len preto, že je staršia je to mamina tak som ticho 😅

natalien
30. kvě 2008

Ahojky, tak Nelluška je o jeden den starší než Nelinka od Neeve, takže žádný nový postřeh🙂

Já i moje segra jsme taky blíženkyně a na nás horoskopy s charakteristikou taky tak trochu sedí... 😅

No a protože se blíží naše dny, tak 14., 15., 16. červen budem slavit - jsme všechny tři po sobě 😀

leishmania
30. kvě 2008

ja mam zas 4 sestry levice, aj ocino lev 😀

mywiel
30. kvě 2008

Babo je zatial vypocitane na Raka, ale ak by to bol blizenec tak by mi to nevadilo lebo je to dievca a to tiez hra podla mna rolu ze nebude taka ista ako manzel... 🙂

dididi30
30. kvě 2008

jej to je pekne aj moj ma byt blizenec ,po tatinovi,tak sme to chceli 😉

sticker
30. kvě 2008

mywiel a do kedy je blíženec?Ja mám staršiu raka - 9.júla a je to tiež zaujímavé stvorenie 😅

natalien
30. kvě 2008

Nella měla být račice, ale já si tak moc moc přála blíženečka a ono to vyšlo🙂

mywiel
30. kvě 2008

blizenci su do 21.6. rano 🙂

mywiel
30. kvě 2008

Mne je to v podstate jedno ci rak alebo blizenec, moja mama je rak 11.7. a TP mam 13.7. tak bude ako stara mama alebo sa narodi do toho 21.6. a bude ako manzel. 😀

julca80
30. kvě 2008

mywiel, vyzera to tak, ze ti to znamenie bude blizke rodine 😉 🙂

dididi30
30. kvě 2008

mne to niejej jedno ja chcem blizenca 😀 a aj preto som chcela v juni bo vraj chlapci su junovi, no ale samozrejma to je len povera, ale mne sa to podarilo 😀 no a nech ma tato syna este12 juna tak narodky budu oslavovat spolu 🙂 a od kedy je blizenec? uz zacal ci nie?

mywiel
30. kvě 2008

Urcite lebo poznam oba... 😀 😵

mywiel
30. kvě 2008

Ano uz zacal... 🙂

lubi22
30. kvě 2008

Ahojte 🙂

Ja mam doma tiez malinkeho blizenca a veru sa uz viac ako rok na nudu stazovat nemozem 🙂 Je velmi zivy, neobsedi chvilku, vyzaduje si nasu pozornost, ale zase je aj velmi sikovny a vsimavy 😵

Neviem, ci poznate tuto stranku, je tam horoskop pre dieta - blizenca, na nasho Samka kompletne sedi 😵

http://horoskop.denne.sk/horoskop-blizenec-dieta/

julca80
30. kvě 2008

didi, blizenec je tusim od 24 maja, ale neviem to presne 😕 Ak to vide, tak budes mat naozaj blizenca. Mimichodom drzim palce, lebo TP sa blizi. 🙂

mywiel
30. kvě 2008
dididi30
30. kvě 2008

lubi no este je skoro posucit, este som neporodila toho mojeho blizenca ale na muza mi sada kazdy horoskop 😀 az na to ,ze nieje prelietavy 😀

maruschka
30. kvě 2008

ja mám tiež 2-ročného blíženca-dcérku a ja som tiež blíženec....A teda malá je živá-také dieťa na baterky,aktívna v každom smere-musíme mať pri nej oči na stopkách... 🙂 🙂

julca80
30. kvě 2008

lubi, precitala som si len tretinu toho horoskopu a totalne sedi. 🙄 No uvidime ako sa to bude zhodovat v dalsom obdobi. 😀

janka196
30. kvě 2008

lubi precitala som si ten horoskop, na mna sedi uplne 😅 a nasa carla teraz zistila ze ma hlasivky a aj ich znamenite vyuziva 😀 😀