Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

kim
22. lis 2008

Jsem si teď vlastně uvědomila, že vy jste asi všechny kojičky 😀 😉 že??Tak to je jasné, že se nikam moc nedostanete 😉 😉 😉 My jsme uměláci od porodky, tak to si pak maminka může vyskakovat 😀 😀

j.a.n.u.s.
autor
22. lis 2008

kim 😵

grisgot
22. lis 2008

Ahojky!!! Vyčistit si hlavu? Dneska jdu na Depeche Mode party..chichi 😀 Poprvé za dva roky 😀

tan..voskovky budou příští týden! 😉 Jen se spolu domluvíme až na ten další, jestli nevadí..příští týden jsme v té nemocnici.

androna
22. lis 2008

tak som vlozila fotecky.
kim ano kojicky 😀 😀

tannawe
22. lis 2008

ahoj...
grisi: super, urcite pak pisni... 😉
Jinak tedy jit "parit" az po roce a pul bych tedy asi nevydrzela. Ja jsem spravne sobecka matka...deti na prvnim miste, hned vedle me!! 😀 , takze ja jsem si chodila diky lahvim s UM kam jsem chtela a kdy jsem chtela...kojeni jsem u obou deti sice obrecela, ale je fakt, ze jsem si zachovala zase svou dusevni svezest a na manzela tedy rozhodne nemluvim jen ve zdrobnelinach 😨 , ale je fakt, ze s manzelem jsme sli spolu sami dva nekam na veceri az docela nedavno...si je totiz radi "kousame" a tak je potom trapas jit na veceri a prvni pul hodinu vzpominat na mrnaky a rozplyvat se nad tim jak se kdo vykakal do nocnicku a kdo nas dojimal kouzelnym obrazkem cele rodiny...ted jsme radi, ze jsme radi a jdeme parit kdykoliv je moznost! Jezdime bez deti na ruzne srazy fandu aut, byli jsme i pod stanem, no to bylo!! My kdyz vyrazime sami dva tak pak vypadame jako studaci utrzeni ze retezu...takze rodinka se dvema detma vedle ve stanu lehce "zákys" trochu nedavala nase vecerni posezeni nad vodni dymkou a lahvickou cerveneho a pak trochu toho chichotani ve spacaku 😲 kdyby vedeli, ze my zaslouzilaci si to chteli jen poradne jednou uzit 🙄 😀

krembonzur
22. lis 2008

ahoj holky, tak oslavy skoncily bezvadne, ve 2+1, 10 lidi dospelych, 1 mimi-moje a jeden pes...ufuf, ale muz to vsechno zvladl na jednicku!! 😉 jinac janus-u nas je to uplne v bledemodrem, maly dynda furt..krouti druhou bradavku, my spime taky spolu v posteli a muz v obyvaku na sedacce 😀 , kim, to je tim kojenim, ja jsem parila jako silena, kdyz jsem byla sama-ted je to kapku problem, kojeni a taky neni hlidani... 😖

krembonzur
22. lis 2008

sisa88-diky moc za prani, jsem uz stara koza 😀 , hele, ja se otce zeptam na ty staroty, spise mi napis, co by jsi si jako predstavovala-sorry, nepatri to sem,ale jsem rada, ze mi tady maly neskace na klavesnici, tak toho musim rychle vyuzit... 😠 😎 😅

grisgot
22. lis 2008

androna..krásný fotky! Taky jsem něco přidala..mrkni 😉

krembonzur..10 lidi v 2+1 😀 😀 To musela být super party! 🙂

tannawe
22. lis 2008

olsavencum congratulations!
Jinak tady u nas nadherne snezi tak mam hroznou radost, je to nadhera...mala uz se ptala jestli kdyz snezi tak bude chodit mikulas...no musela jsem ji rict pravdu, ze? 😝 at si pocka! mysak muj malej...dneska je vubec takovy kouzelny den, ze jsme se s manzelem u vecere drzeli za ruce jak male deti... 😵 proste jsme se nejak nemohli pustit nebo co...deti si myslely, ze se asi porad modlime 😀 , vsak jo modlitbou tela, tu mame vubec nejradeji... 😵 😵 tak pekny vecer kocky a uzivejte si!

krembonzur
22. lis 2008

tannawe, diky moc...tady je taky uplne bilo, jena stal u okna a chudak chtel jit ven-teda spise otevrit okno a vyskocit 🙂 no mikulas tu bude cobydup, no ne???manzel se ted vratil z hospudky-sel na jedno pivko po te akci-pac si fakt makl a ted mi rika, ze je tam kosa jako blazen... 😵 akce to byla dobra, je to vzdycky tady trochu psycho, ale co se da delat...mozna pristi rok budem stavet...tak to bude jine a kdyz ne, tak to bude tak, jak to je 😀 to jsou teda moudra.... 😎 fotky mate holky krasne, koukala jsem se....

tannawe
22. lis 2008

tedy devcata, prihlaste se kdo nebydlite ve dva plus jedna!! 😀 a to my mame hodne vysoke stropy takze mi to tak "mingvi - nase slovo pro male" neprijde...

krembonzur
22. lis 2008

hele, ja teda bydlim v baraku, ale mam to dole jen 2+1, otec donedavna bydlel sam-od smrti mamky-4roky, nahore v patre, ve stejnem baraku jako ja a ma to tam vetsi 😅 ted ma zenu, chodil s ni pred 40 lety, pred tim, nez byl 30x let s moji mamkou 😉 , takze ted uz tam jsou dva,ale furt maji vice mistnosti...my mame stropy snizene kvuli teplu apod...takze je to takove holt kapku mensi...ale vis co, lidi bydli i v mensich prostorach...takze no stress 😀

sisa88
22. lis 2008

grisgot- ja som tiez stara depesacka, kde to byva? ja som new v prahe- byvame tu len od brezna🙂
kim- ano som "kojicka dojicka" 😲
krembonzur- odpisala som na IP o starinach, skor minapis co mate🙂 ja v starinach velmi nelietam🙂) a ozaj, ja tiez nie som najmladisa ( je to relativne...🙂 ja mam 32 a pripadam si mladucka🙂)))
tanna- zavidim- ty si teda party&parketovy lev🙂))..ja sa uz fakt musim odhodlat a vypadnut niekam🙂) keby som ostalav Bratislave kde som do brezna porodu zila, tak uz by sa to asi davno stalo, ale tu ma predsa lne trochu brzdi nove prostredie a tak, sestra daleko, babky tiez🙂)))byvam v dome.
androna- citite sa lepsie?
inak pekny vecer vsetkym

j.a.n.u.s.
autor
22. lis 2008

Tak, vsechno spinka...mala leze zase do vyvojoveho spurtu! Vice spi (kdyz uz teda usne), ma to hrozne rozhazeny...je umrněná, seda si na zem, kdyz neni po jejim...chce vic moji kozu...nechce jist...ale jinak je to furt ona prdelka moje studena! Ma furt studeny ruce 😖 ... nic, to prezijem! Aspon zase preleze meznik...mozna zacne skladat dve slova, nebo skakat jako zabicka...vzdycky to trva tak 7-10dni, pak je dobre...

Jsem slamena vdova, Petule odjel do Opavy k rodicum a pro zimni gumy. Tak jsem sama a je to divny 😅 ...najednou tolik casu a mista 😀

sisa...ja zas jela Shalom 😝

kremik...to je muj sen, mit nase u sebe...asi jsem ten typ co za kdysi...jak zilo vice generaci pekne pospolu...takova normalni rodinka...plny dum! A taky congratulation!

tan...kurna Pha a snezi, tutaj nic!! Sem tam vlocka ☹

gris...Štěpánek je kouzelny 😵

sisa88
22. lis 2008

janus- shalom taky a ocean boze to bolo!!!!!!!magicky MUK hehe, tobolo- skoro 20 rokov dozadu ne?
januska- tvoja eliska je baran?pytam sa len preto, ze moja tiez ( 22.3) a pritom ma 8m a tvoja 1r 7m podla tohot pasu, tak neviem ci im to rata spravne🙂
ja som rada ked som vecer niekedy sama- zrazu stiham rozne veci, tak si uzi ten cas aj ty!!!a s tymi generaciami zavidim tiez- my teda v prahe nikoho nemame...to teda bude!my sme taka cssr rodina od vychodu po zapad..a to ja som vyrastala v meste s obomi babkami a dedkami pomlay na tej istej ulici, to bola parada!

j.a.n.u.s.
autor
22. lis 2008

a o tom mluvim sis...to je fajne jak mas odinu pohromade, proto jsem se taky vratila ze zahranici...mam koreny tady, rodina...pro me nejdulezitejsi... 🙂

Muk? Miluju ho do ted! Jak potkam chlapa jemu podobnemu...lomi se mi kolena, fakt!

tannawe
22. lis 2008

jan: te zklamu, ale tady nehorazna vanice, uplne si to davam, sedim tady se sklineckou portskeho, manzel uspal deti i psa a ja delam fotky a kocham se jak za okny krasne pada milosrdenstvi a zakryva ten humus kolem 😀
Jooo nejni nad to byt taky nekdy sam za sebe..ehm, se mi to keca, ze?

j.a.n.u.s.
autor
22. lis 2008

tan...ted jsem byla na tve diskuzi!!! A to mas jeste cas psat tam...sikulko! No hezky se to tam rozjelo! Chtela bych ho taky videt Orgasmic birth...mozna budu mit nekdy stesti...posledni dobou mi to na konu pripada, ze at je jakakoli diskuze, vzdycky se to ztrhne do bitek a boju mezi nazory a prijde splitting hair...a uz je to jen fraska...skoda 😒 ...nektere holciny fakt placaji jen proto, aby mely pravdu...

sisa88
22. lis 2008

janus- jasne...ja ale cssr stale povazujem za jednu krajinu ( ak my to odporcovia "byvaleho"statu prepacia🙂)ja osm povodom z vychodneho sr takze rodicov mam tam, sestra v BA, manzel z brna a zijeme tu, no pekne.snad sa vsetci k nam prestahuju hehe.ale vies ako to chodi, clovek mieni, osud meni..keby mi niekto poevdal pred 4 rokmi, ze sa budem stahovat do CZ- stavim sa o milion...uz som bola 14 rokov zabydlena v BA, studuim, praca, byt vsetko..a hups zrazu cechun akysi a som tu hehehe. takze uz nikdy nehovorim nikdy 😅
ozik- na akej teme ste sto s tan boli? rada si precitam nieco zaujimave🙂)

j.a.n.u.s.
autor
22. lis 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sis 😉

Ja jak jsem byla v Lidlu, tak se mi oci zalily slzami, bola tam predavacka a ona hovorila po slovensky!!! Uzasne....krasna mekka rec.

androna
22. lis 2008

tak my byvame v baraku ale je to tiez iba 2+1 😀 😀 ale mame tu spustu miestnosti na blbnutie,dielnu,garaz,spajzy,kulny,chlivky.
sisa ja mam tiez 32 😵 😵 a je nam podstatne lepsie.akurat sa ma to ako tehulky drzi podstatne dlhsie no bez liekov.Dany je docela v pohode a dnes som mu nahmatala 2horne spicaky.to som rada uz lezu cez 2,5mes.
dokonca i u nas snezi co je maly zazrak. 😎

androna
22. lis 2008

tak nam prave vypadla elektrina,ale uz je to dobre.
no ja mam dost blizko manzelovu rodinu,co je fajn ale svoju pekne daleko.a kamosky velmi nemam.tak sa tazko flamuje.a este sme sa prestahovali mimo prahu a sme tu iba 2roky.jedina kamoska slovenka co tu bola,sa mi vratila na slovensko. ☹

krembonzur
22. lis 2008

taky 32-dnes 😀 , ja jsem rada sama-teda myslim bez manzela, ne, ze bych ho nemela rada, ale byt sam ma neco do sebe... 😉 jinak janus, ja jsem az do 28 let zila s rodici a babi v jednom baraku,teda myslim, jako ze jsem teda od 18 byla furt nekde jinde, ale cele detstvi jsem prozila spolecne s babi a dedou a potom jsem se domu furt vracela a dlouhou dobu tam vsichni byli...ale kdyz pred 4 roky zemrela mamka a rok potom hned babi, tak to vsechno slo do kytek...ja si umim predstavit, ze bychom bydleli vsichni v jednom dome-tehda to bylo super a v tento vanocni cas-no jeste teda nejsou vanoce, me to strasne chyta a je mi hrozne po nich smutno a vzdycky se to nejak znasobi...tehdy to fakt bylo vsechno jinak...takze jsem se do toho zamotala jako vzdy, chtela jsem rict, ze kdyby moje mami dneska zila,tak bychom tady urco jeste vydrzeli a zili celkem v pohode, jenze muj muz je hodne zvlastni-a ted - jak jsem "dospela", tak jsem zjistila, ze i muj otec neni takovy, jaky se mi zdal, kdyz jsem byla "mlada"...takze to proste neni nejlepsi kombinace ti dva pod jednou strechou.... 🙂 a jinak, depeche mode, the cure, ocean, shalom...no to je mladi!!!!! 😵 😵

krembonzur
22. lis 2008

zitra se konecne snad dostanem do IKEA-koupit nejake vanocni darky Jenikovi-jsem odbocila, ale uz se moc tesim 😵 a venku pry stale SNEZI 😀

tannawe
23. lis 2008

ahoj zenske...tak u nas je bilo,ja uz jsem vzhuru od pul seste,tak jsem si radeji udelala poradnou davku caje, pesan me tady "prudi" at nejsem suchar a jdu si hrat...jenze dneska moje povestne hyperzasoby nejak dochazeji.

jan: no tahle diskuze byla taky docela vesela ze zacatku, ted uz je tam klidek, sem tam nekdo napise,ale obecne uz se to vybourilo. Nekdy mi prijde, ze je to takova grafomanie, proste psat i k tematu, ke kterym nemaji holky moc co rict, nebo jen nekde udat svuj nazor. Ale to je ta anonymita, ona to tak krasne schova a obali a ceska diskusni fora jsou tim povestna, ze maji nevalnou uroven. ☹

Jinak malej byl vcera uzasne prisavnej a porad chodil a hladil me a tulil se a rikal maminko raaad, moc raaad! Tak to jsem se zase dojimala az k slzam, jaky je to milacek. Deti jsou fakt dar, sice nekdy trochu narocny, ale i tak jsou k sezrani 😵 😵 Hrozne me bavi, jak je mala uz "velka" a ma ruzne svoje nazory na veci...nekdy kdyz ji posloucham tak si rikam, kam na to ten mrnousek chodi?
Jeste jsem si u nich vsimla, ze oba dva od urciteho veku, co vlastne zacali tak vic stat a pomalu chodit, tak delaji urcite asany z jogy..to me fascinovalo! Delaji to vase deti taky? Ono je to pry u deti prirozene, ze se stavi do tech pozic uplne jako by je mely nejak zakodovane...no, je v nich proste vic moudra nez asi tusime. Tak peknou klidnou nedeli vsem! 🙂

sisa88
23. lis 2008

dobre rano!
krem- takvidis ake sme mladice, 76 rocnik, to je slusne- 🙂)))
ozaj nepoculi ste/neskusili bikram jogu, ked sme uz na jogu narazili?ja by som to chcela vyskusat akonahle prestanem s kojenim, nejako ma to velmi zaujalo, zatial to jelen v Prg
http://www.bikramyoga.cz/bikram-joga-v-praze/
pekny bielucicky den!!

tannawe
23. lis 2008

sisa, taky o ni uvazuju uz dlouho dlouhoucko! 😉 ale su lina chodit nekam sama 😅

sisa88
23. lis 2008

tanna- mozme spolu🙂citala som o tom v nejakom paltku a hend ma to uputalo.ten pocit"vyluxovat telo" poznas to- ako s tym vyhadzovanim a cistenim bytu 😀

krembonzur
23. lis 2008

dobre rano-poledne-holky, nechci byt rypava, ale kouknete na me album-a je tu bilo, to je z dnesniho rana u nas na zahrade a stale snezi...rano asi cca 15cm snehu, krupavy, ale kapku lepivejsi na rukavice,takze huhulak-prvni pro jenika-nicmoc 😒 😀

androna
23. lis 2008

krembonzur krasa u vas s tym snehom,ale i my mame dost snehu.u vas ale bolo nejake zemetrasenie???
ta joga vyzera zaujimavo.
tan ja som ta vlastne videla a poznala po prvykrat prave na tych diskusiach o domacom porode 😎
grisgot prave docitavam tu knizku leceni s andely a som z nej fakt nadsena.tak by som ti rada poradila,aby si poziadala o pomoc andely aby vam to v tej nemocnici rychlo a dobre dopadlo. 😵 😵