Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

tannawe
20. lis 2008

ahojky baby...dneska je tedy opravdu zvlastni den...vzdycky, kdyz je vitr, tak mam pocit,ze se Zeme otaci prilis rychle...na me ostatne vitr hodne pusobi!
S tim vodnarstvim me to tedy dostava...ja tedy taky docela minimalistka, cistku doma delam tak trikrat mesicne a vyhodim skoro vsechno, co uz se mi nezda potrebne, nebo rozdam, vytridim atd. No, ale me uz v tomhle vlakne neprekvapi nic...az tedy na ty tvoje videa janus! To jdi radeji na me stranky a zasmej se u videa mych spratecku jak lidskych tak psich... 😀

kubi: ja mam rada vedecka zduvodneni...me to bavi, ale uprimne receno, ne vsechno se da logicky a vedecky vysvetlit. Samo, kdyby slo zvazit a zmerit boha sem s tim, to beru, ale kdysi a neni to tak davno jsem mela velice zivou zkusenost s ruznymi druhy energii a videt "ty veci" tak to mozna taky beres trosku emotivneji. Neni to nic moc, kdyz si pak vezmes to co psala januska, ze deti je vidi doopravdy. Nase mala takhle videla tchana, co zemrel na rakovinu! A ver mi, ze ja ho sice citila driv nez ona, a byla jsem hodne nesva a nervozni a pak jsem si vsimla, ze ona kouka presne tam jak ja...a rikala : dedeka, dedeka! Tam! Tam! a na nas sly mdloby s manzelem!

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

tan...ty brdo, me je uplne zima!!!!

To se mame na co tesit! Citim tu energii a je mi z toho vselijak! Vykurovanim jsme zkouseli, rikam...povolilo to, ale neni to pryc! ....potrebuji sehnat ruzovou vodu...nemuzu na ni narazit! 😒 ...pomaha jeste tygri oko...anebo se prestehovat! Coz by bylo mozna nejlepsi 😅 ...

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

tan...mate jeste nejake takove dobrodruuuza?

androna
20. lis 2008

janusko na to odplasenie tych duchov iba samotne vykurovanie stacit nebude.ale zatial som sa s tym nestretla jak nato.
obcas som citala i diskusi Deti vidia duchov a tam su tiez zaujimave story.a co si myslite o tom ze pouzivanie veci zo second handu tiez neni najlepsie.pretoze nevieme komu to oblecenie patrilo.vraj ak sa jednalo o nemocne dieta tak takto sa da na to vase preniest choroba.???????????????

androna
20. lis 2008

tan a vonku to huci ten vietor a vsetky psy a zvierata su z toho hotove.

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

ja si pamatuji kdyz umrel deda...babicka tehdy sla spat k nam. Sedela s nasima v obyvaku, ja si sla lehnout (bylo mi 9let!)...jeste jsem nespala a najednou jsem citila jak mi nekdo stoji u nohou...otevru oci a muzska postava sla kolem, postele smerem ke mne...cele jeho telo bylo jako zrnění v TV...prisel ke me, naklonil se nad postel, ja nemohla mluvit, dychat pohnout se...a pak zmizel...ale to uz jsem jecela na nase!!!A mela strach...

jak jsem bydlela v praze (bylo mi 20 let!) ,bydleli jsme s pritelem a kolem pul druhe v noci sel smerem od okna ke dverim chlap s helmou a bodakem (jako nemecky vojak), a jeho "vypln" zase zrnění...nejhorsi je, ze ho videl presne ve stejnou chvili i muj pritel...dokonce mu prejel prsty po nartu od odkryteho chodidla! Tehdejsi pritel, neveril na nic takoveho a podotykam...mel to v hlave v poradku, nebyl opily ani pod vlivem zadnych leku!!! Do rana jsme nespali... 🤐

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

andri...ja kupovala vetsinu veci "jen tak podoma" v sekaci...uz nebudu...me to vubec nenapadlo!!!! 😢

Tady v Ka taky kapku fouka, ale asi to prijde od vas ze zapadu k nam....pozdejc!

tannawe
20. lis 2008

janusko: a jejej...cely muj zivot je jak jizda na horske draze! Vsak jestli budu nekdy mit cas tak postupne budou pribyvat clanky na stranky...jinak na tvem "projektu" pracuji, mohla bych ho odeslat IP v sobotu 🙂

Ale abych byla uplne absolutne uprimna /jak Standa Gross 😀 / tak nejhustsi zazitky mam asi z doby puberty...to byla velice vesela doba a vlastne jsem stastna, ze ted ziju takovy svuj normalni prominte ten vyraz "uprdeny" zivot s detma a se psem, protoze jedna vec je mit urcity dar a druha vec je ta vedet co s nim. Coz u me tedy zatim nejak nehrozi!

Jinak janus ja videla tchana na pohrbu jako velice zvlastni druh kukly, motyla v tmavych barvach s jeho oblicejem...a to predtim jsme se s manzelem modlili v aleji na hrbitove pred obradem, chtela jsem mu dodat trochu energie, protoze to straslive prozival a najednou zase takovy silny vichr, ale teply, jako zavan pohlazeni a manzelovi uplne naskakala husi kuze. Kdyz jsem pak tchana videla, tak se mi udelalo az nevolno! Ale ja videla tu jeho andela smrti jeste predtim nez zemrel, nikdo mi to samozrejme neveril, ale vim co jsem videla a nebylo to nic veseleho. Proto se taky tchan tak dlouho vracel ve snech, proste ho to vsechno tizilo a byl tu pripoutany, no velice krusna doba...ale to je jen na okraj.
Kdysi jsem se zapletla s jednim cernomagikem a to teprve byla jizda! Nemohla jsem se od nej nejakou dobu odpoutat, znicil mi dva vztahy a predstav si, ze jednou takhle lezim proste s tehdejsim pritelem v posteli /uz jsme se davno rozesli...tedy ja si to myslela, ze je konec/ a najednou zvoni mobil a ja uplne tuseni, ze je to on...lezim a rikam si nezvedej to! Jenze me "neco" chytilo za leve zapesti, az mi vyskakaly modriny, brutalne to bolelo, ja zacala jecet, pritel se probudil, videl to a rika jezisi co je to za psycho? A ja v hlave slysela jen zvedni to delej zvedni a ten tlak zesiloval...no tak jsem to zvedla 😀 a na druhem konci kdo jiny nez "milacek"!! A nezapomenu na to co mi rekl, neboj ja si te stejne najdu, az ti bude tricet tak uz budes pripravena...no chutny...jeste ze mi je jen 28.... 😀 😀
Zvlastni, ze jsem si na to vzpomnela prave dnes, no nic, manzelovi jsem to uz rikala, i ty moje vize, ze zemru v davu atd. A on vzdycky, jezisi nech toho...to je des! Ale ja vim svoje
Ale s cernomagikem jsem vubec mela "veselou" eru...treba to jak jsme se pohadali, ja jsem rychle nastoupila v Praze na Malostranskem nam. do tramvaje, videla jsem ho jak tam stoji a mava mi, vystoupim na Malostranske a jdu do metra a najednou on stoji v metru prede mnou - rikam, ze krve by se ve me nedorezal! Tehdy jsem pochopila, ze je zle! Normalni clovek by nemohl ani ubehnou takovou vzdalenost a i kdyby byl cviceny vojak ci co tak by byl zadychany a frajirek si tam stoji, zalozene ruce a ceka az k nemu dojdu.
Devcatka...no byla to jedna era, ale vzpominek mam hafo! On kdysi rikal, ze to ma co delat s karmou, ze jsme spolu spojeni uz od dob bohyne Issis...buhvi buhvi jak to je...ale zazit znova bych to uz nechtela...
tak se pekne bavte!! 😉

sisa88
20. lis 2008

tanna- som si myslela ze som jediny blazon..minmule som pol dna hladal tie charitativne kose na pradlo a odniesla som tam cele auto ( moj muz sa uz smeje, ze nemame co odniest a darovat🙂)) a jedna moja kamoska mi stale vrvai, ze ked to na mna dojde, mam s tym ist k nej hehe....ale ja sa citim tak "cisti" potom.
janus- pozdravim a tesim sa co z toho vylezie ale postele mame uricte zle to uz citim teraz🙂))nastastie vsetko len provizorum,takze sa to da este rozhodit.poslem vam jej adresku do IP, ak by vas to zaujalo

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

tan...a co za ty dva roky??? 😨

androna
20. lis 2008

tak som si dnes kupila knizku Leceni s andely a nahodne 😀 😀 som otvorila knizku na strane cisteni vaseho prostoru.
1 vymalujte
2 vymente koberce
3 vycistete koberce
4 provonte prostor salveji,zapalte tycinku a rozsirte kour vsade
5 umistete melkou misku se slanou vodou doprostred kazdeho pokoje
6 doprostred kazdeho pokoje umistete kristal.
7 pozadejte archandela Michaela a jeho pomocniky,aby dany prostor zastitili.

je to krasna knizka uz v nej listujem.
Janusko to som nechcela s tym sekacom.ja som to tiez citala a od tej doby mam strach.

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

andri...kazda rada prijde v pravou chvili a ja ti moc moc dekuji 🙂 ...a za to tady taky(ty body), malovat se chystame dlouho, koberce by taky potrebovali vymenit...perfektni!

tannawe
20. lis 2008

sisa: diky, ve feng shuei jsem taky jela...je to dobra vec, zabavna a prakticka, ale nic se nema prehanet...
janus no to vis, ze si to taky nekdy tak rikam, protoze to bylo fakt uplne "mimo" tenhle ramec, ale na druhou stranu dneska uz jsem jinde, uz bych se nenechala tak vtahnout do toho jeho sveta, uz jsem zase silnejsi a se svoji energii se ucim lepe pracovat! Ale je fakt, ze kdyz si na to cas od casu vzpomenu tak me mrazi...ale dneska je ze studaka pan sefredaktor, tak uz se snad vyklidnil a venuje se smysluplnejsim vecem nez je templarstvi! /on si myslel buhvi jaky neni magik, ale ja vim, ze jel tezce v cerne magii, protoze ty veci, co jsem s nim prozila byly proste az moc!/ Takze pockame a uvidime ne? 😀

sisa88
20. lis 2008

tanna- mame podobny osud- teda v zme preziteho 😎 , ale si par krokov predo mnou, napisem tiez nejaky pribeh a viac - asi vEcer ked malA zaspi..teraz s nou bojujem nastole a tukam 1 prstom.... 😝

tannawe
20. lis 2008

sisa: ha ha...ostatne, o par stranek dal jste rozebiraly co vase deti kdyz jste na Konikovi...muj manzel vzdycky uz zase konikujes? A ja: nu coz, su zavisla...tak si to muzu doprat ne?? 😀
Jinak deti ocividne konika rovnou nesnaseji a davaji to pekne najevo!! 😝

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

mala kdyz vidi hlavni stranku konika, tak NE-NEEE a tahne me pryc od compu! 😀

tan...pis mi pribehy, pokud to neva a mas cas a chut!

Bude snizek....Praho! Hlaste co a jak a kdy, ja?

tannawe
20. lis 2008

Tak stenatko spi po vydatne veceri, prckove radi s tatinkem, tak jsem vyuzila prilezitosti a posloucham tady sve milovane Radiohead a "jedu"...saknu nove fotky na stranky, tak se smeju jak deti jsou zvedave a hned my chceme taky koukat fotky mami,koukat!! Takze z meho "intimca" uz je zase nic...pak se mam divit, ze si piju ten svuj cajicek studeny 😀
Jinak janus musim priznat, ze "nastesti" uz to neni tak silne jako driv, protoze opravdu preferuju sve teplicko a klidecek, ale driv jsem zazivala tolik synchronicit, ze mi to az prislo trapne!

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

tanus...El je vykoupana, najedena...kouka na svyho milovanyho krtecka...Peta kouka na zpravy, a ja vyuzivam taky cas....ale jen tak si vyzvednout maily a zpet do kolotoce...umyt zuby, uspat malou, dat si sve dve deci Shiraz....a Ordinace a spat, na vic mi sily nestaci 😒 ...

Chci cist, zase malovat...kdy???????? 😅 ...

Delam si kurz prvni pomoci (teda budu si ho delat, presunuli termin). Clovek nikdy nevi, kdy ho bude potrebovat.
Laka me (ani nevim proc 😉 ) znakova rec...stoji to ale docela dost...udelat si ten kurz ...to by bylo taky baaaajo...no, je po Krteckovi....jdu na vergle (kolotoc 😀 )

tannawe
20. lis 2008

No kocky, koukam, ze clovek se fakt sotva urve...ja mam tady za zady Zaka, valiciho se po tatinkovi, manzel mi tady vypravi legracni historky z naseho seznameni o tom jak si rikal proc mam svuj email /uz davno neplatny.../koncici na animail.net...ted z nej vylezlo,ze jako jestli to byl zamer, ze jsem tak animalni... 😀 😀 a pritom to bylo zcela nevinne na Care2.com...no ja se smeju...ted se vzbudilo nase "miminko psi" tak se jde ven... 😉
Jinak janus taky si dam asi dvojku portskeho, na nerva...

androna
20. lis 2008

devcata vy tu robite take chute.portske mnam. 😉
Dany si prave sam vzal stolicku a stolik a siel kreslit.to je super.doteraz tam vzdy vydrzal 2min a urobil 5ciarok.

tannawe
20. lis 2008

janusko, kde je ten snih? 😲 Tady priserne leje... 😒

j.a.n.u.s.
autor
20. lis 2008

tanus...no pry ma snezit od soboty na celem nasem uzemi, tak cekam...bo boby jsem koupila jiz minuly rok v akci 😀 😀 😀

portske mame taky...to vychutnavame jak dojde flaska cerveneho... 😎 .. je to takovy nas ritual, jak usne "kraken", tak si tuknem, povzbudime cervene krvinky a zvysime lece nizky tlak...haha.

Jak byl Monty u me, tak jsem taky povinne za kazdeho pocasi vysla na prochazku, kolikrat kosa jako blazen, ze jsem byla rada za to teply h 😅 vno v sacku v dlani 😀 😀 😀 .

Dnes jsme si hraly s Elishkou a ona se najednou podivala nad dvere a divala se za necim ze strany na stranu (jako by tam pomalu neco litalo), hezky...usmivala se a ukazovala na to prstem. Ja cucela svym dospelackym zrakem, marne se snazila zapojit fantaziii...nic! Nebylo mi dano! Nic jsem nevidela ☹ ....at uz poradne mluvi cacorka moje jedna zlata...

tannawe
21. lis 2008

Dobre rano...tak leje porad 😀 , uz aby zacalo snezit. Jakmile napadne snih, tak mam pocit, ze vsechno zakrylo bozi milosrdenstvi a je to takove mile, nez to auta rozjezdi na prekrasnou hnedou brecku, ktera strika do vsech stran. Delam s Elcou ovocne spizky, malej radi v pokoji, pastelky jsou vsude, Chaya chvili spala a uz vyrazi do utoku, co si kde zase poholodam... 😀
Jinak me tvuj pribeh o venceni opravdu pobavil, to se mam na co tesit, jsem poctivy lejno sberac! A veru je tedy CO sbirat... 😖 nechci to videt za pul roku...to abych si brala dvakrat vetsi pytlik!
Dialog deti: Zak: Ellinko pojd postavime do me k...pojd pojd...
Ella: Joo, hned Zaku, jen nakrmim kyticky!

😵 to me dostalo...no nic valim do deste vencit stenatko...teedy tam leje, to jsme na nasi damicku zvedava jak se ji bude chtit do toho deste...

androna
21. lis 2008

no vonku je fakt hnusne.DAny ma krtecka,ja varim kapustnicu nech nas uz vylieci.stale sme nachcipany.ta knizka leceni s andely je krasna. 😵

kacka79
21. lis 2008

Hokčinky, u nás začalo sněžit!!! / kousek od Prahy/. Mám v sobě takový zvláštní pocit štěstí - to je ještě z dětství a Fíla je taky dneska naprosto úžesnej 😵 Vytáhli jsme žaluzie a od rána koukáme jen ven, po spaní půjdeme poprvé do sněžení - no sníh sice nedrží, ale aspoň padá 😉

tannawe
21. lis 2008

Me ted volal manzel, ze na Panrkaci snezi a u nas ve Vysocanech tedy hnus fialovej... 😨

kim
21. lis 2008

Pha východ - pršosníh 😀

sisa88
21. lis 2008

ph vychod sneh sa pemenil na dazd

tannawe
21. lis 2008

Ha ha...to mame pekne "vysilani" o pocasi...u nas uz konecne neprsi tak vyrazime ven 😀 poradne se zablatit, ja uz mam i tak zase plny kos pradla, dve varky susim,tak si to vychutnam 😔

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

Tak takdy fouka, je hnusne...me je taky hnusne, mam nabeh na rymu, od vcera prujem...El mela taky ridsi a plus to, ze je dneska fakt maras! Nechce mi usnout...spi normalne kolem obeda...ocicka ma uz jen skvirky, ale furt bude blbnout, furt me picha do oka...skrabe znaminka,kouse... ji vubec nepoznavam, je protivna, ale fakt PROTIVNA! Nevim co se deje, jako by bylo neco ve vzduchu...A kde je do vecera? Kavu jsem nepila, ze by to mela z toho...po obede je, ted mi sedi na kline a kouka na tu kozu na youtube...(okno v okne), ja muzu psat.....

Snih k nam asi prijde az k veceru...

Napisu jak usne, IF... 🙄