Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

grisgot
13. lis 2008

tan..to jsou krásný zvířata..mají hodně rozumný kukuč 🙂 Kolik je mu týdnů? A jaký jsi mu dala jméno? Já mám Bernského salašnického..55 kg 😀 Beru ho, teda ji jako svoje první dítě. Jo a je to taky Býk..jako můj otec, jako můj syn..jako moje muza..já si to umím prostě spestřit 😀

kim..já si bohužel taky myslim, že ten spot akorát vyděsí zodpovědné matky a blbci zůstanou blbcema. No ale..i kdyby to vychovalo jedinýho člověka z tisíce, tak je to dobře 😉

janusko..i jako štír zapadáš 😉 Kromě toho..štír a beran..hihi..promiň, ale to může být zajímavý! 🙂

grisgot
13. lis 2008

sisa..víš, co si myslim, že kdybychom se viděli naživo, tak najednou nebudeme vědět, o čem mluvit..většinou to tak bývá..najednou člověk neví, který téma vybrat 🙂 Každopádně, setkání se nebránim 🙂
My jsme se seznámili v srpnu..

kacka79
13. lis 2008

Ahoj holky, zdravíím všechny 🙂 Nějak nestíhám dočítat 🤐

grisgot
13. lis 2008

Ahoj Kacko..to nevadí, hlavně že jsi tu 😉

kacka79
13. lis 2008

Holky taky mají Vaše dětičky tak rády zvířata?? Dneska jsme byli v ZOO a Fíla byl 2h na těch kozách, jaK se tam může vlézt a objímal je a lehal si na ně.. vážně legrace 😵

androna
13. lis 2008

gris tak my tiez v srpnu 😵 😵
tan to plemeno je fajn.ma ho svagr.my mame u baracku vlcaka,a chceme si na jar vziat este kotatko.tak dufam ze si na seba zvyknu.a inac mame rybicky a zelvicku Elisku 😵 😵 Dany sa na nu rad diva.
tak cirkuscafe je fajn.ale podla obrazkov na netu som myslela ze to je vecsie.je to male utulne cafe.akurat jedine negativum bolo,ked tam uz bolo asi 30 deti tak to bol hukot a nebolo pocut vlastneho slova.ale na srazy je to idealne.

grisgot
13. lis 2008

kacko..jo, to teda máme..našemu psovi dáme i zbytek rohlíku! A to ti povim, dělit se jen tak o rohlík..to skutečně jen s velkými přáteli 😀

androna..30 dětí? A to jsi ještě vzhůru? 🙂 🙂 🙂

androna
13. lis 2008

kacko jasne ze maju radi zvierata.s vlcakom si vyhraje a ten ho necha.dokonca na nom uz sedi jak na koni a uz ho nezhodi.kazde rano ho zdravi.krmi,hladi,
gris ono sa tam vystriedalo tolko mamin a kocarov.

tannawe
14. lis 2008

Dobre rano...tak my s manzelem jsme se seznamili taky v srpnu, na jeho narozeniny 😀

j.a.n.u.s.
autor
14. lis 2008

Dobre rano damy..my jsme spolu zacali v srpnu bydlet 😀 😀 😀 😀

Mala je taky beran! Ja berany vubec neznam...no kazdopadne to zajimave bude...poslu vam vsem neco do IP...moc zajimave... 😉

j.a.n.u.s.
autor
14. lis 2008

Kouknete na Jaroslava Duška (v pravo dole...video), zajimavy clovek... 😉

tannawe
14. lis 2008

Jinak holciny, ted jsem tak koukala na nadpis tohoto vlakna a uplne me to dostalo, prave proto jak Elci vypravela...ona opravdu vi, to co ja jsem "zapomnela" nebo spis nikdy nemohla ani vedet...
Je to jedna velka magie...
janus: diky za odkazy, uz jsem poslala i manzelovi at si da do sluchatek Duska...

grisi: jeste OT k pejskovi /jinak jsem zalozila vlakno ve volne diskuzi prave o RR 😉 /
je ji deset tydnu a zatim se jmenuje Cora, ale my ji asi dame jmeno Šanti ale s nejvetsi pravdepodobnosti se bude jmenovat Chaya - v hebrejstine to znamena ziva /taky to znamena zviratko.../

krembonzur
14. lis 2008

dobry den dobry den, jee, janus, posli mi prosim taky toho Duska-mi nic nestihame-jsme nemocni ☹ ,neni cas ani cist a ani psat...dekujiiii

androna
14. lis 2008

janusko to su krasne stranky.Duska som uz v spojeni s esoterikou niekde videla. 😎

grisgot
14. lis 2008

Ahoj holky! Dneska je téééda brrrrr zima 🙂

tan..tak jsem zjistila ty jedlý voskovky! Vozí je sem nějaká holčina z Německa či odkud. U nás se koupit nedají.. Jedna kamarádka odřekla svojí objednávku..tak kdyby jsi měla ještě zájem, budu mít o jeden balíček víc 😉
Jména pro pejska hezký..my máme padesátiklovou BUBLINU 😀 😀 To vymyslel manžel..z rychlých šípů 🙂
Jak se Chaya správně vyslovuje???

janusko..díky za odkaz, juknu večer..já jsem takový noční pták, ožívám až kolem jedenácté v noci 🙂 Noční ticho je úžasný 🙂

krembonzur..zdravíme!! 😀

tannawe
14. lis 2008

grisi...jedlovky bych brala...budou se hodit, u nas je spotreba vytvarneho materialu nehorazna! Takze klidne pisni do IP podminky a sem s nima...
Jinak Chaya vyslovujeme chaja...no Bublina muze byt taky slusnej mazel!! 😎 ale u nas by to neproslo, Bublino mi rika manzel /tedy mame asi tri sta prezdivek, ktere se variabilne meni a manzel uz udelal zapis kolik prezdivek jsem mu uz vymyslela...nejbizardnejsi je asi moje prezdivka Důlku...a kdyz mu rikam Koči tak tchyne pada do vrtule...ale to jen tak pro zasmani... 😀 /

draga
14. lis 2008

já chci taky jedlý voskovky 🙂 u nás se totiž pastelky spíš jedí než že by se s nima čmáralo...

kubaka
14. lis 2008

tanna - ha ha, my se známe od listopadu od revoluce - tedy 19 let, 17 jsme manželé. Nevím, jak to přišlo, ale jeden druhému říkáme odjakživa Kubi (jsme Kubinovi), Kubčo, manžel mě Kubinko - nikdy si ani před cizími neřekneme jménem, maximálně neutrálně Pusko - to aby to cizím nepřišlo divné. Je to legrace. Křestním jménem jsem manželovi říkala jen občas před svatbou. už si to ani nepamatuju. Dětem kupodivu říkáme jen jménem a ještě nezkomoleným Puberťák se dožaduje oslovovat Dan, Marián je prostě Marián.

Jak chutnají jedlý voskovky??

grisgot
14. lis 2008

tan..jo, Bublina je mazel nad mazel..přidám nějakou fotku 😉
Jinak, my si doma taky neříkáme jménem..my si od začátku říkáme Prďka 😀 známý z nás nejdřív omdlévali, ale už si zvykli 🙂 🙂 A Štěpánek byl nejdřív malý terorista..ale bylo to moc dlouhé, tak mu říká manžel Pepo..protože prostě Pepík z vesnice 🙂 ..tak nevím, zda z toho nebude chudák děcko zmatený, jak se vlastně jmenuje 😒

drago, kubako..to fakt nevím, jak chutnají jedlý voskovky, ale prý jsou z medu, tak asi dobře 🙂 Bohužel jich nemáme víc..aale pro příště by se to třeba dalo nějak domluvit. Až mi je dovezou, tak prohledám net 🙂

krembonzur
14. lis 2008

ahoj grisgot, ja bych taky rada jedle voskovky, my sice porad nejradeji kojeni,ale do pusy strka skoro vsechno-hlavne, kdyz to, co se to nesmi... 😉 jinak manzel mi taky rika bublinko-tak si porad rikam, jestli je to proto,ze mam par kilo navic 😀, muj otec, ktery bydli o patro vys, ma psa-mopslika-Vilika... 🙂

krembonzur
14. lis 2008

janus, diky za duska-taky kouknu, az tu bude klid a mir...pokud teda zas nebudem celou noc kaslat...a jak kojit 🙂

kubaka
14. lis 2008

gris - s těmi jmény pro děti - tuhle jsme se mohli doma potrhat: v televizi šel film, hrdinka se čerstvě těhotná objednávala na gyndu a sestra se v telefonu ptá: máte nějaké akutní potíže? Můj muž se filištínksky zahleděl na to naše malé pachole, co zrovna vyndavalo baterky z ovladače a prohlásil : tak tohle už je "chronická potíž" - pár dní mu to chudáčkovi i zůstalo 😀

grisgot
15. lis 2008

kubaka 😀 😀 😀 chronická potíž? 😀 😀 😀

grisgot
15. lis 2008

Holky, mějte krásnou sobotu! 🙂

kubaka
15. lis 2008

gris - terorista jsme mu taky říkali když mi mimino jako vy Štěpánkovi.
Je ještě jedna taková choulostivá, ale obecně platná přezdívka pro batolata, na které se můžeme myslím shodnout: "kaziš.k" 😝 Umějí si vybrat tu pravou chvíli, kdy se probudit a dožadovat se dudlíku nebo napití. A nedej bože, že by nás nechal přes den se s k sobě jen přitisknout a políbit. Už nám stojí u nohou a chce taky pusu. Tohle dělal i ten starší. Je to krásný vidět, jak se cítí být součástí našeho spolku a chtějí se účastnit něžností. Někdy malého zvedneme mezi nás tři a líbáme se všichni čtyři navzájem - to je pak intenzita 😵

j.a.n.u.s.
autor
15. lis 2008

Tatu dnes pustili z nemocnice...neni vyleceny, pouze stabilizovany...jsme rady s mamcou...i kdyz to bude drina, tata si nezajde sam na wc...mesic a pul nechdil...zadne svaly na nohou...pumpovani leve komory srdce(ejekcni frakce) mu jede na patnact procent...ale jede...

Krasnou sobotu a vikend...jdem s El na bazen 😎 ...ukazat speky, celulitidu a strie... 😀 😀 😀 😀 za speky si muzu sama (necvicim!), celulitidu taky (pitny rezim veskery zadny) a strie mam uz od mala...ale jinak jsem kus baby! 😀 😀 😀 😀 😀

Jo a musim vam neco napsat...mam duchovni sestru od nas z Karvine(chodila tady taky na MK z cervence 2008) ...bydli terazky na Mallorce a ma 4mesicni dcerusku Sarah...vcera jsem byla u mamky, mamka sla s Montym ven a pak se teda nekdo vracel...odemykani klicu...Elishka :babi, babi...a letela do chodby a z chodby slysim:" Dobry den...!" jdu kouknout a Hanka se Sarah v naruci...tak jsem prozila to cemu se rika...zkoprnela...krve by se ve me nedorezal...stestim zapalavena...emoce sly okamzite na povrch, nevedela jsem jestli si mam dat hlavu do dlani, nebo jit k ni...obejmout, zpusovat! Udalo se vse najednou...jeste do ted tomu neverim, ze je tady...tohle je pro me opravdu VELIKY den v roce!
Ja ji udelala pred lety neco podobneho, vedel jen jeji manzel, ze prijedu na navstevu a ja ji prekvapila v praci...to jsme byly jeste bezdetne...mam ji moc rada, mala patri do TECH deti...neskutecny uklidnujici ucinek, kdyz ji drzite v naruci...a extremne hodne miminko! 😉
To jsem se chtela s vama podelit o mou radost techto dnu! Pretekam stestim! 🙂

grisgot
15. lis 2008

kubaka.. 😀 no, to je přesný..chtěli by jsme druhý děcko, ale zrovna, když mám ovulační dny, tak Štěpí né a né spinkat!!!! On snad nechce sourozence nebo co 🙂 Když se obejmeme ale, tak Štěpí chce taky okamžitě mezi nás..a kouše nás do nosů a tahá za uši..jejda..rodina, to je malý zázrak 🙂

janusko..jsem ráda, za tvého tátu..i za tvou duchovní sestru..vím přesně, jak ti je..mě s epo té své dost stýská. Tvůj velký den, pořádně si to užij!!! 🙂

j.a.n.u.s.
autor
15. lis 2008

kubaka...to nam mala zase rada kazi zolika...hahaha...jak ho hrajem jak usne, tak jak mi jdou karty na ruku, vola me... 😀

Holky, myslite, ze bude snih? Slibila jsem Elishce huhulaha...a obavam se, ze za nim budeme muset fakt do hor, bo tady myslim...ee...co myslite vy? No, neptam se prazskych...bo tam cestari panikari pri 3cm snehu (moravsky humor -priznavam blby 😀 )

Nebudu to co jsem psala vyse mazat 😀 , bo jsem se projela, a tady jsou vsechny bud Praha, Kladno, nebo Karvina....haha
Asi mi natekla voda do ucha na bazene...a tlaci to tam 😠
Dnes Titanic, muj drahy ho jeste nevidel (30let), se mnou byl poprve i v Mac Donaldu...no neni rozkosny! 😵

Dobry vecer.

androna
15. lis 2008

Janusko tak si dufam uzivas toho prekvapenia v podobe navstevy 😎
no minuly rok tu bol sneh 1den. 😀 😀 my urcite za snehom vyrazime do krkonos.
kubaka,grisgot u nas to je uplne rovnake akonahle sa chvilku objimame tak musi medzi nas 😀
grisgot nam na splodenie druheho potomka stacilo ist na dovolenu na slovensko. 😵

androna
15. lis 2008

a ja som dnes mala tvorivu chvilku a nastudovala si ubrouskovou metodu na netu a objednala k tomu nejake potreby.malemu vyrobim nejake obrazky anjelikov a este mame vela volnych stien.
keby ste sa chceli inspirovat.tak toto som dnes objednala.
http://www.decuart.prodejonline.cz/shop/614/det...