Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

agatka77
8. lis 2008

sisa:necetla jsem celou diskusi,ale citim se hodne podobne.mam skoro devitimesicniho chlapecka a prijde mi,ze neni vubec miminko.Je takovy dospely,vnimavy,hodne reaguje,od narozeni velmi temperamentni,nespavy (ani ve dne ani v noci).Porod jsem mela taky CS,navic jsem kojila pouze 3 tydny a to byl dost horor.Prosim posli mi do IP ty www,zajima me to 🙂 .dekuju

doctu celou diskusi vecer,dnes uz nestiham

grisgot
8. lis 2008

Zdravím všechny! Hlavně nově příchozí sísu a agátku..to je prima, náš andělský klus se rozrůstá! 🙂
Každopádně teď nevím, na co reagovat dřív..hihi..klasika..měla dneska přijet kamarádka..a já prostě věděla, že nedorazí..a teď mi přišla SMS a já si v duchu řekla..jééé, to je Týnka, tutově píše, že nemůže. A co myslíte?????? Uff..z takových věcí mě mrazí..jsou chvíle, kdy se dokáži koncentrovat a cítím spoustu věcí jinak..jakobych se vznášela nad zemí, všechno pozorovala shora a věděla, co se stane 🙂

Janusko..díky za výklad karmy..já to totiž už slyšela od několika lidí a každý o tom mluvil trochu jinak. Tvé vysvětlení mi přijde nejsmysluplnější (to je slovo) 🙂 díky, díky..

grisgot
8. lis 2008

geminis, androna..meg je super! Taky ji mám ráda..jo a pak taky Deppa a jeho filmy..jeho nadsázka je nenapodobitelná (tyjo, dneska si hraju se slovíčky) 😀 😀 😀

siso..já jsem Praha - západ 🙂 Nejblíž je mi androna z Kladna..bydlím od Kladna 12 km 🙂 Androno, kde přesně bydlíš???

grisgot
8. lis 2008

siso..mě ta www stránka taky zajímá a myslím, že ji sem můžeš napsat.
Eliška je krásná, má očička jako kočička 🙂 Určitě piš a piš, všechno co tě napadne. Všichni si to moc rádi přečtou..patříš sem 🙂

grisgot
8. lis 2008

androno..Skotsko, viď..to je prostě něco 🙂

kim
8. lis 2008

Hojky hoj
vítám nově příchozí 😵
Sis88, super krásně jsi to napsala, já taky ,když jsem na toto téma přišla, měla jsem toho tolik na "jazyku" 😀 popsala jsi to super a druhý odstavec je, jako bys mluvila z duše mě!!!!! 😉

Holky Skotsko a Irsko..nikdy jsem tam nebyla, ale vždy, když vidím dokument, film, fotky cítím něco zvláštního, jako bych tam patřila, jednou se tam musím vydat, až našetřím 😀 a to bude bůh ví kdy, ale snad do důchodu to stihnu 😀

Gris, jj taky znám toto, ten pocit, že něco nevyjde nebo naopak...většinou tohle mám s mámou, manželem a nej kámoškou, začnu na ně myselt a oni mi za chvíli zavolají nebo přijde sms 😉 😉 naposledy se mi stalo s mamkou..jely jsme minulý týden autem a mlčely jsme..já po chvíli říkám"to je ale počasí, na to, že je listopad, co??" a ona "ty jo, akorát přemýšlím, co je za datum, že je tak hezky" 😀 😀 😀

androna
8. lis 2008

ahoj slniecka
tak som rada ze som sisu nasmerovala spravne 😵 😵
telepatiu uz povazujem za samozrejmost,najlepsie vsak funguje s blizkymi ci podobne zmyslajucimi ludmi.
grisgot ja som vo vesnici u Slaneho.na letiste autem 20min a ty?

sisa88
8. lis 2008

baby ahojte🙂)tak ste ma potesili...
tu je ta stranka http://patrikbalint.blogspot.com/2007/02/sympzi...
clovek je udajne ale fakt skvely, mozno sa raz na nekaky kurz dostanem k nemu..
co dodat..telepatia to je u mna uplne bezna vec...citis, co bude ako kde a tak...presne ako to pekne pises grisgot🙂)a potom tie moje sny uz dlhe roky, a od eliskinho narodenia je ich tolkooooo!!och boze, ale citim ze sa akoby cistim, snivalo sa mi od porodu s ludmi z davnej minulosti, uplne spred 20 rokov pomaly....proste mam pocit, ze to telo sa cisti a ako sa cistim ja, eliska je super a stale viac super a viac v pohode🙂))ona je slniecko tak ci onak, a som rada, stale sa chichoce - vravim ze je vesela po ocovi🙂)
kim- pozeram ze ty si vodnarka ako ja...25.1:)
verim ze sa baby raz stretneme...

sisa88
8. lis 2008

uhm a s tou telepatiou a tak...tak len jeden cerstvy pribeh..v jednej inej teme sme si si pisali tuto na MK s jednou babou...a minulu sobotu sme sli z mesta a vravim manzelovi ( on myslel presne na to iste, to my mame, sme ako dvojcata) podme cez kyje, tam byva ta holka...a ideme autom po moste do kyji a na moste rodinka a vravim- to su oni ( v zivote som ju nevidela),tak sme odparkovali, vystupila som z auta prisla k nej a spytala sa jej ci je to ona, samozjreme som si bola ista...a skoncili sme u nich na kave... 😀 a takych pripadov mam z minulosti strasne moc............................ 😀

kim
8. lis 2008

Sis88, ano takové příhody mám taky, to je super!!!Vždy mám z toho takový hřejivý pocit 😵 😵 a Vodnářka 😵 😵 já jsem 23.1., ale to jsi asi četla 😎
Jak píšeš, přesně je to i u nás, Daník je čím dál tím víc v pohodě, ale myslím, že se to odvíjí od nás, že čím my jsme víc v pohodě, tím i ty dětičky 😉 🙂 Jdu na ten odkaz..

androna
8. lis 2008

sisa pekny clanok.
citala som dost peknych a poucnych knizok,tak ked by ste mali zaujem tak vam sem napisem svoje vypisky.
ale jeden vyrok ma dost zaujal a to
"Porod sam je pouze kratkym shrnutim celeho zivota."

sisa88
8. lis 2008

androna- mozno ano zhrnutim zivota.......samozjreme, ze sa to lahko prijme ak to vsetko bolo pekne, idealne a prirodzene..ale co v pripadoch, ked to skoncilo tak ako si to clovek neplanoval ako v pripadoch CS- mnohych z tejto diskusie? to tam popisuje dost brutalne..ja ked som si to precitala 1x. tak mi z toho dobre nebolo, hend som volala tej mojej kamoske a ta mi povedala velmi nieco pekne: ( ona ho pozna)- ze ano, ale je to predsa len chlap a on sa v dajej chvili nerozhodoval o zivote a nerodil...takze tak..samozrejme ze kazdy chce pre svoje dieta to idelane a krasne a ked to tak nie je, tak to preziva velmi tazko- to clovek ozaj chape az ked deti ma........
ale zase zivot je boj a clovek fakt nikdy nevie..a mozno prave taky maju mat tie deti osud..na to nik z nas s presnostou odpovedt nevie...potom si clovek len hovori, ze tazko na bojisku, lahko na cvicisku...
a jasne, posielaj sem tie vypisky, knihy cokolvek..vsetko potesi a rozsiri obzor.. 😀

kim
8. lis 2008

Sisa tak jsem to přelouskala, zajímavé!!!!A četla jsem i ty porody, CS a tak a že vlastně epidurál má na dítě taky moc, moc vliv 😔 já epi asi v 19hod a po půlnoci přepíchavanej druhej, kvůli CS 😔 😔

sisa88
8. lis 2008

kim- no ved ano...ale co uz v dnesnom svete prirodzene..tym nechcem spochybnovat nic prirodzene..len chcem sa na to pozerat tak z nadhladu..clovek by sa potom z toho vsetkho zblaznil, keby na to stale myslel......ozaj nepisala si ze byvas v ph vychod, niekto to tu pisal, uz si nepamatam kto..lebo ja ano.

j.a.n.u.s.
autor
8. lis 2008

Wow!!!!

Holciny, zacina se to tu mnozit, a to jsem zakladala tuto diskuzi uplne nevinne 😵

Agi...vitej 😵

Skotsko me dostalo uz na zakladce pri sledovani (poprve) filmu Statecne srdce! pozn:zvlastni jak mame vsechny stejne veci...

Telepatie?...to jsem myslim uz psala na zacatku...bezna soucast zivota...holciny, jsem tak rada, ze jsme se tady potkaly! Mam ten moment TED, takovyho stesti... 😀 😀 😀 😀

Pujdu kouknout na tu stranku...budu tu v noci, spime u mamky...Peta je v Opave u rodicu...

j.a.n.u.s.
autor
8. lis 2008

Krasne a poucne...dekuji!

j.a.n.u.s.
autor
8. lis 2008

Musim se podelit!

El poprve volala, ze chce curat a plinku mela suchou!!!!!!!!! Chodi uz dyl bez pliny, ale vzdycky jsem ji davala po case na nocnik, nebo na wc sama...dneska mela u mamky plinku a rekla si sama....brecim dojetim! To je meznik jako prase!!!! Hura, hura, hura! 😅 😅 😅 😅 😅

sisa88
8. lis 2008

janusko- blahozelam..som zvedava ako na to pojdeme my ked na to pride a dozrie cas na"bez pleny"..? 😅

kim
8. lis 2008

Ahoj Janus, je to zvláštní, ty stejné věci 😵 😵 Eli je šikulka, šikovná 😵 😵 😵 😵

Sisa, ano na Pze východ, neříkej, že Ty taky??? 😕 😕

sisa88
8. lis 2008

Kim- ano, vychod, Ujezd n/lesy ty?

j.a.n.u.s.
autor
8. lis 2008

Holky, musim byt ted trosku tvrda, ale piste si prosim vzkazy co se tykaji "osobnich" veci, vyrazny odklon od tematu...jako kde kdo bydli...holcinky, piste si to do IP...sorry ja musim...

...nedavno jsem mela h 😀 bu plnou namitek(ve volne diskuzi myslim) na to, ze holky se odklaneji od tematu a pak se v tom blbe cte! Takze prosiiiim, drzme se tematu damy.... 😅 😅 😅 😅 😅 (septem: sorry)

sisa88
8. lis 2008

janus- sorry jasne, uplne suhlasim.

androna
8. lis 2008

janusko gratulujem k odplienkovani. 😵 to Dany je konecne ochotny si sadnut na zachod ci nocnik a vydrzat tam tak 10sek.to je nas rekord 😀 ale on zasa zacal pouzivat slovicko ahoj a asi 3dni chodi a zdravi vsetko a kazdeho.a je to fakt krasne. 😵
sisa,kim ja by som ten nie uplne prirodzeny porod nevidela az tak cierne,asi to je proste karma a tak to malo byt.
znama rodila do vody a strasne rychle a bola z toho nadsena,zeby mohla rodit kazdy den.a dietatko sialene koliky.po 3mes sa dozvedela od fyzioterapeutky,ze je to preto ze sa mala tak rychle narodila.potrebovala cas na privyknutie si na tento divny svet a nemala ho. 😲

androna
8. lis 2008

tak jedna krasna pravda

Vase deti nejsou vasimi detmi,jsou syny a dcerami zivota,touziciho po sobe samem.Prichazeji skrze vas,ale ne od vas.A trebaze jsou s vami,prece vam nepatri. Muzete jim dat svou lasku,ne vsak sve myslenky ,nebot ony maji sve vlastni myslenky.Muzete dat domov jejich telum,ne vsak jejich dusim,nebot jejich duse prebyvaji v domove zitřka,ktery vy nemuzete navstivit dokonce ani ve svych snech.
Muzete se snazit byt jako ony,nepokousejte se vsak ucinit je podobne sobe. Nebot zivot nekraci zpet a nezastavuje se u vcerejska.
Jste luky, z nichz jsou vase deti vystrelovany jako zive sipy.
Lucistnik vidi na stezce nekonecna terc a napina vas svou silou,aby jeho sipy letely rychle a daleko.
At napinani rukou lucistnika je pro nas radosti.
Nebot jak miluje sip, ktery leti, tak miluje luk, ktery je pevny.

krembonzur
9. lis 2008

dobry den, zkuste si precist nejakou z knih od PhDr. Marty Foučkové- Jsem, Já jsem...ja jsem teda cetla pouze jednu a stacilo mi 😉, jedna se o minule zivoty-prislo mi to tak realne, az jsem z toho mela hruzu, kdyz jsem si uvedomila, jak to vsechno je...pripojuji se ke gratulaci-Eliska je fatk sikulka... 🙂

j.a.n.u.s.
autor
9. lis 2008

holky dekujeme...myslela jsem si, ze to je jen nahoda...ale furt se drzime, v noci taky sucha...az ji dam na nocnik, tak cura!

adri...krasna pravda!

Preji den plny radosti z vasich malickych (velkych) deti...

agatka77
9. lis 2008

ahojky!

kim:to mám taky,a už jsme v Irsku byli a fakt úžasný! jeď! 🙂 .Třeba jsme tam žily

adri:mně se i líbí teorie,že miminko si své rodiče vybírá samo.To je. pěkný,ne? 😉 .Proč zrovna nás,co máme splnit za úkol a pod.

siso:díky za www

grisgot
9. lis 2008

androna..krásný! Holky, vy jste akční, já vás vůbec nestačim dočítat 🙂 🙂

janusko..vzhledem k tomu, že mám skoro stejně staré děcko..tak to teda před vámi smekám! Štěpánek a nočník..nejde nám to dohromady..zkoušela jsem i dětský prkýnko na WC, ale nic..prostě, nám ještě nenastal ten čas. Kamarádka říkala, že u hodně dětí to jde souběžně s řečí..a vy už mluvíte krásně..gratuluju..moc a moc! 🙂

agátko..jasně, že si nás sami vybírají..a proč zrovna nás? Protože jsme schopný jim porozumět..tím pádem nás mohou spoustu věcí naučit 🙂 🙂

Zkusím nějaký svoje fotky ze Skotska naskenovat..koukám, že se budeme kochat všechny 🙂

j.a.n.u.s.
autor
9. lis 2008

gris...mas pravdu, vsechno ma svuj cas...ale El je i tak hodne popredu, cetla jsem kdysi skvelou radu...hodne, hodne povidat...o cemkoli...jak funguje vysavac, jak pali horka voda a ze tv funguje po spusteni....zda se to jak blbost, ale asi to fakt funguje...je tez pravda, ze Elishka ma 24hodin nekoho u sebe, kdyz ne me...tak mou mamku (a ta je hodne upovidana 😀 )...

...zajimavy je ten kus o tom, ze duse deti kolem nas "litaji" nejakou dobu pred oplodnenim...dava to smysl? Me ano 😅

kacka79
9. lis 2008

Janus - tiše závidím že už budete bez plínek 😵 Jinak také vítám nově příchozí -pěkně se nám to tu rozjíždí. S těma dušičkama a oplodněním - zajímavá myšlenka.. musím teď o tom přemýšlet.. zase něco mezi nebem a zemí 😵