Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

sisa88
23. lis 2008

baby- u nas sneh taktiez dam fotky do alba neskor🙂)

j.a.n.u.s.
autor
23. lis 2008

damy...mame taky fotecky zimni...no parada...

v noci horecky 38,5...bez zjevne priciny...mozna ze zuby (posledni stolicky)...no noc bezesna...

Ale ted, abych to rychle dopsala, bo se mi mota jazyk...jak jsme prisly z venku mamka uvarila grog (sorry Elishko!), a asi pricvrnkla vic a ja jsem HIGH...holky, normalne si davam vecer vinecko (1dcl cerveneho-na krvinky), ale ted?!? Tvrdy rum...a normalne ten znamy motak z minulosti bez El...no zima zacala, zacinam to citit i v nohach...haha.

gris...drzime s El palecky na pr.tyden!

sis..letim na,0 tv,
e album..

j.a.n.u.s.
autor
23. lis 2008

sisa...krasne album...ale no snow! a promin za tu zpravu, ze letim na album...pichla mi tu Ela uz mi cvakala po klavesnici... 😎

krembonzur
23. lis 2008

gris-drzime palecky!!!dneska jsme meli absolvovat ikeu, ale vykaslali jsme se na to a stavime bunkry z dek v obyvaku...a jena hazi kosticky do prazdneho odpadkoveho kose a ted se rozebehl k pracce, ktera doprala a chce, abych ji okamzite vytahla 😝 po kom to decko je???? 🙂

j.a.n.u.s.
autor
23. lis 2008

kremik...kde bydlite, ze bychom se stavily...haha!

holky...kdy delate zimni vyzdobu? nemyslim stromecek...ale lehkou zimni vyzdobu... 🙂

krembonzur
23. lis 2008

no jasan-jestli jsi nejak pojizdna ci cestujes busem-to se priznam, ze ja jsem s jenou jeste nezvladla-bud peso nebo me nekdo hodi autem 😠 , bydlim v havirove na bludovicaku-dorazte, aspon bude sranda 😀
ja porad koketuju s mytim oken, abych mohla vylepit takove ty snehulaky a vlocky a pod., ale porad to oddaluju a ted,kdyz zacla zima, tak se na to asi vykaslu a ocistim jen ty plochy, kde nalepim ty nalepky 😉 , jinac jsem najela na svicky uz ted, vytahla jsem i snehulaka, ale spise se chci nekam zastavit a neco nekde nakoupit, ale jestli to bude jako dneska-navsteva ikea opet zrusena-tak to vidim hodne blede...a co delate za vyzdoby??ja jsem hodne nezrucna, takze co si nekoupim, to nemam 🙂 jinac pisnu adresu pro janus do posty 😉

sisa88
23. lis 2008

janus- uz🙂 az teraz som mala cas..su tam len 2 v snehu, lebo predsa len my toho este vela na snehu "vela nedokazeme" 😀

grisgot
23. lis 2008

sisa..bylo to v klubu Hvězda na Petřinách a další je 13/12, ale nevím přesně kde..nezjišťovala jsem si to, protože v ten termín nemůžu. Bylo to supééééér! Skvělý a úžasný! Domů jsem dorazila o půl páté ráno..to už hovoří za vš 😀 😀

janusko..ocean a shalom, no jasně! To byla taky ééééra bombová! 🙂 Hvězdu na čele máš má Ester..lalala..
😀 😀

Jinak, díky za drření palečků..nastupujeme do nemocnice ve středu a myslím, že to bude dobrý..jsme naladěni
🙂

androna..anděly žádám o pomoc velmi často..kromě jiného se mi několikrát zdálo o anděli, který nade mnou bdí 😉

tannawe
23. lis 2008

pekny vecer holciny...tak jsem se konecne urvala 😝 a jsem rada, ze sedim, protoze dneska jsem mela trosku maratonek. Ale uz jsem proste takova, clovek si nalozi a pak heka, ze uz nemuze 😀
Snih jsme si taky uzivali o sto sest a moc nas to vsechny bavilo, dokonce i psa! Coz je tedy co rict.
Me dneska opet dojal muj manzel, protoze jsem jeste kolem pate matlala vosi hnizda, ktera miluju, ale nejak mi to proste neslo...obe ruce leve...tak si tam tak sedim v kuchyni cela od kremu a manzel prijde a rika: "vis, mozna mas to testo trochu moc ridke ne? No ale, stejne...ja te miluju, i kdybys nemela perfektni to cukrovi, protoze ses moje..." a sednul si vedle me a po zahusteni testa dalsi varkou piskotu dodelal vsechna vosi hnizda sam!! 😕 a vypadaji jako ze zurnalu, ze ty moje jsem hned rozdala detem at si poskmaknou 😀
Tak jsem si tak meditovala nad tim jakej to je typek...ted tady v nasem mikrobytecku jezdi s detma na skateboardu a ty uplne ricej blahem. Tomu mama konkurovat nemuze 😎

Vyzdobu nejak neresim, jsem hrozne lina. Kazdy rok se nadchnu, jak vidim vsechny ty kyce v obchodech a rikam si, ty jooo, tak si koupim nejaky ty buclaty andilky a nalepky a ja nevim co jeste no a pak prijdu domu, v okne mam zidovsky svicen a hned mi je jasne, ze ehm trochu konflikt zajmu. Takze ja zdobim az tesne pred vanocema, ktery se tenhle rok kryji s Chanukou a je u nas poradne veselo...a hlavne, minuly rok jsem si koupila takovyho rozkosnyho skritecka, dala jsem si ho na stolecek se svicickou a kochala se tim kycovitym zakoutim a byla jsem desne spokojena jakou to nemame vanocni vyzdobu 😀 😀 Takze asi tak...

krembonzur
23. lis 2008

tann-vy fakt zijete ve 2+1???!!! 🙂 a jak to delate???my mame taky 2+1 a ja mam pocit, ze se tu nemuzem vmestnat.. 😀 ...ja se budu pokouset pect vanilkove rohlicky,ale muz rikal, ze je to jeste brzy,tak jsem zas vychladla...ti chlapi maji nekdy neco do sebe...nekdy je clovek zbytecne podcenuje a v nich drima takovy potencial 🙂 ...ohledne vyzdoby,v obyvaku-spojeny s kuchyni, mame kamna, takze ty se zapali,pripadne ty svicky, jak jsem rikala, pak neco do tech oken-to se nalepi a taky si kazdy rok kupuju kvetinu-na stul, ale to az relativne tesne pred svatky-ja se znam...jsem hrozny micurin... 🙂

tannawe
23. lis 2008

krembonzur: no jo...davame si to tady slusne 😀 samozrejme, ze jsme se chteli xkrát stehovat, ale vzdycky jsme vymekli, ze jsme tady zvykli. A tim jak jsme se rozhodli stavbu odlozit tak se nam nechce zatim menit byt a zbytecne platit vic na najmu. Mame jine priority, hodne se namigrujeme po ruznych akcich a vyletech a pribuznych, takze je to takova nase nocleharna...mala a mila... 😉

krembonzur
23. lis 2008

aha aha aha 😉 ...ja to u nas vidim na to stehovani-drive nebo pozdeji...ale jak pozoruju sebe a muj lehce narustajici problem komunikace s otcem, tak to vidim ze spise drive... 🙂 jen moc nevim, kam se vrtnem,ale to neresim,pac muj muz je akcni hrdina...takze jsem prestala premyslet nad vecmi, ktere vzdycky dopadnou uplne jinak, nez si je premitam v hlave.... 🙂 diky...

androna
24. lis 2008

dobre rano 😎
zimna vyzdoba,tak uz mame polepene okna.Dany tam travi na okennych parapetoch teraz najviac casu.prave teraz ma v ruke stetec a tluce do okna 😠
na mikulasa hodime nejake svetielka von na stromcek,aby sme sa mali na co chodit divat.urobime si asi adventny veniec,no a nejake chutovky upecieme.piect budeme hlavne kvoli malemu,kuchyna to je pre nho raj a nejak ho musim zabavit.mam same zdrave recepty na cukrovi.

sisa88
24. lis 2008

androna- sem s tymi receptami🙂alebo mi to v strdu dones, ak teda prides.

androna
24. lis 2008

sisa na stredu sa tesim,konecne by sme niekam vyrazili.uz ma to doma fakt nebavi,ale mazel vcera zahlasil,ze ked bude take pocasie taky lad na cestach,ze ma nikam nepusti ☹ tak uvidime .on sa vcera v noci nemohol dostat domov z prace.recepty urcite poslem.pozri do temy recepty vanocni cukrovi tam najdes dobre napady.

tannawe
24. lis 2008

sisa: tohle je v Praze http://www.bikramyoga.cz/bikram-joga-v-praze/
na to jsem koukala uz driv, dokonce jsem si v zachvatu nakoupila uz i veci na cviceni jako podlozku, ubor atd. 😝 ,ale pak jsem nejak tu myslenku pustila, malej mel zrovna prisavne obdobi 😒

tannawe
24. lis 2008

jan:tak co vas spurt?

sisa88
24. lis 2008

tann- ano, ved to je ten isty link co som tam dala ja, nie? zatial je len to jedno studio bikram...co je to "prisavne"obodbie ( language problem hehe) 😲 tak a mas stale o bikram zaujem?ja som o tom citala etse pred tehu, ale potom som otehotnela a uz to nebolo pre mna akutalne..ale urite to hccem skusit.

krembonzur
24. lis 2008

sisa, ja jsem se jeste otce nezeptala, ale myslim na tebe a az budu cokoliv vedet, tak dam vedet... 😉 dneska mi v nemecku rodi kamaradka-cisarem,mala se ji neotocila, tak jsem jak na trni, furt nic....ufufuf 😨 😵

tannawe
24. lis 2008

sisa: nu, je to stejne 😀 tan zase boduje 😕 😅
"prisavne obdobi"= dite vecne v satku,nosit, chovat,jen co zajdes za roh uz rve atd. No mimo jine,mame to obdobi asi i ted 😀 , rano jsem zase delala snidani s malym na zadech 😎
Ale urcite chci zacit chodit nekam cvicit, preci jen poporodni "vanicka" stale visi a me to znervoznuje, páč chci bejt desne sexy ne? 😨

krembonzur:pokud je to planovana operace tak je urcite vetsi jistota, ze to dobre dopadne! Tak vysilej podpurne energie a ono to vsechno urcite v rezii panu doktoru dobre dopadne. Kdyby to byl CR narychlo tak bych mela stres vetsi! 😉

j.a.n.u.s.
autor
24. lis 2008

Padam na tlamu....spurt jeden blbej...budu tu vecer... ☹

kacka79
24. lis 2008

Janus výzdobu udělám příští víkend.. chtěla jsem ještě počkat ale už to nevydržíím 😵 Dneska jsem instalovala na balkon krmítko pro ptáky 😀

grisgot
24. lis 2008

..nemám časík..jen sjem Vám chtěla říct, že s emi o Vás zdálo 🙂 že jsme se sešli 🙂 a všude byla vánoční výzdoba..byli jsme na nějakém vánočním trhu nebo tak něco 😀
Mějte krásný den!

sisa88
24. lis 2008

gris-
co nie je moze byt🙂 snad pri sne neostane

tan-
preco nebyt krasna, mlada, bohata, zdrava a SEXY🙂)) hehe
ja soms achystala cvicit po porodu na pialtes k znamej do fitka (http://www.elixirstudio.cz/), ale kedze moja eliska spi strasne a do 6m nespala ani cez den poriadne a v noci hore stale kazdu hodinu, tak som bola rada ze som zvladla domacnost, maily a tak- a ona pri jej 11kg v 6m je dobra posilovna🙂)ale brucho nie je co byvalo, takze pockaj na mna, pojdeme tam a budeme oopat na roztrhanie🙂
no prisanie chapem, ja som si len myslela ze pises o manzelovi- tak som si tonevdelea vysvtelit, co znamena "prisave obdbobie" u muza ..aj ked fantazia pracuje.... 😝

androna
25. lis 2008

ahoj slniecka.
vyzera to ze vam davaju deticky zabrat.to moje prave spi v kocarku tak mam chvilku pre seba.tak nasa spolocna ryma s malym trvala tych 10dni ako vzdycky.uz je nam konecne fajn. 😵
sisa prisavne obdobie u muza to si ma fakt pobavila,naco ty nemyslis. 😀

sisa88
25. lis 2008

androna- ja ako pises - mala dava zabrat, okrem tukania to klavesnice robim 10 veci naraz, ..no chaos, tak sa mi zdalo ze tan pise o muzovi, preto som sa ako prva pobavila ja!!!a ved aj keby to tak bolo tak je to mile, aj ked pri detoch je clovek rad ze je rad hehehe.prides zajtra?nadcha trva aj nas 10 dni ako hovori moj muz, lecena aj nelecena trva 10dni. ...dnes mam same nasvtevy, dojde aj kamoska zo SK s malym tak to bude- dom plny deti!!!

tannawe
25. lis 2008

Zdarec...me dava ted spis zabrat stenatko nez mrnousci. Ellinka je ve skolce a malej mi po obede vytuhnul, takze u nas ma rezii pevne v rukach nase fenka.Jeste ze ted oba dva spinkaji 😀 ,to jsem zvedava jak je dostanu do auta az pojedu pro malou. Venku prochumeluje tak mam radost.
grisi: jinak jsem nasla "jedlovky" i tady....http://www.ekorodinka.cz/vytvarne-potreby-234/v...
Jeste jsem hledala nejake darky pro deti na chanuku, to se davaji kazdy den drobne darecky po celou dobu trvani svatku tak jeste musim neco dokoupit, tak jsem rada, ze se daji sehnat i tady v Cechach 😉

grisgot
25. lis 2008

sisa..to by bylo prima vás vidět na živo 😀

tan..to je super! 😉 Tak se pak rozhodni, jaké si vezměš, ju..protože ty naše stojí o pade víc.

Hoky, už se chystáme do nemocnice, tak nám držte palce..dnes jsme byli na přeoperačním a Štěpí byl úžasně statečnej, tak to snad zvládneme. Ozvu se příští týden..pac váma a pusu vašim dítkám 😉

tannawe
25. lis 2008

grisi...hlavne at vam to dobre dopadne v nemocnici. Byva to dost velky stres a zatez, cizi prostredi atd. Vzdyt vis sama, tak na vas budeme myslet! 😵 😵

androna
25. lis 2008

gris budeme na vas mysliet a az budete doma tak dame to stretko.pojdeme na vianocne trhy,aby sa ti splnil sen. 😎