Děti ve znamení blíženců. Copak nás čeká?

neeve
30. kvě 2008

Tak kdopak máte blíženečka staršího než já? Povězte copak nás čeká? 😀 Četla jsem nějaké horoskopy (teda věřím tomu tak napůl) a vypadá to na pěkné šídlo 🙂 Zatím máme doma zlatíčko milované mazlivé, ale fakt je, že je věčně v pohybu. Neustále "pracuje", fakt se nezastaví 😀

mimikyky
30. kvě 2008

ja mám 😉 1.6. bude mať pätnásť 😀

danielitka26
30. kvě 2008

aj ja som blíženčiatko ja som 17 júna 😵 😵

julca80
30. kvě 2008

neeve, presne taka ista je aj moja Dominika 😀 Lubi sa tulit, mojkat, a stale cosi vymysla. Niekedy je jak "kazysvet z bozi vule kral" 😀 Este pred porodom som si citala take vseobecne horoskopy blizencov, a znelo to zaujimavo. 😉
Ale co ma na tom zaujalo, bolo, ze su to cielavedomi ludia. 😵

kadea
30. kvě 2008

Aj ja som blizenec a teda horoskopy na mna sedia perfektne 🙂

danielitka26
30. kvě 2008

aj na mňa sedia horoskopy celkom ako ušité 😉

llucinka
30. kvě 2008

neeve: jestli to bude blíženec jako já, tak se máš na co těšit 😀 😀 😀

julca80
30. kvě 2008

kadea, v com sedia na teba tie horoskopy? ak to nie je tajne 😉

neeve
autor
30. kvě 2008

No já jsem rak a taky to na mě vesměs sedí 😝 Mimikyky a jakého máš doma puberťáka? 😀

julca80
30. kvě 2008

llucinka, nestras nas mamicky malych blizencov 😀

sticker
30. kvě 2008

mimikyky - ja mám malú narodenú 1.6. 🙂 😉 Bude mať rok 🙂

junovka
30. kvě 2008

ja som narodena 2.6 a moja Nely 22.5 😉 Co sa tyka blizencov, tak je to jednoznacne u mna-rozdvojena povaha 😒 😉

sticker
30. kvě 2008

No, junovka - to si ma nepotešila 😕 A Julca ako si to myslela, že blíženci sú zaujímavé znamenie 😕

berynka
30. kvě 2008

Já Blížence miluju a vždycky jsem si přála děťátko v tomhle znamení (hodí se totiž k mému - Váhy) 😉 . A ono to nááááhodou vyšlo. Většina kamarádů jsou taky Blíženci, jsou to báječní společníci, otevření, komunikativní, ovšem někdy příliš bezstarostní 😀 .

junovka
30. kvě 2008

ze bezstarostni???,tak o mne sa povedat neda 😖 kiez by som tak bola 🙄

julca80
30. kvě 2008

Ja poznam zopar ludi v znameni blizenec, a tiez sa mi zda, ze su tu super ludia. Taky bezproblemovy, viacmenej.x-)
Tym padom junovka to musis byt asi aj ty! 😉

zdina
30. kvě 2008

ja jsem taky blizenec stejne jako moje sestra, muj ex byl blizenec a ted ziji s pritelem a muzete hadat co je za znameni 😀

berynka
30. kvě 2008

junovka: tak já horoskopům příliš nerozumím, ale prý hraje roli, kdy se člověk narodí... tedy jestli třeba na začátku nebo na konci toho znamení, případně jaký má ascendent nebo co 😕 😀

mywiel
30. kvě 2008

Moj manzel aj bratranec su blizenci a babo bude mozno tiez... 😉 Je fakt ze su to velmi aktivni ludia nikdy sa nezastavia, ale niekedy su zamysleni a mimo tak je tazke ich odhadnut, za to su velmi citlivy a maju rozvinute velmi logicke zmyslanie. 🙂

annaola
30. kvě 2008

ahojte, ja som blizenec, ale som take trocha vacsie takmer 30 rocne dieta 😀

sticker
30. kvě 2008

Ja teda poznám jednu pani narodenú presne ako moja Júlia a to je nenormálne dobrá, niekedy by som povedala až naivná pani 😅 😝 . Ale naozaj dobrá a rozdala by sa do posledného kúska. Ale ani to nie je moc dobré, byť tak "naivne" dobrý 😨

llucinka
30. kvě 2008

berynko: Řekla bych, že tvůj popis sedí. 😀

Jinak nejhorší je kombinace rodič a dítě, ať už jeden nebo druhý, panna a blíženec. Vyzkoušeno nejen u nás doma, ale i v okolí a je to teda tragédie 😀 😀 😀

leishmania
30. kvě 2008

aj MM je blizenec, vraj hrozna kombinacia pre mna kozorozca uplne protiklady...

moja neterka je blizenec velmi svojrazne dieta... 😀 nic na nu neplati ked sa zasekne

mywiel
30. kvě 2008

Ja dam viac na cinsky horoskop pripada mi presnejsi ako ten nas. 😅

janka196
30. kvě 2008

jej baby pripajam sa k blizencom a dopredu sa hrozim co bude lebo mala je tiez blizenec a ja som bola riadne sidlo 😀

leishmania
30. kvě 2008

ja neverim horoskopom ale bavi ma si to analyzovat ludi podla toho 😀

mywiel
30. kvě 2008

leishamania:
tak si mozme podat ruky aj ja som kozorozec a manzel blizenec a nezda sa mi to byt take zle ucime sa kazdy jeden od druheho a ja takeho muza potrebujem ktory ma taha dopredu a on sa uci divat tiez na veci z mojej str. 😀

julca80
30. kvě 2008

llucinka, same dobre spravy tu pises 😀 lebo ja som panna a dieta blizenec 😅 Takze mam sa pripravit na buducnost?! 😀

leishmania
30. kvě 2008

mywiel tak to som rada,este som taku kombinaciu nenasla okrem nas doteraz 😀 sme dost rozlicni, ale apson vidime svet aj trochu z ineho uhla 😉 presne jak pises

llucinka
30. kvě 2008

leish: Jo, s kozorohem jsem chodila a to byl děs běs 😅 Nejlepší jsou vodnáři (jednoho jsem si vzala) a váhy 😵

leishmania
30. kvě 2008

lluci haha 😀 pre kazdeho je najlepsie co ma doma 😉