Deti ví, co my jsme už zapomněly

j.a.n.u.s.
15. říj 2008

Mozna, jste si uz stacily vsimnout, ze vase mrne dela veci, ktere jste mu predtim neukazovaly, nebo nemelo to od koho okopirovat...

Chodime hodne do parku a je tam spousta stromu a travy. Elishka sla k jednomu stromu, pohladila ho a nahla k nemu tvar...po te se oddalila, sundala si cepici a normalne se k nemu nalepila, v ocich mela takovy ten vyraz spokojenosti (jako treba pri kojeni)...udelala moja moja, tulila se k tomu stromu...pak mu jeste dala pusu a sla dal.
Ja taky chodim cerpat energy do lesa...ale u me to nikdy nevidela.
Anebo si casto leha do travy, ale ma sve oblibene mista...a zase si sundava cepici...

Deti maji schopnosti, ktere my zapomely s rustem do dospelosti. Mimo to, ze maji schopnost videt andely a vily...maji taky schopnost citit energie lidi a zvirat. Proto bychom nemeli sve dite nutit dat nekomu pusinku...jak uz se to delava, ze?

A co potom teprve telepatie????

Byl na navsteve jeji otec (anglican), El si hrala a on v anglictine rika, ze by to byla ted dobra fotka...Elishka anglicky neumi...a prece se zvedla a prinesla z jineho pokoje fotak!!!!! V te dobe mela rok a 2 mesice....citila nase myslenky?

Vsechny deti maji schopnosti, je jen na nas...jestli si jich vsimneme 🙂

j.a.n.u.s.
autor
11. pro 2008

tan...moc hezke fotecky, ale dulezite je, ze je jeste hezci to vsechno na tech foteckach...

Znamenka? No, kdyz uz jsme takove carodejnice a mame spolecnou fuuuru veci, jestli mame i znamenko (ted nemluvim o pihach)...ja ho mam taky...na pravem spanku...rodove, teta ho ma taky na ruce, i deda ho mel...

Hnusavej uplnek, hnusavej! V noci jsem nemohla zabrat do 2:30 a pak jak jsem usla, se vzbouzela Elishka... 😒 ... na mamku vse dolehlo! Proplakala celou noc. Udelalo se jimdlo, tlacilo na hrudi...kurna, bylo by te nesnesitelne ztratit jeste ji!

Hele, dosel Shiraz, tak si uzivam Sauvignon bily suchy...vzdy se tak uvolnim...kez bych mohla do mrtě! To by se pak malovalo...uz to potrebuju jako sul...

tan...naplanuj a jedem pod stan! Miluju letni bourky v prirode...El uz bude velka, aji na hriby rano zajdem...sejdem se nekde na pul cesty... 😉

kacka79
11. pro 2008

Ahojky holky, teď jsem byla nějak mimo, byli jsme nějak všichni nemocný ☹

Doufám že už bude zase dobře a budu moct dočíst vše co mi uteklo!!! Posílám moc pozdravů

j.a.n.u.s.
autor
12. pro 2008

kacko, docitej-docitej...

holky my jedem vecer do Opavy k rodicum Petra...nechce se mi tam moc...ale pry bude dobre a odpocinu si od atmosfery v Karvine...kez by.
Dupka je vzhuru tak valim...
Pusuju vas*

androna
12. pro 2008

janusko uzi si to tam.urobi ti to fakt dobre.
sestra mi doporucuje zohnat tuto knizku
http://www.pravdamezinebemazemi.cz/index.htm

sisa88
12. pro 2008

ahojte
tan- zistujem info o tych 10dnom "bikram"- som zvedava.....ja inac zajtra idem na aerobik po 8 mesiacoch snad mi to vyjde, cvicila som do porodu a teraz tala dlha pauza, cvicenie mi chyba skor psychicky lebo posilovania s 12kg eli - celkom slusne 😀
svadobne fotky su krasne- dort mi pripomina ten nas, my sme mali tiez nadhernu svadbu, taku zrelu proste nadhernu- urobili sme si ju asi za 2 dni- ziadne paniky stresy - ja hovorim jedno, ked to ma byt a to cokolvek tak to musi ist velmi pekne hladko a fakt to tak bolo-kazdy zo svadobcanom nasu svadbu chvalil do neba a uzil si ju akoby to bola party niekde na internate, uplne uvolnena, proste super...........keby som mala cas picla by som zopar foto- ale som lazy cow🙂 ale myslim,ze su na facebooku

janus- uzi si to, zmena vzduchu stale prospeje a mne sa stale rozjasni, preto mam odchody a cesty rada... 😝

a znamienka- jezis ja ich mam snad vsade...znamena to nieco- ale kvoli comu si sa na ne pytala?

paaaa, krasny vikendik.

tannawe
12. pro 2008

krasny vikend vsem!

androna
14. pro 2008

ahoj slniecka. 😎
dufam ze si uzivate vikend.ja som stihla precitat krasnu knizku a som z nej fakt nadšena.
Hovory s nenarozenym ditetem.nasla som to v knihovne a je to krasne ale vypisky sa z tejto knihy robit nedaju to sa musi precitat cele.

j.a.n.u.s.
autor
14. pro 2008

androna...taky po ni touzim...mozna z dalsi materske.... 😉

Holky, vikend jedna KRASNA katastrofa, El spadla ve vane (nemaji tam podlozku) a nabila si zatylek...pak se zasprajcla mezi postelema...rev jak pri kolice...na navsteve u prarodicu Peti jsme meli sebou uplne jinou cizi holcicku, vzteklou, rozjivenou...vubec jsem ji nepoznavala...mozna zmena prostredi, nevim...uplne jsem byla rozhozena a zaskocena...ty dve noci jsme nespaly...a dnes rano me nevzbudila svym zvonivym smichem, ale dunivym suchym nehlenovym kaslem...hruzostrasne!
Nebyla nikdy nemocna, krome rymy (slabe)...nasnidali se a jeli zpatky domu...po ceste jsem ji drzela za ruku - spala a ja mentalne tahala tu nemoc na sebe...jeste v aute byla horka...prijeli jsme domu, sly jsme spat...nalepene na sebe...
...ja ted umiram s nosohltanem a hlavou jako strep...a mala? Lita po byte, po kasli ani pamatky...uvidim zitra rano! Byt dnes normalni den a byt doma, rano s ni fakt jdu k mudre...znelo to blbe aji jak dychala...

Peta byl uplne sladky...byl vsude ... pomahal... i ted, jak jsem takova nejaka flemch...

Jinak fajne 🙂 ...vikend za nama! Priste dam na svuj vnitrni hlas 😀 ...ale zase jsem objevila dobry obchod Satori...moc se mi libi ty hadriky z toho...no nic, jdu se nalejvat cajickem....a holcinky, piste jo? To tu ňák vázne! 🙄

Pusuju*

tannawe
14. pro 2008

Zdarec vsem statecnym, tedy nevim zda jen nas sedm, ale i tak... 😀
Mala chce hrat na kompu Cakemania, je v tom fakt dobra, tak mi tady dycha za krk, kdyz to neni manzel tak utoci holcinka,takze abych si pracne vybojovala to svoje konikovani a uz to neni co to byvalo. 😝
My jsme meli taky docela extravagantni vikend. Ja vcera stravila nakupovanim a navazenim zasob na ty nase vanocni zranice, tak jsem byla uplne hotova z tech silejicich davu a sla mi hlava kolem, ze lide vzdycky podlehnou te davove psychoze a jsou uplne jak vymeneni, agresivni, neprijemni, podrazdeni, no proste "radost" pohledet... 🙄
Ale ja si tak pojizdela mezi regalama, vrsila si do kosiku a pripadala jsem si jako zarici bobule mezi shnilyma jablkama 😎 , protoze jsem porad myslela na to, ze mame ohromne stesti, ze zijeme v bohate casti sveta a vlastne muzeme resit tyhle nase zvyklosti jako prezirat se, davat si nesmyslne drahe darky a prozivat jeden den v roce jako by byl nejak extra vyjimecny.... 😔
Ja jsem detem vypravela o Zidu Jezisi, ktery kdysi davno dosel osviceni a lide nebyli pripraveni na jeho cestu...vypravela jsem tak poutave, ze jsem se az skoro dojimala 😀 , no ale ja jsem zaujata a Jezise miluju jako Zida a tam to pro me hasne, takze jsem samozrejme vypravela podle pravdy jeho narozeni a proc se tedy slavi Vanoce...no a pak sup skokem k chanuce a bylo... 😉

Dneska jsme si uzili paradni konzum, jeli jsme do centra Babylon kde maji IQ park a Lunapark pod jednou strechou a deti byly nadsene z pokusu s vodou, z ruznych hyblat a fyzikalnich zakonu a moc je to bavilo! No a lunapark to byla jedna velka psychohaluz, protoze deti byly jak utrzene ze retezu a my jsme jim to moc prali...bylo to krasne. Pak jsme si udelali zastavku na Hrube skale, kde ale straslive foukalo a uz se smrakalo a malej vytuhl tak jsme nabrali kurz smer Praha a jsme zase v te nasi milowane Praze...

Tak doufam, devcatka, ze ten adventni cas prozivate mirumilowne, ze se vase vazy plni az po okraj a ze to kouzlo, ktere se kazde vanoce dostavi at chceme ci ne uz uz tuka na dvere....krasny tyden!! 😵

tannawe
14. pro 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵

tannawe
14. pro 2008

Jeste me tak napadlo...

CO DELATE PRO SVUJ DUCHOVNI ROZVOJ? 😕 😕 😕 😕
- Meditujete pravidelne?
- Mate nejake ritualy, ktere pravidelne delate?
- Proste zajima me jake my "dobrodejky" tady v tom nasem vlaknu mame ty sve cesty...tak az budete mit chut, cas, proste naladu tak pisnete

Ja se priznavam...ja ted nejak "hniju" 😒 😖 😲 😲
Nejak nedelam skoro nic co jsem delala driv a uz bych se za to nekdy profackovala... 😀

tannawe
15. pro 2008

Přidala jsem nový článek na web...z neděle v Liberci

http://www.tannawe.webnode.cz/news/nedele-v-lib...

😎

androna
15. pro 2008

ahoj carodejky 😎
janusko tak nech sa rychle uzdravite.my mame za sebou oslavu Danyho svatku a bolo to super akurat tam je nechutne pretopeny byt ze z toho hned soplime.
tan krasne fotky.
a co delam pro svuj duchovni rozvoj.

pravidelne meditace to fakt nehrozi.az uz to na mna pada tak malujem mandaly.teraz som sa zabrala do obruskovej metody,tak tvorim.uzasne to ukludnuje dusicku.
inac ma pomocnikov tarotove karty a karty vil a elfov a tie mi pomahaju zamysliet sa nad sebou.niekedy staci iba si vytahovat kazdy den nejaku kartu.
vcera som si vytiahla kartu aby som sa este viac obklopila kvetinami a cerpala z nich silu.
no a ritualek sme zaviedli a to vecerne uspavanie maleho kde sme vsetci spolu a rozpravame sa,zhodnotime den.je to take krasne.

androna
15. pro 2008

je a uplne som zabudla.
kazdodenne prechadzky v prirode so psom a kociarom. to je balzam na dusicku 😵 😵

j.a.n.u.s.
autor
16. pro 2008

napisu az se prolezim...

tannawe
17. pro 2008

no devcata? to uz jste se rozhodla drzet pust ci co? kde jste??

androna
17. pro 2008

no ja cakam ze sa niekto prida.samomluva ma nebavi. ☹
tan a ty ted sice hnijes duchovne ale jak si predstavujes svuj duchovni rozvoj???

sisa88
17. pro 2008

ahojte
nuz vela veci, nie je casu- napisem viac, ked bude kludnejsie 🙂 ale pre rozveselenie posielam aktualny vtip🙂

Dear all.

Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the
light at the end of the tunnel will be switched off to save on
electricity costs, until further notice.

Sincerely, God.

j.a.n.u.s.
autor
18. pro 2008

sisa 😀 😀 😀

to je divne, ja tu psala a asi se to neodeslalo...napisu pozdeji...el je vzhuru..

marinka
18. pro 2008

Ahojte holky,
nějak teď před Vánocema nestíhám, využívám každou chvíli, kdy Anička spí na pečení, balení dárků apod. 😵.. Ale teď ještě chrupčí, tak můžu napsat.

Tannawe, pravidelně určitě nemedituju, já si navíc musím dávat na meditace pozor, ale velice často volám před spaním anděly, aby mi očistily auru od negativního, zharmonizovali mi čakry apod. A snažím se před spaním modlit, ale nehrotím to, někdy jsem tak unavená, že usnu jen lehnu 😉
No, a stejně jako androna mám andělské karty a taky si je často vykládám, včera jsem měla kartu zhmotněná přání, to mi udělalo radost 😵
A co se týká duchovního rozvoje, tak v současné době pracuju hlavně na odbourávání strachu. Ne k ničemu konkrétnímu, ale tak všeobecně a snažím se zvládat nejrůznější negativní emoce. Což je teda někdy šílené a nezvládám to zdaleka tak, jak bych chtěla, ale čím dál víc zjišťuju, že to opravdu jde, když chci, např. nenaštvat se na manžela, když mě něčím vytočí. Hodně mi v tom pomáhají andílci.

Holky, cítíte u sebe své anděly strážné?? Mně dávají o sobě vědět tak, že mě hladí po tváři a po spáncích.. Cítím to vždy, když je zavolám, ale někdy stačí jen duchovní atmosféra, třeba když se modlím, vejdu do kostela apod. Potvrdila mi to léčitelka, že to jsou opravdu oni. Je to hrozně fajn pocit vědět, že jsou se mnou..

androna
18. pro 2008

marinko nikdy som tie andely nevnimala,ani som o tom vela nevedela.az po precitani knizky Leceni s andely som zistila ze fakt tu su a staraju sa o nas.este by som rada i tie anjelske karty do mojej zbierky.
sisa vtip dobry 😀

marinka
18. pro 2008

Andora, tu knížku jsem taky četla, je super! 😵

j.a.n.u.s.
autor
18. pro 2008

Andele jsou pri nas...musime si je jen dovolit videt a jak se to povede, fakt jsou videt vsude!
Zkuste je zavolat kdyz je vam zima, treba na zastavce, nebo nekde, kde musite cekat...zavolejte si je a uvidite co se stane...v mem pripade jsem citila takovy priliv tepla , a jakoby me "nekdo" objal...

Holky, co vas duchovni strazce? Jste v kontaktu?

Jinak k te meditaci...taky nic moc.
Kdyz maluji obrazy dostavam se do tranzu.
A pracuji na tom v zivote, co me momentalne stve...kdyz neco v zivote odmitam, prtotoze mi to je neprijemne-je to vetsinou to, na cem mam pracovat...
Andelske karty doma mam...ale neumim s nimi... ☹ ...jeste jsem do nich nekoukala...
Jinak me zpatky pritahla chiromantie, kdysi jsem ji praktikovala...pak byl utlum...ale je to zpet...
A laka me automaticke psani...zvlastni je, ze ve svych snech to bezne delam... 😎

Holky, co je na uvolneni usazene rymy v cele...prosim o jakoukoli radu...nejlepe domaci vyroba, ale je mi tak mdlo, ze bych uz i sahla po komercni chemii..

tannawe
18. pro 2008

Dobry den...no holciny, nejak nam to vazne pred vanocema, to je jasne...kazdy honi cas jak muze...
Jinak uz v ostatnich vlaknech se me holky ptaly proc jsem zrusila alba...no vlastne ani nevim, to byl proste momentalne stav, takze to tak nejak vyplynulo, ze uz dost bylo te onanie... 😉 takze jak to bude dal uvidime...

😔

Jinak muj duchovni rozvoj si predstavuju velice primitivne bych rekla, znovu se napojit na zdroj a vic verit. Zazraky se v mem zivote deji stale a tudiz je potreba je jeste vic postochnout a zaroven nezapomenout byt stale tak pokorna jako jsem /ooooo to zni fakt pokorne... 😀 😝 /....nevim, mam ted velke vyprazdneni, takze cekam az se ma nadobi aspon trochu doplni a bude v ni zase rezonovat ten bozi hlas...
A protoze jak spravna vodnarka mam rada plany, vsechno pekne urovnane, zapsane v seznamu, tak uz si planuju rok 2009 jako jednu velkou duchovni party!! 😉

Jinakou doufam, ze uz budeme vsichni lepsi. Elci ma zase kasel, tak se nam to tu stehuje co? Neni nejaky vir v kompu??? 😀 😕

sisa88
18. pro 2008

ahojte
takze som sa utrhla- mam tu ludi doma, ktori nam montuju nabytok a tak, takze si zase pohladim uchylku pre vianocami a vsetko doknale prelustrujem aby som mohla opat povyhadzovat veci a tak--a dostavame sa k tomu meditcia a ako ja pracujem
proste mna naplna pocit cistoty, uhladnenych veci, upratanych - nielen doslovne ale samozrejme aj co sa vztahov , priatelov, prace a vsetkeho mozneho tyka, to je taka moja forma meditacie a ukludnenia a ako hovoris janus, veci ktore odmietame su prave tie, na ktorych treba makat a v tom sa ja expert, co boli najviac, tak po tom idem a vrtam sa v tom kym to nie je vyriesene...cesta je vzdy tazka, ale naplna ma opat ten pocit cistoty, ked je to DONE.
meditacia taka ta klasicka neviem - raz som bola niekde na nejakej meditacii a opat som sa citila, ze je to too much fanatizmus, tak to nie....
karty- mam, dostala som ich od svojich ludi z prace k narodeninam asi pred 4 rokmi a su uzasne, pomozu a nikedy nesklamali- fakt zrkadlia presne situaciu a nedaju sa oklamat🙂 staci le potihanut jednu a viete kde ste, doteraz nesklamali, mam ich hrozne rada, lebo boli darovane s laskou, ti ludia ma mali radi.
tan- musim sa smiat, my sme fakt ujete vodnarky- stretla som ich v zivote dost, ale az taku podobnost este nie, ako citim s tebou....inak aj tie alba a fotky- ja som zacala citit to iste.... a ked sa necitim v niecom konfortne tak proste konam a to hned, to je tiez typicky nase, impulz!!!
no a na zaver- este tie moje sny- to je asi najviac z toho duchovna co u mna funguje.
chcela by som mozno viac vediet ovladat energie, vediet sa ochranovat a tak ale ked nie je na to vsetko cas, co by som chcela...ale k tomu co mam dospiet a kam mam dojst urcite dojdem
a opat kukoncu roka sa citim taka "vyprahla" takze to opat pride myslim ze okolo mojich narodenin, tak to nejako chodi- ze tan?? 😀

baby a co ocakavate v nasledujucom roku, robili ste si niekedy numerologiu? mne sa zda, ze to skutocne ma nieco do seba a aspon teda co som o tom citala a robila si to, tak to skutocne bolo. ja vstupujem do 8 9-rocneho cylklu tak to bude zmien a v dpostate tie sa uz zacali- dieta, presun do CZ atd atd atd...takze nieco pre mna, nove zaciatky to mam rada!!!!
tak bezim, uz na manzase volaju....

krembonzur
18. pro 2008

dobry den vsem, tady v havirove je dneska uplne hnusne, ze janus?stejne v karvine a stejne ve zbytku cr?? 🙂 byli jsme dopo cvicit a ted jenik usnul-tudiz jsem se vrhla k pocitaci...posl. dny nestiham, darky nekoupeny, upeceny stale a jen 2 druhy cukrovi, poradek na bodu mrazu-jenik se rozhodl, ze kdyz neni snih doma, tak si ho vyrobi z igelitu, z ruzoveho toaletniho papiru,z ubrousku z krabicky,takze to tady mame vsude-odmitam to furt uklizet-az vecer to roztridim a rano zas snezime-uz asi 3 dne 😀 , ale bavi ho to, tak proc ne...jinak jsem se ted upnula na kotatko, ktere se u nas objevilo, chtela jsem jenikovi ukazat a nakrmit sousedovic mikese a ono se tam objevilo i uplne male-kapku nemocne cerne kotatko-kocourek, tak strejda mi ho vzal na veterin a leci mi ho ted u sebe doma a az bude fit, tak zas budem mit kocourka....hura!!!!!!kdysi jsem kocku mela x let, ale ona se potom ztratila...tesim se moc....tan-uz jsem si objednala kucharku, tak pak pisnu, az vyzkousim receptiky na malem....diky za tip-nadelim si to pod stromecek....ohledne meditace-neprovozuju nic...jenik se budi,napisu pozdeji...

j.a.n.u.s.
autor
18. pro 2008

kremi...souhlas, hnus podzimni! Se picnu, jeste ani nezacala zima!!!!

Ja jsem koupila jako kazdy rok malinkate andelicky s lepitkem na zadickach...a davam je lidem co jsou smutni, nebo jen tak pro radost...k tem Vanocum...ale ted se neda jen tak courat...doufam, ze do vikendu budu ok...zitra mame s moji sousedkou nejmilejsi - "viliju"...taky doufam, ze budu moct jit...Nikolko, kdybys nas nahodou cetla, tak se pridej holka! Mas stejnou krevni skupinu, tak nevahej... 😉 ...neptejte se me co to je vilija...jsem pozvana, takze vam toreknu az potom, uz se moc tesim....ta holcina je strasne takova nase! Mam k ni zvlastni vztah...moc krasny by the way!

I kdyz ten rok stal za pytel, objevily se v nem nove vztahy, ktere stoji za to! Asi o tom to tez bylo...

Holky, splnily se vam prani na rok 2008? Me par jo... aby El byla zdrava...no fakt byla zdrava az na ted...mit chlapa na Vanoce 😝 , zacit cist a venovat se zpatky duchovnu, pracovat s energy...

Uz sedm let si preji se projet na koni....a furt nic, zadna prilezitost...tak snad v nuladevet 😀

Holky co na ty zasnoplany dutiny???

tannawe
18. pro 2008

janus...na dutiny zkus proplachnout se slanou vodou - je na to i nosni sprska...zkusim pohledat net, sice to neni nic moc prijemneho, ale je to prirodni...
Kone miluju a dokonce jsem se i projela u znamych v Teplicich....ale uz si skoro rok a pul rikam, ze zacnu zase jezdit...
Me se splnil sen o pohadkove svatbe s mym zabim princem a vydelavat abych si mohla nakoupit cele vybaveni do bytu /no nemuzu zit jen z duchovni podstaty... 😎 / a sklep u tchyne uz pretejka vecma, jen baracek zatim nestoji... 😠
Ale vim, ze rok 2009 je muj rok a tesim se moc!
Jan to jsem zvedava jake budes mit zazitky...pak urcite pisni... 🙂

androna
18. pro 2008

janusko na dutiny najlepsie vyhriat hlavu ja to robim teplou flasou.
a ked trosku omezis kojenie na ten jeden vecer tak doporucujem whisky zahriat v mikrovlnke,citron,zaliat horkou vodou a pridat med.vypit horke a sup do perin vypotit.rano bude lepsie a malo by to uvolnit dutiny.ak neni whisky tak akykolvek kvalitny alkohol.mne to zabera tak verim ze bude lepsie 😵 😵

tannawe
18. pro 2008

fakt zajimavy clanek...Marka mam moc rada...

http://marek.blog.respekt.cz/c/60216/Cas-se-zry...